Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

teacherka-ja tez mowilam swojemu zeby poszedl na badanie nasienia ale jakos nie chce za bardzo..moze jakbym naciskała bardziej to by poszedl...narazie łyka androvit Kania idz na bete -bedziesz wiedziala,moze przez to ,ze si tak steresujesz ta ciaza(czy jest czy nie) dlatego opoznia ci sie okres a moze faktycznie jestes w ciazy:) czapus-pewnie ,ze mozesz:) ja w poniedzialek ide kupie testy owulacyjne i zaczne testowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon -ano własnie tak to jest pojda na dyskoteke i zaskocza bo sa wyluzowane i pijane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
hheh to może musimy walnąć ze 2 litry wina, albo podrinkować , po moim panieńskim koleżanka tak właśnie spłodziła synusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale coś w tym jest na pewno, wtedy cos w mózgu nie pracuje, odpuszcza wszystko... ja chyba w następnym cyklu się spiję, pójdę na monitoring, potem do kościoła modlić się, a potem drinx, drinx....żeby ta @ przyszła w porę tylko, nie chce mi się przedłużać, teraz mam dużo czasu, jestem wypoczęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to sie chyba napije dzisiaj juz... zapomne, zrelaksuje sie i rano oburze zakrwawiona i z wielkim bolem glowy - bede sie zastanawiac czy kogos zabilam czy mnie probowali zabic hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe dobre:) wiesz, że ja też o tym myślę Kania:) jest sobota...mam ochotę dzisiaj na whisky z colą mmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
a jeśli chodzi o przyspieszanie @ to kiedyś czytałam w jakimś zielniku ze herbatka z pokrzywy przyspiesza- do kupienia w sklepach zielarskich herbatki expresowe, i faktycznie jakis czas temu piłam i chyba pomagało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyspiesza tez 2 tabletki aspiryny przed snem lub goraca kapiel. stosowalam i jedno i drugie i nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhaa..ja od dawna mowie ze trzeba sie spic pojsc z meem w krzaki moze wtedy sie uda;] mon-i to takiego taniego wina;) hahahahaha mozgotrzepa;) teacherka ty niesamowita jestes:) hahaha... Kania ty tez:) buahahah...ja dzisiaj kupilam piwko tez sobie siorbnę:) a co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Wróciłam z zakupów jedzeniowych, dzisiaj wieczór z whisky (i mężem:P).... miłego odpoczynku dziewczynki :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki :) wczoraj małe co nieco dla relaksu, :classic_cool: mój m wlaśnie zciągnął kota w butach , zaraz będziemy oglądać , miłego wieczorku babeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sprzątam i popijam krupnik cytrynowy ...a co.... :P Kaniu posyłam ci stronke www.dkms.pl tam się rejestrujesz.Do domciu posyłają ci patyczki do pobrania śliny,wypełniasz kwestionariusz i odsyłasz.Po jakims czasie dostajesz dyskietke z swoimi danymi i numerem dawcy.Tam ci wszystko pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie mam do was pytanie takie bardzo typowe jak na ten wątek o Ciąży ponieważ nigdy nie byłam w ciąży tak wiec pytam was czy jest to możliwe abym czuła już że jest cos ze mna nie tak? 18.07 kochałam sie z Moim Kochanym i był finał tak jak robi sie dzieci :) a wtedy miałam płodne jak i 19 dzis jest 21 a mnie od tamtego czasu pobolewa podbrzusze.tak bardziej dokuczliwie.a @ mam dostac dopiero 3.08 jest Mozliwe ze to jest poczatek ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzewuszko padniesz... zaczelam szybko czytac co napisalas i zle przeczytalam... zamiast dyskietkę przeczytalam dyskretnie i dalej tylko wzrokiem przelecialam....UWAGA zrozumialam ze dyskretnie dostane dane dawcy... szybka mysl byla taka: jakie dane? jakis anonimowy dawca dyskretnie ma mnie zaplodnic??? hmmm nie wierze czytam drugi raz i w smiech... glodny o chlebie zawsze mysli hehehehehe tak poza moja gupota to bylam w aptece i kupilam mojemu androvit :D bede go zmuszac do brania. a co! a i myslalam ze juz mam @ bo mi mokro bylo mocno i patrze a tylko duzo sluzu i kilka nitek krwi... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dmeg mysle ze po 3 dniach nie bedziesz nic czula, to Twoja podswiadomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet o tym nie myśle. a wczoraj jak zobaczyłam krew to normalnie odrzyciło a zabiłam tylko muche myslałam ze sie zrzygam.a ja pracowałam jako pielegniarka i dotej pory mnie to nieruszało . tak jak dzis rano siedze i mnie mdli i przestało ..wiem ze to zawczesnie ale nawet niemysle o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania ale czad hahahahha..... a ty kochana w poniedziałek marsz na betę bo mi tu pachnie fasolinką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, Kania, coś się z Tobą dzieje i oby tak dalej. Nie chcę cię podkręcać, ale sama dajesz powody. Rób tą betę, trzeba cię sprawdzić w końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam kupic kolejny test ale nie kupilam zeby sie nie rozcazrowac... jak tydzien temu wyszedl negatywny to teraz nie wyjdzie inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania-moja kolezanka jest w 6 m-cu i mowila mi ostatnio ,ze na poczatku ciazy miala duuuzo sluzu,takie czopy sluzu... ja mysle ,ze ty chyba zaciazyłas:) idz na bete:) moj juz 2 opakowanie androvitu bierze wczesniej bral Promen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulegałka
Hej moje kochane:) widzę ,że dobry humorek Was nie opuszcza - i bardzo dobrze:). Ne odzywałam się bo się źle czułam :( wybaczcie mi:( Kaniu rób teścik:) Dziewczynki też bym wypiła jakiś likierek;) może kiedyś wszystkie się spotkamy?:) byłoby sur! Krzewuszko i reszta dziewczynek, kiedy testujcie? oczywiści mają być II kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak strasznie duzo tego sluzu to nie mam zeby to mialo sie w czopy zbierac :) poprostu jest. ale krew tez sie pojawia. co wy mi tu gadacie o ciazy jak ja bralam luteine na wywolanie @ bo testy negatywne. juz nie robie zadnych testow! nie wierze im. a poza tym pije winko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania, luteinę bierze się też na podtrzymanie ciąży, to jest po prostu progesteron. Więc luz. Winem też się nie przejmuj - jakbyś była w ciąży (trzymam kciuki) to we wczesnej, a wtedy maleństwo siedzi "w jajku" i nie ma jeszcze łożyska, więc nic złego się nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem już co myśleć o Kani :) nie byłam w takiej sytuacji nigdy.... My relax na maxa dzisiaj, leżę na balkonie z drinem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie śliweczko, tylko tak niedobrze mi było ,że się ruszać nie mogłam ale dzisiaj mi przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×