Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kredka3

Rekonwalescencja po operacyjnym face liftingu - praktyczne porady

Polecane posty

ogolnie jestem zadowolona...ale martwi mnie jednak ta lewa strona jak ja zamaskowac bede nosic plaster inaczej sie nie da,nie wiem jak dlugo bedzie dochodzic do siebie, prawe ucho spokojnie moge zakryc wlosami tylko ze dzisiaj po tej stronie odczuwam troche bol jakby jakies sciegno lub nerw naciagnela g***townym ruchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie tych zapewnień ,że klinika zrobi za darmo poprawkę to każda klinika odpowie ,ze tak tylko nie każda potem to zrobi a najbardziej dotyczy to tych najbardziej sławnych w co aż trudno uwierzyć ,bo to własnie one powinny gwarantować poprawki i wykonywać je .Widocznie uważają,że ich prestiż polega na tym ,że u nich nie ma poprawek. Ci najsławniejsi (z telewizyjnych show) mają tak sprecyzowane umowy przez sztab prawników,ze ani w klinice ani w żadnym sądzie nic nie wskóracie a jak widzicie,czasami poprawka jest konieczna. Czytajcie panie fora to dowiecie się jak to jest u waszego preferowanego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed decyzją
Vega to jest niesamowite jak ty potrafisz zwrócic uwage na bardzo istotne sprawy.Zastanawiałam się powaznie nad Szczytem,ale własnie o nim czytałam,że kobiety musza robić poprawki u innych lekarzy i oczywiście słono płacić i masz rację,że jest sporo opinii negatywnych i do tego te terminy.jednak zdecydowanie szukam czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mylife80
Vega 11 masz racje, źle sprecyzowałem ....wodą utleniona przemywałam ciecia , kiedy miałam jeszcze szwy( podrażniała mi jednak oko) ... po usunięciu robiłam okłady z borasolu plus okulary żelowe.... no i cała pielęgnacja .... Wybrałam klinikę z pełna świadomością ... jestem bardzo zadowolona .. wiele sie słyszy, ze do momentu operacji wszystko jest pięknie ładnie , a po już bywa bardzo różnie... ja czuje komfort , kiedy każdą moją obawę moge skonsultować z lekarzem który dokonywal operacji bądź jego prawa ręka.... jest to kontakt tel bądź mailowy .. lekarz widział , ze rozejście sie blizny mało mi sie podoba ... powoduje u mnie lekki dyskomfort... zapewnił , ze jesli będę niezadowolona poprawimy to bezpłatnie ... myśle, ze tak bedzie bo zaczerpnęłam wiele informacji w tej kwestii- ale tu będę mogła sie wypowiedzieć w momencie kiedy do tego rzeczywiście dojdzie.... umówmy sie, ze poprawki sa były i będą nawet w najlepszych klinikach - sa nieodzowna częścią chirurgii plastycznej. Trzeba jednak pamiętać zanim zdecydujemy sie na poprawę urody przy pomocy skalpela , jak ważna jest świadomość tego co robimy , gdzie robimy ....wszystkie za i przeciw bo powikłania mogą dotknąć każdego ... to jest nasza twarz.... nie bójmy sie pytać... w moim przypadku na jednej konsultacji sie nie skończyło ...choc na kartce miałam zapisane o co zapytać to po powrocie do domu głowa znowu zaczęła pracować, pojawiały sie strach , obawy nowe pytania... oczywiście przyczyniło sie do tego tez to forum , gdzie mozna było znaleźć skarbnicę wiedzy ... o wielu rzeczach nie mówi sie przed operacja, nie ma tego na stronach kliniki itd..... Niespełna trzy lata temu chciałam sie juz poddać plastyce biustu w Warszawie w klinice dr Ambroziaka u Pani dr Chomickiej .... tak bardzo jej chciałam. ze nawet nie przypuszczałam , ze będę miała wydłużone APTT o 0,5 sęk i ze to bedzie przyczyna ze zabieg ten nie zostanie wykonany ... Zaliczkę mi zwrócono... Dziś jednak wiem ,ze ktoś nade mną czuwał i dziękuje , że tak właśnie sie stało....Zreszta pamietam jak pojechałam na konsultacje do Pani dr. równocześnie miala tez wizytę u dr Ambroziaka odnośnie moich oczu ....Dość , ze obsuwa konkretna ... czekałam 2 h ... Pani dr sympatyczna ( sprzęt maja bardzo dobry - pokazała co i jak , wytłumaczyła...itd... upieralam sie jednak by po podniesieniu wszczepić implant by nadać tym piersiom sprężystości jędrności jak przed ciąża..by szybko nie opadł i znów zrobi sie luźna skóra .... Pani dr powiedziała, ze nie ma takiej możliwości bo piesrsi sa trochę asymetryczne ( prawa większa od lewej) do implantu nadają sie najlepiej piersi symetryczne itd... pomyślałam co za bzdury ... przecież ja nie chce rzeczy, które sa niemożliwe... wyszłam niepocieszona ... u dr Ambroziaka było nie lepiej.... owszem sympatyczny budzący zaufanie itd ...ale był juz wieczór i bardzo spieszył sie do domu...zawołał chirurga by spojrzał na moje powieki..werdykt - za wcześnie by robić plastykę... może jeszcże spróbuje zabiegami poprawić kondycję tej okolicy ... byłam zła bo myśle sobie no jak mam to poprawić ... non stop nad tym pracuje ... wtedy jeszcze nie myślałam o lifcie ... ale " chomiki" juz mnie straszyły... Dr Ambroziak zaproponował mi zabieg Ulthera ... zgodziłam sie .... to była najbardziej głupia i kosztowna decyzja w moim życiu jak do tej pory... efek końcowy miał byc po 3 mcach... żadnego efektu nie było...żadnego.... tak sie Pan dr spieszył ze jak robił zabieg zapomniał o jednej okolicy i musiałam mu przypomnieć, ze nie zrobiliśmy tego miejsca... na co Pan dr o tak przepraszam ... najszybsza wizyta w moim życiu.... nie tak to powinno wygladać .... może miałam pecha .... także wiedza , swiadomosc ponad wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega11
Mylife80 ,masz rację , tak wygląda szara rzeczywistość w rozreklamowanych klinikach więc zanim się wyda kupę kasy za coś za co inni biorą mniej , zanim odczeka się kilka lat w kolejkach lepiej się zastanowić czy nie warto zrobić to samo gdzie indziej gdzie nie doliczą nam do ceny zabiegu miesięcznej raty kredytu,ceny zakupu płytek + tak na oko kilka tysięcy zł. Takim wymownym przykładem jest cytat jaki trochę wcześniej zamieściłam z forum o klinice Sankowskiego gdzie pacjentce nie chciano zrobić poprawki ,nawet Lembas powiedział,ze nie da się a w małej mało znanej klinice zrobili to co w znanej było niemożliwe. Możesz być pewna ,że zrobią ci poprawkę i to za darmo,bo gdyby nie chcieli to mówili by , że jest dobrze i , że nie trzeba poprawiać tak jak mówił to Lembas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przed decyzją , u Szczyta nie chcą robić poprawek..???!!.to niemożliwe, ale tak na poważnie to wiem o tym .Statystycznie wychodzi na to ,że oni są tak dobrzy , że u nich poprawek nie ma w ogóle. Czyż to nie genialne ? (Znow mam jakieś problemy z internetem.) Vega11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahaha
Mylife :) dzięki wielkie za obszerna relację . Podziwiam Twoją determinację :) Dzięki za optymistyczne słowa. Ja jestem przed......... i mega zestresowana. Wiadomo ,że nikt nie przewidzi jak będzie.............. Dla mnie najgorszym stresem jest presja powrotu do pracy :( Piszesz,że stosowałaś krem Auriderm przed........... to cenna wskazówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mylife80
Vega11 mam nadzieję, ze ta " brzydsza" blizna do jesieni zmieni sie troszke na lepsze... ( zreszta dopiero na jesień jak juz planuje jej korektę)... a powiedz mi kochana czy po plastyce powiek dolnych miałaś dolegliwości w postaci zatrzymywania sie limfy, opuchnięć , zaczerwienienia itd... kiedy całkowicie poczułaś komfort i zapomniałaś, ze miałaś zabieg doty tej części ???? Ja borykam sie od czasu do czasu z opuchnieciem ,zaczerwienieniem ... skóra pod oczami jest tak wrażliwa, zareaguje na wszystko... czasem czuje uczucie ciągnięcia i pomimo nawilżania czuje ze ta skóra chwilami jest sucha ........ja mam bardzo delikatna ta okolice....skóra jest cieniutka itd - taka uroda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mylife80
Ahaha tak jak warto przyjmować np Aescin 3 x 2 tabl przed planowana operacja tak samo warto smarować twarz kremem Auriderm profilaktycznie 2 x dziennie przez okres tygodnia przed planowana operacja i to samo po...( poczytaj sobie ) ja sporo przeszłam chwilami było ciezko po operacji , ale naprawde warto i to nie boli... ciśnienie przed operacja miałam 180 ze ze strachu myslam ze eksploduje... lekarz próbował mnie rozbawić , ale nic mnie bawiło ...położono mnie na stół i obudziłam sie po ....wszystko bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega11
Mylife80 ,ja na dolnych powiekach nie miałam opuchnięć ,tylko przez kilka pierwszych dni ,ale miedzy rzęsami a linią cięcia dość długo utrzymywał się taki twardy bananik i nawet myślałam ,że to juz tak zostanie .Pocieszałam się ,że inni ,nawet młode dziewczyny mają tak naturalnie więc powiedziałam sobie - trudno,musi tak być ,ale gdzieś po 2 miesiącach wszystko znikło . Ja w ogóle myślę ,że efekt po zrobieniu powiek pojawia się znacznie później niż po liftingu,bo powieki to bardzo mały obszar i obrzęki,blizny są bardziej widoczne niż na reszcie twarzy ,ale to wszystko znika więc bądź spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahaha
Jeszcze ja ze swoimi problemami:) Sory ,że was tak truje ,ale jesteście dla mnie skarbnica wiedzy praktycznej :) A tak miedzy wierszami ALE WAM ZAZDROSZCZE ,że jestescie już po..... Mylife :) czy aescin stosowałaś zgodnie z zaleceniem lekarza? Ja mam pewne wątpliwosci ponieważ w skład Aescinu wchodzi minn heparyna , która ma działanie przeciwkrzepliwe?.? czyli może powodować zwiększone krwawienie. Wprawdzie jest jej mało ale jednak. Ja póki co biorę DIH ,może na tym pozostanę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mylife80
Ahaha... na ostatniej konsultacji zapytałam sama o Aescin ....nie było żadnych przeciwwskazań do jego brania, wiec brałam 3 x 2 tabl ... zreszta po samej operacji przyniesiono mi je do zażycia rownież.... mi nie zaszkodziło:)....niedługo tez bedziesz po i wszystko bedzie dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega11
Ahaha ,jest jeszcze wiele innych preparatów wzmacniających naczynia krwionośne ,ja brałam przejściowo Venescin ,Detramax i Rutynę .W Rutynie masz zwłaszcza dużo składnika uszczelniającego naczynia i jest ona połączona w odpowiedniej proporcji z wit.C. Oczywiście , to nie jest tak ,ze każdy kto nie przyjmuje takich preparatów to będzie miał siniaki ,ale ponieważ nie wiemy tego to lepiej je brać. Ja wiem po sobie jak po kwasach wyglądałam jak po przemocy domowej a gdy zaczęłam brać te preparaty to nie miałam już żadnych siniaków ,moja znajoma również miała podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przed decyzją
Vega a kogo ty bys polecila według swojej wiedzy do wykonania liftingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega11
przed decyzją , ja uważam ,że każdy musi sam zdecydować gdzie zrobić zabieg , bo każdy ma inne priorytety .Czytasz wypowiedzi osób tu piszących ,możesz wyciągnąć wnioski ,oczywiście nie z tego , że ktoś pisze "jest najlepszy" tylko z efektów. Czytaj inne fora,ja na przykład rezygnowałam gdy czytałam "pani doktor jest bardzo miła i interesuje się tobą dopóki nie skasuje pieniędzy,potem już nie ma dla ciebie czasu".Takie wypowiedzi też wiele mówią co będzie w razie "w". Po prostu czytaj fora i wyciągaj wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie.. 2 tygodnie po ...po prawej nic nie widac..lewa strona troche gorsza nakladam plaster..nikt w pracy nic nie spostrzegl i oto mi chodzilo...smialo polecam lifting..super twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahaha
Aleka :) cieesze sie ,że wszystko ok . Wróciłas do pracy po ilu dniach ? Ja szukam tego polecanego kremu Auriderm.......... i nigdzie go nie ma. Pozostaje mi tylko zmówić przez internet chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega11
Aleka .po tym jak to wyglądało na początku to naprawdę sukces i fajnie ,ze nikt nie spostrzegł,że coś robiłaś ,bo przecież o to chodzi. Czy masz przygotowane jakieś wytłumaczenie gdyby ktoś cię spytał dlaczego masz plaster na uchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahaha
Vega :) zastanawiam sie co ja / jesli przeżyje i bvedę już mogła wrocić do pracy/ powiem osobom ,które pewnie zauważą zmianę / mam nadzieje na lepsze/ w moim wyglądzie. No brak mi konceptu, to wszystko będzie pewnie zależało od sytuacji no ale póki co ...........nie mam pomysłu w miarę wiarygodnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahaha
Hej :) to znowu ja :) udało mi się kupić krem Auriderm.Mam pytanie czy trzeba wcierać w skórę całej twarzy czy tylko w miejscach ewentualnych szwów ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mylife80
Ahaha wcieraj w całą twarz rano i wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahaha,rozumiem ,ze do zrobienia zabiegu weźmiesz urlop .Niczego nie sugeruj co będziesz robić w trakcie urlopu, t.zn.nie wymyślaj żadnych bajek w celu przygotowania znajomych na swój wygląd. Zorientuj się już teraz jakie zabiegi np.laserowe, odmładzające są przeprowadzane w gabinetach w twojej miejscowości albo w innej ,chyba lepiej w innej i na czym one polegają.Jeśli znajomi zauważą u ciebie pozytywną zmianę to powiesz : na urlopie postanowiłam,że muszę się trochę wziąć za siebie i wzięłam kilka zabiegów.Mogą cię pytać o te zabiegi więc powinnaś coś o nich wiedzieć. Te zabiegi wbrew zapewnieniom ,że nie są inwazyjne potrafią naprawdę podrażnić skórę ,zostawić siniaki i opuchnięcia. Już nie pamiętam czy robisz powieki ,ale na powieki też się robi takie "nieinwazyjne" zabiegi np.plexr ,ale egzamin zdaje zapalenie spojówek. Zresztą to nie jest tak ,że ludzie cię widzą odmienioną i od razu myślą,że robiłaś lifting . Gdybyś była gwiazdą filmową to w każdym twoim lepszym wyglądzie wszyscy węszyliby wszelkie operacje , ale u nas ,zwykłych zjadaczek chleba nikt takich fanaberii się nie doszukuje tak więc spokojnie ,nikomu nie przyjdzie nic takiego do głowy. Moja siostra chirurg niczego nie zauważyła ,nawet blizn na powiekach gdy były jeszcze trochę widoczne. Ja byłam też w kłopocie gdy szłam do mojej znajomej fryzjerki ,bo za uszami blizny były jeszcze widoczne więc miałam przygotowaną historyjkę o wycinaniu guzów na węzłach chłonnych.Wszyscy wiedzą,że coś takiego może się zdarzyć,ale mało kto wie jak się je wycina więc nie fachowcy taką historyjkę łykną. Na szczęście , niczego nie zauważyła. Co do kremu to lepiej stosuj go na całą twarz ,nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahaha
Mylif :) Vega :) Tak muszę wymyslec np zabiegi laserowe, wiem ,że one potrafią dobrze "przeorac" twarz.W moim mieście jest całe mnóstwo różnych gabinetów medycyny estetycznej , kosmetycznej itp . więc nie ma z tym problemu .Ja równiez, miałam pare lat temu zabiegi laserowe , więc doświadczenie mam ;) Robiłam kiedys górne powieki i byłam w domu chyba 2 -3 dni potem nie było tak żle, chociaż przez pare dni chodziłam w ciemnych okularach.......... i przeżyłam. Vega czy mogłabym do Ciebie napisać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega11
Ahaha,możesz pisać na inacaro54@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana15
Vega a jak tuszowałaś blizny na powiekach,bo jeszcze mam widoczne zaczerwienienia.Wdać zwłaszcza na dolnych powiekach ,bo na górnych robię makijaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od Vega11 zszokowana15 ,dolne powieki też należy malować tym bardziej ,że tera bardzo modny jest makijaż smoky eye .Polega to na odpowiednim wycieniowaniu powiek górnych i dolnych tak aby uzyskać efekt t.zw.kociego oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana15
Vega,kurcze,jestem znów w szoku.Nie pomyslałam,że dolne powieki tez można pomalować tylko nie wiem czy mnie sie uda osiagnąć taki efekt jak tobie.Czy ty bylaś na jakims kursie makijazu,bo to wygląda bardzo profesjonalnie.Twoje rady co mówic gdy ktoś coś zauwazy tez sa swietne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega11
zszokowana15,nie ,nie byłam na zadnym kursie.Poćwicz trochę ,na pewno się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×