Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Gość Agulka76
eljotka śliczne zdjęcie Ja ślub miałam 17 lat temu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ostatnio czulam ruchy takie delikatne ale tylko wieczorem jak sie kapalam a teraz maly tak wojuje ze az smiesznie laskocze hehe ;) fajne uczucie juz zapomnialam jak to jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eljotka super ;) To wszystkiego dobrego na nowej drodze ;) widze nowy rok nowy maz nowy dzidzius super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje vivii, moja ciocia sie wczoraj smiala zeby w tym roku tez wynająć tą samą sale i obejdziemy 1 rocznice i chrzciny razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka ja 28 według ostatniej miesiączki (21stycznia) :) Vivii no niby po dwóch ciążach jestem ale przy dwójce to idzie się nabiegać więc jakoś trzymam figurkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie jest ta tabelka do której mam dołączyć ? do mnie trzeba pisać dużymi literami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest ostatnia tabelka jak patrzyłam :) Tylko wpisz się wg terminu porodu :) ..NICK................WIEK......MIASTO.........TERMIN.... ........PŁEĆ kosiorakis...........32........Radom...........22.09.12.. ......syn i córa orzechoowa..........25 ........Wielkop..........1.10.12......... Viviii..................27 .......Śląskie............6.10.12........ olka25ul..............24........wlkp...............6.10.1 2......... Inga23................23........mazowieckie.....6.10.12.. ....... Rzodkiewa............27.......sl/Anglia..........7.10.12. ........ Diana26...............26.......Rzeszów...........7.10.12 ......... DIANAKARINA1983...28 ......Anglia.............7.10.12......... nata_lie.............. 24 ......z.góra.............8.10.12......... klara.klara............37......Mazowieckie......11.10.12. ........ Moniś83...............28 ......Warszawa........14.10.12........ Marla..................31 .......ok W-wy.........14.10.12........ mamaparyzanka......22 ......Pomorskie.......15.10.12........ pazMama..............26 ......Norwegia........15.10.12........ Ania3107..............25........Ch*jnów.........16.10.12 ...... eljotka.................26 ......Krosno............17.10.12........ Dotiuszka..............31 ......lubelskie.........17.10.12........ Agulka76...............36......Śląskie.............20.1 0.12....... Tusia21................23.......Pomorskie.......20.11.12 ... .... anilorakk..............23.......małopolska.......22.10. 12........ Macro..................31 ......podlaskie.........23.10.12......... Pela1992...............20......Opolskie.......... 24.10.2012.... mamusia ..............32 .....podlaskie..........27.10.12......... ciastekzkremem......18.......warm-maz........27.10.12.... . .... barbe77................24.......Belgia............ 27.10.12......... swinkaPIGGY..........26.......Toruń.............28.10.1 2. ........ ania_k26...............27.......Kraków...........28.10. 12 .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..NICK................WIEK......MIASTO.........TERMIN.... ........PŁEĆ kosiorakis...........32........Radom...........22.09.12.. ......syn i córa orzechoowa..........25 ........Wielkop..........1.10.12......... Viviii..................27 .......Śląskie............6.10.12........ olka25ul..............24........wlkp...............6.10.1 2......... Inga23................23........mazowieckie.....6.10.12.. ....... Rzodkiewa............27.......sl/Anglia..........7.10.12. ........ Diana26...............26.......Rzeszów...........7.10.12 ......... DIANAKARINA1983...28 ......Anglia.............7.10.12......... nata_lie.............. 24 ......z.góra.............8.10.12......... klara.klara............37......Mazowieckie......11.10.12. ........ Moniś83...............28 ......Warszawa........14.10.12........ Marla..................31 .......ok W-wy.........14.10.12........ mamaparyzanka......22 ......Pomorskie.......15.10.12........ pazMama..............26 ......Norwegia........15.10.12........ Ania3107..............25........Ch*jnów.........16.10.12 ...... eljotka.................26 ......Krosno............17.10.12........ Dotiuszka..............31 ......lubelskie.........17.10.12........ Agulka76...............36......Śląskie.............20.1 0.12....... Tusia21................23.......Pomorskie.......20.11.12 ... .... anilorakk..............23.......małopolska.......22.10. 12........ Macro..................31 ......podlaskie.........23.10.12......... Pela1992...............20......Opolskie.......... 24.10.2012.... mamusia ..............32 .....podlaskie..........27.10.12......... ciastekzkremem......18.......warm-maz........27.10.12.... . .... barbe77................24.......Belgia............ 27.10.12......... swinkaPIGGY..........26.......Toruń.............28.10.1 2. ........ ania_k26...............27.......Kraków...........28.10. 12 ......... graga007...............26......Śląskie.............29.10.12..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Dziewczyny tak czytam te wasze wpisy i tak nie mam odwagi włączyć się do waszych fajnych rozmów i bardzo ciekawych!!!!! !!!! Widzę że wy tak fajnie ze sobą gadacie a ja jakoś tak nie mam odwagi!!! A mam pytanie w którym tygodniu poczułyście pierwsze ruchy!!!Bo ja jestem w 14 tygodniu i jeszcze nie czuje ruchów a poza tym to tylko wieczorem widać że jestem w ciąży !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anet witaj i smialo sie dolacz do dyskusji ;) ja zaczelam czuc ruchy niedawno ale ponoc w drugiej ciazy szybciej ;) choc w pierwszej tez szybko czulam bo juz w ok 16-17 tygodnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo to jeszcze ze 2 tygodnie !!! To moja pierwsza ciąża więc tak czasem się zastanawiam czy ja rzeczywiście jestem w ciąży!!!!Viviii a pierwsze dzieciątko to chłopiec czy dziewczynka????? Ja bym chciała aby była dziewczynka ale najważniejsze aby było zdrowe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia - napisz cos bo będziemy się martwić :) mam nadzieję, że cię nie ma dlatego że odpoczywasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anet ja mam synka ;) Teraz cxhyba tez;) Zreazt moj maly mowi ze brat bedzie Tomek a siostra Tomkowa hehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia podaj maila to wam wysle login i haslo do galeria na stronie www.galerius.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, wyrzuciłyście mnie z tabelki? :( jestem od tygodnia z moim synkiem w szpitalu, święta spędzimy tam, jest mi bardzo smutno :(:(:( o ciążę się też martwę, bo bardzo źle się wczoraj czułam, a wizyta dopiero za tydzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę mogła pooglądać? bo aż zazdrożczę jak wszystkie komentujecie;/ podaje jeszcze raz maila ardelka24@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryjka...z jakiej racji cie wywaliły?????tak nie powinno byc,zasisz sie jeszcze raz,nie dziwie sie ze posmutniałas:/mi tez by było przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie ze ja tez czułam ruchy:)to takie słodkie było,tak jakby mi sie cos przewracało delikatnie:)vivii fajne uczucie co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dzis pol dnia za kierownica, padam ze zmeczenia. Jak wam dzien minal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nie było mnie pół dnia a juz tyle napisane :) Tusia----ja w 1 ciązy w 12 tyg miałam taki sam brzuch,pytali kiedy juz rodzę a to dopiero był 12tc. Ja twierdziałam ze chłopak bedzie bo tak do przodu sie wypycha chce by go widziano i tak było :) Ja juz po wizycie,wszystko oki :)dzidzia fika koziołki i macha nogami jak szalona :)i ma 3,2cmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryjka mamy poprostu dwie tabelki, jedn zrobilysmy tebelke tzw mam aktywnych.... przykro mi z powodu synka i zycze szybkiego powrotu do zdrowia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia przeslalam .... :) Kurde gdzie ta mamusia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×