Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Kinia i jeszcze rada techniczna. Miejsce najlepiejok.3/4 od lokcia i tak blizej tylu, gdzie wiecej tluszczyku. Na przodzie mniej skory to latwiej nakluc miesien. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki,ale to od wewnętrznej strony ramienia?Tam gdzie najwięcej tłuszczu?Ja to i tak rzadko sama robię mój M mi robi a o pośladkach i udzie co myślisz można też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W udo to mam obawy że boli mocno ale nie wiem musiała bym spróbować pocieszam się faktem że jeszcze 7miesięcy do porodu i skończą się moje zastrzyki w końcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok.Dzięki muszę trochę odpuścić od robienia w brzuch bo nie mam już gdzie takie sińce jutro w ramię spróbujemy mam nadzieję że nie będzie mocno bolało:(Boję się zastrzyków także dla mnie robienie ich codziennie to koszmar ale czego się nie robi dla dobra dzidzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
ojej, wszystkie spia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
kurcze, musze sie przestawic na inne godz:) ale kurcze moj ma teraz nocki, w dzien duzo spimy a potem ja w nocy nie moge spac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja juz nie spie głód mnie obudził hehe i zajadam tosty z szynką i serem zobaczymy jak to się skończy Kinia ja miałam USG w 11 tyg i miałam normalnie przez brzuch. Dziewczyny a skad wy jesteście? Jest któraś z opolskiego albo woj śląskiego? Widzę że wczoraj się fajna dyskusja tutaj zaczeła. Wizja na pokoik super naprawdę. Ja na razie nic nie planuje, nie kupuje itd mam jakies obawy :( alee podobno to normalne BUziaki i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia ja tez czasem mam obawy, ale to nie przeszkadza marzeniom ;) Powtarzam sobie, ze nie moge myslec ze cos bedzie zle, bo Malenstwu jest wtedy smutno :) A przeciez chcemy, zeby bylo szczesliwe :) Na 17 ide do gina. Trzymajcie kciuki:) Troche sie boje badania wziernikiem bo wszystko mam rozpulchnione i ciasno tam :( Bedzie bolec na pewno :( Chodze tez prywatnie. Placilam jak dotad 50zl za wizyte. Moj lekarz jest ordynatorem ginekologii w szpitalu i bez zadnego problemu dal mi skierowanie na laparoskopie. Poza tym zawsze jest pod telefonem i moge dzwonic :) Wprawdzie badania krwi robie na prywatnie... Mam przykre doswiadczenie z ginekologiem na NFZ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Dziewczyny, ja nie mialam usg dopochwowo Oo Nawet pierwsze usg robione w 6 tygodniu ciazy, czyli 4 od zaplodnienia,mialam przez brzuch i widzialam pulsujace serduszko. Czy zwiazane jest to z tym,ze jestem bardzo szczupla czy z czym innym????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
ja chyba teraz pojde do tego samego lekarza ale na NFZ...zobaczymy czy ma inne podejscie jak dostaje innego pieniazka;) a troszke przerazaja mnie koszty badan, wiec wolalabym te pieniazki zatrzymac i miec na cos dla maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A mozna miec dwoch lekarzy? Z zalozona karta ciazy? Prywatnego i panstwowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna mysle, ze to jedynie kwestia "upodobania" Twojego lekarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 2 karty u tego samego lekarza jedna u niego w szpitalu państwowo a jedną w gabinecie gdzie chodzę prywatnie. Bo Państwowo chodzę od niego na badania żeby nie płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
alcia28 ja wlasnie chcialabym tak zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
jak mi moj nie zaproponuje to go wyrecze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację jak tu dziewczyny pisały ze płaciły po 600 zł to masakra jakas. Za 600 zł to ja mam wizyty u mojego ginekologa na całą ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
dokladnie:) a pewnie na tych 600 zl za badania sie nie skonczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A czy L4 trzeba miec tylko od jednego lekarza czy moge miec od tego ktory mi ciazy nie prowadzi? Bo znalazlam takiego co mi wypisze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tala1011101190
Hej dziewczyny. Ja nie mogę za wami nadążyć piszecie jak burza. U mnie pierwsze USG było dopchowo w 5 tyg i w 7 tyg też dopchowo (na serduszko). Ja chodzę prywatnie do ginekologa, który też jest ordynatorem oddziału ginekologiczno - położniczego w szpitalu. Ale chyba płacę najwięcej z was za wizyty bo 100zł normalnie a jak robi usg i coś tam jeszcze to nawet bierze 150 albo 160 zł. Chodze do niego dlatego że jest bardzo dobry i ja tez to potwierdzam. Zaczełam chodzić do niego jak sie starałam bo mialam problemy a poprzedni gin z NFZ nic nie robił aby mi pomóc twiedząc że zainteresuje sie tą sprawą po dwóch latach od starań!!!! Tacy jak on nie rozumia kobiet, które bardzo chcą a nie mogą straciłam u niego 8 mc i nic nawet badań nie kazał zrobić........ ale..... zmieniłam lekarza i pomogło bo po pół roku u niego zaszłam w ciąże. Teraz przy tym gin czuję sie bezpieczna i mogę liczyć na niego o każdej porze dnia i nocy. U mnie jak na razie przeszły mdłości mam nadzieję że na dłużej.... najgorzej było w 5-7 tyg teraz kończę 8 tyd i jest ok. A u was też były problemy czy szybko zaszłyście?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia żadnych zastrzyków nie robi się po wewnętrznej stronie ramienia. Robi się w części przednio-bocznej nie wewnętrznej!!! W uda też można, ale słyszałam opinie, że bardziej boli niż w ramię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
ja place 70 zł razem z usg i wszelkimi zaświadczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala ja zaszłam po miesiącu starań haha wiec praktycznie w ogóle sie nie staraliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
my w pierwszym miesiacu staran wiec zdziwilam sie bardzo ze to juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala, ja się starałam ponad rok. I też chodzę prywatnie. Nie mam zaufania do lekarzy na NFZ ... Koszty będą duże, ale wolę mieć spokój duszy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
Hejka Dziewczyny, wczoraj zaczelam 7 tydzień, termin amm na 14 wrzesnia (wiadomo 2 przed-2 po). Moja dzidzia tydzień temu miała 5 mm i serduszko biło jej na USG 110/minutę. Jak Wasze dzidzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×