Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Jo-------anna
Z zapraszamy do nas, u nas ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a chcecie wiedzieć jaka płeć? Ja z facetem postanowiliśmy, że chcemy niespodziankę :))) jak się czujecie w innej roli? Mnie trochę wkurza, że nie mogę jak człowiek na zimne piwko skoczyć ze znajomymi (a wiosna idzie). No ale cóż, plany imprezowe idą zdecydowanie na daaalszy plan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
ja czekam z utęsknieniem, bo płeć poznam dopiero w 22 tygodniu, chociaż nie ma ona dla mnie większego znaczenia. Ciaża nie była planowana, przynajmniej nie na razie, ale czuję się świetnie w nowej roli, tylko jeść muszę się nauczyć ;) zaczęłaś brac witaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne, jak się tylko dowiedziałam od razu pobiegłam po .. femibion 1 czy jakoś tak. To zestaw do 12 tygodnia :) Jak to "musisz nauczyć się jeść" ? My też nie planowaliśmy ale bardzo się cieszymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Bo mam problemy z owocami i warzywami i się zmuszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) ja juz po,usg wyszlo w porzadku,NT 1,5 wiec ok,serducho bije 144 ladnie sie obracal i ruszal,mamy fotki i plytke z nagraniem:)) zdzazylam na nie w ostatniej chwili bo wedle poprzednich usg jestem w 12 tyd.+6,a jak przyszlam i zmierzyl mi dzidziusia to CRL jest 7,5!czyli 13 tydz +3!!wiec jeszcze 3 dni i minalby termin wiarygodnosci!ufff zdazylam:)u mnie to jest takie poprzestawiane bo nie wiemy kiedy ta owulacja byla...zmienil mi sie tez termin na 16.09,teraz juz nie wiem ktory brac pod uwage...jak myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajeczko, gratuluję badania. Mi też wyszły inne terminy porodu. Na 20-go. a moj gin i tak wpisał sobie termin który sobie wymyślił i się go kurczowo trzyma - 25 września. Ja biorę pod uwagę ten z USG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajeczka tak podekrzewam, ze na kazdym usg bedzie sie nam termin porodu zmienial :) Jesli chodzi o zabawki, to ja nie planuje narazie kupowac. Jak sie dziecko urodzi, to rodzina i znajomi beda przychodzic i przynosic zabawki. W ciagu miesiaca robimy chrzciny, wiec kolejna okazja. A za chwile bedzie gwiazdka. Cos tam pewnie kupie, bo nie wytrzymam, ale postaram sie za duzo nie szalec :P A owocow i warzyw to staram sie jesc przepisowe 5 porcji dziennie :) Dzisiaj zjadlam chyba z 8 porcji :P A sa dni, ze zjadam zaledwie jedna... Ale sie staram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajeczka cudownie ze badanie wyszlo ok i z dzidziolkiem wszystko w jak najlepszym porzadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Tajeczka, super, vcieszę się :) A ten link poprawiłam. http://allegro.pl/prince-lionheart-mis-usypia cz-z-bijacym-sercem-i2175077468.html A czy kanapka zwędliną i sałatą i papryką to pocja warzyw? Tak to się wlicza? Nawet jeśli tej papryki za 4 paseczki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajeczka gratuluje bardzo ladnych wynikow :) ciesze sie razem z Toba:):) wczoraj nawet tu nie zajrzalam kurcze caly dzien spedzilam w lozku placzac:( mialam najokropniejszy dzien w ciazy:( jeszcze na dodatek sie poklocilam z moim M:( wieczorem sie juz pogodzilismy ale i tak caly dzien zmarnowany masakra jakas....... dzis juz lepiej sie czuje, czy w ciazy czesto macie takie dni?? ja mam ciagle humorki jakies bezpodstawne dobrze ze M jest wyrozumialy....;/ Joanna ja jem codziennie ze dwie pomarancze jablko i kiwi i wypijam caly sok z marchwi..:) Dziewczyny jutro ide do lekarza, bola mnie od tygodnia plecy, raczej caly dol i lewy posladek, nie moglam przespac spokojnie kolejnej nocy i te boli przechodza w dolna czesc brzucha po lewej stronie:( nie chcialam panikowac na poczatku i myslalam ze to minie ze przejdzie ale jest coraz gorzej..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A czy kanapka zwędliną i sałatą i papryką to pocja warzyw? Tak to się wlicza? Nawet jeśli tej papryki za 4 paseczki? " pewnie ze tak, zawsze to jakies warzywka :):) moze niezbyt duza porcja ale jakies tam witaminy zawsze wpadna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentka ja wczoraj tez mialam okropny dzien. Nawet na forum troche biadolilam :P Tez sie troche posprzeczalam z mezem ale on sie stara ze mna nie klocic jak jestem w ciazy:P Mowi mi, ze rozumie ze jetem rozdrazniona bo mi hormony buzuja... I po chwili sie godzimy :) Daj znac po wizycie u lekarza. Jestem ciekawa, co Ci powie, bo ja tez mam takie bole. Wydaje mi sie, ze to rwa kulszowa. Przed ciaza juz to mialam i teraz od samego poczatku zdarzaja mi sie incydenty bolowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
malentka, mnie tez boli dol plecow, ale bolal tez przed ciaza. Do glowy mi nie przyszlo, ze to moze cos powaznego. Daj znac jak wrocisz od lekarza. Ja dzis tez ide, bo chyba te leki na zapalenie nic mi nie pomogly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Co do fochow - ja na szczescie nie mam, ale za to humorki juz tak. Wczoraj mialam bardzo dobry dzien, dzisiaj mnie juz jakas zmula dopada i wystarczy, ze cos nie tak uslysze, cos mnie zasmuci, odbiore jakies slowa inaczej, albo jeszcze bardziej blahy powod - nie dostane od mojego smsa na dzien dobry i juz caly dzien zawalony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna dla mnie porcja to tyle, ile zjem naraz ;) Chyba ze pochlone pol kg winogrona tak jak wczoraj to licze jako dwie porcje :P Ale jadlam kanapke z ogorkiem (3plasterki) i pomidorem (2 plasterki) i licze to jako porcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Joanna ah te hormony :D :P tez slyszalam ze to moze byc rwa kulszowa tylko ze moja kolezanka z takii objawami w poniedzialek wtrafila do szpitala tez jest w ciazy i przez to ja sie tak zaczelam bac....rano do niego pojde i Wam napisze co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Oho,wykrakalam, zaczyna sie u mnie. Jestem gruba, brzydka,nikt mnie nie kocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Mnie bola tylko plecy, kurcze, nie wiem.Ale moze dlatego, ze ja sie garbie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes ladna szczuplutka i wszyscy Cie kochamy hihi:) mnie do tych plecow dodatkowo bola mocno posladki tak jakby w srodku a szczegolnie lewy i potem brzuch z lewej strony dlatego mnie to niepokoi. bol jest do wytrzymania ale nie mija....a to juz prawie tydzien bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Kurcze, to rzeczywiscie sie poradz.. Mi brzuszek nie boli, a i plecy tez nie caly czas, tylko np po 2-3minuty, takze mysle, ze od zasiedzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bardzo mozliwe ze od siedzenia musisz czesciej zmieniac pozycje wiecej ruchu...:) a u mnie ten bol jest codziennie i zawsze na wieczor i to tak ze spac czasem nie moge...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mnie tez plecy bola w odcinku ogolownym, ale jak pytalam lekarza to od jezdzenia samochodem bo jestem ph i w samochodzie spedzam srednio 7 godzin wiec teraz musze na zwolnieniu siedziec, bo do boli plecow dposzly jeszcze skurcze brzucha wiec odpoczywam aktualnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny mnie dzisiaj boli dół brzucha i plecy, na szczeście mam dziś wizytę u mojego gina to mu powiem o tym. A tak poza tym to mam dzis kiepski dzień dopiero do pracy przyjechałam i nic mi sie nie chce :( mam nadzieje ze jak pójdę na wizytę to lekarz mi poprawi humor i powie płeć :) ale to dopiero o 17 a tu cały dzień jeszcze przede mną :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia ja mam na 18 wizyte :P Juz sie tak nie moge doczekac... Wczoraj Wam pisalam o tej wrozbie z obraczki, ale zadna mi nie odpisala :P Mi z tej wrozby wyszlo, ze pierwsza bede miala corke, a drugiego synka. Mojemu mezowi wyszlo to samo. A na usg ostatnim lekarz wpisal do karty, ze chlopak :P Ciekawe co dzisiaj nam powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×