Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

ja tez czuje -mniejszymi ale przyjdzie;( niby wiem o tym ze przyjdzie a jak juz jest to depresja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@_____Miejscowo ść Bezikmalinowy______8________29_______01.08_______dolnolsk ie Ulęgałka___________9________29________?__________lubelskie Silka33____________2lata_____34_______17.08_______LU Kszewuszka_______7________34________09.08_______Śląsk Kania86___________7________26________24.08?? ____ podk./lubel. Patra24___________2________25_________?_________pomorskie Natii_00___________6________22________01.04______wielkopo lska Misia2889__________7_______23________??_______wielkopolska Małpka24__________14_______24_______28.08_______ireland< br /> Maja8626__________9________25_______??_________śląsk dorotq_____________9________33_______08.08______Lublin .śliwka____________3_________37_______27.06_______Łódź Ulka90___________11_________22_______02.07______małopolska< br /> b_a88____________1__________24_______? __________Śląsk teacherka_________8_________23_______21.08_____wielkopolska< br /> tyśka911___________1_________29_______21.07_______Łód cytrus22 ..............9.............22...........14.08...........mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie:( a nie ktore usuwaja ciaze albo robia wszystko zeby poronic a my całym sercem chcemy i d*** za przeproszeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.... ano tak juz to jest,...... chyba kupie dzisiaj test... 33dc tempka dzisiaj skoczyla o 1 stopien na 37.0...... plecy bola z rana okrutnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUDIT
Hej czytam was od jakiegoś czasu i chciałabym dołączyć:) STARACZKI Nick_____________Cykl______Wiek_____Termin@_____Miejscowo ść Bezikmalinowy______8________29_______01.08_______dolnolsk ie Ulęgałka___________9________29________?__________lubels kie Silka33____________2lata_____34_______17.08_______LU Kszewuszka_______7________34________09.08_______Śląsk Kania86___________7________26________24.08?? ____ podk./lubel. Patra24___________2________25_________?_________pomorskie Natii_00___________6________22________01.04______wielkopo lska Misia2889__________7_______23________??_______wielkopolsk a Małpka24__________14_______24_______28.08_______ireland< br /> Maja8626__________9________25_______??_________śląsk dorotq_____________9________33_______08.08______Lublin .śliwka____________3_________37_______27.06_______Łód Ulka90___________11_________22_______02.07______małopolska< br /> b_a88____________1__________24_______? __________Śląsk teacherka_________8_________23_______21.08_____wielkopols ka< br /> tyśka911___________1_________29_______21.07_______Łód cytrus22 ..............9.............22...........14.08...........maz owieckie JUDIT____________2_________25_______25.08_________lubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia0183
Dorotq testuj i szybko pisz jaki wynik!! Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam test Acon ten co w tamtym cyklu i wyszedl negatywny:(:( pewnie znowu po 3 godz.okaze 2 kreske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq - przypomnij mi który to Twój dc? Witam nowe staraczki :) Ja się nie odzywam, bo nie mam w sumie co pisać....chyba się nie udało w tym cyklu, tak jakoś mam przeczucie :( Ale zimno....:( zmarzłam w nocy, mam febre w nosie i chrypę.....:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziwczynki!!! Witam nowe staraczki!!! Ja tez sie nie dozywam bo nie mam co pisac. u mnie 20dc, ovufriend wykryl mi juz owulacje choc j wyraznego skou temp i sluzu nie zauwazylam... ale to nic. Nie martw sie teacherko mi tez sie wydaje ze nici w tym miesiacu. uwazam ze wcale ale to wcale owulacji nie mialam.... moj wykres jest fajny, taki rowniutki, skoki sa raz w gore raz w dol na zmiane o 0,3 stopnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotq moze ponow test jutro? trzymam kciuki;) Kochane nie jestescie same ja tez czuje ze w tym mies nici z fasolki;( czekam tylko na konkrety:( jak o tym pomysle to juz mi zle;( ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat tempki nie mierzę, bo nie jestem systematyczna.. A robiłas Kaniu testy owu? jak tam śluz? jakieś bóle brzucha/jajników? U mnie 19dc i też tak jakoś nic specjalnego....nie ukrywam, że mi trochę smutno ale chyba się już przyzwyczaiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaki badania ci chodzi? jesli chodzi o wizyty u gin to regularne. ostatnie dokładne usg maciciy i jajnikow mialam na koniec maja. Ale na jesieni czekaja mnie bardziej "dokładne" badania a partnera badania nasienia. Na razie gin kazał sie starać. w srodku cyklu mam potworny bol jajnika,zaczyna bolec podczas prezytulanka,siadania,gwałtownych ruchach a na drugi dzien przestaje bolec jak reka odjał... myslicie ze to tak silny bol owulacyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherko testow nie robilam, sluzu malo bylo, bol janikow? nie bylo go! wiec tak mi sie wydaje ze nie owulowalam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodac ze biore luteine od lutego (bo mialam nie reg cykle) i teraz jest w porzadku z regularnoscia cyklu,odstepstwo 1-2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest ból owulacyjny, też mam taki :) Tak, pytałam o badania konkretniejsze, bo widzę że starasz się mniej wiecej tyle co ja. Nie wiem, ja (może sobie wmówiłam) ale uważam że jak po pół roku przy regularnych cyklach, kiedy dokładnie wiadomo kiedy jest owulka nie udaje się to musi coś być :( Może w tym momencie to moja psycha już działa i blokuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaniu - to czekaj :) Ty masz długie cykle więc może być na dniach :) najlepiej by skoczyc na monitoring i zobaczyc co sie tam dzieje... dorotq - no rzeczywiscie długawo....mnie sie czesto wydluza po jakis wyjazdach i wakacjach, zmianie klimatu, ale Tobie życzę żeby to była inna przyczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja bylam na wakacjach:) moze dlatego ale owulke i staranka byly przed wyjazdem a dzisiaj jest 14dfl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i temperatura podwyzszona 37.0 a test po 2 godz. tk jak mowilam pokazal 2 kreske;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherko ja nie mam dlugich cykli tylko ten ostatni mi sie wydluzyl chyba przez zapalenie przydatkow... ogolnie moje cykle zawsze trwaly ok 30 dni wiec to nie jest dlugo. a teraz mi ginka dala luteine i juz 4 dzien biore, za 6 dni odstawiam i bede miec @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ przyszła!!!!!! :( :( :( czuję się źle, znów rozczarowanie.... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobitki :) czapus ❤️ ja dziś mam dużo śluzu a 9 dc okres był 28 dniowy , przytulanka były przed wczoraj i jak sie uda to dziś też .... , od paru dni męczy mnie biegunka i zawroty głowy , dlatego wątpie że w tym cyklu sie uda :( dorotq a może zrób betke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czapus - przytulam :* jesteś na poczatku staranek, spokojnie :* Kania, hmmm jeżeli bedziesz mieć cykl 28 to owulka powinna już być :) może masz jakos bezobjawowo, też się tak zdarza :) Ja już wzięłam witamine C, piję herbatę z cytryna i miodem, mam mega febre w nosie:( chrype i kicham :( trzesie mnie.... Ogólnie lenistwo...zupka zjedzona, potem smażę kurczaka w przyprawach a na deser zrobiłam tartę z borówką i jeżynami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teacherko jak masz dobry przepyszny przeis na tarte to ja poprosze o taki :) bo przyznam sie ze jeszcze tarty nie robilam a podchodze do tego ktorys raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie przyjdzie do poniedzialku to pojde na bete mam jakies skurcze macicy-boli mocno.... taki bol pod pepkiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym spała cały dzień, czuje sie okropnie , m mówi że za dużo mleka pije i z tąd te biegunki i senność , jak byłam mała to miałam coś takiego od mleka i jaj więc pewno wrócilo albo bromegon tak działa w sumie bioro go od grudnia , gin mówił że musze cały czas go brać i pjak zajde to przez 3 miesiące jeszcze :( dorotq a te skurcze to długo trwają ? częst6o są ? może usg też zrób ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie za fajny ten dzień....ja też leże, albo w sypialni albo teraz w salonie przed tv Kaniu ja pierwszy raz zrobiłam, tak na szybko, kupiłam gotowe ciasto kruche na to budyń waniliowy i owoce już spróbowałam i smaczne, tzn ja lubie takie coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×