Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie obserwatorka

Polscy faceci są brzydcy i nie dbają o siebie

Polecane posty

"coco Mądrze myślisz i zgrabnie te myśli formułujesz." dzieki i wzajemnie. Do pogadania.. kiedys tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta to jakas poprierdolona jest
'bo zelek pozwal im bluzgac' a ma inne wyjascie . bluzgaja na nia bo idiotka i mitomanka ciagle tu siedzi zmysla . zalada tematy prowokacje a potem odwoluje bo nie ma innego zycia poza forum . jak nie bedzie pozwala to z kim tu bedzie gadala ? nikt nie cche juz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wiec wyjdz poza to towarzystwo!!!!!!!" Jakoś wychodziłem poza towarzystwo. Podstawówka, gimnazjum, liceum, studia, pierwsza praca, druga praca... zawsze kończyło się tak samo. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta to jakas poproerdolona jest
'bo zelek pozwal im bluzgac' a ma inne wyjascie . bluzgaja na nia bo idiotka i mitomanka ciagle tu siedzi zmysla . zalada tematy prowokacje a potem odwoluje bo nie ma innego zycia poza forum . jak nie bedzie pozwala to z kim tu bedzie gadala ? nikt nie cche juz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M jak malcolm
Objaśniam: △to faceci a ▶ to niefaceci:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie obserwatorka
Dam dupy przystojnemu ale lepszemu od tego Lomu, czekam na propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tylko, że oni nie siedzieli na dupie i nie czekali, aż ktoś się nimi zainteresuje." Piszesz tak jakby to było moja wina, że urodziłem się cholernie niesmiały. 🖐️ Gdybym mógł wybierać tez wolałbym być super pewny siebie. No ale co Ty możesz wiedzieć jak to jest skoro nigdy nie byłes po tej stronie co ja 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to znaczy "trafiam na zajęte"? To znaczy, że innych nie poznajesz, czy to, że zajęte Ci wpadają w oko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jeżeli miałeś tylko możliwości i nigdy nic nie wskórałeś, to z Tobą musi coś być nie w porządku." No jest - nie podobam się. "wiec wyjdz poza to towarzystwo!!!!!!! zarysykuj spotkanie z kims z roku -tak na impreze, nie zaraz randka... skoro pracujesz to nalezy Ci sie cos od zycia!! " Tego towarzystwa już nie ma od trzech lat. Skończyłem studia to i znajomości się pourywały. Właściwie to i tak nigdy nie były silne. Ludzie porozjeżdżali się i mają własne sprawy na głowie a nie jakiegoś tam frajera co kiedyś znali. Teraz robię magisterkę niejako z doskoku to mam w grupie dziewczyny z rodzinami. "trzeba cos robic, nie mozesz czekac az Ci szczescie z nieba spadnie" a skąd pomysł, że coś spadnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie obserwatorka
podszywacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M jak malcolm - ale mas zryty beret :p ha ha ha niestety , prawda jest ze nie wszystko zalezy od nas... duzo generuja tez rodzice, to czy uksztaltuja nas na znajace swoja wartosc jednostki czy naucza samodzielnosci... oczywiscie jest multum innych czynnikow, ale to tez wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To znaczy, że innych nie poznajesz, czy to, że zajęte Ci wpadają w oko?" nie drogi kolego. istnieje taki "typ faceta" dla którego laski zawsze albo "mają kogoś" albo "dopiero się rozstały", "nie chcą się teraz wiązać" albo "nie jest w ich typie" i tym podobne dyrdymały opowiadają. a te wszystkie dyrdymały w języku ludzi rozsądnych oznaczają że im się facet nie podoba i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"niestety , prawda jest ze nie wszystko zalezy od nas... duzo generuja tez rodzice, to czy uksztaltuja nas na znajace swoja wartosc jednostki czy naucza samodzielnosci... oczywiscie jest multum innych czynnikow, ale to tez wazne. " Wreszcie coś mądrego napisałaś 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gddnhf
taka sobie obserwatorka żartujesz z tą łuszczycą ze kolo ją miał,czy to fakt ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Skoro wydaje się Wam, że żadna dziewczyna na Was nie zwróci uwagi to już nie musicie się myć, możecie ubierać się w stare dresy czy dżinsy?? " Zasadził ci ktoś kiedyś kopa w dupę tak porządnie? "pewnie jest głupi i nie ma osobowości, nie to co ci kryminaliści z wspomnianego wcześniej wątku " Jakbym jakąś zgwałcił i zamordował to może bym miał własny fanklub :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal nie rozumiem, co znaczy "trafiam na zajęte" To znaczy, że wszystkie kobiety, jakie znasz są w związkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie spadnie! jesli sam po owe szczescie nie siegniesz... przykro mi czytac, ze ktos traci rok za rokiem z najlepszych lat swojego zycia, nic z tym nie probujac robic :( Bedziesz kiedys tego bardzo zalowal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie obserwatorka
Dam dupy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To znaczy, że wszystkie kobiety, jakie znasz są w związkach?" Tak one twierdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie obserwatorka
Niestety to fakt. Facet wyglądał jak troll :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doo autorki
Mam dla Ciebie kandydata , ale jak chcesz to podaj z jakiego miasta jesteś i ile masz lat -ewentualnie. Jeżeli chcesz ....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malzenstwo2434
Mamy propozycję dla Pana, chętnie po 30+. jestesmy parą trzydziestokilkulatków z Trójmiasta. jestesmy zadbani, atrakcyjni, wydepilowani - seksowni Ona naprawdę megaseksowna. Chcielibyśmy, aby Pani - moja partnerka, grała rolę ŻONY Pana. Czyli: Pani byłaby Hotwife, Pan - jej mężem, ja zaś kochankiem. Pan mógłby pisać scenariusze spotkań swojej żony; z jej kochankiem a potem oglądać fotki i filmiki z tych spotkań. Pan byłby rogaczony tak, jak chce. Pani mogłaby ubierać bieliznę i seksi stroje przysłane jej przez Pana i tak ubrana dradzać go ze swym kochankiem;. mozliwe różne miejsca i scenariusze. Jeśli Pan okazałby się na poziomie, możliwe byłoby spotkanie, spotkania (sauna, plener...) gdzie Pan mógłby osobiście robic fotki i filmiki oraz być może czynnie uczestniczyc w spotkaniu...w sumie myślimy o dłuższej relacji z Panem +30 - zadbanym i wysportowanym długodystansowcem. Tutaj zdjęcia żonki : http://www.wp3.pl/mojazona/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malzenstwo2434
Mamy propozycję dla Pana, chętnie po 30+. jestesmy parą trzydziestokilkulatków z Trójmiasta. jestesmy zadbani, atrakcyjni, wydepilowani - seksowni Ona naprawdę megaseksowna. Chcielibyśmy, aby Pani - moja partnerka, grała rolę ŻONY Pana. Czyli: Pani byłaby Hotwife, Pan - jej mężem, ja zaś kochankiem. Pan mógłby pisać scenariusze spotkań swojej żony; z jej kochankiem a potem oglądać fotki i filmiki z tych spotkań. Pan byłby rogaczony tak, jak chce. Pani mogłaby ubierać bieliznę i seksi stroje przysłane jej przez Pana i tak ubrana dradzać go ze swym kochankiem;. mozliwe różne miejsca i scenariusze. Jeśli Pan okazałby się na poziomie, możliwe byłoby spotkanie, spotkania (sauna, plener...) gdzie Pan mógłby osobiście robic fotki i filmiki oraz być może czynnie uczestniczyc w spotkaniu...w sumie myślimy o dłuższej relacji z Panem +30 - zadbanym i wysportowanym długodystansowcem. Tutaj zdjęcia żonki : http://www.wp3.pl/mojazona/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie obserwatorka
całe spotkanie wypytywał mnie o moją pracę, zarobki, kwotę raty za mieszkanie, ile kasy włożyłam w jego urządzenie itp. I co powiesz na temat jego osobowości? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troll z osobowością
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie obserwatorka
40 lat, Gdynia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jedno trzeba przyznać, na kafe to nie ma na nas mocnych. laska założyła temat o brzydkich facetach aleśmy ją zdominowali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×