Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie obserwatorka

Polscy faceci są brzydcy i nie dbają o siebie

Polecane posty

"bo intelekt jest najseksowniejszy! i wiele rekompensuje! Do tego kultura sosobista." ależ to banalne, aż przykro słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nawet nie chodzi o to czy przystojny, nikt nie jest winien temu jaki sie urodził. Oni sa po prostu zaniedbani i tyle. ZŁopie toto tylko piwsko, smierdzi nim na kilometr brzuchole później wisza po kolana nic tylko zwymiotować. A wymagania pewnie że mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo intelekt jest najseksowniejszy! i wiele rekompensuje! Do tego kultura osobista." Zaczyna się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Offerma- nie oczekuj ze wszyscy sa prosci jak Ty - najwyrazniej :/ nie interesuje mnie facet na ktorego moge jedynie popatrzec! A kiedy jest interesujący, nagle zyskuje i dostrzega sie w nim mnóstwo "nieoczywistych" zalet! Nawet jego lysiejaca czaszka wtedy ma swoj "urok" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie obserwatorka
Aż ciarki mnie przechodzą gdy czytam, że kąpiel biorą raz na 2, 3 czy 5 dni. Faceci się pocą i śmierdzą im stopy. Brrr... Że też sami tego nie czują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz pisalem wyjazd za granice
jak sie nie podoba 🖐️ ja sobie znalazlem zone na ukrainie bo zadna polka nie byla mna zainteresowania. I problemow nie robilem tak jak te malolaty ktore tutaj wypisuja swe herezje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord stront
offerma Nie to miałem na myśli. Ale w tej kwestii masz dużo racji. To jednak nie tylko kwestia samych pieniędzy, ale statusu społecznego. On może mniej zarabiać, ale jego pozycja musi być odpowiednio wysoka, wyższa, np: ona przedsiębiorca - zarabia bardzo dużo on wysoki urzędnik państwowy - zarabia nie tak wiele w porównaniu z nią (przynajmniej oficjalnie) być może razem stworzą rodzaj interesu rodzinnego :D Ale gdy pominiemy ekstrema, to jest cała masa kobiet i mężczyzn na podobnym poziomie finansowym i społecznym. Tutaj o wyborze, jeśli kobieta nie jest pustą, żądną jedynie wygody, łatwego życia, zadecydują inne czynniki, uczucia, intelekt, podobieństwo emocjonalne, poglądów i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M jak malcolm
Pytanie do kocoszanel:                                       :P :P :P Skoro to kobiece forum, w którym naczelnym założeniem jest, że każdy facet tu goszczacy to nieudacznik, prawiczek, albo zwykła świnia to po kiego licha zamieszczacie swoje foty? Rozumiem, że uważacie swoją urodę za atut również w obrębie swojej własnej płci. Czyli wygląd jest dla was samych cechą wartościującą. Konkluzja: Pretensje do facetów, że : "tylko dupy i cycki im w głowie" są nieuzasadnione bo sprowokowane przez was same;)                                       :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie obserwatorka
"Tutaj o wyborze, jeśli kobieta nie jest pustą, żądną jedynie wygody, łatwego życia, zadecydują inne czynniki, uczucia, intelekt, podobieństwo emocjonalne, poglądów i tak dalej. " A nie wiek dziewczyny "16-25" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!offerma ""pan prezes" chętnie ożeni się ze swoją atrakcyjną sekretarką?" To z Jarosława taki ogier? No, no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord stront
offerma darker Ale tego co tak trafnie opisała coco, ja wielokrotnie doświadczyłem. Nie mam zbyt wiele pieniędzy, raczej mało, nie jestem przystojniakiem, jestem co najwyżej przeciętny, wielu kobiet powie, że nieciekawy, nieładny i wszystkie moje kobiety, były atrakcyjne i przyznaję dość inteligentne. Pomijam chwilowe przygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Offerma- nie oczekuj ze wszyscy sa prosci jak Ty - najwyrazniej :/" przykro mi to stwierdzić ale twoje "riposty" są banalne wręcz boleśnie. nie sposób żebym się zajmował komentowaniem tych pierdół o "interesujących" facetach co to "nagle zyskują".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To pewnie posłuszna jest." Musi bo ją zgłosi do emigracyjnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord stront
taka sobie Wiek niekoniecznie. Młoda to nie zawsze znaczy powierzchowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord stront
Sprzedaję swoją tandetną osobę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietkaasasa
co najmniej na prężeniu biustu. a poza tym to wcale nie jest takie fajne być zupełnie bezsilnym. a kto mowi zeby byc bezsilnym!? Wlasnie chodzi oto zeby kobiety dzialaly, nie byly bierne a tym samym bezsilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie obserwatorka
Może od razu wprowadzicie eutanazję dla kobiet +25 :) Miejsca pracy się zwolnią, zarobicie na mydło i będziecie mieli do wyboru tylko 16-25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olf
o matko!!!! dziewczyny, zgadzam się w stu procentach, moi koledzy są do tego stopnia niewychowani, że czasem nie przepuszczają mnie nawet w drzwiach, mówią "wszedłem", "włanczać" i nigdy nie myją rąk po skorzystaniu z toalety a dają sobie rawo do tego, żeby oceniać dziewczyny i mówić, że są brzydkie itp nie rozumiem...trochę pokory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie mam zbyt wiele pieniędzy, raczej mało, nie jestem przystojniakiem, jestem co najwyżej przeciętny" ja wiem ze każdy stwierdzi że te "jego kobiety" to poleciały na "nieprzeciętną osobowość" której nie mogły znaleźć u innych jak również większość kobiet stwierdzi że "najbardziej je kręci intelekt i osobowość". tylko dlaczego ci wszyscy obdarzeni lub zainteresowane tak "nieprzeciętną osobowością" ludzie sprawiają na mnie wrażenie tak obrzydliwie banalnych to sam nie wiem. jakiś kurwa paradoks :D szczególnie że te "osobowościowe dysputy" prowadzone są w wątku o "brzydkich i niezadbanych" czyli jednak niezbyt dotyczącym "osobowości". co więcej wątki o "nieciekawej osobowości" czy to facetów czy kobiet jakoś się nie pojawiają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Skoro to kobiece forum, w którym naczelnym założeniem jest, że każdy facet tu goszczacy to nieudacznik, prawiczek, albo zwykła świnia to po kiego licha zamieszczacie swoje foty?" Po pierwsze nie uważam mężczyzn tu zaglądajacych za nieudacznikow :/ Zamieszczam foto dlatego, ze nie lubię anonimowości, chciałabym rowniez za kazdym razem wiedzieć z kim rozmawiam - wizualnie- nie wstydzę sie swoich poglądów i nie muszę ukrywac z tym co mysle. Ponadto nie szukam tu miłości - bynajmniej - mam udane zycie osobiste, nie przekladam nawet znajomości internetowych na real. Lubie ludzi, lubię wymieniać poglądy dlatego spędzam tu czasem wolną chwile. "Rozumiem, że uważacie swoją urodę za atut również w obrębie swojej własnej płci. Czyli wygląd jest dla was samych cechą wartościującą." wygląd dla kazdego z nas jest cecha wartościujaca, jednak nie kazdy docenia i ceni to samo, jak ju ż mowilam wolę faceta, który nie zwraca na sieie uwagi idac ulica, ale przy rozmowie okazuje sie czarujacy i bedzie miał w sobie "to cos" . :D Uwazam sie za atrakcyjna osobę, trochę moze banalną wizualnie, a nigdy nie miałam partnera, o którym można by powiedzieć "przystojniak". Za to zawsze byli bardzo inteligentni, bardzo oczytani i z ogromnym poczuciem humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czasem nie przepuszczają mnie nawet w drzwiach" równouprawnienie proszę pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utyutyrtyert
''Nawet jego lysiejaca czaszka wtedy ma swoj "urok" np proszę, pierwsza która jest w stanie dostrzec coś fajnego w łysinie :D przy takiej pbw pozbyłby się kompleksu :classic_cool:[czesc[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czasem nie przepuszczają mnie nawet w drzwiach" A mieścisz swoje dupsko w tych drzwiach? Może po prostu chcą zdążyć zanim je zablokujesz? Poza tym co ty robisz w męskiej toalecie podglądając co robią tam faceci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M jak malcolm
oki;) zdała pani. Co prawda tylko na dobry ale zawsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×