Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie obserwatorka

Polscy faceci są brzydcy i nie dbają o siebie

Polecane posty

Gość do Wole bursztyn od diamentu
czyli jestes samotna ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wole bursztyn od diamentu
offermo a co powiesz na wymogi bursztyna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wole bursztyn od diamentu
Do "Do wole bursztyn od diamentu" Mam wspanialego faceta :) Po 40-tce, przystojny, czysty, zadbany, inteligentny, poczucie humoru, zarabia super, normalnie mozna by sobie wymarzyc :) Sama nie wiem co on we mnie widzi ;) Ale lubie rznac glupa dla zabawy tak czy siek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wole bursztyn od diamentu
nie Polak ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Offerma - próżność nie zawsze równa się głupocie, to po pierwsze. Po drugie, ja wiem, że Twój niedoceniony przez pracodawców umysł ma pewne ograniczenia, ale zrozum wreszcie, że jak ktoś ma wielki, garbaty nos to nie potrzebuje "cosmo" żeby chcieć to zmienić i mieć nos proporcjonalny do twarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!offerma "dla mnie powód. głupotę, próżność i życie jak małpa wytresowana przez jakieć "cosmo" czy inny "men's health" będę tępił i koniec." Pewnie, masz do tego prawo, ale postawa, pt. 'co natura dała człowiek niech nie odbiera' jest dość bierna. Jeśli ktoś ma kompleks to czemu nie miałby czegoś z tym zrobić? Dzisiejsze czasy dają mnóstwo możliwości i teraz, np. dziewczyna z nosem jak hamulec od karuzeli nie musi z nim żyć. Dla mnie poprawienie wyglądu dla samego siebie jest najbardziej ok, oczywiście z umiarem, jak już wcześniej wspomniałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wole bursztyn od diamentu
No musze wam powiedziec, ze chirurgia laserowa jest bardzo efektywna. Mozesz sobie usunac wlosy ze strefy intymnej na zawsze. Nie trzeba wtedy golic codziennie. Nie widze w tym nic zlego :) A nie oszukujmy sie, seks oralny ma zupenie inna jakosc kiedy ludzie, hmmm..., nie sa zybtnio owlosieni ;) Wiecie co, mi to lata. Jestem nieslychanie szczesliwa. Pisze wam tylko, ze jak bylam w Polse to panowie w wieku lat 40-stu robili na mnie wrazenie neodertalnczykow. Kazdy ma inne gusta. Ja akurat ma poprzeczke wysoko i pod wzgledem higieny osobistej i intelektu ale mowi sie ze kazda potwora znajdzie swego amatora ;) Kazdemu zycze szczecia ;) Po prostu dla mnie 40-tni Polacy wygladali...strasznie :O Jakby 10 minut temu z drzewa zeszli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się wydaje, że Wole bursztyn od diamentu sobie wymyśliła tego idealnego faceta. Ale jeśli rzeczywiście spotkała takiego, który spełnia Jej wszystkie wymagania, to należy Jej pogratulować, zamiast wyśmiewać. A Jej wymagania wcale nie są jakieś kosmiczne. Z tą codzienną, lub laserową depilacją, to troszkę przesada, a jeśli chodzi o zęby, to przecież może się zdarzyć, że facet je stracił w jakimś wypadku i musiał wstawić nowe. Chociaż jestem w stanie zrozumieć zniesmaczenie na myśl o protezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy jesteś próżna ale na pewno jesteś głupia i nie mam zamiaru cię przekonywać, jasne to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -0198-
doWole bursztyn od diamentu gdzie poznałaś tego faceta ?? w jakim kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie miałam napisać do Rozy, żeby odpuściła dyskusje, bo się obrazisz, powiesz, że każdy jest głupi, a ty nie i w ogóle to my cię nie lubimy. ;) Widać nie tylko Wiara czyta w myślach. A taka drobna złośliwość: jak się ma twoja dead-end praca poniżej twoich zdolności umysłowych? Rozumiem, że tam nie karmią cie popkulturą i ideałami piękna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie widze w tym nic zlego" nie widzisz nic złego bo dla ciebie próżność i głupota to nie wady. wadą są natomiast włosy łonowe :D i pewnie nie widzisz też jak absurdalny jest twój sposób rozumowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomu - no cóż, zależy jeszcze od rodzaju urazu uzębienia. Chociaż myślę, że sama nie przejmowałabym się protezą - w końcu każdemu mogło się zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody alkocholik
Ty pedałko jebana tego twojego lalusia wydepilowanego to bym tak napierdolil ze by juz nie byl taki wysfiechtany tempa krowo nie bedziemy sie golic tu i owdzie bo ty masz jakis kaprys smierdzaca lampucero spierdalaj za granice mniej smrodu bedzie tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wole bursztyn od diamentu
W Afryce, ma wielkiego kutasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wole bursztyn od diamentu
Lomu, Naturalnie jezeli stracil zeby w wypadku to nie ma problemu. Ja pisze raczej o takim ogolnym stosunku do higieny ososbistej, dbania o zeby i cialo, zdrowie, kulture jedzenia... Moj facet nie jest Polakiem, juz trzeci z tej serii ;) Nie dlatego ze mam cos przeciw naszej wspanialej nacji tylko dlatego, ze kurcze no..., panowie w naszym kraju sie nie myja!!!! :( I nie szcotkuja zebow :( I nie gola sie regularnie :( I wogole, brudasy...No, sorry, ale to prawda :( Mamy nie nauczyly czystosci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tej protezie piszę, bo kilka dni temu pisała babka, że dowiedziała się, że jej mąż ma protezę, po tym jak miał wypadek i leżał w szpitalu. Pojechała go odwiedzić i zobaczyła protezę na stoliku. Podobno wyszła ze szpitala, a później się z nim rozwiodła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -0198-
pytam gdzie poznałaś tego faceta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomu Lomu@tlen.pl'; "...a jeśli chodzi o zęby, to przecież może się zdarzyć, że facet je stracił w jakimś wypadku i musiał wstawić nowe." A BSA nie ma kilku zębów, jednak zrobił z tego zaletę i nie wstawił sobie nowych. Jak stwierdził teraz ma pewne ułatwienie w bójkach, ponieważ jego przeciwnicy mogą go tłuc po gębie, a i tak mu nie wybiją zębów, bo na to już za za późno. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -0198-
a Afryce buahahhhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jeśli ktoś ma kompleks to czemu nie miałby czegoś z tym zrobić? " owszem, powinien "coś z tym zrobić" ale to coś nie oznacza wizyty u chirurga tylko naprawienia tego co ma nie tak z głową. bo te tysiące kobiet które sobie nawtykały w cycki implanty szkodliwe dla zdrowia i teraz będą je musiały wyciągać to miały problem z głowią a nie z cyckami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraskol
to ze ktos sie myje raz na 3 dni to zadna tragedia w sredniowieczu myli sie raz na rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomu - to jest delikatnie mówiąc przegięcie. Chociaż w sumie mój facet bał mi się przyznać do tego, że ma dwa zęby miał kiedyś złamane i teraz ma coś w rodzaju licówek (nie dam sobie głowy uciąć, że tak to się poprawnie nazywa). Ludzie ogólnie są bardzo wrażliwi na punkcie zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Offerma - ale fajnie zignorowałeś to co Rozy i ja napisałyśmy - nie mówimy tylko o inwazyjnych operacjach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na górze protezę i też nie zauważyłem, żeby komukolwiek to przeszkadzało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo prawda jest taka, że jeżeli nie ma się zębów w naprawdę złym stanie to nikt się nawet nie przygląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oburzenie mężczyzn na podstawowe oczekiwania kobiet tylko potwierdzają moje teorie. Polscy mężczyźni są LENIAMI, dla nich mycie jest udręką, to jak odrabianie lekcji w szkole. Katastrofa. świat idzie do przodu a Panowie w Polsce nadal w epoce kamienia łupanego. Jak facet o siebie dba to ciota. Wielu pewnie boi się dobrze ubrać bo dresiarze wyśmieją. :) Jest się na kim wzorować. Brawo chłopaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraskol
Autorka ma chyzia na punkcie wymagan od faceta z taka baba sie zyc nie da na odstrzal ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze się nie przyzwyczaiłaś do tego że cię ignoruję? zgodnie z zasadą: "nie wdawaj się w dyskusje z idiotą bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem". to się przyzwyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moorland "Offerma - ale fajnie zignorowałeś to co Rozy i ja napisałyśmy - nie mówimy tylko o inwazyjnych operacjach" Pewnie nie potrafi zbić naszych argumentów i jego jedyna linia obrony to wadliwe implanty piersiowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×