Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

teraz większość kobiet farbuje w ciąży,Ja na początku jak jeszcze nie wiedziałam że jestem to farbowałam pozniej już nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotg myślę ,że możliwe. Taki spadek to jest bardzo mały,głowa do góry poczekaj jeszcze trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) napisze w skrocie takim bardzo byłam nad jeziorkiem nie daleko warszawy no i niestety była tam bakteria coli no i niestety miałam pecha dużo osób właśnie sie zaraziło jak lekarz w szpitalu mówił wiec trrzeba tak bardzo uważać gdzie się kąpie bo na prawdę masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia-mi przed@ spada stopniowo codziennie o jeden stopien robile wykresy od 4 cykli i zawsze tak mialam.. jak juz spadlaq to sie nie podnosila... a tu wzrosla ponownioe... no nie wiem ,bo jak na ovu wykryl owulke 19dc to @powinna przyjsc chyba 14 dni po owulce,ale to z tym roznie jest... ciekawe jaka jutro mi wskaze tempke ulęgałko-a u ciebie jak bylo z tempka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotq a moze zrob bete. Będziesz miała pewność. Trzymam kciuki żeby się udało. Cześć Natii dawno Cie nie było. Buziaki dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania a jak u ciebie. Mamy ten sam dzień cyklu. U mnie sporo śluzu a testy owulacyjne negatywne. Dzisiaj bylam znowu na badaniach hormonalnow. A w piatek wizyta u endojrynologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju nie wiem czy czytałas co wczesniej pisalam. Od dzis biore luteine na wyregulowanie @. za 10 dni mam zrobc test jak bedzie pozytywny to dalej mam brac luteine a jak negatywny to mam przestac i bede miec @ :):) ale jak w książce 28 dni cyklu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
heheh dziewczyny ale dis mialam wesoły dzien. byłam z mężem na zakupach, i ja jeszcze poszłam do jednego sklepu a on zostal juz na parkingu, i ajak wroiłam opowiadał mi ze przyszla cyganka i chciała mu wrozyc,mowie mu ze chyba sie nie dał zlapac na te glupoty a on mowi ze chciała 20 zł i ją wysmiał i powiedział ze da jej 5 zł. i heheh sie zgodziła.mężulek mowił ze nie wierzy w to ale on jej nic nie mowil tylko wyciagał karty, i ta mu mowi tak: będziesz miał syna pierwszego, drugą córke, potem dobry chłopak z ciebie tylko nerwowy, w pracy lubiany ale za plecami gadają o nim, i jeszcze mowiła ze widzi jakies pieniądze jeszcze nie teraz ale za niedlugo jakis spadek... strasznie sie smiałamz tego i tylko sie mężulka pytam czy zapytał kiedy ten syn- a on mowil ze kurcze nie zapytał i wyjezdzalismy z parkingu i byla ta cyganka otworzyłam oko i pytam kiedy ten syn będzie a ona mowi choc powroze ja mowie nie chce- tylko kiedy syn będzie a ona popatrzyła na brzuch i mowi wnet- w następnym miesiącu;) dziewczyny to są mega glupoty ale mysle sobie ze nic zlego nie mowila wiec jest ok. ja bym sie w zyciu nie zgodzila na wroenie bo boje sie zeby cos zlego o tacie nie powiedziała.... a dzis koniec okresu wiec mysle ze zaczniemy dzialac na tego syna heheh niech bedzie w nastepnym miesiacu mi pasuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wizyte dzisiaj u gina:)Zobaczymy co powie bo wczoraj dostałam @ i nie wiem czy mnie zbada ta co zawsze chodziłam to w @ mnie badała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mon2903ika
a to kania wiesz nie obraze sie - bo syna bym chciała pierwszego, i jak bym zaszła w ciąze to nie dlugo by te moje starania trwały. i wiesz nie zabrałam sobie tego do glowy bo nic złego nie wrozyła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyśka911
cześc dziewczynki? moge sie przyłączyć? ja również się z mężem staram o dzidzi, najlepiej chłopca bo córa już jest. owilację miałam w sobotę, jednak "przytulaliśmy" sie dopiero w niedzielę (mąż miał nocke w pracy). teraz czuję ból a raczej kłucie jajników, przez 2 dni prawy a dzis także lewy. jak siedzę i chce wstać to czasem mam wrażenie że coś mnie "ciągnie" w brzuchu. śluz mam biały, gęsty, lepki czyli niepłodny. innych objawów nie zauważyłam, no wczoraj dziwne bulgotanie w brzuchu (aż było to widać - dośc smieszne ale ja wtedy jechałam z roboty tramwajem i modliłam sie by nikt tego nie widział). chciałabym byc w ciąży a do okresu jeszcze 12 dni :( każdy dzień sie dłuży.. juz chciałabym zrobic test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pojde na bete bo nie jestem w domu:) poczekam....jak tempka sie bedzie utrzymywala to zrobie kolejny test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyśka911
a czy to normalne żetemp w pochwie po owulacji wynosi u mnie 37.2 dziś nawet 37.4? proszę doradźcie bo jesteście w tym bardziej "obeznane" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja jestem zadowolona z wizyty u gina:)Od 16 dc do 26 dc mam brać duphaston i 22 sierpnia mam przyjsc i ona zobaczy czy będzie owulacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dorotq może faktycznie jeszcze za wcześnie :) życzę aby @ się nie pojawiła Ja się dzisiaj zważyłam i załamka :( 3kg na plusie.....to są skutki mojego relaksu wakacyjnego, rozpieszczania się, lenistwa i łakomstwa....:( na siłownie przestałam chodzić jakieś 2 tyg. temu....ehhhh nie chce mi się odchudzać, bo ostatnio po dietach mi się rozregulował cykl a tego bym nie chciała, ale muszę się jakoś ogarnąć :( A do piątku posiedze sobie u rodziców, bo mój wyjechał do pracy....właśnie jemy lody.....:P kiepsko to widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. U mnie dzisiaj ostatni dzien 8 tygodnia. Pierwszy dzień zastosowałam luteinę, którą przepisał mi na wszelki wypadek gin. Od wczoraj nie boli mnie podbrzusze. Ja już sama nie wiem czy to dobrze czy to źle. Wcześniej panikowałam bo mnie bolał a jak przestał to znawu fiksuję czy oby wszystko ok. Piersi nadal są tkliwe i rano miałam ostre mdłości. Powiedzcie czy tak nagle mógł mnie przestać boleć brzuch skoro przez ostatnie 4 tygodnie bolał codziennie? Kurcze, czy ja na prawdę panikara jestem? Wizytę u gina mam umówioną za 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, widzę, że dziewczyny wracają powoli z urlopów. Tyśka, witaj. Nie ma na to rady, musisz poczekać i jakoś wytrzymać te wszystkie schizy. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanakali, pewnie przestało cię boleć podbrzusze, bo zaczęłaś brać luteinę. Czemu dopiero teraz bierzesz? A poza tym, to wszystko w normie. Mnie jak jest źle, to się stresuję, a jak czuję się dobrze, to też sie stresuję.. i bądź tu mądra. To trzeba chyba wytrzymać, Mam nadzieję, że po 13 tygodniu się w końcu uspokoimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanakali, nie boli od wczoraj, a bierzesz od dzisiaj. Powiem Ci tak: dobrze że nie boli :) Nieważne dlaczego. A jeśli sie martwisz, to umów się wcześniej do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luteinę przepisał mi w ubiegły czwartek. Receptę wykupiłam przedwczoraj a dzisiaj pierwszy raz wzięłam. Gin przepisując mi lekko się zawachał czy potrzebna mi jest luteina, jednak po chwili zastanowienia stwierdził, że mi zapisze tylko i wyłącznie zapobiegawczo ze wzgledu na mój wiek. Dlatego wcale się z tą luteiną nie spieszyłam. Myślisz, że popełniłam błąd? Śliwka, odrzuca cię od jakichś pokarmów? Ja nie mogłam dzisiaj tknąć udka kurczaka i wogóle jadłabym tylko kluchy i bułki, najlepiej z serem. Odrzuca mnie od mięsa. Czy ciebie pobolewa jeszcze brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie wiem co mam myslec.... 12dfl i temp.znowu skoczyla o jeden stopien...dzisiaj mam 37.1 pewnie to dobrze:) jak wroce do domu to zrobie test...raz jeszcze teacherka-ty nic nie mow ;) bo ja to dopiero bede sie bala wejsc na wage;) jak wroce z tych wakacji;P niby sie nie obadalam,ale zjadlam pizze a to jakies placuszki...a tego nie jem;) kurde boli mnie podbrzusze a o plecach nie wspomne jak mnie rano bola okrutnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyśka911
łeee ja juz chyba nie mam żadnych objawów prócz tego kłucia w prawym jajniku. nie przypominam sobie by przed okresem tak mnie bolał, ale moze popadam już w paranoję.. czekać i jeszcze raz czekać... miłego dnia wszystkim :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyska-a mierzysz sobie tempke? prowadzisz jakis wykres? kurde bo ja bez tego wszytstkiego obliczania to napewno nie zaciaze owulke mam roznie.. wiec wez tu traf.... ehhhh.... z corka poszlo nam łatwo;P...za pierwszym razem sie udalo i to bez zadnych wykresow i mierzenia... a teraz...od kiedy urodzila sie mala to sie nie zabezpieczalismy i nic,nawet "wpadki";P przez 7 lat..dlatego zaczelam sie zastanawiac...co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, Hanakali , nie stresuj się, mnie już też mało co boli podbrzusze:) a luteinę powinnaś od razu wykupić i brać ale broń boże nie martw się. Luteinę podtrzymuję ciążę albo wywołuję okres.Zadzwoń do lekarz albo idź i Cię to uspokoi. Powiem Ci ,że ja mięsa też praktycznie nie jem i wcinam bułki z białym serem i dżemem:) Dorotq to bardzo dobrze ,że temperatura się utrzymuję:) Śliweczo a Ty na kiedy masz termin? Krzewuszko a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ulęgałko-tez mysle,ze to dobrze ,ze tempka rosnie:) kszewuszka chyba na wakacjach:) my dzisiaj wyjezdzamy do domu moja kolezanka zaczela 7m-c ciazy i pamietam,ze na poczatku tez nie mogla patrzec na mieso:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ide po wyniki hormonów ciekawe jak wyszly. U mnie raczej ten cykl poszedl na straty. Bo w czasie owulacji ( moje podejrzenie że już była) byłam poza domem więc bez przytulanek było. Trudno będzie to cykl na badaniaitd. Wykorzystam go chociaż w taki sposób. Dorotq ja myśle e to fasolinka Ci płata figle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyśka911
ja to taka chyba mało douczona czy co... dopiero w tym miesiącu zaczęłam mierzyc temp. dzis było 37.00 o 7 rano ale to normalne że wzrasta po owulacji więc nie wiem. pewnie tym razem się nie udało... czekam więc na okres..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×