Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość klaudiam
Cześć Dziwuszki mam pytanie kłuje mnie jajnik.. hmm lewy.. Czasem oba a czasem uciska mnie całe podbrzusze. dodam ze mam biały śluz i tak dziwnie miekką i ciasną pochwę wewnątrz.. dodam ze z tym uciskiem mialam juz tak w tamtym miesiacu i zaczeło się jakoś 2 tygodnie przed okresem. Czy to może być ciąża? czy ten biały śluz przed okresem jest normalny? a kłucie to ze stresu i bardziej na tle psychicznym że się sama nakręcam? Proszę Was o pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaniu rozumiem Cie Ja już synka mam,Ty jeszcze nie i wyobrażam sobie że jesteż zła pozostałe dziewczyny też. Ja tak jak kszewuszka,tyśka i dorotq pragniemy drugiego i każda z nas myślała pewnie że bedzie łatwiej bo jedno już mamy ale jak widać wcale tak nie jest.Niestety nic na to nie poradzimy!Jest to przykre....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiam
czy ktoś mi odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudiam, oczywiście że możesz być w ciąży, ale równie dobrze możesz nie być. Kłucie jajników to najczęściej wymysł z głowy, a poza tym nawet jak jest to nie jest żaden objaw ciąży. Ta spuchnięta pochwa to jest jakiś trop, ale dziewczyno poczekaj do dnia spodziewanej @ i zrób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudiam ja mam dokładnie takie same objawy ale jeszcze nigdy z tego nie było ciazy...ale nie powiedziane ze w twoim przypadku tak jest:) rozpulchnienie pochwy i szyjki to oznaka dni płodnych jak jest to ok 2 tyg przed okresem. Kiedy masz termin @ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaludiam ja mam dokładnie takie same objawyco mies i nie było jeszcze z tego ciazy ale nie powiedziane ze u ciebie tez tak bedzie;) rozpuilchnienie pochwy to oznaka dni plodnych;) kiedy masz termin @ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki ale bezik jest głupi normalnie wkręciłam sie w tą durną gierke , wczoraj co miałam chwile to do kompa i gierka, dziś rano wstaje a tu lodówka pusta wszystko zeżarte, mąż zjadł kulki z resztką mleka a ja 2 cukierki i kawuche na śniadanie ,oj ja głupia ale cóż , przerwa w robocie zaglądne do gierki wciągająca jest :P wczoraj było fajne bzykanko takie jakieś inne od wielu miesięcy takiego nie było może dlatego że o dzidzi nie myślałam tylko o moim ciasteczku które chrupałam ;) che powtórke dziś :D pozdrawiam wszystkie babeczki będe później miłego dzionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okres mam w sobotę, juz czekam na niego :) a tak z innej beczki, fajnie macie że wasi mężczyźni tak często sie z wami "przytulają".. mój M pracuje na zmiany i czasem jak idzie na rano, albo wraca z nocy to w łóżku potem nie dochodzi, typowo ze zmęczenia.. pal sześc jak to np 1 dzień po okresie czy cos w ten deseń ale jak w owulke to już trauma.. a to tylko 24godz na miesiąc.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezik to jest fajnie jak sexik "taki inny"hehe :D Tyśka tak to juz jest jak mężus zmęczony,nic nie poradzimy Nie chce nikogo obrażac ale jak słysze,że ktoś sie kocha codzinnie to bzdura albo obydwoje nie pracują i dlatego codziennie to robią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia nieprawda! wcale tak nie jest. ja ze swoim pracuje, mamy firme. teraz jest sezon i mamy malo czasu a mimo co co drugi dzien uprawiamy seks.. i to mamy utrudnenie bo na cale wakacje jest u nas jego syn z pierwszego zwiqzku wiec mozemy tylko wieczorem albo jak dzis po przebudzeniu a zdarza nam sie tez w ciagu dnia jak mlody jest zajety... a ogolnie poza sezonem jak juz mamy mniej pracy robimy to niemal codziennie... czesto kilka razy dziennie. i to dla przyjemnosci... moglabym Ci pokazac moj wykres ovu... wiec nie jest tak jak mowisz... sa ludzie o wiekszych temperamentach wiec czesciej to robia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania moze i są wyjątki Ja nie mówie że wszyscy!!Na początku jak poznałam mojego męża to też robiliśmy kilka razy dziennie i codziennie,ale z biegiem czasu to sie zmienia dochodza obowiazki dziecko.Mój mąż pracuje w dwoch pracach!Widocznie każdy inaczej zmęczony jest.Tez robimy to często z mężem ale tylko i wylącznie dla przyjemności:)Tak jak pisałam nie miałam na mysli nikogo obrażać każdy ma prawo sie wypowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo dziewczyn tu pisze że np przytulanek nie było bo mąż zmeczony to miałam na mysli bo to normalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ginekolog powiedziała że wcale nie częstośc stosunków wpływa na płodnośc a wręcz przeciwnie. tu zasada jest: im częściej tym gorzej dla plemników i jaskosci nasienia.. - nie wiem czy to prawda.. a z tym zmęczeniem u naszych kochanych mężczyzn, różnie bywa. jedni mimo zmęczenia mogą codziennie ;D a inni nie. gdyby każdy był taki sam to zycie byłoby nudne, a tak to sobie pogadamy co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi plemnikami to różnie piszą. Ja czytałam, że to mitologia i że częste stosunki wcale nie osłabiają nasienia. Najwidoczniej są rożne szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyśka mi też tak ginekolodzy zawsze mówili:):)Ale każdy człowiek jest inny,każdy kocha sie wtedy kiedy ma na to ochote :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie dzisija na maxa @:( ale nic ,za 2.5 tyg.zaczynamy znowu starania... nie wchodze czesto na forum ,bo mam dom pełen ludzi;) moja chrzesnica ,brat i męza siostra;) jeszcze tyle ludzi u nas w domu nie bylo:)hahah wesolo mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jakas racja w tym jest ze im cezsciej tym gorsze pleminiki ale niekoniecznie... w sumie przy czestych stosunkach spermy jest mniej wiec i plemnitow mniej. my jak sobie czasami urzadzimy calodzienny maraton to moj na koniec dnia mowi ze juz nie ma czym strzelac :) ale trzeba pamietac ze wystarczy jeden zeby zaplodnic.... i on moze byc w kazdej porcji nasienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka. Ja się nie odzywam bo ciągle jacyś goście. A poza tym u mnie nic ciekawego. Jak ostatnio pisałam to test owulacyjny był pozytywny i miały byc przytulanki ale pokłóciłam się z mężem i nie było przytulanek więc kolejny cykl do bani. Czekam teraz na okres. I nawet nie wiem kiedy przyjdzie. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś kupiłam wiesiołka. zawsze jakoś sceptycznie podchodziłam do obojętne jakich specyfików "pomagających" zajść w ciąże.. po prostu nie wierzyłam w to. ale z perspektywy czasu uważam że trzeba wszystkiego spróbować :) siemię i wiesiołek napewno mi nie zaszkodzi a pomóc, kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyska tylko wiesiolka bierz od nowego cyklu, do owulacji. po owulacji nie wolno go brac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Ja niedawno się obudziłam, wróciłam bardzo zmęczona z pracy i musiałam pospać. Czy znacie jakiś dobry sposób na zgagę? Strasznie mnie męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanakali jedz migdały jeśli nie masz alergii, garść migdałów zalej wrzątkiem na 10 min , jak skórka będzie rozpulchniona latwiej ją zdejmiesz, moja kuzynka jadła dużo migdałów w ciąży i pomagały tylko muszą być bez skóry , są zdrowe mają magnez i zdrowe kwasy , jedz codziennie zawsze miej je pod ręką ,ja jak mam zgage to aż łzy mi lecą , migdały pomagają mi no i siemie lniane kisiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×