Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Ale vivii masz brzuszek. Ja bym chciała już taki :) A ja mam termin na 1 października, z OM na 29 września, więc w podobnym czasie jesteśmy :) Coś mamusia sie nie odzywała po badaniach. Albo coś przeoczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do przeskakiwania suwaczka naobcacach, to już zdążyłam się zorientować, że jeśli jest 4 dzień w tygodniu to przeskakuje na następny tydzień. Za każdym tygodniem tak mam. Jutro też mi wskoczy pewnie 15 tyg i 4 dni a to będzie 14 tyg i 4 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka to moja 3 ciąża więc właśnie się boję że jak zaczne rosnąć to konkretnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja tez sie zdziwilam czy czas mi tak szybko zlecial czy cos sie tam pomylilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga no brzusio też powoli wychodzi z ukrycia :) Zazdroszczę wam tych zdjęć z dzidziusiami ja już na 4 usg nie mam ani jednego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vivi mamy podobne brzuszki ja jak sie najem to jak balon wygladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jest w miare ale jak sie najem to dopiero mam brzuchal a jak wam sie podoba moj szkrab. kurde przestawilam sobie klawiature odwrotnie mam niektore przyciski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Nie wiem jak ja do końca będę wyglądać ;-( a waga -1 kg ciekawe Jak byłam w ciąży z synem to termin na 6 styczeń miałam a w sierpniu ludzie pytali kiedy rodzę tak wyglądałam a waga 9 kg na plusie wtedy tylko a syn miała 3800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Aniu piękne zdjecia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany agulka, sory za szczerosc ale masz brzuszek jakbys byla conajmniej w 6 mcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
wiem wiem i to mnie martwi co bedzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem niektore do 6 nie maja a potem im wywala, moze u ciebie jest odwrotnie, potem przystopuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
oby ale nigdy nie przytyłam więcej jak 12 kg (w pierwszej ciąży )najmniej 9 a syn ważył 3800 i wyglądałam jak ogromny balon Mma gdzies zdjecie jak byłam z najmłodszym w ciązy zrobione przed wyjazdem do szpitala jak znajde to moze jakos mi sie uda wrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
eljotka a gdzie Twoje zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usg mam z 9 tyg, bo ostatnio mi nie dal (z 12) wiec nie zamieszczam bo juz jest stare, brzucha nie mam to tez narazie nie ma sensu:) ewentualnie moge wrzucic ze slubu bo to najświezsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym sobie was pooglądała, no ale trudno zaczekam.... no mamuska się coś nie odzywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga a może dołączysz do tabelki jak asia? Będzie nam miło i sama nam się pokażesz :) Eljotka daj zdjęcie ze ślubu a zdjęcie z dzidziusiem dasz później ja też nie mam niestety :( Agulka to zdjęcie z brzuszkiem to Twoja poprzednia ciążą? Mamusia miała jeszcze iść do lekarza rodzinnego z córeczką dlatego pewnie nie pisze. asiaz już wysyłam ci hasełka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Aniu niestety to nie poprzednia ciaża to zdjecie jest z dzis ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka myślałam, że to stare zdjęcie a psikusa nam robisz bo faktycznie brzusio jest widiczny a na kiedy ty masz termin porodu? Bo w sumie między nami ogólnie niekiedy jest 2-3 tyg różnicy a to dużo właśnie. Dziewczyny jak chcecie moge dać zdjęcie z poprzedniej ciąży z sesji :) i polecam taką pamiątkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny ;) Fajnie sie teraz rozmawia jak wiem jak wygladacie ;) Inga fajnie masz wloski sciete ;) Agusia Twoj brzuszek prawie jak moj hehe ;) Ladny chlopiec ;) Ania ale ty jestes szczuplutka po dwojce dzieci super ;) Ładne zdjcia Natalia Twoj brzuszek tez juz widac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
na 20 pażdziernika ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×