Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Joanna Ty juz nie czytaj o tym genetycznym :P Masz to za soba, jest wszystko dobrze i juz sie nie zamartwiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja schizy jakies lapie, no mowie, przed genetycznym bylam spokojniejsza, a przeciez wynik jest w samiuskim centrum normy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazda z nas ciagle schizuje z innego powodu :P Kiedys w przyplywie gorszego nastroju poplakalam sie i powiedzialam mezowi, ze tak nam bylo trudno zajsc w ciaze, a jak juz sie udalo to mamy jeszcze wiecej zmartwien. Zawsze myslalam, ze jak juz sie uda to potem tylko radosc i z gorki a tu wychodzi nadcisnienie, mdlosci i te wszystkie zmartwienia o zdrowie dzidziusia. Oczywiscie nie zmienia to faktu, ze kochamy nasze dziecko i bardzo go chcemy ;) Czasem musze sobie ponarzekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja tak mam, bo zawsze sie bałam dzieci ze wszystkimi chorobami genetycznymi, no dosłowie, zawsze się bałam i mam tak do teram, wiem, że to irracjonalne, ale..I dlatego przeżywam jak stonka wykopki. Przecież tyle kobiet w ogóle nie robi tych badań..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
jakby cos wam sie rzucilo w oczy fajnego na rozmiar 36 to zapodajcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ja tez sie troche boje chorych dzieci... Moze dlatego, ze nie wiedzialam, jak sie zachowac przy takim dziecku. Wiem jednak, ze urodze nasze malenstwo bez wzgledu na wszystko... Kiedys sie spytalam meza, jakie jest jego zdanie na ten temat. Powiedzial, ze "przeciez to jest nasz Jasiu i nie pozwoli go skrzywdzic" :) Oczywiscie sie wzruszylam na samo wspomnienie o tym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszlamama juz sie zakochalam w tej sukience:P Chcialam sobie kupic w zeszlym roku taka dluga ale wygladalam dziwnie :P W tym roku wszystko sie zawiesi na brzuchu wiec moze ladniej mi bedzie w takim ciuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
ja lubię tuniki to akurat sporo mam rzeczy w które "wejde" :) musze podzielic niedlugo na te, ktore zaloze w ciazy i na te w ktore sie nie zmieszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ja to zrobilam w 6 tygodniu :P Tez mam wiekszosc ubran luznych na brzuchu. Z racji tego, ze staralismy sie od dawna, podswiadomie chyba wybieralam takie ubrania... Dzieki temu potrzeba mi tylko spodni i leginsow z zapasem na brzuchol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zdjęcie było robione dwa tygodnie temu zaraz zapodam z dziś i faktycznie piłka mi się robi hihih ale fajnie to wygląda i jak zawsze chciałam być chuda tak teraz chcę mieć dużyyyy brzuch hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja tydzien przed zrobieniem testy zamowilam sobie 9! sukienek.Wszystkie dopasowane i nierozciagliwe. Facet juz je wyslal.Musialam z nim sie ugadywac, ze panie, ja o ciazy sie wlasnie dowiedzialam nie wiemkiedy je wloze i czy moge odeslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :) To jakis rekord chyba pobilas:P Facet sie niezle musial wkurzyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Plaszczyk ladny, tylko kolor jak nie dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
W ogóle nie mam dziś apetytu.Zjadłam 2 kanapki z szynką i pomidorem, zupę, pół jabłka. I popiłam tego koktajlu z z kiwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Kinia, fajnie odstaje :) Mi to bardziej obrasta tłuszczem niż się robi piłeczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez juz odstaje ale sama nie wiem czy to nie przez apetyt tylko ;p bop duzo wczesniej jadlam i nagle mi sie taki wiekszy zrobilten brzusio;p w ogole dziewczynki 28 kwietnia biore slub cywilny;p;p czy ktoras z was brala badz byla na takim slubie i moze mi doradzic sukienke? nie mam pojecia jaka ma byc chodzi mi glownie o kolor;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentka przede wszystkim gratulacje! A planujesz potem slub koscielny? Bo jesli tak, to na cywilny kolor sobie dowolny wybierz. Zawsze jeszcze zdarzysz ubrac dluga suknie w jasnym kolorze. A jesli tylko cywilny, to moze jakas jasna sukieneczke? Jakis ecru, albo jasny fiolet? Moze nawet biala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje:)))planujemy koscielny :) za rok w sierpniu :) teraz tylko cywilny :) no wlasnie nie mam pojecia kurcze w co tu sie ubrac ehehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie wybierz swoj ulubiony kolor ;) Ja bym wziela ecru albo jasny fiolet. Taka zwiewna do kolanka i jakis zakiecik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentka moja kolezanka do cywilnego miala biala sukienke do kolan. Odcinana pod biustem, taka z tiulu :) Slicznie wygladala. Tez byla w ciazy i fajnie jej sie ukladalo na brzuszku :) A tak nawiasem mowiac to przygotowania do slubu to taki cudowny czas :) Chcialoby sie to jeszcze raz przezyc :) Tylko oczywiscie z tym samym mezem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wlasnie myslalam ze jakies jasne nalezaloby wziac pod uwage choc znam dziewczyny co szly w ciemnych niebieskich lub calkiem czerwonych;p chcialabym juz pochodzic po sklepach poprzymierzac tylko mi brzusio cos za szybko rosnie hehe obawiam sie ze do kwietnia jeszcze zmienie jakbym teraz kupila:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo:))) duzo juz mamy zaplanowane duzo juz nawet zamowione :) chcielismy brac nawet w tym roku jeszcze przezd narodzeniem maluszka ale doszlam do wniosku ze to jednak jest troche stresu te przygotowania i czy wszystko wyjdzie no i byloby niecale pol roku do przygotowania wszystkiego tak by bylo dopiete na ostatni guzik wiec przelolylismy na za rok zeby juz bylo na spokojnie bez wariacji i zebym mogla tez poszalec troszke :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Sliczny dzieciolek :) A maszzdjecie samej buzki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym na cywila wybrala cos takiego: http://moda.allegro.pl/vila-sliczna-sukienka-z-szyfonu-m-crema-bl-ssp-17-i2154673797.html http://moda.allegro.pl/t32-8-b-p-c-sliczna-sukienka-tiulowa-roz-42-i2158702432.html Lepiej faktycznie odczekac troche czasu. Bylam na slubie, gdzie panna mloda byla w 7 miesiacu i caly czas siedziala w pokoju bo byla zmeczona i w ogole... Kinia slodki dzidzius :) Ja w sobote pokaze Wam naszego malucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×