Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie obserwatorka

Polscy faceci są brzydcy i nie dbają o siebie

Polecane posty

Gość M jak malcolm
To było ponizej pasa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker, nie jestes moze glupi, ale na sile próbujesz być cyniczny... w efekcie tego, jestes tylko wulgarny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olf "moi koledzy są do tego stopnia niewychowani, że czasem nie przepuszczają mnie nawet w drzwiach, mówią "wszedłem"" A jak mają mówić? 'Weszłem'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie obserwatorka
ja znam dwóch łysych panów, którzy są bardzo przystojni i mają ciekawą osobowość. W dodatku są zaradni. Szkoda, że jest ich tak mało :). Zauważyłam, że dla Polaków łysina jest ogromnym kompleksem, a niektórym ona po prosu pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord stront
offerma To, że Ty masz cholerne problemy i kompleksy, że Tobie nigdy się nie udało, poderwać żadnej kobiety, to nie znaczy, że innym to nie wychodzi, chociaż nie opierają się na pieniądzach i urodzie. Na ten temat więcej nie da się napisać. Ja mam takie doświadczenia i koniec. Nie zacznę zaprzeczać dla twojej przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M jak malcolm
W sumie to racja. Wielkość fajfusa jest cechą wartościującą wśród nas samych. Zabiłąś mnie moją własną bronią:( siet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Darker, nie jestes moze glupi, ale na sile próbujesz być cyniczny... w efekcie tego, jestes tylko wulgarny " Ja tu jestem od trzech lat i ani o jotę się nie zmieniłem. To ty masz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olf
właśnie o tym mówię, wasz stosunek do kobiet jest na żenującym poziomie, nie potrafisz napisać :"słuchaj, są tacy faceci na świecie, którzy są chamami, ale nie generalizuj, nie wszyscy są tacy..."? jedyną rzeczą, którą potrafisz napisać są wyzwiska i obrażanie? p.s.wierz mi, że mój tyłek mieści się w drzwiach bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"np proszę, pierwsza która jest w stanie dostrzec coś fajnego w łysinie przy takiej pbw pozbyłby się kompleksu [czesc[" Wiele jest kobiet co lubią łysych ale mnie to nie interesuje, bo sam łysiny nie lubię. Póki co jednak mam całkiem niezłe w srednio długie włosy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czego to doszlo baby
laza po meskich kiblach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrakcyjnosć to pojecie bardzo szerokie -nawet ta wizualna- i subiektywne, to ze dla offermy znaczy to tylko ladną buzie i zgrane cialo -tak wnioskuje po tym co piszesz- jest dosyc przykre, nie dziwi mnie, ze w efekcie tego ma takie zdanie o kobietach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc w zielonym
Niski wiek kobiety jest warunkiem koniecznym ale nie dostatecznym abym ją zapoznał. Ja mam przedział 18-24, ta dolna granica to dla bezpieczeństwa,bo lepiej nie latać za nieletnimi.Sam mam 30 lat. Wszystko wynika z podstawowych praw natury, bo młoda kobieta zapewni mi zdrowe potomstwo.Na starość zajmie się mną.brutal und true?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M jak malcolm
Ale mam na to odpowiedź tak oczywistą jak spuszczenie wody po wypróżnieniu...: To sprzężenie zwrotne. Wiemy, że jakaś cecha daje nam większe szanse u płci przeciwnej wynosimy ją na piedestał wartości wszelakich. Smutne ale prawdziwe.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wasz stosunek do kobiet jest na żenującym poziomie, nie potrafisz napisać :"słuchaj, są tacy faceci na świecie, którzy są chamami, ale nie generalizuj, nie wszyscy są tacy..."? " Obwiniasz mnie za to, że jesteś głupia a sama na to nie wpadłaś zanim nabazgrałaś swoje "mądrości"? "Jedyną rzeczą, którą potrafisz napisać są wyzwiska i obrażanie? " Obrażam tylko idiotki. "wierz mi, że mój tyłek mieści się w drzwiach bez problemu " Chyba, że bokiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker nie mam problemu, tylo stwierdzam fakt, musisz miec ze soba cieżko... wyrzymać. Moze gdybys zamiast od trzech lat siedziec na kafe, wyszedl w takie niedzielne popoludnie do ludzi i nabrał do siebie troche dystansu, nie bylbys tak zgorzkniały :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M jak malcolm
kurwa jaki tu chaos:D Trzeba wybrać jakiegoś marszałka i dać mu "laskę" żeby zaprowadził porządek:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to nie znaczy, że innym to nie wychodzi, chociaż nie opierają się na pieniądzach i urodzie. " wiem wiem, twój powalający intelekt i osobowość jest najważniejszy. nie należy również zapominać o twojej napastliwości :D "to ze dla offermy znaczy to tylko ladną buzie i zgrane cialo -tak wnioskuje po tym co piszesz" no ba. powiedziałbym: wnioski na miarę intelektu i osobowości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Darker nie mam problemu, tylo stwierdzam fakt, musisz miec ze soba cieżko... wyrzymać. Moze gdybys zamiast od trzech lat siedziec na kafe, wyszedl w takie niedzielne popoludnie do ludzi i nabrał do siebie troche dystansu, nie bylbys tak zgorzkniały :/ " hahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Moze gdybys zamiast od trzech lat siedziec na kafe, wyszedl w takie niedzielne popoludnie do ludzi i nabrał do siebie troche dystansu, nie bylbys tak zgorzkniały :/" A gdzie mam wyjść? Jak bezdomny pies mam bez celu się szwendać? To, że ty masz przyjaciół nie znaczy, że ja mam. Wszyscy się rozjechali a, ze zawsze byłem z tych gorszych to też olany zostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocoszanel ile masz lat??????
bo tak jakoś nie mogę uwierzyć że dorosła jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
Kobiety sa jak bebny - sa puste i sluza do walenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak tu nie kochac offermy
w bardzo intelektualny sposob potrafi sprowadzic kazdego do parteru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"hahahahaha" One inaczej nie potrafią Wiara, jak tylko walić banałami. Dla nich świat w jakim żyjemy to jakiś wymyślony matrix. Bo przecież wystarczy chcieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokolokop
potwierdzam: są - niechlujni, brudni, leniwi, nie mają dobrego smaku, nie umieją gotować, chodzą nawet tydzien w tych samych skarpetach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, no... Obiad poszedłem zjeść, a tu dyskusja rozpędu nabrała :) I nawet za mocno się nie wyzywają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×