Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie obserwatorka

Polscy faceci są brzydcy i nie dbają o siebie

Polecane posty

"Nie mozesz mnie wyzywac za to ze szczerze mowie jak mysle i jakie sama mam doswiadczenia! o to absurdalne i krzywdzace! " ale mogę się śmiać z bajek o "osobowości i inteligencji" które nijak nie przystają do otaczającej nas rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bielyje Rozy - kurs tanca to jest super motyw, ale musi miec do tego partnerke, sam przecie nie wyruszy :D ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie, że całe to zaniedbanie facetów wynika z kompleksów. Wystarczy poczytać: "Jak wyjdę gdzieś, to i tak nikogo nie poznam" "Nie potrafię rozmawiać z innymi" "Nigdy nie miałem znajomych" "Moje życie to praca-dom" Kurwa mać! Panowie, jak nie zmienicie nastawienia, nie ruszycie dupska, to już zawsze będziecie się nad sobą użalać i zastanawiać się, czemu żadna kobieta się wami nie interesuje. Jak facet myśli, że i tak nikomu się nie spodoba, to o siebie nie dba, bo po co...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokolokop
o matko, obserwatorko, wlasnie przeczytalam początek topiku - umawiasz się z facetami przez gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak sobie zapytam
bo żelek im akurat pozwala na siebie bluzgać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
Kobieta to najgorsze co moze spotkac faceta, to najwieksze przeklenstwo faceta. Samotni faceci nie maja pojecia jak powinni sie z tego cieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie wyobraźcie sobie, męczy teraz jakiś frędzel żebym mu komputer naprawiał. kurwa, jak mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Darker, moze Ty zwyczajnie jestes typem samotnika, ktory lubi byc sam tylko ni do konca zdaje sobie z tego sprawe, a przez to czuje sie pokrzywdzony? " Nie potrafię się dogadać z ludźmi. Nie mam nic do zaoferowania z uroku, charyzmy itp. ale z drugiej strony nigdy nie narzekałem na brak kumpli. Brakowało jedynie dziewczyny. Gdy jesteś nikim w towarzystwie to będziesz też nikim dla dziewczyn. I tak to się kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"offermo- do mojej rzeczywistosci.. przystaja..." trochę to autystycznie zabrzmiało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc w zielonym
wow umawia sie na gg... to teraz niemodne,teraz jest fej-zbuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie obserwatorka
nie przez gg, kiedyś przez miesiąc byłam na Sympatii, totalna porażka, już tam nie wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Panowie, jak nie zmienicie nastawienia, nie ruszycie dupska, to już zawsze będziecie się nad sobą użalać i zastanawiać się, czemu żadna kobieta się wami nie interesuje." Niesamowite odkrycie. Nie mam życia towarzyskiego, więc nie dbam o siebie poza niezbędnym minimum. Ale kolejność jest własnie taka, a nie odwrotna. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord stront
Cześć drodzy rozmówcy. Idę bo to jałowe jest jak cholera, nie możecie pojąć, że wasze doświadczenia, nie są jedynymi możliwymi. Tak dostaliście w dupę od życia, kobiet, że już niczego poza własną obolałą duszą, nie czujecie. coco Mądrze myślisz i zgrabnie te myśli formułujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocoszanel "Bielyje Rozy - kurs tanca to jest super motyw, ale musi miec do tego partnerke, sam przecie nie wyruszy" A po co drewno do lasu? Na miejscu pozna pełno dziewczyn chętnych na wspólne wyginanie ciała w gorących rytmach latino. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A po co drewno do lasu? Na miejscu pozna pełno dziewczyn chętnych na wspólne wyginanie ciała w gorących rytmach latino." lecisz na darkera? bo ostatnio zauważyłem że jesteś dla niego wyjątkowo miła. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewien obcy pan
a ja nigdy nie mialem problemu zeby poznac dziewczyne,zawsze jakos przypadkiem wychodzilo,sam na ulicy nigdy bym nie zagadal.No ale zeby cos na powaznie to nielatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Niesamowite odkrycie. Nie mam życia towarzyskiego, więc nie dbam o siebie poza niezbędnym minimum. Ale kolejność jest własnie taka, a nie odwrotna. " Nie masz życia towarzyskiego, bo nic nie robisz, żeby to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie obserwatorka
i to jest właśnie ten problem. Panowie! Skoro wydaje się Wam, że żadna dziewczyna na Was nie zwróci uwagi to już nie musicie się myć, możecie ubierać się w stare dresy czy dżinsy?? Ja tego nigdy nie rozumiem. Ja myję się dla siebie, ubieram się dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Panowie, jak nie zmienicie nastawienia, nie ruszycie dupska, to już zawsze będziecie się nad sobą użalać i zastanawiać się, czemu żadna kobieta się wami nie interesuje." ja tam się nie dziwię że mnie laski nie chcą. ale wkurza mnie to pieprzenie bredni o "inteligencji i osobowości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Panowie, jak nie zmienicie nastawienia, nie ruszycie dupska, to już zawsze będziecie się nad sobą użalać i zastanawiać się, czemu żadna kobieta się wami nie interesuje." Tylko, że ja mam 27 lat i trochę już przeżyłem. Studiowałem babski kierunek - 5 dziewczyn na jednego faceta, w grupie było 15 dziewczyn i nas pięciu gości :D I co? I nic. Mieszkałem w akademiku, wciskałem się na imprezy kiedy mogłem - nic nie pomogło a czułem się o wiele lepiej wtedy niż teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retryhtrujyiu
czyli nie przeraża was wizja prawictwa do śmierci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tylko, że ja mam 27 lat i trochę już przeżyłem. Studiowałem babski kierunek - 5 dziewczyn na jednego faceta, w grupie było 15 dziewczyn i nas pięciu gości I co? I nic. Mieszkałem w akademiku, wciskałem się na imprezy kiedy mogłem - nic nie pomogło a czułem się o wiele lepiej wtedy niż teraz." No, chłopaku.... Jeżeli miałeś tylko możliwości i nigdy nic nie wskórałeś, to z Tobą musi coś być nie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie potrafię się dogadać z ludźmi. Nie mam nic do zaoferowania z uroku, charyzmy itp. ale z drugiej strony nigdy nie narzekałem na brak kumpli. Brakowało jedynie dziewczyny. Gdy jesteś nikim w towarzystwie to będziesz też nikim dla dziewczyn. I tak to się kręci." wiec wyjdz poza to towarzystwo!!!!!!! zarysykuj spotkanie z kims z roku -tak na impreze, nie zaraz randka... skoro pracujesz to nalezy Ci sie cos od zycia!! A tam mozesz poznac ludzi, ktorzy sa bardziej interesujacy... trzeba cos robic, nie mozesz czekac az Ci szczescie z nieba spadnie, jesli sam o siebie nie zadasz, nikt tego za Ciebie nie zrobi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie masz życia towarzyskiego, bo nic nie robisz, żeby to zmienić." Oj zamilcz człowieku. Jakoś inni od dzieciaka nie musieli nic robić, a towarzystwo mieli. 🖐️ Niby co ja teraz mogę w wieku 25 lat. Nie umiem rozmawiać z ludzmi, nie mam pewności siebie, nie mam życia i ogromne opoznienie wzgledem rówiesników. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to z Tobą musi coś być nie w porządku." pewnie jest głupi i nie ma osobowości, nie to co ci kryminaliści z wspomnianego wcześniej wątku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawedadsasa
czyli nie przeraża was wizja prawictwa do śmierci? a dlaczego ma przerazac? Seks jest znacznie przyjemniejszy dla kobiet. Gdybym byl kobieta to moze by mnie przerazala, a ze jestem facetem to nie trace tak wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kręci się kręci w kółko jedno
△ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀ △ ▶ ▽ ◀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie obserwatorka
Darker przestał być cyniczny a zaczął się nas sobą użalać. Wyraźnie ma potrzebę zwrócenia na siebie uwagi. A myjesz się przynajmniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Oj zamilcz człowieku. Jakoś inni od dzieciaka nie musieli nic robić, a towarzystwo mieli. " Tylko, że oni nie siedzieli na dupie i nie czekali, aż ktoś się nimi zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×