Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Inga - będę trzymać kciuki! Wierzę, że wszystko jest ok i że dzidziuś zdrowiutki! Buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Dziewczyny myślicie że w ciąży można używać termoforu?? Na moje bóle czasami pomagał mi termofor, wczoraj też go uzywałam i całą noc praktycznie z nim spałam.. nie kładłam go bezpośrednio na brzuch ale stawiałam go z boku tak, że dotykał prawej części brzucha pod zebrami.. w tych okolicach mam właśnie zawsze bóle.. Wczoraj z tego bólu nawet się nad tym nie zastanowiłam, a teraz tak myślę i mysle.......... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inga jezeli podjęłas juz taka decyzję to proszę cie nie czytaj nic w internecie,bo mozesz sie tylko denerwowac niepotrzebnie:) ja trzymam kciuki:) ja wizytę mam tez 16 kwietnia,wiec widze ze prawie wszystkie mamy w tym samym czasie:) co do upławów-tez juz odstawiam luteinę i zauważyłam ze jest go wiecej:) a mój brzuch jak wyglądał tak wygląda a to juz 12 tydz-martwie sie ze dzidzia nie rosnie!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczynki i tak ma byc zero tematu do 18 :) bo ja i tak wiem że dzidzius jest zdrowy tylko chcę miec to na papierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nha ja bym nie używała termoforu na brzuch. Nie powinno się zażywać gorących kąpieli, tak więc i z termoforem ostrożnie. Oczywiście nie można popadać w paranoję, ale nie nagrzewaj dołu brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki ... Wlasnie wrocilam do UK ale zadowolona jestem wozek kupilam gakt zostawilam go w PL narazie brat mi autem przywiezie... Noi zorganizowalismy slub na przyszly rok bedzie razem z chrzcinami.. Wszystko naraz bo moj m pochodzi z polnocy a ja z pod czestochowy wiec nie ma sensu dwa razy rodzinki sciagac... A wozek holland z bebbeto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ale sie rozpisałyscie..... ja dzis caly dzien zaganiana rano bylam u lekarza maluch czuje sie dobrze rusza tak fikał ze doktor nie mogł zmierzyc tentna. ma 8 cm...... i niestety miał skrzyzowane nogi wiec nie bylo mozna zobaczyc co chowa pomiedzy nozkami........ Inga trzymam kciuki......... co do sluzu to bys musiała zrobic moze jakies badanie bo ja dzis odebrałam cytologie i okazało sie ze mam zapalenie i przepisał mi globułki dopochwowe..... a tez miałam taki dziwny sluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i na dzisiejszym usg malutki bawił sie pepowiną fajny widok............. Inga własnie teraz sobie doczytałam odnosnie Twojego brzuszka ze wydaje Ci sie że jest za duzy ja mam ten sam problem tez uwazam ze mój jest duzy jak na 15 tydz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola miejmy nadzieję że potem będa nam brzuszki wolniej rosły i bedą piękne kształtne piłeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie cena fajna za wózeczek :) a jaki kolorek ?? :) To musiał być fajny widok jak bawi się pępowiną - wkońcu zabawek nie ma, to i dobra pępowina :D Ale się najadłam i teraz leżę, a powinnam pospacerować,żeby nie odkładało się, ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś wyszliśmy po dwóch tygodniach w szpitalu... nareszcie :) mam nadzieję, że to pierwsze i ostatnie zapalenie płuc synka! BARDZO PROSZĘ ŻEBY OSOBA KTÓRA MNIE WYWALIŁA Z TABELKI ZAPISAŁA MNIE Z POWROTEM, to było nie fair :( a jak któraś z nas (nie daj Boże!) trafi do szpitala w związku z ciążą to też ją wywalicie? pomyślcie chwilę! ja w poprzedniej ciąży byłam w szpitalu 3 razy, w tym czasie nikt mnie nie wywalał z naszej kafeteryjnej tabelki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryjka, naprawdę nikt nikogo nie wywalał :) znajdź ostatnią tabelkę i dopisz się :) była aktualizowana i osoby,które nie były aktywne (wiadomo różne są powody) to mają się dopisać :) :):) i tak też robiły .Uważam,że nie masz się co denerwować, tylko znajdź tabelkę i dopisz się po prostu. A tabelka akurat była aktualizowana kiedy byłaś w szpitalu - więc nie widzę problemu byś dołączyła . I pamiętaj NIKT NIKOGO NIE WYWALAŁ !!! Wiem co znaczy chore dziecko, nie raz byłam i w szpitalu i w domu miałam szpital i naprawdę rozumiem cię. Myślę,że każda z nas wie co to znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do swojej gin i jednak w poniedziałek idę na badanie :D to i maluszka zobaczę,czy oby na pewno wszystko jest ok. Stresa już mam i będę mieć. I badania na tą najbliższą wizytę też mam mieć. Także w piątek sobie na spokojnie zrobię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia ja tez w poniedziałek mam wizytę,i tez juz mam stresa. a ty na którą masz??ja na 15.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryjka jak ty byłaś z synkiem w szpitalu zakładałyśmy galerie i było dużo dziewcząt, które się nie odzywały a nie było sensu zakładać albumy nie wiedząc czy któraś się odezwie czy nie wiemy że różne są powody to dlatego już kilka dziewczyn odezwało się ponownie i dopisało i dołożyłyśmy album a nie miałyśmy zamiaru nikogo w ten sposób wyrzucać. Dopisz się, podaj maila a prześlemy ci hasło a nie obrażaj się bo nie o to nam chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też idę w poniedziałek do lekarza :) więc widzę, że w poniedziałek znowu pare stron będzie do nadrobienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mogę liczyc na to hasło?? juz kilka razy pytałam i zero odpowiedzi!:):) yoaskas29@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie byłam pewna co do wizyty, bo albo poniedZiałek albo wtorek - ale jednak poniedziałek :D Oj będzie pisania, hihihi a ile najpierw stresu ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryjka po co te nerwy ?? przciez tabelka nie zniknela pozatym napisalysmy ze ja aktualizujemy ... Wiele osob odewszlo z roznych powodow i chyba tak jest przejrzysciej a skoro pisz sie na forum to nie problem sie dopisac .... ?? bez stresuu Ja dzisiaj bardzo aktywnie znowu dzien spedzilam :) bardzo sie ciesze ze waga dalej stoi w miejcu choc juz mama mi n sile kaze jesc bo mowi ze tak nie moze byc heheheh ;) ale co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy mamuśki idę spać bo jutro z samego rana pobudka :( papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Witam Mam taki problem strasznie mnie nogi swędzą poniżej kolan Mam zadrapania do krwi Wiem że coś tam któraś pisała już na ten temat ale tyle stron już napisałyśmy że teraz trudno to znaleźć Trochę sie tym martwie czy to od lekarstw ? http://www.suwaczki.com/tickers/2nn3skjog5bhkjmy.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×