Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Joanna wedlug mnie taki sufit jest troche kiczowaty :P Mi sie nie podoba. Dzieczko nie bedzie mialo za jasno w pokoju przy takim oswietleniu? Poza tym malenstwa nie powinny spac przy swietle. Chyba, ze chcesz to jako ozdobe czy cos... Bardziej podobaja mi sie lampki z projektorem, ktore wyswietlaja obrazki na suficie :) A z tym dojazdem do porodu sie powaznie zastanow... Bedziesz musiala jechac po pierwszym skurczu, zebys nie urodzila w samochodzie :P Invictia mi sie czasem tez robi slabo w kosciele jak jest duzo ludzi. Dlatego teraz siadam na bocznej lawce, tak zeby wokol siebie niekogo nie miec i miec dostep do powietrza :) Sprobuj moze tez jakos z boku siadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. A u mnie leje i leje.. Joanna gwiezdzisty sufit-jesli lubisz takie rzeczy to jak najbardziej, ja będę miala delikatne ozdobki tylko, zaleze kto co woli:) Mała wczoraj podobnie jak ja ospała była, kilka razy kopnęła poźniej cisza, dopeiro wieczorem jak tatuś rączkę położył dqała 5min pokaz, dzisiaj juz od rana figluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
Hej:) to moj synus chyba cos niemrawy, rzadko moge go wyczuc, a przez brzuch to juz w ogole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
A wyniki bede miala dopiero za tydzien :P kurde. zrobilam cytomegalie, toksoplazmoze i posiew :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:) Dawno mnie nie było, zaliczyłam pobyt w szpitalu bo strasznie mnie bolał brzuch, nie wiadomo skąd pochodził, potrzymali mnie na oddziale 9 dni i puścili do domu.Najważniejsze że z Malutką wszystko ok.Jutro mam wizyte u mojego lekarza , ciekawe co mi powie bo zrobiłam sobie badania wątrobowe i tokso i mam nadzieje że bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Mi w kościele też się dziwnie robi. Wytrzymam z pół godziny i na tym koniec. Zaraz duszno i siku :) Joanna - odległość do szpitala kosmiczna. Chyba będziesz musiała się przyjąć wcześniej, bo nie ma szans żebyś dotarła na czas. :) U nas znów deszcz, a ja muszę się wybrać w najbliższym czasie na poszukiwanie spodni. Byłam w H&M ale te fasony są nie dla mnie. Za szerokie i za krótkie, a jak wzięłam sobie węższe, to i tak były za krótkie (mój odwieczny problem - mam dłuugie nogi, kiedyś jak nie było dużego wyboru chodziłam w męskich...). Wszystkie te spodnie ciążowe są na dł 32, a ja noszę 34, a nawet 36... Chyba pozostaje mi przeczekać zimno w tych co mam i zakupić rybaczki :/ Znacie jeszcze jakieś firmy? W C&A są potwornie drogie - nie dam 179 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***************************** PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. PORODU.....Pł. (Czuje/Wiem) p.KwiatPolny..20.........26.........17.07.2012........có rcia 70 % przyszlamama.25.........24..........30.07.2012.......syne k/sy nek Alcia28.... .....28.........24........ .03.08.2012.......synek/córcia Igieleczka......21.........24....... .03.08.2012 Uspavanka.....27.........24.........03.08.2012 Talusia..........20.........23..........10.08.2012 Izka..............26........24.... .... 12.08.2012.........Nikola Nietutejsza..... 28.......23..........13.08.2012......... synek Jaś Unia77...........34........22....... ..15.08.2012......córeczka Natalia Doti..............24.........22.........17.08.2012....... . ..córc ia 99% Moniq123........27.........22.........17.08.2012 Maniusia89.......23........21.........21.08.2012......... .Synek Alanek Inflagranti.......29.........22....... .22.08.2012 Kinia1109........27.........22........ 24.08.2012........./córcia Alicja Oliwia27l ........28 ........ 22.........24.08.2012 Marti884.........28.........21.........27.08.2012........ Córcia Maja Danuti............24.........20.........28.08.2012....... .corcia/SYNEK KAJKA30..........30.........20.........30.08.2012 MEGAN86.........25.........21 ........01.09.2012..........synek/ ??? Nowa_84.........28.........21.........01.09.2012... ..CÓRKA! Zuzinka Kama..............29.........20..... ...02.09.2012 Amefa.............23.........21.........03.09.2012....... ... Jasiek Nika0503..........22........20.........05.09.2012 Jo--anna...........26........20........ 06.09.2012...........synek/? Polcia91...........20.........16........ 08.09.2012 MamciaJ...........26........ 16.........09.09.2012 Tala1011101190_.21........18.........09.09.2012......... .synek Staś Dagusia82.........29.........16........10.09.2012 Wiewióreczka_...24.........16........11.09.2012 Malentka...........24.........18....... 13.09.2012 Kaliwia.............24.........18....... 14.09.2012............córcia/Wiki Invictia............24.........18...... .17.09.2012............/córcia 80% Kasiulek91.........21.........18.... ...17.09.2012................synek? Plotka..............26.........18........20.09.2012...... .....SYNEK FILIP Tajeczka...........28.........17....... 22.09.2012.............córcia/? BlackRosssa........27........18..... ...22.09.2012...........córcia/80% Ulci.................26.........17........25.09.2012..... .córeczka/synuś Tusia 21............23.........14........20.10.2012..............c o rcia/? **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE*************************** Nick.............Wiek..........Data Porodu..........Syn/Córka........Imię Pysiulek............20..............11.03.12............. . synek.....Lukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
unia77 - to powtorka tokso? Ile na wyniki czekasz? Bo u nas jakos nienormalnie chyba - 5 do 7 dni, czyli raczej 7 :P Co do szpitala, obok niego kolega ma hotel, wiec troszke wczesniej w nim pomieszkamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki Black Rosssa zobacz sobie jeszcze w bon prixe ale to tylko wysyłki wiadomo i nie wiem jak trafić z rozmiarem. Ja przed ciążą często tam zamawiałam. Dziewczyny my wczoraj cały dzień w łóżku przeleżeliśmy no masakra a dziś dalej pada - okropność. Joanna kawał drogi do tego szpitala podziwiam !!! ja bym sie chyba nie zdecydowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ja miałam robione jeszcze przed ciążą, teraz powtarzam. Ale u mnie wyniki są tego samego dnia, dziś mogę odebrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! i ja sie melduje w poniedzilakowy brzydki dzien.... jestem juz po sniadanku moje male tak dzis o 6.30 buszowalo po brzuszku ze nie dalo spac:p trzy razy mi sie zdarzylo przez weekend ze podbrzusze mi doslownie skamienialo taki skurcz dostalam ( nie byl bolesny) czy sa to juz te skurcze Braxtona-Hicksa? czytalam kiedys gdzies ze pojawiaja sie kolo 20 tyg. zdarzylo sie Wam cos podobnego? BlackRosssa co do spodni to przejrzyj sobie na allegro sa nie drogie (ja kupilam za 49zl+ przesylka 10zl) niektore sa bardzo dlugie a jak by Ci krotkie byly to chyba mozna zadzwonic do nich zeby dluzsze na zyczenie zrobili mozna by zapytac... ja ze swoich jestem zadowolona sa mega wygodne:) Joanna wow niezly dystans bedziesz miala do pokonania ja przy 40km bede zmartwiona zebym zdazyla;p ten sufit to nie moj gust jeszcze bedziesz miala ta super sciane z rysunkami nie za duzo tych bajerow...?:p unia77 dobrze ze pojechalas i jestes spokojna ze z malutka wszystko dobrze juz widze jak sie strachu najadlas... :/ zdrowka dla Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak byłam przerażona! a będąc w szpitalu tak się napatrzyłam na rodzące przez 48 godzin ze mam niezłego pietra przed swoim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa nie pomaga mi to jak siadam z nawet na tych ławkach z boku, najgorzej że w maju mamy komunię i to będzie wyczyn dla mnie :) Wróciłam z wizyty od gin, tętna małej polożna nie znalazła, za to w środę mam już usg połówkowe, to będzie 20t jak myślicie nie za wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :P wstalam w koncu :) spalam od wczoraj od 17 jakos do teraz!:P Invictia moim zdaniem 20 t jest w sam raz na polokwowe mi robil w polowie 18t :) i zrobi jeszcze raz tzn posprawdza sobie i pomierzy jak przyjde w 22 na kolejna wizyte, ja tez mam w maju komunie nie mam pojecia jak wytrzymam w kosciele co do niego wejde na msze to po 20 minutach juz stoje na zewnatrz;/ Kurde unia to rzeczywiscie sie niezle strachu najadlas i nasluchalas kobitek rodzacych....ale zobaczysz my bedziemy mialy lekkie porody!:) i trzeba w to wierzyc :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) jak sampoczucia?? u mnie dzis znowu leje od samego rana sadze ze nawet od wczoraj na chwile nie przestalo:( juz mam dosc tej pogody zimno jest:( co do kosciola to mi tez slabo w kosciele wiec nawet teraz przestalam chodzic jak sie ociepli to bede chodzila zeby stac na dworze wtedy bedzie lepiej:) ja w przyszlym tygodniu jade na 3d hihihi juz z mezem nie mozemy sie doczekac:) a wczoraj zjadlam u znajomej salatki i myslalam ze z toalety nie wyjde i moj maz to samo:( chyba cos z nia bylo nie tak...wypilam miete i przeszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna a co do tego sufitu w pokoju to moim zdaniem za duzo tych bajer a dziecko naprawde szybko wyrasta wiec moim zdaniem nie ma co tak szalec...ale kazdy robi jak mu pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti dobry pomysl:) ja niestety dopiero pokoik malenstwa bede robila jak sie urodzi ale na poczatku i tak bedzie z nami w sypialni wiec nie jest tak potrzebne na gwalt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
Hej Kobietki ja odespalam uczelnie - wstalam dzis o 9:30, co do mnie niepodobne i mam lenia bo za oknem...leje i leje. Tak, poszlabym do sklepu, cos upatrzyla a tak...musze pisac prace dyplomowa. Wczoraj zamówilismy wozek, strasznie się ciesze bo mam 8 rzeczy w zestawienia, nawet parasolke, moskitiere, folie, nic nie musze kupic dodatkowo, oprocz spiworka. Co do pokoju dla Malej to mamy kremowe sciany, wrzosowa firanke krotka i blekitne i zielone dodatki. Upatrzylam tez zielonkawy jasny dywanik pod lozeczko i kupie jakies dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan dokladnie o to chodzi ja tez nie bede nic robila bo my do marca jestemy tu gdzie mieszkamy a w marcu wyprowadzamy sie wiec dopiero tam bedziemy cos myslec ale tez nie bedziewmy szalec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja mam plan pokoiku taki: są już żółte ściany, więc namaluje na nich akrylami ozdobne misie ( podpatrzę z serii I LOVE MY BEAR ) w kolorach brązu i cappucino, łóżeczko ciemny brąz z jasnym, komoda (która już jest, tylko zamienię uchwyty), firankę już kupiłam (klasyczna z misiami). Pewnie kupimy kolorową lampkę i dywanik antypoślizgowy :) Mamy niewielkie pole manewru, więc trzeba wykorzystać co się ma. W tym pokoju jest rozsuwana szafa z lustrami, to pewnie jeszcze kupię kilka naklejek, żeby tak nie przerażały te lustra. No i mam tam sofę brązową, więc czasem można będzie spać z dzidźką, a drugie będzie mogło się wyspać w ciszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
Dziewczyny macie wieczorami cos takiego jak obrzęki?? kurde, ja wczoraj zobaczylam, to uda normalka a moje lydki na co dzien spoko wczoraj jak jakies nadmuchane poduszki....mam takie spraye chlodace do nog, troche pomoglo, ale zaczynam byc przerazona. a to poczatek 5 mca ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaliwia - ja na szczęście nie mam obrzęków jeszcze, ale pewnie będą, zwłaszcza, że lato się zbliża. Znalazłam ostatnio w Rossmanie z Bielendy seria SEXY MAMA, żel do nóg dla kobiet w ciąży przeciw opuchnięciom. Pomaga też wysokie ułożenie nóg kilka razy na dzień i ograniczenie soli. Co do kompletu jaki wkleiłaś, to jest rewelacyjny. Mi się właśnie ten wzór pościelki podobał, ale nie mieli takich kompletów. Kilka elementów z tego by mi się przydało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalwia a jaki wózek zamówiłaś masz może jakiś link czy coś? ten zestaw łóżeczka faktycznie bardzo fajny też się zastanowię :) Dziewczyny a na początek na której stronie tego materaca kładzie się dziecko? może głupie pytanie ale nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black Rossa na allegro wyczytałam że podobno to nie ma znaczenia bo i jedna i druga strona jest zdrowa dla dziecka ale chyba po coś to robią? nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja czytalam cos takiego ze nakpierw kladzie sie na kokos a po 5 mies obraca na gryke :) komplecik lozeczka na prawde bardzo fajny:) ja tez nie mam jeszcze obrzekow ale pewnie nastapia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×