Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

misia na pewno dostanę. Poczekam z tym testem do soboty jakoś mi się nie spieszy , czuję ,że nie jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic na siłe kochana:) Zobaczymy co sie okaże do niedzieli mało zostało:):):) Nam sie musi wkońcu udać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulęgałko życzę ci żeby to nie była @. Mam nadzieje że w sobote napiszesz nam , ze test wyszedł pozytywny:) Nie poddawaj się. Póki @ nie przyszła jest nadzieja więc głowa do góry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja bym chciala zeby co dwa dni kazda z nas napisala ze zrobila test i sa dwie kreski... eh a nie ciagle jakies zawody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie wiem dlaczego... ja mocno chce i mocno wierze ze bede miec dziecko i to nie jedno. i kazda dziewczyna ktora chce zostac matka powinna nia zostac jak naszybciej. a te ktore nie chce nie powinny tak szybko zachodzic w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane przeczytałam ,że w tych testach apteo bardzo często wychodzi druga kreska a w ciąży się nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie wiadomo co myśleć o tych testach...;/ (lepiej nie za dużo, najlepiej w ogóle nie rozmyślać). Ale mi tez wyszedł owulacyjny w dniu @, taka bordowa krecha.... ulegalka a jak się czujesz? dalej jak na @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wczoraj wyszedł pozytywny owu, relaksuję się dzisiaj i mój ma wrócić prędzej z pracy i zadziałamy po południu :) i może wieczorem jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka, chyba dobrze. Brzuch czasami tak zaboli że mam wrażenie ,że zaraz dostanę , za chwilę przechodzi i znowu i tak od wczoraj, bolą mnie plecy, i biegunkę dzisiaj miałam . Piersi wcale mnie nie bolą nic kompletnie. Zawsze mnie piersi bolały pierwsze tak dwa tyg przed @ a parę dni przed zaczyna brzuch a teraz pewnie będzie odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj teacherka dziadostwo , nic czekam cierpliwie, na pewno po @ pójdę do gina ale monitoring ile kosztuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia właśnie. ja mam wizytę 1 czerwca (bo prędzej się nie dało) i wtedy mi wypada @ ;/ a chciałabym żeby mi coś już doradził od następnego cyklu. pewnie będe musiała przełożyć, cały czas coś....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherka nie powiem ze jest sielankowo jak bylo, jest wporzadku ale ... ale wlasnie jest ale... niestety prawda jest taka ze gdybym juz byla w ciazy byloby cakiem super... do szczescia brakuje wlasnie tego dziciatka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owulacja sie zbliza ale nie wiem co z tego bedzie bo moj stwierdzil ze jednak nie wie czy chce dziecko... nie wiem czy bedzie mi dane probowac dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpka: ja jeszcze z nim nie jestem ale wszystko naa dobrej drodze do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzisiaj odbralam wyniki ciaza potwierdzona na 100% wyszlo ze jestem w 6-7tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick.................Cykl...........Wie k.......Termin@... Miejscowość Bezikmalinowy......6...............29..........22.05..... ..dolnośląskie Ulęgałka................8...............29..........20. 05. ......lubelskie Silka33...............2 lata...........33..........20.05.........LU Kszewuszka........5................33..........11.06..... . ...Śląsk Kania86................4................25...........05.0 5.......podkarpackie Tygryss_00.........7................21...........01.04... ....wielkopolska Patra24.................1...............25..............? . .........pomorskie Jestem pewna29...5..............29...............?...........śląs kie Natii_00.................6...............22..........01.04.. ......wielkopolska Teacherka23........5...............23..........02.05..... ....wielkopolska Misia2889.............5...............23..........05.06.. .......wielkopolska Małpka24..............1...............24..............?. .. .........ireland Maja8626..........7.............26.....................25 .05.......śląsk dorotq...................7................33..........09. 06. ........Lublin BRZUCHATKI Nick............Szcz,Cykl......Wiek...........T.P.......P łeć...Miejscowość Czrnulka...........1...............21............04.10.12 ... .?........Anglia Maya10............5...............28............09.10.12. .. syn......Ireland Słasica.............1...............28............03.10. 12 ....?........Mazury Ulna.................3................28............02.11 .12...?......małopolska Biegaczka.......2.................?.............24.11.12. ...?.......Polska Emachines......2................29............20.10.12 ...syn....Śląsk Ewuś...............4................28................?. ...........?........śląskie Miax3...............1...............20............25.12.1 2...?........Szkocja Kamilka@........2...............29................?...... ...?........dolnośląskie marta2387......?...................25...........??..........??..........Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beziczku ja jeszcze nic nie kupowałam ale mój kupił już 6 par bodow i piłkę do nogi uefa euro 2012 oryginalną z adidasa i na meblach stoi jak jakieś trofeum bo on jest świecie przekonany że chłopiec będzie a dziś teściowa kupiła buciki skórzane przeslodkie są więc jak tak dalej pójdzie to ja nic nie będę musiała kupować :-) dziś zrobiłam badania jutro po 10 wyniki i idę do gina a stresa już mam niezłego :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia gratuluje jeszcze raz :-) No zależy o której odbiore wyniki ale chyba na 15 pójdę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed każda wizyta mam stresa dopiero ulgę czuje jak wychodzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jutro mocz i morfologia, mam nadzieję, że też będą idealne tak jak wcześniej robiłam... a już tyle miałam różnych, że już nie liczę nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×