Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Gość maagda123
Ze wszystkim bym się zgodziła w 100% gdyby już się starała. Ale ona nawet 1 cyklu nie próbowała. O to mi chodzi, może uda jej się zajść za 1 czy 2 razem, więc po co ją męczyć tym bolesnym badaniem? Zresztą każdy robi jak uważa, tak naprawdę nic mi do tego. Wiem tylko, że mój gin z całą pewnością powiedziałby mi, żebym spróbowała najpierw a jak nie wyjdzie w najbliższych kilku cyklach wtedy będziemy diagnozować. Tyle... A tak na marginesie miłego weekendu laski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maagda123
A dziewczyny ciężarówki, widać Wam już brzuszek? Mój już robi się pomału widoczny :D Jestem w szoku, bo myślałam, że brzuch widać mniej więcej w 5 - 6 miesiącu a nie 3 :P Ale jak widać każda ciąża jest inna. Zakupiłam już luźniejsze spodnie, żeby nie uciskały mojego szkraba :))) Joanno z tego co pamiętam to masz wizytę we wtorek? Trzymam kciuki i daj znać jak będziesz po. Ja czekam na 7 maja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maagda123
A jeszcze co do przeczuć co do płci, to właściwie od samego początku mam wrażenie, że będzie dziewczynka. Nie wiem czemu, nie wiem skąd ale takie właśnie przeczucie mam. Zobaczymy czy się sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda mój brzuszek też już staje się troszkę większy. Nie dużo ale zawsze coś. Co do przeczucia to też wydaje mi się, że będzie dziewczynka. Ale okaże się jeszcze. Mam nadzieję, że zdrowe. I to jest najważniejsze. A myślalaś o imionach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannaaaa
witam Was dziewczynki;D co do przeczuć płci to mi się wydaje że będzie chlopak jakoś od samego początku tak mam...;D a co do brzuszka to u ,mnie tez widać i to powiem sporo;D wiec tez sie zdziwilam ze juz widać:P heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak Wasze przeczucia się sprawdzą, już niebawem się przekonamy, czas leci jak szalony, za parę tygodni będziecie po kolei dowiadywały się jaka płeć. Super, trzymam kciuki. Ja wg moich odczuć owulkę będę miała teraz po złej stronie czyli IUI dopiero w czerwcu.... Griszanka z poszukiewaniem pracy zawsze tak jest, najpierw nikt się nie odzywa, a potem wszyscy naraz wydzwaniają, a najgorsze jest to, że jak już się zdecydujesz na jakąś ofertę to dalej są telefony z kolejnymi propozycjami. Także w końcu będę efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maagda123
Paula spokojnie. Ja przy ostatnim cyklu z CLO miałam dwa równej wielkości pęcherzyki, jeden na prawym a drugi na lewym jajniku. Oczywiście nie wiem który "zwyciężył", ale może u Ciebie będzie podobnie :) Dlatego na początku zastanawiałam się, czy czasem nie będę miała bliźniaków :P Jednak lekarz potwierdził pojedynczą ciążę :) Wszystko się u Ciebie okaże na najbliższym monitoringu, które są/ który jest dominującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannaaaa
co tutaj taka cisza od kilku dni???;D Co tam u Was dziewczyny???;D ja dziś mam wizytę u gin nie mogę się doczekać kiedy usłyszę mojego małego bąbelka;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie co tu taka cisza !! Chyba już wszystkie żyją długim weekendem :) ja mam znów dylemat z zebem, kolejne leczenie dokładnie w okolicy owulacji i w trakcie leczenia wymagane jest rtg, bo to kanałówka :( A ja już biorę CLO i liczę na IUI w tym terminie, nie chcę tego odkładać, A jak się uda to kiedy wylecze zęba ? Za rok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannaaaa
Paula a boli cię nadal ten zab strasznie?? ja powiem tak nawet będąc w ciąży to może zacząć boleć cię ząb, coś się dziać z zębami tego nie przewidzimy nigdy... np. ja jestem tego przykładem ... strasznie boli mnie ząb bo wyrastają mi "zęby mądrości" z jeden z góry i jeden z dołu rozrywa mi dziąsło po lewej stronie tak że jedzac okropny ból napet nieraz płakałam i co mam zrobić??? muszę to jakoś przetrzymać.. wizyte do dentysty mam dopiero na 16stego zeby obejżał zęby.. napewno trzeba będzie je usunąć bo mi krzywo rosną pozatym będą krzywić mi się zęby.. i też jestem ciekawa jak to rozwiąże.. obstawiam że napewno są jakieś znieczulenia dla kobiet w ciąży albo coś.. no nic trzeba to jakoś znieść:) ja napewno bym nie odkładała żadnych starań na potem ale to moje zdanie:) 3mam kciuki za Ciebie Paula i za IUI:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maagda123
Hej. Ostatnio w ogóle forum zmizerniało, zaledwie kilka osób się udziela :/ Paula może jednak uda się przyspieszyć wizytę, żeby była przed owu? Chodzi tylko o zdjęcie, bo samo leczenie chyba powinno być niegroźne dla ewentualnej ciąży. Tak jak pisze Joanna, powiedzmy uda Ci się teraz zajść i w trakcie ciąży ból znowu się pojawi to katastrofa, wtedy będziesz musiała leczyć go "w ciemno" albo nie wiem co wymyśli stomatolog. Co do wizyty u dentysty to ja byłam zaraz na początku ciąży na przeglądzie, chyba w 5 tygodniu, póki co wszystko jest ok, ale zamierzam się wybrać drugi raz w połowie II trymestru. Pani dentystka powiedziała, że są oczywiście znieczulenia dla kobiet w ciąży, ale jeśli nie ma nagłej potrzeby to zalecają stosować je dopiero od II trymestru. Joanno oczywiście daj znać po wizycie co i jak :))) Ja jeszcze tydzień muszę poczekać na swoją wizytę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannaaaa
Magda dam znac co i jak;D na wizyte jade dopiero na 18 w zależności kiedy mnie przyjmie czy będa kolejki czy nie:) u mnie 9tydz ciąży to juz poczatek 3mc tak?? a u ciebie i mereszki jest 1o tydz tak??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maagda123
Tak dokładnie, dzisiaj skończyłam 10 tydzień :) To wieczorkiem zajrzę, żeby przeczytać co u Ciebie nowego :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem w tym, że zabek jest zatruty i powinnam chodzić z tym lekarstwem 2 tyg i dopiero będę miała wypełnione kanały. I po wypełnieniu kanałów robi się rtg aby sprawdzić czy są dobrze wypełnione :( ja teraz nie zrezygnuje, najwyżej kanały zostaną wypełnione bez sprawdzania, ale ci ja się martwię na zapas, finał będzie jak zawsze, ciąży nie będzie, ale za to skończę ząbka. Joanno są specjalne znieczulenia dla ciężarnych, nawet je ostatnio miałam, bo byłam dzień przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannaaaa
Witam Was kochane wcześniej nie dalam rady wejść na neta :) po wizycie jestem uśmiechnięta z mężem od ucha do ucha tak się uśmialiśmy z lekarzem że szok;D z dzidziusiem wszystko jest ok ma już prawie 3cm ma rączki nóżki wszystko co potrzeba na ten tydzień ciązy:) i podczas usg dzidziuś po jakimś czasie zaczął się ruszać w przód i tyl (taką zjeżdzalnie sobie urządził) i zaczął klaskać nóżkami ;D cudowne uczucie i nie zastapione widoki naprawdę!!! coś pięknego;D mały akrobata się rozwija;D kolejną wizytę mam za 3tyg;D zmniejszył mi dawkę dupashonu ;D jesteśmy tacu szczęśliwi po dzisiejszej wizycie że szok... nigdy bym nie przypuszczała że tak szybko zobaczę maluszka jak się rusza w brzuszku a jednak :) jak pytalam o pleć powiedział że za 3tyg można już coś zobaczyć a ja myslałam że będe musiała czekać do 5mc;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ale zazdroszcze, szczescie z Ciebie emanuje :) Paula nie ma co swirowac. Przy przeswietleniu zabka przy podejrzeniu ciazy okrywaja caly przod fartuchem, wiec jedna fotka zagniezdzajacej sie fasolce nie powinna zaszkodzic. Przede wszystkim zdrowy rozsadek. I prosze mi tu zmienic nastawienie, bo pierwsza IUI Tobie sie uda. Pozytywne nastawienie, to polowa sukcesu - nalezy czerpac garsciami od Joanny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak najważniejsze jest pozytywne nastawienie, ale griszanka sama wiesz jak jest.... Joanno cieszę się, że się wyluzowałaś i że wszystko ok, to musi być niesamowite oglądać takie maleństwo. Niech sobie tam dzieciaczek skacze i fika póki ma na to miejsce :) Grszanka mam do Ciebie jedno może trochę głupie pytanie :) Czy przed IUI można się przytulać, czy trzeba zachować jakąś wstrzemięźliwość? Wydaje mi się, że nie ma to znaczenie, ale tak mi przyszło do głowy. Lekarz narazie nic mi nie wspominał na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maagda123
Cudowne wieści Joanna, bardzo się cieszę :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Joanna. Ja mam wizytę dopiero 8 maja więc jeszcze troszkę musze poczekać aż zobaczę moje maleństwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś tu ostatnio bardzo cicho ;( Co tam słychać u was dziewczynki? Jak tam majówki zaplanowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie majówka upłynie na małym remoncie, wczoraj spędziliśmy cały dzień w górach, a dziś wzięliśmy się do roboty. Trzeba zrobić balkon.... także malowanie, sprzątanie itd... W pon mam wizytę i będę wiedziała czy IUI teraz czy w następnym cyklu, trzymajcie kciuki :) Aaaa zapomniałam napisać, że odebrałam wynik AMH (który robiłam w lutym) i mam 8,32, a norma jest 1,4-7,6, czy któraś może coś mi podpowiedzieć z interpretacją? Nie chcę już sobie nic wmawiać, ale może to np. świadczyć o PCOS, bo ewidentnie jest powyżej normy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grszankaanka
Paula skrajnie wysoki wynik moglby byc problemem. Poza tym moj gin mowil, ze kazdy wynik powyzej 2 jest ok, ja mu ufam i uwazam, ze nie powinnas sie tym zamartwiac. Lepiej wyzszy niz za niski. Oczywiscie podwyzszony poziom moze swiadczyc o PCO, ale nie musi. Porozmawiaj z lekarzem, na pewno Cie uspokoi. Nawet gdyby to przy PCO szanse na ciaze sa bardzo duze, tylko lekarz musi dobrac odpowiednia stymulacje. Osobiscie znam jedna dziewczyne ktora miala PCO i na trzy albo cztery stymulacje CLO dwie zakonczyly sie ciaza i teraz cieszy sie dwojka fajnych szkrabow :) Zatem glowa do gory, piers do przodu, bo jestes na dobrej drodze 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna mi lekarka w 12 tyg powiedziała że będzie chłopiec ;-) i się nie pomyliła ;-) inni też potwierdzali. Tylko że czasem jest tak że długo nie widac bo to się dzidzius inaczej ułoży albo nie do końca są pewni płci. Od ok 16-17 tygodnia jak dobrze wuczujesz to poczujesz ruchy maluszka to jest dopiero uczucie!!! :-) ja jeszcze tego nie zapomnialam :-) zresztą.. Sama zobaczysz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze... matura.... kiedy to było, w moim przypadku 15 lat temu, hihihi. Ja dziś o 17 mam wizytę trzymajcie kciuki żeby owulka była po prawej stronie, chciałabym mieć tą inseminacje już za sobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po wizycie, okazuje się, że mam 2 pęcherzyki w prawym (15mm) i w lewym (16mm) jajniku, kolejna wizyta w środę i jak się okaże, że dominujący jest prawy to w czwartek inseminacja. A jak się okaże, że lewy to kolejna próba w następnym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula trzymam kciuki żeby to był prawy jajnik. Ja mam wizyte w czwartek. Narazie nawet o niej nie myslę. Kurcze co się ze mną dzieje ;P To już 11 tydzień ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mereszka myślę, że się po prostu wyluzowałaś... skończyła się napinka, starania, kolejne @, potem był stres pt. "czy to na pewno prawda, że mi się udało" i "czy wszystko ok", a teraz chyba stres tak naprawdę opadł i podchodzisz już do tego na spokojnie i tego Ci życzę, spokojnych tych trzydziestuparu tygodni :) ps. a co tu taka cisza? Gdzie jesteście drogie forumowiczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od tygodnia zaczęłam dietę. Warzywa i drób przede wszystkim. Zero chleba, ziemniaków czyli jak najmniej węglowodanów... Póki co 3kg mniej :) :) Moja Kruszynka wczoraj skończyła 3 miesiące! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czapus a dużo przytyłaś w ciąży? Ile Ci zostało do zrzucenia? U mnie waga na razie w miejscu. Magda Ty masz chyba dzisiaj wizyte? Zdaj relacje jak już będziesz po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×