Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Może pojechała z rodzicami do tych Niemiec. Może w końcu ją namówili. Ciekawe co u niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie wrzucam na luz...co ma być to będzie... Będzie dzidzia to super,nie to trudno.Już jedno dziecko mam...Przestaję tak obsesyjnie myśleć...tak postanowiłam. W styczniu mąż chce nas zabrać na dwutygodniową objazdową wycieczkę bardzo daleko...więc skupiam się na wyprawie :) i ciąża chyba by była nie wskazana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam ze sklepu :) ale pogoda jest fajna wieczorem, jakie przyjemne powietrze, takie cieple i świeze... :) maju przyjdzie, juz mnie brzuch lekko pobolewa, piersi swedza, sa wrazliwe i na twarzy zrobily mi sie 3 krostki... z reszta od ostatniej mojej @ malo seksiku bylo, znaczy sie nie jak wczesniej prawie codziennie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaniu póki nie ma @ to nie znaczy że przyjdzie:D jeszcze mam nadzieję że do Ciebie nie przyjdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju chcialabym zeby to tak bylo ze nie przyjdzie i okaze sie ze to ciaza, ale badzmy realistkami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze bylam optymistka, ale w tych sprawach zaczelam myslec realistycznie... optymizmem kierowalam sie zawsze do momentu wykonania testu a pozniej juz tylko pesymizm... hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dzisiaj to juz chyba koniec moich złudzen o ciazy bo mam lekkie brazowe plamienie. mimo tempki 37,2... brzuch lekko pobolewa na dole. a wykres ovu zwariowal!!! jak wpisalam dzisiejsza tepmperature to przesunal mi owulacje na 4 lipca! czyli teraz noby jest 17 dzien po owulacji. masakra jakas. co kilka dni zmienia mi sie czas owulacji... moze mialam ich 3 w tym miesiacu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania-ja nie mierze tempki wieczorem bo niby nie daje dobrego wyniku,trzeba tylko rano.... kszewuszka-hahaha...idziesz ze mna łeb w łeb..nawet zab ci polecial jak i mi:) ja zapisywalam sie w maju na sierpien dopiero-wiec poszlam prywatnie.... Kania-a moze jednak bedzie dzidzia:) tempka ci sie trzyma a plamienie moze byc:) ja tez jestem na ovu i tez jakos dziwnie mi wskazuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pobudka! czas juz wstawac! ile mozna spac. ja rozumiem ze deszcz pada i nic sie nie chce ale na forum popisac mozna nie wychodzac z domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde tak bym chciala w tym cyklu zaskoczyc:( wam tez tego zycze:) obliczylam ,ze w tamtym cyklu owulka wystapila 2 dni wczesniej niz myslałam ,wiec przytulanki byly 2 dni po owulce..kurde no..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde-załamka;/ pomalowalam wlosy i wyszly jak ciemny brąz...yyyyy..nerw kupilam kolorNugat-i mialy byc takie jasne jak orzech laskowy ale nie ciemne....malowalam na jasnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq te odcienie zawsze wychodza ciemniejsze. ja lubie ciemne wlosy i zawsze trzymam farbe dluzej niz trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj byliśmy u tego androloga...aż w pzn, mój się zestresował....i nie było co przebadać.....hehehe...już nie wiem czy się śmiać czy płakać.....brak mi sił już na to wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlsnie wstałam-normalnie polozyło mnie..chyba ta pogoda Kania ja to juz mialam rozne kolory na glowie;) teacherka-a jakie badania mieliscie robic?? sorki ale jakos nie pamietam ,moze i pisalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
a u mnie wczoraj była przyjaciółka teraz jest w drugiej ciąży, i mowiła ze i z 1 i z 2 to tak jej zeszło 4 cykle , a jak sobie teraz tak pomysli to wcale nie zaszła w ciąże w obliczone dni plodne (a @ miała bardzo regularne co do dnia) czyli nie ma sie co stresowac tylko działąc kiedy jets ochota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tak działałam przez 7 lat -spontan bez zabezpieczeń-i nic d..a* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
jest zaskakującą rzeczą ze ci którzy chcą muszą sie namęczyć a takie młode dyskotekowe dziewczyny raz dwa i juz mają;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byłam u znajomej, która ma sąsiadów patologicznych i 13latka tam jest w ciąży. Ogólnie warunki zerowe, brak wody i prądu. Ona na bank nie chodzi do lekarza, ba nawet przez okno z brzuchem skakała. I co? i urodzi zdrowe dziecko, które będzie ulica chować...matka w 6 klasie podst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ma urojone objawy ciazowe... pomocy!!! chyba musze isc do psychiatry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! A ja byłam dzisiaj oddać krew :) w banku dawców szpiku już jestem zarejestrowana od przeszło 2 lat... czas zrobić coś dla innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszsytko, ja juz pierdolca dostaje. nie mam okresu wiec wszystko mi mowi ze moze to ciaza. cycki, jakos dziwnie mi sie niedobrze po jedzeniu robi, i brzuch tak jakos inaczej pobolewa, a plamienia juz nie mam. jeszcze bym mogla troche powymieniac. chyba powinnam przestac myslec o ciazy, przestac korzystac z forum, ovu i tego wszystkiego co ciazy dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo krzewuszko ja sie do tego zabieram juz tak dlugo i nie moge sie wybrac, podpowiedz mi co i jak trzeba zrobic zeby oddac szpik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×