Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie obserwatorka

Polscy faceci są brzydcy i nie dbają o siebie

Polecane posty

Gość zielonooka fasolka
ja mam fote Darkera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M jak malcolm
Na kafe same zyeby nie kobiety. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sfick my "Bielyje Rozy a Ty skoro taka wspaniala to czemu nie masz faceta ?" Taki już los starej panny z kotem, na kogoś musiało paść, a że, na mnie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfick my
Zauwazam dziwny zwiazek strokwalerstwa i staropienstwa z kotami. Jarek84 kamecha i reszta dziewczyn ktore maja koty sa same. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzdura. Tam gdzie mam zalety to je dostrzegam ale tak się składa, że odgrywają one mała rolę w kontaktach międzyludzkich i jednak inni ludzie myślą o mnie podobnie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxor
biala rozo, to ty jestes po 30-tce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam jego zdjęcie
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam jego zdjęcie
darkera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M jak malcolm
Ja mam koty. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "Bzdura. Tam gdzie mam zalety to je dostrzegam ale tak się składa, że odgrywają one mała rolę w kontaktach międzyludzkich i jednak inni ludzie myślą o mnie podobnie." Ale dostrzeganie swoich plusów pomoże Ci podbudować własną samoocenę, a to w Twoim wypadku kluczowa sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma ma kota
Oferma też ma kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądzę biorąc pod uwagę, że obecnie największym źródłem kompleksów jest brak doświadczenia, brak życia i odstawanie od rówiesników. Nie mam jak się podbudować w tej kwestii 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielyje rozy ma taki styl
pisania ze każdego faceta odstraszy, zero kobiecości w tej babie i to jej główny problem czemu u niej brak faceta :O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfick my
Malcolm cos w tym jest co napisales, tu prawie nie ma kobiet. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "Nienajgorszy wygląd, optymistyczne perspektywy zawodowe, w miarę dobre zdrowie." I już masz lepszy start od niejednego faceta. Szkoda, że jesteś wręcz chorobliwie nieśmiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Twierdzisz, że doświadczenie w kwestii wiadomej odmieni jakoś Twoje życie?" Raczej - odmieniłoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Szkoda, że jesteś wręcz chorobliwie nieśmiały." Dziewczynom go szkoda nie było. No i pozostaje jeszcze brak towarzyskości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfick my
no proszę same laseczki się tu wychwalają jak księżniczki , każda piękna i bogata a charakter zołzy , każda ma ogromne powodzenie ale żaden jej nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "Do prostytutki się nie wybieram, uprzedzając radę" Ale zastanawiałeś się nad 'szkoleniem' u takowej Pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfick my
Nie podszywaj sie gosciu, brak pomyslu na nicka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M jak malcolm
Zyeby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M jak malcolm
no proszę same laseczki się tu wychwalają jak księżniczki , każda piękna i bogata a charakter zołzy , każda ma ogromne powodzenie ale żaden jej nie chce :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I już masz lepszy start od niejednego faceta." Prawdziwego faceta poznaje się po tym jak kończy. 🖐️ Zastanawiałem czy by mi to pomogło, nic więcej. Wątpię, potem musiałbym żyć ze swiadomością, że jestem tak beznadziejny, że dziwka musiała mnie rozprawiczyc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje zalety w połączeniu z inteligencją, bystrością są właściwie kompletem oczekiwań wielu kobiet, złe jest tylko Twoje podejście, mówisz o swoim prawictwie w taki sposób jakby miało Cię definiować jako człowieka. Prawictwo to stan przejściowy, nie ułomność. Dlaczego uznałeś, że powinieneś o tym informować innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×