Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kredka3

Rekonwalescencja po operacyjnym face liftingu - praktyczne porady

Polecane posty

Gość zszokowana15
Spróbowałam wczoraj zrobić taki makijaż i chyba mi się to spodoba,ale muszę jeszcze nad tym popracować,bo nie wyszło mi tak jak tobie,ale to zupelnie inny makijaz od tego co do tej pory robiłam.A podkład na dolna powieke tez nakładasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega11
zszokowana15 ,podkład na całą twarz to podstawa.jeżeli podkład cię nie uczula to możesz nałożyć go też na powieki górne,cienie wtedy lepiej się prezentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam,dziś jestem 18 dni po liftingu twarzy.zero bólu, efekt mega.Blizny się pięknie goją,twarz trochę opuchnięta.Dziewczyny nie ma się czego bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahaha
Miód na moje serce . Oby tak było :)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega11
gość dziś tak wygląda dobrze zrobiony lifting .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podziwiam Was za odwagę, choć sama wolę medycynę estetyczną - jest mniej inwazyjna i nie ma takiej męki po zbiegach... Ale jeśli już się zdecydowaliście to życzę żeby szybko się goiło. Moja kolezanka co robiła nos łykała tabletki szeby się ładnie zagoiło https://www.fenice.pl/index.php?view=product_entry&id=107 - podobno są wskazane w takich sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam jeszcze jedną propozycję fryzurki dla pań ,które chcą ukryć blizny w pierwszym okresie po liftingu . Oglądam akurat Taniec z Gwiazdami i po obejrzeniu tańca w wykonaniu Miss Świata Głuchych 2016 Iwony Cichosz i Stefano Terrazzino mam jeszcze ciary .Dziewczyna nie dość ,że piękna ,elokwentna to jeszcze tańczy tak jakby urodziła się tancerką i to bynajmniej nie głuchą a do tego dziś ma szałową fryzurkę , w której nie jednej pani będzie do twarzy , kolor włosów też fajny. https://naforum.zapodaj.net/9503bdb7d7c4.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleka
ale nie kazdemu pasuje taka fryzura :( mi osobiscie pasuja tylko krotkie wlosy mam szczupla twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahaha
Hej Aleka :) Jak sie czujesz ? jak efekty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleka ,to są krótkie włosy natomiast przestrzegam panie po 50-tce przed fryzura na "chłopa" czyli zupełnie krótkimi .Rozejrzyjcie się wokół ,wszystkie starsze panie tak mają ,po prostu babo-chłopy . Jeśli juz zdecydowałyście się na odmłodzenie to zmieńcie się definitywnie ,odrzućcie stereotypy ,zróbcie młodzieńczą fryzurkę i fajny makijaż . Oczywiście,nie chodzi o to aby nosić włosy do pasa ,bo często w starszym wieku wygląda to po prostu śmiesznie i infantylnie ,mówią wtedy o takich "dzidzia piernik" ,ale włosy do pół szyi czy do ramion sprawią,że odmłodnieje się. Aleka,ta fryzurka jest dla osób ze szczupłą twarzą a co u ciebie ,stan zapalny zniknął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejt8888
Wita. Ja mam 22.03 17 zabieg liftu i duże zachwiania robić czy nie.Mam dość dużą asymetrię to efekt po usunięciu blizny z dzieciństwa i dołączyły się chomiki . Decyzja zapadła . Trochę się boję ale idę .PLIS O WSPARCIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega11
Kejt8888 , a co lekarz mówi o asymetrii , czy da się to poprawić? Jak on to widzi ,rozmawialiście o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahaha
Hejka Ja już po.... Żyję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejt8888
Lekarz twierdzi że będzie dobrze ale trochę mnie jeszcze przeraża cena i oczywiscie tylko jeden dzień w klinice a resztę w hotelu lub powrot do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejt8888
Vega 11 czy mogę dowiedzieć się u kogo pani robiła i jakie koszty ? moj meil polimer24@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Aha. Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kejt8888 ,ja robiłam w Czechach w klinice Kleopatra w Ostrawie. Sam lifting kosztował ok.6.000 zł (trochę poniżej) , robiłam tez korektę powiek górnych i dolnych co kosztuje odrobinę mniej niż 3.000zł. Ceny w Polsce są wysokie a niekoniecznie odzwierciedla to jakość.Jak powstaje cena zabiegu i co się na nią składa też napisałam wcześniej i nie są to moje wymysły tylko odpowiedź lekarza na pytanie potencjalnej pacjentki.Natomiast wszystkie liftingi robione są według jednego schematu. U ciebie może być trudniej ,bo jak piszesz masz asymetrię i bliznę. Przejdź do początku forum ,wszystko tam opisałam.Kilka postów wcześniej podałam mój adres mailowy ,jeśli masz jakieś inne pytania to pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahaha ,trzymałam kciuki .Domyslam się,ze jeszcze dochodzisz do siebie po narkozie ,ale o tej porze jest już chyba ok.? Jak wrażenia ,jak się czujesz,kiedy wracasz do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejt8888
Vega . Operacje mam po jutrze koszt15 tys w znieczuleniu miejscowym (trochę mnie to dziwi) na meila wysyłam ci moją fotkę . Możesz odpowiadać na forum nie mam nic przeciwko tylko zdjęcie dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahaha
Vega dzięki .Czuję się dobrze,póki co nie boli.Jutro do domu.Napiszę więcej,jutro bo pada mi tel,a nie wzięłam ładowarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahaha
Hej :) Jestem już w domciu,ale muszę przyznać ,że do najsilniejszych nie należę.Podróż samochodem ok 30 min oczywiście jako pasażer bardzo mnie osłabiła.Generalnie to nic mnie nie bolało,ale teraz boli mnie trochę szyja.Będzie dobrze.Mam założoną opaskę ściągającą.Widziałam sie w lustrze przez chwilę i nie mam chomików hurra.Teraz boję się zajrzeć jeszcze raz ,bo może jednak wróciły hihi Pozdrawiam Dziękuję za kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahaha
Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejt8888
Ahaha zazdroszczę że już po .Ja mam jutro i bardzo się cieszę ,że jest to forum bo nie wiem czy bym nie odwołała. Cieszę się waszym szczęściem i ja jutro do was dołączę obolała ale szczęśliwa. Serdecznie pozdrawiam wszystkie . vega dziękuję za rady i za kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejt8888
Vega przepraszam za małe v ale czasami szwankują mi klawisze kiedyś wylało się winko. A i istotne pytanko kiedy po można winka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega11
Ahaha ,gratuluję , na pewno wszystko będzie dobrze . Dziś odpoczywaj a jutro może więcej nam napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kejt8888 ,lifting to nie operacja żołądka czy serca .Oczywiście dla dobrego gojenia się ran nie można przesadzać z alkoholem ,ale ja ,nie pamiętam czy to był 6 czy 7 dzień po zabiegu ,ale wypiłam kieliszek czerwonego wina.Symbolicznie zawsze można wypić. Trzymam kciuki i życzę jutro powodzenia. Oczywiście zdaj potem relację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahaha
Kejt8888 Trzymam za Ciebie mocno:) Czekamy na Ciebie. Ja powoli dochodzę do siebie,jeszcze z lubością zalegam w łóżku,ale jest ok. Póki co to nic mnie nie boli i oby tak dalej. Mam siniaki na szyi i niewielkie po bokach twarzy. Pozdrawiam i jestem na posterunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że tu trafiłam. Przymierzałam się już od dłuższego czasu do liftingu, ale ciągle się obawiałam. Mam problem z narkozą. Kiedyś miałam dwie operacje i po każdej z nich całą noc wymiotowałam. Jeżeli będę miała zabieg na twarzy, to może mi twarz porozrywać. Poza tym jednak biorą skalp i skóra musi zrosnąć się na nowo, a widziałam twarze po źle przeprowadzonych operacjach/zabiegach. I na koniec kwestia pieniędzy - niebagatelna. Ale trafiając na wątek Vegi, ucieszyłam się, że jest taniej (i to sporo!). Wszystkie wasze uwagi skopiowałam sobie i w razie czego będę wiedziała, co mam robić. Na razie napisałam do dwu klinik w Trzyńcu i w Ostrawie z zapytaniem. Zobaczę, co odpowiedzą i będę was informować, czy zdecydowałam się, czy jednak nie. Pozdrawiam ciepło wszystkie forumowiczki, które przeszły zabieg (teraz szczególnie Ahaha) ale także te, które ciągle się obawiają, tak jak ja. Vega napisałam na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie wiem co nabazgrole jestem po . Nic nie boli jak narazie tylko dreny przeszkadzaja jutro więcej. Nawet z fotkami. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×