Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Ulegałka życze żeby były dwie kreseczki:):) a mnie pobolewa jajnik i podbrzusze to jest możliwe żebym miała owulacje jak mam takie długie cykle? w zeszłym miesiącu też ok 15dc bolało mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojemu kupiłam vigor immuno też podobny skład jak to be parent, podobno dla faceta cynk i selen są ważne, bo wpływają na jakość nasienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym kończy mi się wolne, dużo mi dał ten tydzień, odetchnęłam od tego wszystkiego:) no stres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja to mam strasznego doła:( w wtorek to az sie poplakałam z bezsilnosci .. narazie nie mysle o dziecku i narazie nie pasuje mi zebym zaszla ale znajac zycie to wcale bym sie nie zdziwila gdybym zaciazyla własnie..najlepsza antykoncepcja jest chec posiadania dziecka:) kurcze jak to dobrze ,ze mam normalnego męża razem sie wspieramy jak jest jakis dół... ja kupilam swojemu PROMEN za 30 kap.zapłacilam 45 zł-nie jest tani ale ,moze niech popije-a noz jak wyjdzie dzidzia ....to tez pomaga na witalnosc ,stres i przemeczenie.. jak pisalam nie mierez tempki ani nie bede stosowala testow..nie pije tez wiesiolka... co bedzie to bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tego nie kupuje tylko widziałam reklame i dlatego napisałam:):):) dorotq głowka do góry musi wkońcu byc dobrze:) Ja tez miałam takiego doła ale co ma być to będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia-ja juz mowie ze to jakies fatum czy o co chodzi,czlowiek co nie zrobie i chcialby dobrze to jakas kloda pod nagi:( jeszcze moj wczoraj wracal z pracy i jakąs babke mlody chlopak stuknal samochodem w jej samochod a ona w mojego m.tle tylko ze jemu nic sie nie stalo i autko ma niewielka ryske... wczorajszy dzien to jakas masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teacherka23 dzieki niunia;* ehh,dobrze ze moge tu sie wam wyzalic:) dziwie sie tylko niektorym ludziom,takiej patologii -jak to sobie w zyciu daje rade zaprowadzilam dziecko do przedszkola patrze a tu taka idzie tez z 5 dzieciakow widac ,ze to takie nijakie.jak to sobie radzi... czlowiek boi sie miec drugie albo tzrecie ,bo niewiadomo jak bedzie a tu prosze... tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeszcze jedno..dziewczyny co myslicie o moim pomysle? nie moge znalezc pracy,szukam ,wysylam cv ale ciezko.. pomyslałam ,ze oglosze sie z takim anonsem,ze DOMOWE CIASTA-WŁASNEJ ROBOTY,bez polepszaczy piekłabym w domu i dowozila na zamowienie... kurcze tylko nie wiem co o tym myslec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq jeśli masz na to ochote i lubisz piec to super pomysł:) a przynajmniej robiłabyś to co lubisz:):) no i kasa by z tego była Ja mysle,że powinnaś spróbowac:):) a co do starań to tak naprawde tylko się mówi żeby o tym nie myśleć to wyjdzie,ale to tak w głowie siedzi no nie kochane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia-masz racje,ale wiesz jak sa jakies problemy inne to jakos sie nie mysli,przynajmniej ja tak mam. a co do ciast-musze sprobowac:) moze ktos sie skusi:) najbardziej lubiane to jest moje ciacho-TIRAMISU-kazdy kto go probowal,to mowil,ze powinnam zalozyc cukiernie;) ale to nie takie proste wlasnie,bo jak sobie obliczylam to takie ciacho jakbym upiekla to klient musialby zaplacic jakies 25zł za kg....wiec nie wiem czy ktos tyle da... a z drugiej strony jesli jest dobre..:) ja np.wolałabym zaplacic za dobre ciasto niz te co sa w sklepie(nie mowie,ze wszystkie:)) ale w wieksosci to jakies lepy,masy ,robione z gotowców.. kiedys kupilismy sernik w lidlu-WYWALILAM-TEGO NIE DALO SIE JESC...FUJJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana spróbuj napewno beda zamawiać:)sama widzisz,że masz do tego talent:) a twój mąż co na to?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie nie będę robiła testu , jak @ nie przyjdzie do wtorku zrobię wtedy ,wtedy jest dzień spodziewanej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tyle sie napisalam a nic sie nie wyswietlilo jestem juz po wizycie i jestem zalamana bo lekarka jeszcze nic niewidzi oprocz pecherzyka ciazowego i nastepne USG mam miec 28maja a teraz mam duzo odpoczywac i pic wody,dostalam oraz tabletki na podtrzymanie ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia-moj m jest za:) tez lubi moje ciach:) chociaz nie przepada za slodkim:) ulegałaka-poczekaj do dnia spodziewanej@ marta-tez mysle ,ze to dobrze ze widac pecherzyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh dziewczynki dzisiaj w ogóle mnie brzuch nie boli, wczoraj i przedwczoraj strasznie mnie bolał a dzisiaj nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałko ja po każdej owulce źle sie czuje mam wszystkie objawy ciążowe a jak robie test to wszystko przechodzi :P wierze że i na nas przyjdzie czas i pora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegalka a robiłaś dzisiaj z porannego? jeżeli przed terminem @ to koniecznie kochana z porannego, może coś tam się dzieje skoro raz boli a raz nie :) marta - trzymam kciuki żeby pęcherzyk się rozwinął :* dbaj o siebie kochana, leż, leż i jeszcze raz leż, nie denerwuj się niczym ! to że widać cokolwiek to dobry znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle Martuś jak się czujesz? masz jakieś dolegliwości? jakoś "inaczej" coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane gin nie mówił który tydzień tylko tyle ze za wcześnie żeby cokolwiek stwierdzić ale pęcherzyk jest a dolegliwości mam wszystkie ciążowe wiec jakaś nadzieja jest tylko sie martwię bo na becie wyszedł 6-7 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) malpka oj też mam ubaw z niego i to jaki :) w sumie juz takiego glupka z siebie nie robi jak przed ale ma czasami odchyly takie :) pozdrawiam was wszystkie :) buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to najważniejsze Marta :) dopóki masz dolegliwości to znaczy, że się coś rozwija w Tobie :) super, odpoczywaj :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
marta na pewno wszystko będzie dobrze :) ja też jak poszłam potwierdzić ciążę to był sam pęcherzyk. Dostałam luteinę i na następnej wizycie już zobaczyłam maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuś;
ulęgałka zrób z porannego moczu. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×