Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Jo------anna

Czy któraś z Was spodziewa się rozwiazania w tym czasie? Watek zbiorczy, w celu wymiany doświadczeń, podnoszenia na duchu, udzielania dobrych rad. Ja mam termin na 8 września, jestem więc w 6 tygodniu ciąży. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotAAAAAAA
witam,ja rodzilam 2 miesiace temu-sluze rada:):):)odpowiem na wszelkie pytania:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaoopop
hej ja jestem w 7 tygodniu, termin mam na koniec sierpnia. a miałyście juz usg? ja dopiero za tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
ja usg mam w czwartek, tzn tak myslę, że mi zrobi, bo to będzie 2 wizyta. Ale nie ma co się śpieszyć z tym usg. :) Tylko się martwie, bo nie wiedząc o ciąży brałam zakazane leki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotAAAAAAA
nie matrw sie nic sie dzidziusiowi nie stanie,nie martw sie bo i tak czasu nie cofniesz a nie wolno sie stresowac bo to naprawde szkodzi!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaoopop
a jakie leki??? nie martw się prawie kazda kobieta robiła cos niedozwolonego nie wiedzac ze jest w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaoopop
polecam Wam film National Geographic W łonie matki/In the wombs bardzo fajnie pokazują jak się dzieciątko rozwija :) Ja obejrzałam z mężem i byliśmy wzruszeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mialam usg :) pierwsze na poczatku 5tc. bylo widac mala kropeczke :) grugie mialam 4 dni pozniej i pecherzyk byl duzo wiekszy i bylo widac malutki rogalik(dzidzie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna najlepiej sie nie martwic za duzo ;) musisz uwazac na cisnienie :) mi od zmartwien skacze a i tak mam ciut za wysokie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miedzynarodowka 32666666666666
fajnie ok.. ale nie afiszujcie si e bo do 3 to nic niewiadomo, to embrion ktory moze sie poronic sorki, bez podniet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
Ja mam termin na koniec marca. Nie pasuje tutaj. Ale gratuluje przyszlym mamusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stracic dziecko mozna w kazdym tygodniu ciazy. jak sie bardzo pragnie dziecka, to nigdy nie jest za wczesnie na radosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiulek jestes bardziej doswiadczona :) pamietasz, co czulas ok 7 tygodnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
A wiecie jak sie liczy tyg i msc ciazy? Bo dla mnie kazdy msc ma 4 tyg, i tak to licze ale slyszalam ze co drugi msc liczy sie 5tyg. Termin mam na 24 marca. Wiec teraz mam 28tydz? Zaczelam 8 msc? Wie ktoras jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Pysiulek, nie mam pojęcia, pierwszo słyszę... :) A brałam aviomarin, 5 tabletek w ciągu 8 dni - między czwartym a piątym tygodniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygodnie liczysz od daty ostatniej @. np, jesli okres CI sie zaczal 13 pazdziernika to od tej daty liczysz tygodnie. i najlepiej przy tym pozostac, bo przy miesiacach sie mozna zgubic:P liczy sie miesiace ksiezycowe a ja tego nie ogarniam totalnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
Oj, pamietam:) pierwsze usg, i wymioty, wymioty, wymioty. Zreszta do dzis je mam. Nie chce straszyc ale u mnie "poranne' mdlosci trwaly caly dzien. Jak na zbawienie czekalam na 12tydz bo wtedy podobno te dolegliwosci sie koncza- a tu zonk:) Bolala mnie glowa, i wtedy mialam najbardziej obolale piersi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Nie mów, ja już teraz mam mdłości. Do tego od 3 dni mdłości zmieniły się w wymioty... Jak radzicie sobie z porannym wstawaniem do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie piersi tak srednio bola ale sutki to koszmar :P a mdlosci mam glownie wieczorem i w nocy i odrazu po przebudzeniu ;) na szczescie jeszcze nie wymiotuje :P dzisiaj czytalam, ze jesli masz mdlosci w ciazy, to twoje dziecko bedzie mialo wyzszy iloraz inteligencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliaaaaaaa
pierwsze usg-lzy radosci,7 tydz wspanialy nastroj zero mdlosci. co myslicie o imieiu igor??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
Dzis zaczelam 29tydz, wiec moge sie chwalic ze to 8 msc? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pracuje, ale wiem ze byloby ciezko wstac i wytrzymac bo ciagle spiaca jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba poczatek osmego to bedzie... na wszelki wypadek mow to tylko tym, ktorzy sie nie znaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliaaaaaaa
pysiulek---masz zgage??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Pysiulek, chyba tak. :) Co do imion, ja się może nie będę wypowiadać, bo pracuję w przedszkolu i mam skojarzenia z poszczególnymi dziećmi. ;) U mnie będzie Filip lub Marysia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
No ja pracuję i to bywa że po 12 h. dziś miałam 3, jutro mam 5, ale kolejne dni to po 12. Nie wiem jak wytrzymam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysiulek tak policzylam i mi sie wydaje, ze to siodmy miesiac dopiero... nie chce cie wprowadzac w blad, ale jak sie policzy 29/4,5 to tak wychodzi ;) Marysia tez mi sie podoba ;) ale Maria, czy Marianna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×