Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsda

Nierealne, sprzeczne i wciaz rosnace wymagania kobiet wzgledem facetow

Polecane posty

bo wszędzie widzę tylko wzmianki o tym, że społeczeństwo się zmieniło, że ludzie muszą się przystosować, ale nigdzie nie ma mowy o tym, że to niewykonalne czy, że to bezpośrednia przyczyna singli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
Nie napisalem, ze Sylwia to facet, tylko, ze uwazam, ze ten tekst byl pisany przez jakiegos faceta. Czytaj ze zrozumieniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli mowa o tym blogu "femini" czy jakoś tak, to chyba nikt nie wziął tego na poważnie, prawda?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowbycszczupla
Nie naisałam ze tak napisałes o generalizowaniu wyprzedziłam post zeby nam kto niezarzucił ze generalizujemy, czytaj ze zroumieniem cioto sfrustrowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Moorland Powaznie nie, ale chyba wiesz co to ironia? Poslugiwalas sie tym pojeciem, ale czy go znasz - oto jest pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
no to byl zartobliwy tekst, a jesli byl pisany na serio to nadal uwazam, ze Sylwii napisal to jakis kolega frustrat, moze nasz "pytajacy" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem, dlatego przez myśl by mi nie przeszło być tobą i go cytować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Nie naisałam ze tak napisałes o generalizowaniu wyprzedziłam post zeby nam kto niezarzucił ze generalizujemy, czytaj ze zroumieniem cioto sfrustrowana. Jesli ktos jest tu sfrustrowany to nie ja, tylko np Ty, czego dowodem jest powyzsza wypowiedz Nie zlosc sie, bo zlosc pieknosci szkodzi - a podobno Wy, kobiety takie wrazliwe jestescie w tym wzgledzie .... widzisz jak jak dbam o kobiety, a wy takie niemilwe wobec mnie jestescie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
pytajacy jestes strasznym czlowiekiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Czemu strasznym? Wizualnie z pewnoscia nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowbycszczupla
I juz nie tyle co ci wspolczuje tylko zaczynasz mnie wkurwiac bo wyszykujesz zdania z konteksu ktore byly pare postow dalej i szukasz dziury w całym. I jeszcze smiesz zarzucac komuś ze ktos jest tępy to ty jesteś tępa pała bo prostych rzeczy nie mozesz zorumiec tylko wzorujesz sie na wypowieziach artykułac z internetu a nic z autopsji nie potrafisz przytoczyc co jest najlepszym odzwierciedleniem rzeczywistosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
pisze o konstrukcji psychicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
wzorujesz sie na wypowieziach artykułac z internetu a nic z autopsji nie potrafisz przytoczyc co jest najlepszym odzwierciedleniem rzeczywistosci. Nie tworzy sie teorii na podstawie paru zindywidualziowanych, wybitnie subiektynwych spojrzen na pare przypadkow Trzeba miec szersze pole widzenia, wiecej przypadkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowbycszczupla
wirtulany swiat to nie jest prawdziwy swiat wyjdz z domu i wkoncu to pojmij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
ziutass, po czym to wnosisz? jakies argeumnty za ta teza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
znowbycszczupla Wole opinie o swiecie miec na podstawie lektory ksiazek specjalsitow, ktorzy zbadali tysiace przypadkow, zajmuja sie tym od dawna, niz na podstawie obserwacji laika na przykladzie paru przypadkow jak TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowbycszczupla
za to wedlug ciebie tworzy sie na podstawie tego co przeczytasz w internecie ehh te geeki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
tak, jestes zakompleksiona jęczybułą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
bledy? mozesz mi przytoczyc jakis blad ortograficzny? nie mylic z literowka, co jest oczywiste przy szybkim pisaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
ziutasss Malo wiarygodna jest opinia osoby, ktora Sylwie uwaza za faceta Musze przyznac ze solidnie zapracowales na to by nei traktowac Cie powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytający - problem polega na tym, że teorii na temat tego dlaczego związki się rozpadają jest od groma, a ta o "sprzecznych wymaganiach" jest najmniej przekonująca, bo ludzie zawsze byli i będą gotowi wybaczyć wiele niedociągnięć. Ty się tego uwiesiłeś jak rzep psiego ogona i burzysz tylko dlatego, że nikt się z tobą nie zgadza. Jasne, że rosnące wymagania socjalne sprawiają, że ludzie mają z niektórymi strefami życia problem, ale tak było zawsze - nie można być dobrym we wszystkim. Przy czym samo to, że trzeba być człowiekiem orkiestrą (i to wszyscy, nie tylko mężczyźni) to fakt z którym większość się pogodziła i radzi sobie dobrze. Natomiast ktoś kto leży w każdej kategorii zawsze będzie jęczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
Nigdzie nie napisalem, ze uwazam Sylwie za faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowbycszczupla
a zauwazyłes ze teroia ktorą nam wtłaczano przez cały okres zycia szkolnego nijak sie ma do prawdziwego zycia. Co ci z tej teorii no co? tylko to ze nic nie wiesz o prawdziwym życiu. Jestes jak te gówniary co czytają brawo girl na tym sie opieraja a potem zycie weryfikuje i jest pełno rozczarowan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedział facet który zacytował ironiczny artykuł... Przy okazji - mało kto ZBADAŁ socjalnie tysiące przypadków. To ciężka praca i zwykle brakuje masy danych, dlatego w psychologii socjalnej więcej jest teorii i domysłów niż faktów i na każdą teorię znajdziesz 10 które jej zaprzeczą. Więc nie zamykaj swojego małego móżdżka tylko dlatego, że tak jest łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
pytający - problem polega na tym, że teorii na temat tego dlaczego związki się rozpadają jest od groma, a ta o "sprzecznych wymaganiach" jest najmniej przekonująca, Zeby cos sie moglo rozpasc, to najpierw musi powstac, trudno zeby cos sie moglo rozpasc skoro czegos tego nie ma, rosnie liczba singielek, narzekan na facetow, wlasnie z powodu sprzecznych oczekiwan kobiet wzgledem facetow Czesto sie mowi, ze kobiecie, nigdy sie nie dogodzi, to jest bardzo prawdziwe. Wam zawsze jest malo, zawsze sie czegos czepicie, jakies szczegolu, ktory jest w ogole nieistotny ja wiem ze z racji odmiennosci, kobiety bardziej zwracaja na szczegoly, no ale bez przesady, nie mozna wsszystkie usprawiedlwiiwac biologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
fiku..miku wiem jak sie pisze lektura, w innym miejscu dobrze napisalem ale ok, jeden blad znalazlas, pisalas o bledach, wiec czeka na kolejne przyklady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
psychologia socjalna? a to ciekawe okreslnie, co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz, że ludzie narzekają mniej kiedy nie są zestresowani? Jakby kobieta mogła siedzieć w domu, ładnie pachnieć i się uśmiechać nie narzekałaby na nic, kiedy jest się sfrustrowanym nawy krzywa mina potrafi wywołać awanturę. Tylko, że to są takie głupie podstawy, taki chłopski rozum, bez którego nawet nie zrozumiesz teorii które czytasz. Nawet najlepiej opisane nie są kierowane do ludzi którym trzeba tłumaczyć co to jest dwa razy dwa, dla takich jak Ty powstały książki z serii "Something for Dummies".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×