Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

martusia gratuluję!!!! mnie tak brzuch boli tak jakbym tą @ już miała :(łapie ból i puszcza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka trzymam kciuki oby to byla ciaza!!!!!! marta2387 gratuluje a ja jestem juz 3 dzien po inseminacji i tez czekam chodz jak by sie udalo w koncu ciezko bedzie uwierzyc !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula to raczej @ idzie no ale poczekajmy Kochana kiedy będziesz mogła testować po inseminacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dawno nie pisałam- nie mialam neta. wszystko nadrobiłam. brzuchatkom gratuluję , ulęgałka - mocno trzymam kciuki. u mnie 43 dc chyba tydzien temu byla owu i czekam do 23 na @ i potem leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a jakich testów ciążowych używacie ? po ilu dniach wykrywają ciąże ? ja sobie kupiłam tak na zapas Quik vue , babka w aptece powiedziała że szybko wykrywają ciąże już po 6 dniach a jak czytałam w wewnątrz opakowania było napisane żeby robić w terminie miesiączki, które testy są najlepsze ? i czy warto robić je np tydzień przed okresem ? ale maruda jestem sorki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulęgałka jak do 4 czerwca nie przyjdzie to ide na bete za duzo juz przeszlam i dla mnie to bylo by szokiem jak by sie udalo termin @ mam 28-29 wiec poczekam do 3 jak nie przyjdzie to 4 beta testów robic nie zamierzam bo z tym roznie a wole robic po terminie@ ale nie nastawiam jakos sie specjalnie ani na tak ani na nie czase niby sa niby nie a jak nie to trzeba prubowac druga próba ale to sa tez koszty po prawie 900 zl iui za kazda kolejna próbe tak wiec czekam do 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ marta :D super slonce nareszcie jak tam po wizycie ? [ serce] 🌼 ola wiec jak cos to @ bedziemy mialy razem cociaz ja trzymam kciukasy zebys ty nie dostala kochana [ serce] bezik 🌼 jak twoje zilolka? nati acha a mysalam ze juz razem jestescie a jak tam sie uklada miedzy wami nadal glupa pali zeby ci zaimponowac ?:D ale to take slodkie u facetow jak chca dobrze a im nie wychodzi ja bym mila ubaw hahah :D nika no to wyglada na to ze wyprawke ci zorganizuja a ty tylko lez i o nic sie nie martw:)jak tam wizyta ? kania teacherka petra reszta dziewczynek 👄 [ kwiatek] a u mnie nic ciekawego dzisiaj 23dc teoretycznie jutro powinnam miec@ wdlug ostatniego cyklu ale nie czuje sie jak bym miala dostac jutro tylko mam piersi bardziej wrazliwe pewnie znowu bedzie inaczej wiec zobaczymy ale na ciaze sie nie czuje :( dotego chorobsko mnie rozlozylo masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziólka oki :) dzisiaj jestem strasznie powolna i słaba te ziółka mnie usypiają w końcu są z chmielem i melisą :P napiszcie coś o tych testach prosze 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpeczko to nie jesteś sama ja też zdycham od rana gardziołko mnie męczy kręgosłup boli i mam 37 st , zimno mi cały dzień , marze o cieplutkim prysznicu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik ja uzywam clearblue one maja bardzo duzy wybór roznych testow wykrywaj bardzo wczesna ciaze ale to i tak wszytko zalezy jaki jest poziom hcg w moczu nie warto robic testu tydzien przed bo tak jak w moim przypadku wykryl ciaze lae moje szcezsie nie trwoalo dlugo wiec najlepiej jest robic po terminie bo wtedy jsa wiarygodniejsze a po drugie tak jak ja robilam 4 dni przed @ wszytko bylo fajnie ale zakonczylo sie ciaza biochemiczna a to znaczy ze to jest ciaza ktora badanie ginekologiczne nie jes w stanie wykryc wiec tylko beta lub test ciazowy a wiec jak robisz test przed @ nie jest powiedziane ze do terminu @ jej nie stracisz a wtedy wszytko sie wali bo tu sie juz cieszylac a pozniej okazuje sie ze jestes w tym 80% kobiet ktore przechodza takie ciaze nawet o tym nie wiedzac bo nie robily testu przed@ a miesiaczke dostaly w terminie ja jestem teraz za tym zeby robic test w dniu lup po terminie spodziewanej miesieczki wtedy taki test jest wiarygodniejszy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik szkoda ze nas chorobsko dopadlo w tym samym czasie :( lepiej gdyby to byla ciaza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezik szkoda ze nas chorobsko dopadlo w tym samym czasie :( lepiej gdyby to byla ciaza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpko wizytę mam jutro bo muszę wyniki najpierw odebrać no i jestem ciekawa co i jak i zestresowana z drugiej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym chciała dzidzie małpeczo ale właśnie teścik przed wczoraj zrobiłam i wyszedł i tak negatywny więc u mnie to napewno nie ciąża tylko przeziębienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika cos nie doczytalam przepraszam trzymam kciuki za jutrzejasz wizyte ale napewno wszytko jest wpozadeczku :) oj bezik i ja bym chciala zobaczymy co u nie ale nie mam przeczucia na ciaze czekam na @ zobaczymy czy sie cykle wyreguluja czy nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowych snów 🌼 dostaliśmy dziś w tesco ananasa , mam straszliwą chcice żeby go posadzić ale nie mam pojęcia jak , doradzicie coś babeczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam WAS ja codziennie czytam was jestem z wami i was wspieram , do ulęgałki : kochana ja robiłam tez ten test apteo i tez z nim miałam przeboje niewiem czy pamiętasz jak zrobiłam test po 1 dniu spodziewanej@ i test wyszedł niby negatywny( nie poczekałam tych 5 min) schowałam i po paru godz,jak go wyciągłam to była blada kreska, test inny powtórzyłam po 2, 3 dniach , wieczór i był pozytywny , i jestem juz prawie w 16 tyg, ciąży , tez miałm objawy jak na @ , tez bolał mnie brzuch jak na @, tez miała biegunke, WIĘC MOŻE I UCIEBIE TAK JEST POWTÓRZ TEST W SOBOTE, TRZYMAM KCIUKI:) nika ,nie denerwuj sie , bedzie dobrze , ja wizyte mam za tydzień w piątek ,mam nadzieje że dowiem sie jaka to płec,, bo dziś juz drugi raz snił mi sie ze będzie synus, a intuicja podpowiada, o objawy podobne jak miałam na córkę, marta2387 GRATULUJE!!! TAK SIE CIESZE ZE KOLEJNA Z WAS BRZUCHATKĄ JEST :) paula trzymam kciuki kochana za ciebie , :) tak bym chciała żeby ci sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania , popieram cie kazda która chce powinna zostac matka ,a ta co niechce, nie powinna zachodzić w ciąże: opowiem wam historię , która wydarzyła sie w mojej rodzinie , dokładnie jest to mojego m siostry syn najstarszy ma żone i w drodze prawdopodobnie 3 dziecko!!!!!!!! , a drugie urodziła w lutym , i prawdopodobnie 3 ma mieć pod koniec roku ,( czyli beda z jednego roku) czyli na to wychodzi ze nie daleko jest terminu mojego ,spoko , im nie powinno sie nawet gratulować!! bo nie ma czego ( w cale sie nie zdziwie jak te dzieci kiedyś pozabierają , bo nieraz juz brakowało im na mleko , a co dopiero na wydatki.... dodam ze ten syn mojej szwagierki to jest gówniarz, który nie dorósł do ojcostwa mysli tez zeby sie napić i dzieci narobić takie jest moje zdanie , a pierwsze urodziła tez w lutym rok temu , czyli prawie troje dzieci rok po roku, a sytuacja nie za bardzo ,u nich finansowo , i wiem ze napewno tego nie planowali , zastanawia mnie kiedy ona tak szybko zachodzi w te ciąże po porodzie??? a wy tyle sie staracie dodam ze ma cały czas cesarki , teraz bedzie 3 cesarka , rok , po roku , moim zdaniem oni są nie odpowiedzialni ze to juz jest grożnie skoro ma cały czas cesarki jestem tym zbulwersowana ,nawet ze to rodzina , bo mi jest szkoda tej kobitki, taka drobna, ona sama nie moze sobie teraz poradzic a co dopiero jeszcze jedno dojdzie, albo wy tyle sie staracie , pragniecie chociaz niektóre jedno , szczęscie mieć , albo rodzeństwo , macie warunki, mozliwośći , a tu niesprawiedliwie jest na tym świecie :( ja nie ma nic przeciwko do tych dzieci bo one nie są niczemu winne, ale mi ich szkoda biedulki malutkie trochę wam na smęciłam , ale musiał sie wygadać co o tym myslę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane :) :* No ja spać już nie mogę od 5 bo mój wstawał no i jak się przebudziłam to już nie zasnę :) dzięki kochane za wsparcie macie rację będzie dobrze bo inaczej być nie może :) Ula ja też mam nadzieję, że maleństwo jakoś tak się ustawi, że pokaże co tam chowa no ale najważniejsze żeby kruszynka była zdrowa :) ulęgałko trzymam kciuki żeby @ nie przylazła a teścik jutro wyszedł pozytywny :) Co do testów to pierwszy robiłam chyba Unitest i wyszła druga kreseczka ale jaśniejsza, a dwa następne to właśnie Apteo, bo innego nie było ale u mnie się sprawdziły bo kolejny robiony dwa dni później i kreseczka już mocniejsza a ostatni jeszcze dwa dni po nim i już super mocne dwie krechy :) No ale poszłam jeszcze na bete żeby mieć te 100% pewności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulna - nie smecisz, ja też mam takie przemyślenia....a wiecie co mnie denerwuje też.... np. ost mieliśmy jakieś tam spotkanie rodzinne i była kuzynka w ciąży, i wielka niewolnica....niby dziecko planowane, pierwsze ich, ona powinna się cieszyć i tryskać radością. A ona....przymulona i wielce niezadowolona, bo będzie CHŁOPAK ;/ a ona chciała dziewczynkę!! albo że już ma dosyć nie mieszczenia się w ciuchy....bo jest za gruba, i chodzi na czarno, bo to wyszczupla....mine ma jakby za kare była w tej ciąży, wiece jak mi się przykro zrobiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym, u mnie wczoraj była (chyba, wszystko na to wskazuje) owulka....myślę, że zrobiliśmy wszystko co mogliśmy.....przytulanki, dwa dni przed, i wczoraj po południu....nogi do góry. na spokojnie wszystko, bez stresów. Jeszcze może dzisiaj też spróbujemy.....ale ogólnie zaczyna się teraz ten "gorszy" czas miesiąca...nie nakręcam się, tak jak wspomniałam tracę wiarę, że uda nam się tak po prostu, bez pomocy medycyny....:( wczoraj miałam pierwszy raz w życiu, bardzo wrażliwe sutki, najpierw nie wiedzialam co to, a potem zdjełam stanik i były takie gorące i czerwone, bordowe wrecz(!) pewnie na tą owulację....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika a Ja robiłam ten apteo o mi pokazały za każdym razem bladą kreske w sumie tej firmy to trzy,pózniej zrobiłam qicka i pinka(też blade kreski) no i dostałam @ wiec jak 28 maja powie ze na 100 % nie jestem bo tak mi kazała czekać to te testy sa stukniete,a z kolei z pierwsza ciąża tak jak już pisałam dopiero test mi wyszedł w 6 tygodniu ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a widziałyscie tą nową reklame tego leku niby pomaga zostać rodzicami BEPARENT??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Misia ja nie wierzę w takie leki;) aż tak chyba zdesperowane ni jesteśmy:))) U mnie na razie spokój nic nie boli, czekam do jutra i robię test jak nie wyjdzie czekam na @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia- no ja właśnie widziałam, ale to one pomagają zajść? czy to są jakieś witaminy....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×