Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

beziku-a to mozliwe ,ze od mleka masz biegunke ja np nie moge pic mleka nieprzegotowanego...zaraz mam mdlosci skurcze pojawily sie dzisiaj... tez dzisiaj jestem senna i jakas poddenerwowana pewnie dlatego,ze mysle o @ kurde niech bedzie albo w prawo albo w lewo jak ma przyjsc to niech przylazi i mnie nie denerwuje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq nie wiem co ci poradzić żebyś sie nie denrwowała 🌼 powiem ci że ja nawet jak mam okres to myśle że i tak moge być w ciąży , musze coś z tym zrobić bo wpadne w nerwice jakąś a to nie służy zajściu w ciąże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beziku- najgorsze jest to,że tak mi się przedłużył cykl....już nie pamiętam kiedy miałam taki.. dzisiaj jest 14 dfl....i tempka wysoko a test d**a ehhhh..... niby piszą,że jak tempka utrzymuje sie powyzej 14 dni fl...to znak ,ze moze to byc ciaza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czapus przykro mi:( wiem co czujesz;* nastepnym razem sie uda;D Dorotq gratuluje 2 kreseczki;) zazdroszcze;) teacherka ja tez sie przeziębiłam ale herbatka z miodem i cytryna pomogła,troche jeszcze kaszelek mam pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota mi coś się tak delikatnie widzi, że ty jednak zaciążyłaś. Zrób inny test kochana. Choćby jutro rano. A ja znowu mam te swoje pobolewanki w podbrzuszu, ale są w miarę delikatne i nie trwają dlugo. Przed chwilą zjadłam do herbatki 2/3 czekolady z pistacjami. Jutro robię pierogi z jagodami. Uudało mi się dzisiaj kupić jagody od jednej babki, a już myślalam że jagody dopiero za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrus-te dwie kreski to wyszly po godzinie-takze ja nie licze na to ,ze to prawda:) Hanakali-ehhh poczekam do poniedzialku nie robilam testu z porannego moczu ,musialam najpier poleciec do ateki i zrobilam go potem.. Wiecie chyba mam rwe kulszowa,bo strasznie mnie boli... ogolnie jakas jestem nie do zycia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mnie wzięło... nie mam temp ale czuję się fatalnie. piję siemię, gotuję i łykam te głuty.. straszne ale cóż, koleżance pomogło. ma śliczną córeczkę. mnie nic nie boli, piersi małe jak zawsze ;) tylko podbrzusze boli, ale to ból przed okresem.. cóż, zaczynam poownie za miesiąc. pozdrawiam wszystkie dziewczynki, i nowe też :) - ja też dopiero kilka dni na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ,ze mam piersi wieksze,bo sie wylewaja troche z biustonosza:) hehehe... a sikac nie sikam -normalnie-pije duzo wody...roznicy nie widze... a nie wiem zobacze jaka jutro bedzie tempka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tempka spadla 36.8 wiec jutro bedzie @ ale mam dlugi cykl.... dzisiaj 15dfl.... wolalabym dostac normalnie i miec normalny cykl a nie takie czekanie to juz jest zlosliwe..:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki bywa los złośliwy,uwierz mi ze co miesiac moj organizm ma "inne zachowania". W poprzednim cyklu piersi bolały mnie jakies 1,5 tyg przed mies i pozniej nic ,w tym mies bola cały czas od ok1,5 a za chwile okres i szyjka zawsze twarda była a przed okresem miekła to teraz jest raz miekka raz twarda. Juz tego nie ogarniam. Aha i od trzech dni przed mies bola mnie zawsze jajniki i podbrzusze a tym razem czasem podbrzusze zaboli,wczoraj zakuł jajnik i to wszystko. @ na pewno przyjdzie a pozniej sie zastanawiam czemu organizm tak sie ze mna bawi,raz jest tak raz inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co kochane? tyle mi pryszczy wyskoczyło że szok :) wyglądam jak za czasów nastoletnich :) ale to taki wysyp przed @ Jednak trzymam kciuki za wszystkie staraczki, oby w końcu się nam udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq Ja miałam teraz 52 dc,zaczniecie nowy cykl głowka do góry kochana:) Tyśka zawsze tak Ci wyskakują?Mi zawsze jeden albo czasami dwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia2889 wiesz ja mam wrażliwą cerę i przed okresem twarz mam bardziej poddatną na wyskakiwanie różnego rodzaju krostek. taki już mój urok :D dziś dosłownie nic mi się nie chce robić, boli mnie w dole brzucha, już nieważne od czego, ale czuję się mało komfortowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dałam sobie na luz , w pazdzierniku urlop pojedziemy do włoch pozwiedzamy ;) a tera zajadam sie tostami i gram w the settlers jakoś tak , zajebiaszcza gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Bezik, ale ci zazdroszczę, też miałam jechać do Włoch na urlop, ale dwie kreski zmieniły plany :) Jak będziesz jadła jakieś pyszne makarony, to pomyśl o mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby sie udało mi zajść to chyba i tak mogłabym jechać czy raczej nie ? śliweczko nigdy nie byliśmy we włoszech ale podobno jest tam wspaniale :) jak sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się ok, a co do wyjazdów to mi lekarz odradził na wczesnym etapie. Zresztą sama bym się bała, bo jestem po jednym poronieniu i pewnie świrowałabym ze strachu, zamiast korzystać z wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam forumowiczki w ten nawet ładny poniedziałkowy ranek :) jak żyjecie? staraczki wyluzowały trochę? brzuchatki cieszą się rozwijającym się nowym życiem w ich brzuszku? ja osobiście dałam luz. strea jeszcze w niczym nie pomógł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Bezik zazdroszcze Ci ;) odpoczniecie sobie:) Tyśka Ja mam 7 dc narazie nie świruje staram sie tak nie myślec nawet nie wiem kiedy owulka bedzie 22 sierpnia ide do gina i mi powie tak kazała mi przyjść no i tego dnia zaczynam brać duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano misia wiem że nie ma sensu :( Staram się wykorzystać ostatnie dni wolnego :) relaks, i odpoczynek psychiczny, bo po 15 sierpnia już do szkół będe jezdzić, muszę sobie poukładać wszystko w klasie :) przygotować podreczniki itp. Fajne są wakacje ale zwariowałabym bez pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja Was witam w poniedziałek tylko że u mnie deszczowy i zimny!!! Ja w tym miesiacu to jakos nie mam za duzo czasu myslec o ciazy. a zazwsze w tym czasie szukalam juz objawow. teraz jakos luzniej choc nie moge stwierdzic ze wyluzowalam bo to nie prawda!!! i jak sobie mowicie ze wyluzowalyscie to sie oklamujecie :P niestety! u mnie @ ma bc za tydzien wiec czekam, ten tydzien szybko zleci bo po jutrze swieto wiec wolne od obowiqazkow... i pozniej poleci jak z gorki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
hej dziewczynki, a u mnie tez nic sie nei dzieje nie wiem o czym pisac. liczymy dni do operacji taty - było spokojnie i znowu stres wraca. u mnie i męża 4 dzien starania od okresu;) wczoraj bylismy na zakupach po znieczulacze = wino heheh, a potem kawka u znajomych którzy mają 2 miesieczną córcie, już taka fajna sie robi, coraz częsciej sie uśmiecha oczka otwiera i główke juz sama chce trzymac. wracając do cyklu to ja sie chyba nie dolicze swoich płodnych i nawet nie próbuje. okres 1-6 sierpnia potem 2 dni spokoju i od 9 działamy, to niby nie są płodne dni ale wczoraj taką miałam ochote na sex jak nigdy... aż sie wstyd wam przyznawac- ale sie ciesze może przy tej chcicy coś wyjdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jak sie mowi od dzisiaj luzuje a nadal bardzo chce sie dziecka to jakie to jest luzowanie?? żadne!!! ja jak sie dowiaduje o czyjejs ciazy to zazdroszcze tym znajomym czy mniej znajomym dziewczynom... a jesli maja juz jedno dziecko przynajmniej to szkoda mi bardzo ze ja nie mam jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×