Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Jo-------anna
A może po prostu jakieś tam delikatne mdłości się u Ciebie zaczęły? Z tą melisą spróbuję, bo na co dzień staram się nie nakręcać, nie cudować, ale nocą nad psychiką nie zapanuję. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Malentka, co do genetycznego, nie ma co się martwić. :) Tak jak zwykłe usg, obejrzysz maluszka, pofika Ci albo słodko pośpi, lekarz pomierzy i tyle :) na pewno wszystko ok! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje :) ale Twoje to juz przeslodkie hehe duze max i fajniutko widac na zdjeciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No,fajnie widać, nie byłam od 6 tc i miałam mega zaskoczenie. Z kropki taki człowieczek wyrósł w 2 miesiące (byłam 11 tc i 4 dzień). I to jaki rozrywkowy szaleniec. No to normalnie cuda.Mój facet też był w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
I właśnie nie jest duże, ale za małe też nie jak na swój wiek - 49 mm :) Ty niedługo swoje też zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa o ten mocz to ostatnio się pytałam dlaczego tak często czy coś jest nie tak?A ona mi powiedziała że musi być tak często bo jakby było coś nie tak z moczem to może dojść do zakażenia płodu i do jego śmierci a jak się wykryję w moczu bakterie(chyba)to można zastosować tabletki i będzie ok.,co do toxoplazmy to też dziwne że nie kazał ci zrobić bo toxo.to też może doprowadzić do nieszczęścia.Ja jakoś dziś wykończona jestem nie mam na nic siły jutro jadę do domku do rodziców 4 godziny drogi przede mną.Dobrze że autem bo z siusianiem nie będzie problemu.Mój brzuch jest z dnia na dzień coraz większy.Bym wstawiła fotkę ale nie wiem jak hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo anna co do twojego maluszka to wydaję mi się że twój jest idealnie duży mój jest jakiś większy drugi raz wyszło z usg że jest dzidziuś starszy niż powinien być.A więc tak jak bym już gdzieś w 15tygodniu już była ale to i lepiej szybciej urodzę hihi mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No,Twój duży, ale to dobrze. :) Mój też w normie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia mi sie wydaje, ze moj lekarz ma specyficzne podjescie do tych badan krwi... Zastanawiam sie, czy nie zrobic sobie jutro samego badania moczu, ale moj maz twierdzi, ze skoro lekarz nie kazal to mam sie nie nakrecac :P Ja juz sie chyba denerwuje troche :( Cisnienie mi podskakuje i dzidziaj mnie troche "przeczyscilo" :P Staram sie uspokoic ale mi to srednio wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myslalam, ze na tym etapie dzieciatka rosna rowno :) A tu sie okazuje, ze kazdy inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
dziewuszki...czy boli Was jeszcze w dole brzucha po bokach? z racji tego ze dziecko robi sobie miejsce? mnie juz nie boli od kilku dni i juz sie nakrecam...bylam na usg nie caly tydzien temu i bylo wszystko dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa zrob spobie sama badanie moczu lepiej widziec cz ok jest ja bylam zdziwiona ze tak czesto kaze mi robic ale wole zrobic i miec pewnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia mnie tez boli od czasu do czasu ale nie zawsze na pewno jest ok wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
mamcia, mnie nie boli,ale i nie bolało.Jajniki mnie czasem bolą. Nie nakręcaj się, okej? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
chyba zamiast na porodowke to we wrzesniu zabiora mnie do psychiatryka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia ja to samo mezowi ostatnio powiedzialam :P Ze do wrzesnia to ja sie psychicznie wykoncze :P Chociaz juz ostatnio bylo troche lepiej... Dzisiaj mam zmnowu schizy przed badaniem :( Mnie czasem boli, czasem nie. Zalezy jak sie zmecze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to juz niedlugo zabiora do psychiatryka hihi.Dziewczyny jak dodac tutaj fotke bo za cholere nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia przed wizyta juz pewnie nie zdarze zrobic :( Moze mi zleci na nastepna wizyte to zrobie od razu w poniedzialek a jesli nie to i tak zrobie. Gdyby w naszym miasteczku bylo laboratorium to nie byloby problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
wrzuć na www.fotosik.pl i podaj link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia musisz miec konto na stronie typu "imageshack", albo zapodaj.net ;) Tam wstawiasz zdjecie i wklejasz nam linka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak na prywatnie wszystko robie wiec bez roznicy. Chodzi tylko o to, ze moj maz twierdzi, ze sie niepotrzebnie nakrecam i wymyslam sobie choroby i badania :P Mowi, ze mi zabierze komuter zebym nie czytala tych wszystkich forow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia ale uroczo wygladasz :) Ja tak dlugo czekalam na taki powiekszajacy sie brzuszek, ze teraz sie ciesze z kazdego centymetra :) Jeszcze pare tyogdni i bedziemy mialy wielkie brzuchole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Widać, ładnie Ci ten brzusio się zaokrągla. :D Piłeczka niedlugo będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Sliczny brzusio,zaokradlony, niedlugo jak pileczka bedzie. :) A badał wam lekarz na genetycznym przeplywu krwi w przewodzie zylnym i przez zastawke? Bo mi nie, a wlasnie czytam ze powinien. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×