Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kredka3

Rekonwalescencja po operacyjnym face liftingu - praktyczne porady

Polecane posty

zaq ,kopiowanie i wklejanie tego co Dmytrzak sam o sobie napisał na swojej stronie to żaden dowód na to ,że operacje robi dobrze i tyle w odpowiedzi na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,oczywiście ! Dr.Dmytrzak nie ma nic lepszego do roboty,tylko siedzi na tym forum i sam wpisuje komentarze ,podpisując się fikcyjnymi nazwiskami?! Dziewczyno,ogarnij się.Spuść trochę pompy .Tutaj zaglądają normalne kobiety,które oczekują wymiany doświadczeń,a nie puszenia się.Chirurgiem plastykiem jesteś?A może z tej czeskiej kliniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdidey
No to może ja w temacie Dr.Dmytrzak. Jestem Jego pacjentką od wielu już lat.Już kilka zabiegów mam poza sobą: powieki górne,dolne,a 2 mc temu lifting twarzy.Moje doświadczenia opisałam na tym forum. Jestem bardzo zadowolona !!!! Z tygodnia na tydzień wyglądam coraz lepiej,a oczy, po zoperowanych powiekach 9 lat temu, ciągle są piękne i młode. Mam kilkanaście koleżanek ,którym poleciłam Doktora i każda z nich jest zadowolona z efektów operacji(piersi,nos,liposukcja). Nie dam złego słowa powiedzieć na temat Dr.Dmytrzaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arti4
Wiesz co Vega zal mi ciebie... tu na tym forum robisz za eksperta a g... wiesz... Kiedy czytam twoje rady to skora cierpnie mi na plecach... Kiedy napisalam ze robie lift u dr.Szczyta zadalas sobie wiele trudu by przekopac internet w poszukiwaniu negatywnych opinii o nim... tylko po co? Kto cie o to prosil? Skup sie lepiej na swoim doktorku ktory spapral twoj lift i teraz musisz robic poprawki....Nosil wilk razy kilka poniesli i wilka ;););) Teraz przyczepilas sie do dr.Dmytrzaka... pytam po co??? Czy mialas osobiste z nim doswiadczenia??? Jeszcze raz to napisze... mialam dokladnie 3 miesiace temu lifting u dr Szczyta... zero siniakow...(mimo ze nie bralam zadnych preparatow przed) Tak 2 dni pi operacji bylam juz w galerii na kawie (co oburzylo niektore z was) Tak efekt jest zjawiskowy... wygladam nie o 10 ale o 20 lat mniej ;););) Tak dr. Szczyt radzil by powieki dolne zrobic pozniej.... mial racje... bo teraz nie sadze ze trzeba je robic poniewaz efekt po liftingu jest rewelacyjny... i nie jest to tylko moja opinia...( dostalam role 38 latki- za kilka dni zaczynam zdjecia ;););) Reasumujac... dziewczyny sprawdzcie dokladnie operatora... nie idzcie tam gdzie najtaniej ( bo poprawki kosztuja nawet jesli za darmo to czas, dojazd, nerwy...) Sluchajcie swojej intuicji a nie wszystkowiedzacych szarlatanek... Pozdrawiam Arti ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vega11 gość dziś Przytocz choć jeden przykład ,że ja wylałam kubel pomyj na Arti,ja napisałam tylko: "Arti4 ,w życiu nie czekałabym 2 lata na lifting .Nie ma lekarzy doskonałych" i na dowód,że nie jest to lekarz wart tak długiego czekania ,że jest to lekarz jak każdy inny wkleiłam kilka cytatów z forum poświęconego jemu właśnie . Pmyje wylała na mnie Arti i nie tylko mnie się to nie podobało a już nazwanie forumowiczki krową dało obraz kim ona jest. Każdy lekarz wykonujący operacje plastyczne ma jakieś wpadki i tak jest ze Szczytem ,ale Dmytrzak ma ich najwięcej i ma najwięcej spraw w sądach. Ja w ogóle nie przywołałam żadnych opinii o Dmytrzaku więc skąd wiesz ,że są stare,przecież pisałaś,że nie ma żadnych złych opinii. Ja w ogóle nie krytykuję żadnego ,ja opieram się tylko na tym co napisali inni. Masz problemy z rozumieniem tego co piszą inni ,napisałaś "Sugerujesz,że tylko ty jesteś autentyczna,a wszystkie inne kobiety nie" - możesz pokazać gdzie tak napisałam ? Co do mojego zabiegu to nigdzie nie napisałam ,że mój lekarz jest najlepszy ,owszem ,jest dobry i w przeciwieństwie do Dmytrzaka nie ma tak ogromnej ilości negatywnych opinii.Jak już pisałam ,każdemu lekarzowi zdarza się jakaś wpadka i ja przynajmniej nie mam problemu z poprawką . Prawda jest taka ,że Dmytrzak lubi podróżować i stąd te niekończące się sympozja,to ty zejdź na ziemię i wreszcie oceń na trzeźwo to co on robi. Przytoczyłaś kilka pochlebnych wypowiedzi z tego samego forum gdzie więcej jest bardzo złych wypowiedzi i one bardzo dokładnie pokazują jakim lekarzem jest Dmytrzak. Na stronie Znany lekarz też jest wiele złych opinii ,nie zauważyłaś? Ja nie przytaczałam żadnych ,ale żeby każdy mógł sobie przeczytać sam bez przesiewania przez sito to proszę bardzo ,tu jest link do sławiących go opinii: http://f.kafeteria.pl/temat/f18/dr-dmytrzak-prosze-o-informacje-p_3330257 Nie trzeba internetu przekopywać tak samo jak o Szczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorszysort
Arti4 ty to nie zabieraj glosu po tym jak nas tu ladnie nazwalas ,ty krowo jedna .Tak ,to twoje wlasne slowa,prawda,że milo? Mialas krowo zniknać to znikaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam lift robiony przez dr. Dmytrzaka rok temu i nie mam dobrych wrażeń ani z kliniki ani z dr . Dmytrzaka , masówka a mało się zwraca uwagę na kwalitet .U mnie lift jest wykonany niestarannie , policzki mam podciągnięte do góry i to bardzo nie naturalnie wyglada , a dół bez zmian :-( w klinice byłam na 13 we wtorek a byłam operowana w środę o godz 19 , sama się sobie dziwię że tyle tam czekałam ale miałam okazje rozmawiać z wieloma pacjentami którzy byli na poprawce a jest tam ich bardzo dużo ! Napewno są pacjenci zadowoleni , temu nie zaprzeczam , ale są również pacjenci niezadowoleni , złe opinnie w internecie są często usuwane bo lekarze za to płacą ale to już długo jest jasne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gorszy sort. A tobie kto dał prawo do decydowania,kto ma tu być,a kto znikać?Sama znikaj .Z PISU jesteś !Dobra zmiana,której 80 % społeczeństwa nie trawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty skąd wiesz,że Dmytrzak ma dużo spraw sądowych ?. Dzisiaj jesteś prokuratorem czy sędzią,który nadzoruje jego sprawy? Jeżeli o lekarzu chirurgu plastyku ,z wieloletnią praktyką ,którego na oczy nie widziałaś i u którego nie robiłaś żadnej operacji mówisz, że to rzemieślnik i tandeciarz,to nie dziw się,że ktoś na ciebie mówi krowa.Słowa …wracają. „Ja w ogóle nie krytykuję żadnego ,ja opieram się tylko na tym co napisali inni.”Dobre sobie ! Nie masz żadnych doświadczeń z tym lekarzem, więc bezmyślnie potrafisz tylko kopiować negatywne doświadczenia kobiet z innych portali. „Jeśli pojawia się na forum ktoś kto nie jest autentyczny to my to szybko wychwytujemy.” A kto jest według ciebie jest autentyczny-tylko te dziewczyny, które stają w twojej obronie i cię „podziwiają” za „mądre” rady,a inne to trole? Operował cię Dmytrzak? Oszpecił cię? Jeśli tak-masz prawo pisać.Jeśli nie –to nie masz prawa go krytykować. To forum jest po to,aby opisywać tylko swoje doświadczenia,a nie innych ! Ty pierwsza na tym forum zasiałaś ferment, krytykując Szczyta,więc się nie dziw,że inne kobiety nie siedzą cicho i nie słuchają największej guru face liftingu-niejakiej Vegi.Też mają swoje zdanie-niestety odmienne od twojego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorszysort
Sama krowo pisałaś,że znikasz to znikają. Twoje zachowanie to ewenement filmowa gwiazdo a ty didey nie broń jej bo się kompromitujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodźcie panie dbacie o wygląd to może zadbajcie trochę o słownictwo.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vega11 gościu,nawet nie masz odwagi podać swój nick. Ja nikomu nie napisałam,że jest krowa więc nie do mnie wracają te słowa tylko do autorki. Ja napisałam,że my wyczuwamy kto jest autentyczny w kontekście tego co było napisane., że niepochlebne opinie o Dmytrzaku pisze konkurencja, ale widzę ,że rozumienie słowa pisanego sprawia ci trudność. O sprawach sądowych również jest sporo w internecie to sobie poczytaj. Znajdź choć jedno słowo gdzie krytykowałam Szczyta. Ja tylko pokazałam,że czekanie 2 lata do niego nie ma sensu, bo on cudów nie czyni. To Arti podniosła jazgot i nawet gdy temat był zamknięty to dalej mnie atakowała. Nie skopiowałam żadnych złych doświadczeń kobiet operowanych przez Dmytrzaka,każdy może sam je przeczytać, nawet na stronie. Znany lekarz. O dobrych lekarzach nie ma tylu negatywnych opinii. Nie trzeba mieć osobistych doświadczeń aby wyrobić sobie opinię na jakiś temat. Mam jak najbardziej prawo do wypowiadania swojej opinii na temat każdego lekarza a wiele osób wręcz pyta o takie opinie to co,powiesz im,zoperuj się,jak ci schrzani to już będziesz wiedziała, że jest zły? Dobre sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówił dziad do obrazu,,, Baw się dobrze w towarzystwie wzajemnej adoracji. Mądre kobiety i tak wiedzą komu zaufać. Na pewno nie tobie wielka ekspertko. Żegnam.Szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd mi za Was ,osoby atakujące się nawzajem. Wstyd Arti i wielu gości, atakujecie bez opamietania i w sposób mówiąc delikatnie mega chamski. Każdy ma prawo mieć swoją opinię i zdanie . Opamiętajcie się . Jeśli cokolwiek dowiedziałam sie na tym forum to od Vegi i Diday, udzielają rzeczowych , konkretnych porad :)a Wy wchodzicie tylko po to aby zasiać zamęt i to w chamski sposób,aż wstyd czytać. Nie podam swojego nicka ,bo najnormalniej nie chcę byc przez Was opluta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vega11 Arti,zapierałaś się, że już tu nie wrócisz,no, ale skoro już tu jesteś to ci powiem, że ja również nie miałam siniaków i na drugi dzień byłam nawet w restauracji. Lekarz nie spaprał mi operacji i ja również wyglądam rewelacyjnie. Moja poprawka wynika z tego, że to ja dążę do perfekcji i chcę poprawić asymetrię,której nawet nikt nie zauważył. Asymetria była wcześniej, ale nawet lekarz tego nie zauważył a ja nie pomyślałam o tym aby mu o tym powiedzieć. Sam efekt mojej operacji jest bardzo dobry w przeciwieństwie do didej,która ma ewidentnie schrzanioną operację od początku i stąd dowód na wszystkie złe opinie o Dmytrzaku, ale zauważ, że to nie ja zaczęłam ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vega11 Ja też dziwię się takiej wściekłej napaści. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie o lekarzu lub na jakikolwiek inny temat. Dziś w każdej sprawie szukamy tego co piszą inni w internecie. Dzięki takim opiniom uniknęłam wielu błędów i straty pieniędzy. Tu też kobiety poszukują dobrego chirurga plastycznego a najbardziej dociekliwa była didey. Wypytywała każdego o każdy szczegół,niemal każdego prosiła o kontakt osobisty a ostatecznie i tak zdecydowała się na lekarza, który ma najwięcej negatywnych opinii. Nawet prywatnie pytałam,nie boisz się u niego robić? Odpowiedziała właśnie, że to konkurencja pisze negatywne opinie. Ja znam prawdziwy powód jej decyzji,gdyby nie ten powód to nigdy nie zrobiłabym tam zabiegu. To tylko 2 osoby tak zaciekle bronią tych dwóch lekarzy,jedną jest Arti a drugą didey,niezależnie od tego czy z nick-iem czy nie. A przecież fakty są faktami,każdy może to wszystko przeczytać o jednym i o drugim. Po co tyle jadu i nienawiści. Każdy ma prawo do swojego zdania a przede wszystkim dokładnie czytajcie to co ja piszę zanim mnie ponownie zaatakujecie, no i ze zrozumieniem,bo nikt bardziej niż ja nie uważa, że to właśnie nasze forum jest autentycznye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na forum Beauty w Polsce Strona Glówna sa opinie negatywne poparte zdjeciami,sa rowniez pozytywne.To niesamowite,ze pacjentka tak zazarcie walczy o dobre imie lekarza,to piekne czy niebezpieczne dla potencjalnych pacjentek? Vega rzetelnie opisala swoj lifting i poparla zdjeciami,inne Panie tylko lakonicznie w paru slowach pisza,ze jest super,a picie kawy w lokalu na drugi dzien po liftingu jest mozliwe ale ...bez przesady? chyba.Jestem zdezorientowana,prosze dziewczyny ,oswieccie mnie,tu przeciez chodzi o nasze zdrowie ,fizyczne i psychiczne jesli pojdzie cos nie tak,badzmy szczere i obiektywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja chyba już sobie daruje ....nigdy nie czerpalam wiedzy z forów bo wypowiedziami na nich po prostu nie ufalam. Tu zajrzałam z nudów i nadmiaru wolnego czasu po zabiegu. Ucieszyłam się bo akurat w styczniu któraś z Was również była na zabiegu u dr. Andrzeja myślałam że nawiąże jakiś nowy kontakt ale niestety:( Nic z tego tylko złość I powiem szczerze że żałuję że zaczęłam to czytać . Żyjemy w tak paskudnych czasach i jeszcze potrafimy sobie tyle przykrości robić. Ludzie są naprawdę dziwni. Smutne to ale prawdziwe. Tak jak pisałam już wcześniej Ile ludzi tyle opinii.... Trzymajcie się bądźcie zdrowe i piękne Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega11
Wszystkie ostatnie posty zaczynające się od Vega11 są moje,miałam jakieś problemy z laptopem. Ja natomiast bardzo ufam wypowiedziom na forach,ponieważ własnie te wypowiedzi są szczere , prawdziwe ,spontaniczne i obnażają prawdę . To ,że ktoś ma u danego lekarza udany zabieg a większość pacjentek pisze o nieudanych to należy Bogu dziękować ,że miało się szczęście a nie atakować innych ,którzy ostrzegają i mówią zobacz , przeczytaj. Internet to kopalnia wiedzy i potrafi szybko sprowadzić na ziemię.Ja teraz wszystko sprawdzam własnie na forach,bo na stronach firmowych siłą rzeczy musi być tylko dobrze. Podam wam taki przykład nie związany z operacjami.Wyczytałam gdzieś,że jest taka strona gdzie bardzo tanio można wylicytować np.telewizor ,dosłownie za kilkadziesiąt zł. i zachwalała to jakaś aktorka,był też artykulik opisujący w samych superlatywach tą stronę,zapaliłam się ,już miałam się zarejestrować,ale coś mnie oświeciło i pomyślałam,zobaczę co na ten temat piszą ludzie i szybko otrzeźwiałam.Dzięki forum uniknęłam straty pieniędzy i tak samo jest z innymi forami.To dzięki forom wiemy jacy lekarze są naprawdę a wy jeszcze mi wymyślacie i siejecie zamęt. Cokolwiek chcecie kupić to szukajcie forum ,nigdy nie opierajcie się na tym co pisze producent. Odnośnie operacji też już nie jedna wyprostowała np.kwestię rekonwalescencji ,która rzekomo trwa 2 tygodnie,co jest niemożliwe. Arti mogła być na drugi dzień w galerii,ale tych,które są już po zabiegu nie oszuka .Ja też byłam na drugi dzień w restauracji,ale musiałam zamaskować oczy okularami a głowę okryłam fantazyjnie zamotaną chustką ,bo w Czechach przez 10 dni głowa jest obwiązana bandażami,ale nigdy nie powiedziałabym ,że na drugi dzień jest już super,nigdy i własnie szczerość jest tu potrzebna ,ale niektórzy nie znoszą szczerości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadziunia 121,bardzo trafnie to ujęłaś ",to piekne czy niebezpieczne dla potencjalnych pacjentek?" , niewidzenie tego co złe a widzenie tuż obok tylko tego co dobre może być rzeczywiście niebezpieczne. Jest oczywiste ,że żaden lekarz nie robi tylko źle ,ale gdy konkretny lekarz ma chyba więcej niż połowę negatywnych opinii to to o czymś mówi i trzeba nie lada odwagi by mimo to przekonywać się na własnej skórze. Czytałam ostatnio o śmiesznej sytuacji , dziewczyna pytała od którego dnia zaczyna działać tabletka antykoncepcyjna , jakiś dowcipniś odpowiedział ,bzykaj się każdego dnia ,jak zaskoczysz to będziesz wiedziała i tak samo jest z lekarzami o ,których jest mnóstwo złych opinii czyli zrób sobie u niego operację to będziesz wiedziała czy jest dobry czy zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana15
Kobity na rozum wam padło? Mój NICK nadałam sobie z zupełnie innego powodu,ale teraz jestem zszokowana waszymi wypowiedziami i waszą mentalnością. zag może powinnaś zrobić sobie operację oczu skoro nie widzisz zadnej negatywnej opinii o Dmytrzaku,gośćdidey równiez. Didey,rzeczywiście wydawało sie ,że jesteś taka ostrozna,tak szukasz i wybierasz,o wszystko wypytywałaś,tak bardzo bałas się złego efektu,o masazystce napisałas "To nie może być byle kto" a operację gdzie sobie zrobiłaś?U byle kogo.Nie zadałas sobie trudu żeby czegos dowiedzieć się o lekarzu do ktorego idziesz na zabieg?To nawet trudu nie trzeba sobie zadawac,wszystko jest jak na dloni a to co ci zrobił jest tylko dowodem na złe opinie o nim.Kto po zabiegu wychodzi fioletowy i u kogo opuchlizna trwa 2 miesiące.Opuchlizna trwa kilka dni .Kobieto zastanów się co zrobilaś sobie i nie siej fermentu tylko dlatego,że ktos pisze to co jest powszechnie znane. Twoj specjalista pisze,że nic nie jest potrzebne,ani leki wzmacniające naczynia krwionosne ani preparaty na blizny.Efekty nie brania lekow na wzmocnienie naczyń juz miałas a teraz pewnie wyhodujesz sobie piekne bliznowce>Twojemu lekarzowi to pewnie nawet specjalnie nie są potrzebne umiejętności,ot,wypuszcza sobie takie ofiary swego talentu jak ty i jeszcze ma w nich wielkie obrończynie. O Arti to szkoda słow,niczego nie zrozumiała z tego co Vega napisała i jeszcze obraziła forumowiczkę piszą,że jest krowa.Wstyd i hańba,zero kultury. Wstydźcie się ,siejecie tylko zamęt,myślicie,że tylko wy macie prawo do wypowiadania się a jeśli ktoś ma odmienne zdanie to z zacieklością atakujecie. Psujecie tylko forum gdzie jest dużo cennych informacji,wasz jad jest tu niepotrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahaha
Zgadzam sie w wiekszości z wypowiedzią Zszokowanej ,ale kazdy ma prawo mieć swoje zdanie i od oceny Diday jest ona sama i lekarz. No chyba,ze się spotykacie i na żywo oceniacie efekty. Każdy organizm jest inny i moze u jednego proces rekonwalescencji przebiegac dłuzej u innego krócej. Fora internetowe są skarbnicą wiedzy,a życie jest druga . Każdy moize się wypowiedzieć co myśli , bez wciaskania ordynarnych reklam :) i ordynarnych ,chamskich epitetów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahaha
To jeszcze ja;) Mam inny może banalny problem,jak sie czesac po zabiegu ,.gdy pójdę do pracy? Mam długie włosy ,ale zawsze czesałam sie za uszy buuuuuu , w" zakrytych uszach"jest mi niezbyt dobrze i zastanawiam sie czy podciąc sobie włosy z boku krócej? No zupełnie nie mam koncepcji? Zastanawiam się czy 2 tyg po..........będę mogła sie pochylać....... nad klawiatura i nie tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vega11 Ahaha ,po prawidłowo zrobionym zabiegu nie ma bólu , opuchlizna znika po paru dniach a ze schylaniem się nad klawiaturą nie ma żadnego problemu. Włosy w dużym stopniu pomagają zakryć blizny.Wiem co to jest siła przyzwyczajenia,ale może warto zmienić fryzurę i to przed zabiegiem.Być może taka metamorfoza w postaci zabiegu odmładzającego plus nowa fryzura dadzą oszałamiający efekt. Popatrz na tą fryzurę,jest bardzo odpowiednia dla kobiet w naszym czy twoim wieku,nowoczesna i bardzo twarzowa,no i wszystko zatuszuje (to nie ja) https://naforum.zapodaj.net/b5460cb2f4ed.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega11
Z oceną lekarza to jest tak jak z oceną ekspedientki w sklepie .Mierzysz sukienkę,wyglądasz jak strach na wróble a ona zawsze ci powie,że super. Czy słyszał ktoś aby jakikolwiek lekarz powiedział ,że zrobił żle operację,że popełnił błąd ,źle zdiagnozował? Nigdy,żaden nie przyzna się do błędu . Ja czytam bardzo dużo wypowiedzi osób po nieudanych operacjach plastycznych i po nieudanych zabiegach chirurgii estetycznej ,pacjentki zamieszczają zdjęcia gdzie ewidentnie widać błędy a lekarze twierdzą,że efekt jest świetny i nie widzą żadnych błędów tak więc na ocenę lekarza nie za bardzo można się zdać a jeśli ktoś opisuje swoje nietypowe objawy to ci , którzy już mają jakieś doświadczenie w tym temacie mają prawo do oceny i wyrażenia swojego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdidey
Vega. „" Sam efekt mojej operacji jest bardzo dobry w przeciwieństwie do didej,która ma ewidentnie schrzanioną operację od początku ". Bardzo Cię proszę,abyś nie wypowiadała się na temat efektów mojej operacji ! Wszyscy chirurdzy plastycy piszą,że na ostateczny efekt operacji faceliftingu trzeba czekać 3 miesiące ! Fakt,że u niektórych kobiet efekt odmłodzenia widoczny jest już po 10 dniach,bo nie było tyle opuchlizny,siniaków,itp. Ale są też i takie kobiety jak ja,które miały bardzo dużo zasinienia i sporą opuchliznę,która nierównomiernie schodziła.To wszystko jest normą i nie może inna osoba z forum,która mnie nie widziała pisać,że mam schrzanioną operację !!! Tak się rodzi plotka ,kłamstwo i negatywna opinia o lekarzu. Nie mam tyle odwagi żeby zamieszczać zdjęcia, ale z efektów operacji po tych 2 miesiącach jestem bardzo zadowolona !!!.Opuchlizny już prawie nie widać .Twarz moja zmienia się z tygodnia na tydzień i spokojnie czekam na zakończenie procesu pełnej rekonwalescencji, tzn. jeszcze 4 tygodnie. I lekarza,który mnie operował będę rekomendować ,bo wykonał u mnie bardzo dobrą pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćdidey ,po tym jak z ogromnym samozaparciem szukałaś wszystkich możliwych danych o operacji,po twoich wręcz histerycznych lękach i obawach,po wypytywaniu o najdrobniejsze szczegóły i po tym co ciebie spotkało,niestety ,można wyciągnąć trochę wniosków.Pocieszałam cię żebyś do końca się nie zdołowała ,ale to było straszne . Po tym jak zaciekle mnie atakujesz ,nawet wtedy gdy tchurzliwie nie wpisujesz swojego NICK-a , nie widzę powodu aby nie powiedzieć ci prawdy. Wiem nie tylko z tego forum jak emocje potrafią przesłonić ci racjonalne rozumowanie , z jaką nienawiścią i zawziętością potrafisz sączyć swój jad , jak stajesz się głucha i ślepa na argumenty ,jak tracisz zdolność obiektywnej oceny. Nawet tu, w swoich atakach nie byłaś zdolna do racjonalnego rozumowanie i rozumienia tego co napisałam. Broniłaś Arti ,która zachowała się skandalicznie i nieetycznie,jak jarmarczna baba. Nie potrafisz ocenić prawidłowo co jest dobre a co złe i taki też był twój wybór lekarza ,bo zwyciężyła chciwość. Na efekt operacji wcale nie trzeba czekać 3 miesiące , efekt albo jest albo go nie ma. Możesz polecać Dmytrzaka ,każdy też może wyrobić sobie o nim zdanie sam ,wszystko jest dostępne. Nawet to co sama opowiadałaś o nim ,co sama widziałaś gdy byłaś w klinice ,jego głupie tłumaczenia dlaczego inna pacjentka równie jak ty była czarna po operacji , to wszystko układa się niestety w jedną całość i tylko ty taka ostrożna niczego nie zauważyłaś i nie wyciągnęłaś wniosków. ",to piękne czy niebezpieczne dla potencjalnych pacjentek? "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arti4
Witam ;) W temacie fryzury... Czekam na kolejna fale hejtu i jadu pod adresem moim i dr.Szczyta ale powiem ze po mojej operacji ( a jeszcze nie minelo 3 miesiace) blizn zupelnie nie widac ;););) nie musze zmieniac fryzury... moge spokojnie zwiazac wlosy do tylu i odslonic uszy ;););) Vega i inne zazdrosne forumowiczki... lyso wam ze mozna miec zrobiony lifting perfekcyjnie nawet u takiego ,,marnego,, doktora jak dr.Szczyt???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arti4
A fryzura ktora oroponuje Vega... ratunku...stara baba w garnku na glowie z epoki wczesny Gierek.. gratuluje gustu... buahahaha..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arti4
Fryzura ktora proponuje Vega... to dramat jakis...tleniony helmofon z epoki wczesny Gierek.... buahahaha... gratuluje gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×