Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

eljotka jak widzisz kto dodal zdjecia to wchodzisz na jego album( nick) i pozniej klikasz na zdjecie i znow na zdjecie jak chcesz powiekszyc ;) Inga juz wysylamm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jest na jakiejs stronie internetowej czy co ?? bo na forum mi nic nie pokazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Ja mam chyba wiekszy ;-( zrobie zjecie i zobaczycie...a to dopiero 12 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a mozecie mi tez wysłac to hasło,chętnie poogladam brzuszki i maluszki:) yoaskas29@wp.pl dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym juz taki miec, u mnie nie rozni sie niczym od tego sprzed ciązy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu ja tam mam jakiś pomarańczowy znaczek a wy macie zielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eljotka ja zaczelam 15 tydzien a brdzuch mam taki duuuuuuuzy od kilku dni .... Ania ustalilysmy ze dostep doo konta beda mialy dziewczyny ktore juz dluzej znamy bo tez nie chcemy tak wszystkim dawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie, Dziś miałam taką megaochotę na zapiekankę, że mąż wyszedł z pracy i pojechał mi ją kupić- nie miał biedny wyjścia :) ja również poproszę o namiary: jusark@wp.pl chętnie pokażę Wam moje szczęściątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano chyba ze tak, moze mi jeszcze urośnie :) w suwaczku cos mi sie przesuneło o tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem:) jezeli u mnie wszystko bedzie dobrze,to napewno sie do was zapisze:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam eljotka faktycznie termin porodu ok 2 pazdziernik;) w tabelce jest 6 bo tak chce urodzic a zreszta z OM to termin mam na 15 wrzesnia ale cos mi sie przesunelo i tak z lekarzem jakos doszlismy jak to moze byc itd i doszlismy do wniosku ze termin porodu wychodzi koniec wrzesnia poczatek pazdziernika a na usg wychodzi 2-3 wiec tego sie trzymamy bo juz na 3 tak sie pokazalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to narazie nie dodam zdj. usg bo ostatnio mi nie dal wizyta dopiero koncem kwietnia a z 9 tyg to nie ma sensu juz. brzuszka tez nie mam, ewentualnie swoje ale sie przestraszycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vivii a czemu sie tak uparlas na tego 6 ?? niestety w czym jak w czym ale w tym przypadku zadnego wplywu na to niestety nie masz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eljotka bo ja sie urodzilam 6 wrzesnia a moj syn 6 listopada wiec tak teraz 6 pazdziernik pasuje hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii no brzusio spory aż w stopke zaglądnęłam który to już tydzień u Ciebie :) zaraz pewnie dziewczyny i nam brzuszki urosną i też juz ich nie ukryjemy hihi Asiu dopisz się do tabelki pisz z nami a z chęcią cię przyjmiemy i zobaczymy Twój brzusio generalnie strasznie dużo dziewczyn uciekło i potem zamieszanie tylko w tabelce. kosiarakis wysłałam hasło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ide po mojego smyka do przedszkola mam nadzieje ze sie nie obrazi ze jestem godzine wczesniej hehe ;) i czekam na reszte brzuszkow bo wyjdzie na to ze tylko ja taka gruba hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
wrzuciłam ..jeszcze musze zrobic zdjecie brzucha i dodam moje dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vivii - uwierz mi, nie jesteś, ciekawe co powiesz jak zobaczysz mój :) pocieszam się i tłumacze tym, że tam przecież dwie osóbki mieszkają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka i jak dodałaś zdjęcie? Ja też dodałam zdjęcie i dziś nawet jestem w tych samych spodniach co na zdjęciu hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
zuwazyłam na tym zdjeciu z usg ze po prawej stronie mam jakas dziure ? nic mi nie mówił lekarz o tym ...ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
aniu ale jestes szczupła:-)ale wszystko jeszcze przed Tobą A kto dodał jakaś galerie bez nazwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś Fajnie dzidziuś siedzi na pupce :) No i czekam na zdjęcie z brzuszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dziewczyny galerię założyły. Fajnie. mój mail: szymfoto@gmail.com U mnie też waga nie drgnęła, brzuch wielki- albo mi się tylko tak wydaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W galeri bez nazwy znajduje się zdjecie z dzidziusiem w brzuszku pewnie zamiast do właściwego folderu weszło tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×