Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

czesc dziewczynki u mnie pojawil sie brazowy sluz tak zawsze zaczyna mi sie okres. Piersi przestały bolec. Boje sie jesiennych badan ze okaze sie cos powaznego.Chyba juz nigdy nie doczekam sie dzidziusia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wymiotuję wypiłam kubek ciepłego mleka, podobno też pomaga, ale zgaga nadal jest cytrus, spokojnie kochana, bądź cierpliwa, doczekasz się maleństwa na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kania86 z tym wiesiołkiem to wiem, ponoc wywołuje skurcze i dlatego bierze sie go tylko do owulki. choc powiem ci że moja koleżanka nie mogła zajśc w ciążę i jej lekarka powiedziała własnie by brała wiesiolka i siemię, ale cały czas, bez przerwy. no i ta brała. na szczęście dzidziusiowi nic sie nie stało (bo zaszła w końcu w ciążę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem ciapa.. nie wiecie czy to jakas mega różnica jak sie łyka oeparol wiesiołek a nie oepwrol femina ? w feminie jest więcej mg w 1 kapsułce oleju. myślałam że wiesiołek to wiesiołek... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Już jestem...ale za Wami tęskniłam :) Witam nowe forumowiczki :) Wakacje trochę sobie przedłużyliśmy :P Było super! Zamiast na Riwierze Makarskiej wylądowaliśmy w Dalmacji w Vodicach :) Na drugi rok znowu tam jedziemy. U mnie nic nowego...tak jak przeczuwałam @ dostałam 9.8 więc dzisiaj już mija 6dc... od dzisiaj mam wodnisty sluz więc staranka czas zacząć :) Dorotq najlepszego z okazji rocznicy ślubu i szkoda,że @ przyszła... dalej jdzziemy na jednym wózku ehhhh Beziku całuski z okazji niedawno obchodzonych urodzinek :* Wczoraj miałam na cały dzień yorka miniaturkę :) Mój chłop zakochany w tym piesku :) Powiedzcie czy to dobre połączenie yorka z labradorem? Bo już biszkopcika mamy tylko,że mieszka na podwórku bo żle mu było w domku... Pozdrawiam!!!!! Zaczynam robić lampiony szklane z kieliszków na święta więc będę miała zajęcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lampiony robię metodą decoupage :) Z brokatem,śniegiem strukturalnym... Większy kieliszek do wina a do środka świeczka.Pięknie to wygląda na stole wigilijnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn kieliszek obklejam papierem ryzowym,potem motywami świątecznymi,brokatem a ze śniegiem są rewelacyjne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko,że teraz kieliszki mam wyższe i robię z innymi motywami np bałwankami,mikołajami...takie typowo świąteczne :) W tamtym roku były to prezenty a w tym na zamówienie ;) bo już mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupa beza myślała że robisz na jutro lampiony , ależ ja niekumata :P chcialabym na święta jakoś ładnie mieszkanko przystroić ale zwykle kończy sie na choince paru gałązkach i żarciu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam już tych zdjec :( tylko na nk. Ale jak zrobię to tutaj wkleje :) Za parę dni będzie gotowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kszewuszko My też teskniliśmy za Toba:) Ja mam shih tzu pieska jest kochany i też są małe co prawda wieksze od yorka ale takie kochane pieszczochy:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka:)
Mam do was takie pytanie. To są moje pierwsze starania o dzidziusia i tak bardzo bym chciała już wiedzieć czy się udało. Cykle mam 28 dniowe zawsze jak w zegarku, owulacje miałam 7 sierpnia Czy jak jutro zrobię test ciążowy to będzie za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisz sobie na googlach lampion zimowy szklany na pierwszym zdjeciu powinno Ci pokazać coś podobnego robię tylko ze śniegiem strukturalnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka:)
No nic, będę musiała poczekać a jak pójdę na bhcg w dniu spodziewanej miesiączki to jaki powinien być wynik wiem że ciąża jest powyżej 5 ale wtedy powinno być już chyba więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka:)
Kurde tak mnie korci, bo tak chcialabym już wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×