Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Dziewczyny ja przytyłam 2kg.też na upartego zmieściła bym się w dzinsy ale po co ściskać brzuch i szkodzić dzidzi nie ma co nie które tak mają że wcale nie widać i to długo a ja tam się cieszę że widać brzuszek już bym chciała mieć duży żeby każdy mógł zauważyć hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo----anna, ja tam bym zjadła. Na ryzyko. A nuż zostaną i ich nie zwymiotujesz. A jeśli masz ochotę na nie to może właśnie zostaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
hehehe mysle ze dzidzia ma tam tyle miejsca ze ciasne jeansy nie zaszkodza:D jedynie wygoda przemawia...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna, ale mnie rozbawilas tym zapytaniem o frytki :D Ja bym juz nie tknela :) A co do mieszczenia sie w dzinsy.... waga u mnie jeszcze nie drgnela i moge normalnie nosic wszystkie swoje portki, ale przez ten wzdety brzuch to pewnie usisc bym nie mogla ;) Czy wiecie kiedy przejda te wzdecia i zaparcia?Pysiulek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia ja sie z Toba nie zgodze. czuje na dole brzucha, ze to jest macica powiekszona. nie zalozylabym dzinsow tak samo jak nie nosze rajstop ciasnych (kupuje wiekszy rozmiar) czy spodnic ;) znam jednak dziewczyny ktore do konca ciazy nosily te same spodnie :P ja juz bym musiala ciazowe kupowac ale jeszcze za wczesnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ściskanie brzucha nie jest w skazane w ciąży!!.Jo anna jedz frytki jak masz chęć może nie zwymiotujesz smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
nikt tu nie mowi o sciskaniu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka wzdecia i zaparcia do konca ciazy chyba nie przechodza :P wina progesteronu ;) ja na szczescie zaparc jeszcze nie mam takich silnych ale moja siostra to od poczatku chodzila do toalety co 3-4 dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia ciasne dzinsy wiążą się ze ściskaniem brzucha:)A ja wole nie ryzykować! Unie których dziewczyn widać od razu brzuch i u mnie te 2kg. poszły właśnie w brzuch:)Amefa mamy taki sam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dziewczynki po moim siedzeniu w necie, bo oczy mi się zamykają. Najgorsze jest to, że padam na twarz, a jak już się położę, to kręcę się i zasnąć nie mogę. Ze trzy razy siku po drodze. Czasem jak źle się ułożę to łapią mnie skurcze po prawej albo po lewej aż mi się gorąco robi. Dzisiaj w mieście tak mnie złapało jak stałam w kolejce w sklepie. Mam nadzieję, że to nie jest nic strasznego? To pewnie te więzadła i adaptacja do nowej sytuacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
jakbys nie mogla zasnac to wracaj do nas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te skurcze to normalne ja też je miałam i mam do teraz macica się rozciąga i dlatego są skurcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Robie te frytki, pierwsza porcja zwymiotowana, mam nadzieję, że druga zostanie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kinia :) Jo----anna - bądź wytrwała. Trzymam kciuki :) I nie ukrywam - podziwiam za determinację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Zjadłam dzisiaj 5 pierogów, ale to około 13. jak się dobrze czułam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie to bardzo mało.Ale nic nie możesz jeść?Ja miewam wymioty wcześniej to codziennie ale to z rana i potem mijało teraz przez 2tygodnie był spokój ale za to wczoraj mnie zaatakowało i wymiotowałam kilka razy w ciągu dnia i dziś znowu jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Ja mam całe dnie z przerwami między około 13 a 17 - 18... teraz 3 dni nie wymiotowałam, bo byłam na lekach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczczki! jak ja wam zazdroszcze, ze u was juz po 21 -szej. U mnie dopiero 14:40 :( W pracy musze gnic do 17:30 i w domciu bede dopiero okolo 19stej :( A tak mi sie spac chce!!! Ja nie wiem jak ja przez cala ciaze wytrzymam w pracy od poniedzialku do piatku od 8:30 do 17:30 dzien w dzien :( Dobrze chociaz ze mam dostep do kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
a ja bym sobie zjadla sledzika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
dziewczyny zapobiegacie juz rozstępom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
mi zaparcia trwaly od 4 do 6 msca. teraz jest oki. jem chipsy bo maz zdazyl mi przed praca kupic. do picia cola, w zapasie dwie czekolady i jestem w niebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
na rozstepy smaruje brzuszek oliwka. dwa razy smarowalam bo mi sie nie chce :D jestem zdania ze to zalezy od genow. jak bd mialy dostac to dostaniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
moja mama po 6 dzieci nie ma ani jednego rozstepu wiec mam cicha nadzieje ze ja tez nie dostane. a co wy myslicie? daja cos te kremy i oliwki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się wydaję że to od genów zależy ale na wszelki wypadek nie zaszkodzi smarować ja smarowałam ale też przestałam muszę się wziąść w garść i zacząć smarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
wszystkie spia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×