Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Otulaczki tez sa fajne, ale troche drogie. I wydaje mi sie, ze na krocej starczy niz inne okrycia. Takie okrycia mozna potem uzywac jako kocyka, a otulaczka juz nie ;) Ja kolderke tez kupuje pozniej. Do koszyka, w ktorym Jas bedzie spal i tak bym nie zmiescila poscieli, wiec kupie caly zestaw z lozeczkiem jak juz bedzie taka potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam powiem ze swojego doświadczenia, że mi się ta standardowa kołderka do łóżeczka nie sprawdziła chodzi mi o wymiar 80/120 czy cos takiego, także radzę od razu kupić o wymiarach 110/140 bo ta już była bardzo funkcjonalna. Pamiętam, że jak się urodzila córcia to używaliśmy do przykrycia pieluszki, albo malego kocyka, było lato i upały. Jak miała 4 miesiące to kupiliśmy kocyk 110/140 w baby funcie za 110zł i ma go do dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Invictia a jakie duze lozeczko mialas dla Corki? Ja tez chcialam kupic ta wieksza, ale wszyscy mi odradzaja i mowia ze nie zmieszcze jej do lozeczka 120x60...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klasyczne łóżeczko 60x120 ale jak juz dziecko sie przykrywa kołderką to musi być chłodno a jak jest chłodno to i się otula dzeciaczka, a tą kołderką było cięzko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Invictia chyba opre sie na Twojej opinii i kupie ta wieksza posciel :) Jesli Jas bedzie takim zmarzluchem jak ja, to przyda mu sie wieksza kolderka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem może ja jestem zrażona do małych kocyków i kołderek, nazbierało mi sie tego mnóstwo, a teraz po latach bardziej patrzę na praktyczne rzeczy, bo nie mam miejsca żeby trzymać to wszystko:) Fajnie właśnie tak jak Ty wybrałaś ten kocyk który ma 3 funkcje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zawsze szukam praktycznych rozwiazan, bo miejsce ograniczone :P A ten kocyk taki grubszy to moze nawet kolderke zastapic. Okaze sie zima, czy po remoncie bedzie cieplej w pokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was!!! My wczoraj wróciliśmy z gór od rodzinki,a dzisiaj dokończenie remontu, bo już mam dość tehgo syfu i bałaganu. Mama wpadła umyła mi okna a dzsiaj jak mój M wróci z uczelni kończy malowanie pokoiku małej i można zacząc odgracać:) Jeśli chodzi o okrycia ja również na początku rożek, później mam 3 spiworki, które dostałam no pościel już kupiłam ale teraz będę używać ochraniacza, baldachimu, prześcieradła, natomiast kołderkę i poduchę myślę jak mała będzie miała ok. 8 m-cy ale to się okaże kiedy zaczniemy. Też kupiłam od razu 110 na 140, żeby na dłuyżej była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja sie nie moge doczekac wizyty poniedzialkowej... Przez te wyniki jeszcze bardziej mi sie dluzy. Raz mysle, ze wszystko w porzadku, a za chwile panikuje... Wiem, ze przesadzam i maz tez mi to mowi ale sie boje ;) Alcia dobrze pamietam, ze Ty tez mialas jakis problem z cukrem? Masz diete, czy tylko slodyczy nie mozesz jesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulka ja mam czasami takie wrażenie twardnienia brzucha, ale za chwilę czuje kopniaka i wiem że to córcia się rozpycha, może u Ciebie też podobnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivictia tak czasami mi się mała też tak rozpycha ale czasem mam dosłownie cały brzuch twardy od żeber aż do samego dołu i to u mnie trwa ok.1-3min i przestaje. ale miewałam tak tylko czasami a dziś cały dzień a przerwy między twardnieniem są ok.30min. I się martwię bo nigdzie na ten temat nic nie mogę znaleźć, w poniedziałek mam wizytę to się dopytam dlaczego mi się tak dzieje. Mam tylko nadzieje że to nic poważnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twardnienie brzucha powinno się konsultować z lekarzem, więc po prostu zapytaj w poniedziałek, ja odkąd mam te bóle w dole brzucha to lekarka kazała mi brać no-spe, podobno ginekolodzy na wszystko przypisują ja ciężarnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie dopiero w poniedziałek mam wizytę, dzisiaj o mały włos nie wylądowała bym w szpitalu przez te bolące skurcze bo aż mój ojciec się wystraszył ale jak na razie jest dobrze zobaczę jeszcze jak jutro się będę czuła, może to po prostu z przemęczenia bo od dwóch dni kładę się spać po 12tej w nocy a wstaje po 4tej rano, bo spać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki My dziś kladlimy kafelki w kuchni i od razu mylam meble z zewnątrz i w środku plus sprzątanie całego mieszkania normalnie jestem zgon. Amefa ja miałam za pierwszym razem 144 za drugim 139 i staram się tylko ograniczać słodycze ale jak mam ochotę to jem, chleba białego nie jem bo nigdy nie jadłam tylko razowy. Lekarz nie zalecił mi żadnej diety podobno cukrzyca jest dopiero po przekroczeniu 180 ale nie wiem jak to jest faktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia dzieki za odpowiedz. Mam nadzieje, ze moj gin powie to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Dawno nie zaglądałam tutaj, brak czasu. Mam pytanko do kobiet, które chodzą do szkoły rodzenia: jaki krem polecają położne do smarowania sutków oraz czym najlepiej smarować pępuszek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to twardnienie brzucha juz przeszlo ale pojawialo sie tylko na dole a jak Ty masz od zeber to lepiej zapytac o to lekarza... Izka u mnie mowily o masci Purelan a co do pepka to fioletem albo sprayem do pepuszka takim specjalnym octenisept ...., po fiolecie odchdozi mniej wiecej po 3 tygodniach a po tym sprayu jakos po 1,5-2 niby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. PORODU.....Pł. (Czuje/Wie) Zussanka........26.........34.........17.07.2012.......An toś p.KwiatPolny...20.........34.........17.07.2012.......có rcia ? przyszlamama.25.........31..........30.07.2012......synek / Alcia28.... .....28.........32........ .03.08.2012......córeczka Igieleczka......21.........30....... ..03.08.2012 Uspavanka.....27.........30.........03.08.2012 Talusia...........20.........29.........10.08.2012 Izka.............26..........31.... ....12.08.2012...............Nikola Nietutejsza... 28..........29.........13.08.2012............ synek Jaś Unia77...........34.........30.........15.08.2012......co reczka Natalia Doti..............24.........30.........17.08.2012....córec zka/Kornelcia Moniq123........27.........28.........17.08.2012 Maniusia89......23.........28.........21.08.2012......Syn ek Alanek Inflagranti.......29.........28....... .22.08.2012 Kinia1109........27.........30........ 24.08.2012.......córcia Alicja Oliwia27l ........28 .........28........24.08.2012 Marti884.........28.........30........27.08.2012...... Córeczka Maja fabi784...........28.........28........27.08.2012...... Synek/? Danuti............24.........27........28.08.2012.......c órcia/SYNEK KAJKA30..........30.........27........30.08.2012 MEGAN86.........25.........29.........01.09.2012...... SYNEK DAWID Nowa_84.........28.........27.........01.09.2012... ..CÓRKA! Zuzinka Kama..............29.........28.... ....02.09.2012..... synek (Manuel) Amefa.............23.........28.........03.09.2012...... Jasiek Nika0503.........22.........26.........05.09.2012 asia 5 wrze 2012.24........28.........05.09.2012.córeczka /Gabrysia? Joanna............26.........23.........06.09.2012....... synek/? Polcia91...........20.........23........ 08.09.2012 MamciaJ...........26........ 22.........09.09.2012 Tala1011101190..21.........25.........09.09.2012.......sy nek Staś Dagusia82.........29.........22........10.09.2012 Wiewióreczka_...24.........22........11.09.2012 Invictia............24.........24...... .11.09.2012........córeczka Malentka...........24.........26....... 13.09.2012.......synuś/?? Plotka..............26.........27........14.09.2012...... .SYNEK Kaliwia.............24..........25....... 14.09.2012.......córcia/Natalka Tajeczka...........28.........23....... 16.09.2012........córcia/ Kasiulek91.........21.........23.... ...17.09.2012........synek? BlackRosssa.......28.........26..... ...19.09.2012......córcia/Monisia PolaL...............32.........22.........22.09.2012..... ..córcia Ulci.................26........25........25.09.2012..... ..synuś Tymon Czarnulka18......18.........24........27.09.2012.......co reczka Tusia 21............23........14........20.10.2012........córcia/ ? ****************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE***************************** Nick.............Wiek..........Data Porodu..........Syn/Córka........Imię Pysiulek...........20..............11.03.12............. . synek.....Lukasz 3 z przodu:) nie wierzę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa:) uczczę powieszeniem nowych zasłonek w zakończonym wczoraj pokoiku Mai- pięknie wyszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej no to super :) Z każdym dniem zbliżamy się do mety naszych maratonów. Przyznam, że ja powiesiłam już firankę w pokoiku Moniśki. Kupiłam i byłam ciekawa jak będzie wyglądała i uznałam , ze i tak musi się rozprostować :D A przed finałem i tak okna będą myte i firanki prane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki :) ale macie fajnie z tymi pokojami, ze mozecie sobie je urzadzac dla maluszkow, ja bede miala malenstwo w tym pokoju co spimy z mezem wiec za bardzo nie przystroje jedynie co nad lozeczkiem i przy.....ale za kilka lat bedzie mialo swoj pokoik to tez bede szalala :) Marti gratuluje 30 :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny dawno nie pisałam ale.... jakos tak wyszło dopiero teraz przeziębienie dało mi spokój jeszcze moze troszeczke mam katar i kaszel ale.... juz nie jest tak źle jak było. Mam taką prośbę znalazłam wózke który bardzo mi sie podoba czy mogły byscie wyrazic swoją opinie na jego temat ??? oczywiscie chodzi mi o kolor grafitowy który jest niżej na stronie pozdrawiam i czekam na wasze opinie :) http://allegro.pl/komeko-s-line-nowosc-w-promocyjnej-cenie-i2376607460.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulcia je na zgagę też GAVISCON biorę bo tak poleciła mi gin. Czarnulka też ta mi brzuch twardnieje nieraz. Nie wiem. Chyba Gabrysia tak się wtedy rozpycha : ) Możliwe, że z przemęczenia Cię boli i te skurcze... Mnie pod żebrami zaczyna zazwyczaj boleć jak dłużej siedzę. Wtedy muszę wstać i się przejść i chyba wtedy Gabrysia zmienia pozycję i przestaje mnie uciskać. Dziewczyny byłam wczoraj 3 razy w Wrocławiu. Mam niby tylko 30 km ale wykończyłam mnie wczorajszy dzień. O 8 rano byłam i oddałam w końcu moją pracę 27 VI obrona : ) W sumie w godzinkę objechałam ale pojechałam u nas zrobić zakupy i za porządki się wzięłam. O 13 z moim wzięliśmy teściów i drugi kurs po telewizor bo chcieli żebyśmy pomogli im wybrać jaki kupić. 16:50 weszłam do domu i 17:10 pojechałam 3 raz bo koleżanki z roku zorganizowały spotkanko. Tak mi się nie chciało jechać. Nie miałam już siły ale następne spotkanie niewiadomo kiedy znowu wypali to pojechałam. W domu byłam o 1 w nocy, a już miałam tak dość, że spałam dzisiaj do 10 : ) Zaraz jedziemy na obiadek do teściów i pewnie odwiedzę Was znowu wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Br doskonale Cię rozumiem:) My dzisiaj przywozimy łóżęczko, które czekało u teściów, w tygodniu szafę dowieziemy i będę siedziałą i patrzyła:) Maniusia wózek wygląda super, ale najlepiej poczytaj opinie i ozbacz go w realu, ja też znalazłam wózek 3w1 za około 850zl i jak zobaczyłam na żywo to od razu zrezygnowałam-fatalne wykończenia, bałabym się w nim małą wożic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martin dzięki za opinie ale... jest taki problem ze nie mam jak zobaczy ten wózek na zywo niestety ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory miało być Marti :):) a własnie co do zgagi to mnie też bardzo męczyła ale.... brałam tak samo jak wy Gaviscon :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusiu - kolorek fajny, wygląda jak rysowany ołówkiem :) Wizualnie świetnie się prezentuje. Natomiast nie wiem jak w praktyce. Nie znam kompletnie firmy. Może poszukaj na necie opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×