Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie obserwatorka

Polscy faceci są brzydcy i nie dbają o siebie

Polecane posty

Gość lord stront
offerma Co ja na to poradzę, że jestem całkiem bystry i trochę oczytany? Mam to co mam i z tego korzystam. To co nazywasz napastliwością :D to tylko odrobina pewności siebie, że mogę się spodobać, której Ty nie masz za grosz. Zaraz i powyższe zdania wyśmiejesz, bo cóż możesz więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokolokop
nie mają hobby - ich jedynym zajęciem jest picie, siedzenie przy komputerze i trzepania wacka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie obserwatorka
Darker - wątpię byś kiedykolwiek miał przyjaciół :) Ja jakoś mam kontakt i się spotykam z tymi, którzy wyjechali. Przyjaciel to przyjaciel bez względu na odległość. Współczuję Ci. Ale się nie dziwię. Kto chciałby mieć z Tobą jakikolwiek kontakt? Chyba nikt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A gdzie mam wyjść? Jak bezdomny pies mam bez celu się szwendać? To, że ty masz przyjaciół nie znaczy, że ja mam. Wszyscy się rozjechali a, ze zawsze byłem z tych gorszych to też olany zostałem." nie masz pracy/ szkoly/ znajomych?? zawsze mozesz kogos gdzies zaprosic! Albo zaczac robic cos fajnego dla siebie i poznac nowych ludzi! Jakis sport np. ścianka wspinaczkowa itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tam nie mam kompleksów
Pani Jadzia jednak powiedziała, ze musi jeszcze choć jeden raz ze mną zatańczyć. I znów powtórka z rozrywki. Tym razem jednak bardziej przytuliłem się do pani Jadzi. W tańcu dokładnie już czułem jej spocone ciało, zauważyłem ze przy delikatnym dotyku bardzo się naprężała.Już wiedziałem, ze nie wytrzymam długo, Teraz ja zacząłem napierać na jej łono, kilka ruchów, szum w głowie i spuściłem się w spodnie. Myślę-przegiąłem, ale wstyd. Jednak pani Jadzia pocałowała mnie w policzek i masując mi tyłek szepta do ucha "idź zmienić spodnie". Już chciałem wykonać polecenie szepnęła "nie teraz, musimy dokończyć taniec". Cala moja nieśmiałość wobec kobiet gdzieś znikła i z radością kontynuowałem taniec. Po moim wytrysku pani Jadzia wcale nie przerwała swojej zabawy ze mną. Mój fiut wciąż twardy jak skala gniótł się w spodniach wciąż nacierając na jej łono. Dłonie z pupy przeniosły się niżej masując końcami palców jej kobiecość. Czułem dokładnie jak jest wilgotna i gorącą. Teraz dopiero poczułem jak kobieta potrafi się mocno przytulić do mężczyzny, aż mi tchu brakło. Teraz już poszło szybko, pamiętam, ze wpierw złapała mnie za kutasa, wyjęła go z rozporka, pościskała, ale i tak nie mógł bardziej stwardnieć, podniosła spódnice i wsadziła go sobie miedzy nogi. Jak w nią wszedłem nie pamiętam to działo się za szybko jednak nie spuściłem się(byłem chyba trochę wypompowany), potem odwróciła się tyłem i waliłem ja jak stała i podpierała się ściany, miętosiłem jej cycki, gryzłem po karku, czułem, ze miała chyba z piec orgazmów. A ja ciągle nic. Wale i wale i ciągle nic. czyżby mój pierwszy raz miął się skończyć bez finału? Dopiero kiedy go wyjąłem i zabrała się do roboty buzia wszystkie braki się nadrobiły. Strzeliłem jak z armaty, myślałem, ze mi ledzwia rozerwie. Niesamowite przeżycie. Kiedy jakoś doszedłem do siebie powiedziała: Myślałam, ze nigdy nie dostaniesz, czas kończyć. powoli się ubrałem, napiliśmy się jeszcze coli, trochę pogadali i poszli spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak sobie zapytam
Offerma i Darker - że tak zapytam - jest tu choć jeden żeński nik - nawet już nie pytam o to czy którykolwiek polubiliście - ale który jako tako przypadł wam do gustu pod względem charakteru (za wyjątkiem żelkowej która ciagle liże wam doope) ? Wymiencie :D Bo jakoś nie pamietam ani jednego do którego byście sie nie przyczepili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie mają hobby - ich jedynym zajęciem jest picie, siedzenie przy komputerze i trzepania wacka" Z tym hobby to też osobny temat. Każda kobieta chce faceta z pasją. Najlepiej taką, którą mogę realizować wspólnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokolokop
obserwatorka - jeśli się chwalisz, że masz przyjaciół to znaczy, że albo ich nie masz w ogóle, albo masz jednego zapyziałego przyjaciela. szczęśliwy nie chwali się, że jest szczęśliwy, ani nie udowadnia tego tutaj. a przede wszystkim SZCZĘŚLIWY I SPEŁNIONY SPOŁECZNIE CZŁOWIEK NIE SIEDZI TUTAJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie masz pracy/ szkoly/ znajomych??" W pracy to jedyną ich rozrywką w czasie wolnym jest najebać się a ja alkoholu nie lubię. Uczę się zaocznie a tam same mężatki z dziećmi i do tego 50 km ode mnie. Znajomi? znaczy co? Kasjerka z marketu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta to teraz lize im tylek
dlaczego za wyjatkiem zelkowej przeciez jej oni obaj najwiecej czepiali sie i bluzgali na nia zwlaszcza oferma ja jebal jak leci a darker nie lepszy byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokolokop
offerma jedzie kobiety, bo nienawidzi tego, jak one na niego działają...upokarza go to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie masz pracy/ szkoly/ znajomych?? zawsze mozesz kogos gdzies zaprosic! Albo zaczac robic cos fajnego dla siebie i poznac nowych ludzi! Jakis sport np. ścianka wspinaczkowa itp" :D faktycznie z tym matrixem sama prawda Nie mamy już szkoły, a w pracy raczej super kontaktu z nikim nie mamy, tak jak nigdy nigdzie nie mieliśmy. Nie jestesmy ładnymi dziewczynami do których zawsze ktoś podbija i chce się "zaprzyjaznic" 🖐️ Jak wyjdziemy gdzies to też nikogo nie poznamy. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M jak malcolm
Nie to bzdura z ty darkerem i ofermą...ONI KOCHAJĄ kobiety tylko tak to dziwnie wyrażają z jakichś powodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"uczepiles sie mnie jak rzep! ..." bo opowiadasz takie pierdoły o jakimś "intelekcie i osobowości" że szkoda gadać. uważasz że ci wszyscy "dyskotekowi podrywacze" (moze raczej "clubowi" obecnie a nie dyskotekowi) to mają co tydzień inną laskę z powodu intelektu i osobowości? osobowość i intelekt mają oczywiście jakieś znaczenie ale gdyby naprawdę tak bardzo wzbudzały zainteresowanie kobiet to wspomniany przez darkera temat "mój chłopak siedzi w więzieniu" miałby może 300 odpowiedzi a nie kilkanaście tysięcy (w trzech chyba częściach). to są przecież prymitywni bandyci a nie jakieś "orły intelektu i osobowości". ja nie neguję intelektu i osobowości, to ma z pewnością wpływ na atrakcyjność. ale ten wpływ nie jest tak oczywisty jak wy tu przedstawiacie i z całą pewnością nie jest zasadniczym czynnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a przede wszystkim SZCZĘŚLIWY I SPEŁNIONY SPOŁECZNIE CZŁOWIEK NIE SIEDZI TUTAJ!" G* prawda! co za generalizowanie! sposob dla zabicia czasu jak kazdy inny, byle nie spedzac tu kazdej wolnej chwili! Lepiej pogadac na kafe niz siedziec przed tv!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzi bo one go nie
on nienawidzi kobiet bo zadna go nie zechciala i ma do nich uraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elbow
autorko tematu huj ci w dupe i kutas w piety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zawsze mozesz kogos gdzies zaprosic!" Nie mam kogo i po co. Tylko by się nudzili ze mną. Poza tym mieszkam z rodzicami. "Albo zaczac robic cos fajnego dla siebie i poznac nowych ludzi!" Poznawanie nowych ludzi jest dla mnie stresujące a nie fajne. Moje życie to praca-dom-praca. Z nikim się nie spotykam, nigdzie nie wychodzę. To nie jest świat dla mnie. Ja tylko staram się przeżyć i nie zwariować. "Jakis sport np. ścianka wspinaczkowa itp" Chyba po ścianie bloku :D Tu nie Warszawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie obserwatorka
Skoro człowiek spełniony towarzysko nie siedzi tutaj to Ci współczuję braku towarzystwa :). Pogoda dziś nie sprzyja do spacerów więc sobie siedzę na necie i odpoczywam po ciężkim tygodniu. Mam po prostu na to ochotę. Każdy czasem chce sobie posiedzieć sam w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak wyjdziemy gdzies to też nikogo nie poznamy" Z takim podejściem na pewno nikogo nie poznasz. Żeby kogoś poznać, trzeba się odezwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokolokop
oh nie tłumacz się obserwatorko, wiemy jaka jest prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"!offerma - widzisz ja nie imprezuje, nie znam tego typu "imprezowych podrywaczy" zupelnie w innych miejscach poznaje ludzi, ktorzy mnie otaczaja, wiec... moze i mam utopijna wizje, nie wiem czy to fart czy pech, ale mowie tylko o tym jak ja to widze, jak ja podchodze do tematu. Nie mozesz mnie wyzywac za to ze szczerze mowie jak mysle i jakie sama mam doswiadczenia! o to absurdalne i krzywdzace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Z takim podejściem na pewno nikogo nie poznasz. Żeby kogoś poznać, trzeba się odezwać" Miałem inne podejście ale teraz jestem już nauczony doświadczeniem co powinien robić, a czego nie taki ktoś jak ja. 🖐️ Żeby kogoś poznać, trzeba umieć rozmawiać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Żeby kogoś poznać, trzeba się odezwać" Jak masz błyskotliwe teksty to się odzywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker, moze Ty zwyczajnie jestes typem samotnika, ktory lubi byc sam tylko ni do konca zdaje sobie z tego sprawe, a przez to czuje sie pokrzywdzony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZGŁASZAM TENżee
topik do usunięcia z uwagi na rychłe przeciążenie serwera:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinesz
Ty glupia dziwko autorko tematu jakbym cie spotakl to bym cie na stol jebanal i wyruchal hahaha i bys tylko kwiczala kwik kwik hahahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×