Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

hehe super ;) w koncu mamusia odetchnie z ulga :) a nie pokazalo co ma miedzy nogami ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja już po wizycie. Nasze maleństwo ma 11 cm do dupy oczywiście i... pokazało ptaszka między nogami, więc będzie to nasz Kubuś :) Byłam z mężem, to dokładnie wszystko lekarz tłumaczył, mierzył. Badał mi szyjkę. Więc wszystko jest super :) Co do śluzu powiedział, że dobrze, że jest, bo jak za mało śluzu jest, to niedobrze w ciąży. Więc kurde bez noszenia wkładek ani rusz teraz.. Serduszko 152 uderzenia na minutę i fajną pozę miał nasz Kubuś, jakby chciał na ringu walczyć, aż lekarz się śmiał :) Następna wizyta za 3 tygodnie i to już 20 tydzień będzie :) Co do hashimoto, to ja też mam. Niby endokrynolog mówiła mi, że trudniej o ciążę z hashimoto ale u nas po pół roku się udało, a nawet właściwie nie, bo tak bardziej to staraliśmy się od listopada a w styczniu już.. :) ważne z badań to tsh mieć w normie, i chyba antytpo dużo mówi. Ale są babki które z tsh 5 zachodziły w ciążę i było ok. Najważniejsze to pozytywne myślenie. Idę dziewczyny odpocząć, bo po lekarzu szukaliśmy paneli do pokoju i ledwo żyję. U nas pogoda piękna, w krótkim rękawie można prawie chodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie natalia ze sie zapytalas o ten sluz bo ja tez mam duzo i sie martwilam ze to zle :) duzy Juz Kubus :) Kolejny chlopczyk bedzie U nas widze przewaga chlopaczkow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin mi wreszcie się zgadza z OM. W sumie w 4 tygodnie urósł 5 cm, więc dużo :) Z badań mam tylko teraz zrobić mocz i morfologię. I pytał się, czy ktoś w rodzinie choruję na cukrzycę. To może wcześniej tą glukozę by kazał zrobić czy jak. Mąż taki dumny, że syn będzie.. :) A ja od początku miałam takie przeczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalka to Ty o wrzesnien zachaczysz hehe ;) Kurcze tak sobie myslalam ostatnio jak ten czas szybko leci juz niedlugo bedzie polowa ciazy juz duzo z nas wie co nosi pod serduszkiem, za niedlugo zaczna sie zakupy i wielkie przygotowania do narodzin i nawet nie bedziemy wiedzialy kiedy sie to stanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wynika, że tak :) a pierwsze usg wykazywało, że termin na 8 października:)idę spać. nerwy swoje przed wizytą zrobiły. czekam na wiadomości od reszty dziewczyn! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja :) już bez stresu, nawet autem bez stresu dojechałam :) I tak, udało się zbadać malucha - płeć , niestety nie udało się zobaczyć :/ ale wszystko jest w porządku. I to najważniejsze. Lekarz przemiły, niby to ja miałam go ciągnąć za język a sam mi wszystko mówił, wiecie "jak krowie na zagonie" - dosłownie. Wszystko pokazał, zmierzył maluszka ma 6cm :) porozmawiał na tematy rodzinne, zapraszał na kolejne badanie i żebym koniecznie córcię wzięła :D zapłaciłam 160zł, byłam tam 45 minut, i nie żałuje ani grosza, wyszłam spokojna i z większą wiedzą. Nawet powiedział mi,że mam troszkę tłuszczyku na brzuchu i obraz będzie mniej wyraźny ale dla malucha to lepiej, bo jest bardziej bezpieczny. A wyniki : kość nosowa 2mm - mówi,że ok, bo norma to 3mm ręce obydwie widoczne, stopy obydwie widoczne Trisomia 21 (Zespół Down'a) ryzyko podstawowe 1:635 obliczone ryzyko : 1:1520 Trisomia 18 (Zespół Edward'a) ryzyko podstawowe 1:7494 obliczone ryzyko : 1:22710 Trisomia 13 (Zespół Patau'a) ryzyko podstawowe 1:7642 obliczone ryzyko : 1:47535 No wg niego jest ok, a ja teraz patrząc na to nie wiem co te liczby znaczą. Ale jak mówi,że dzidzia się rozwija jak trzeba, nic nie jest niepokojące, wzrost też ok do tygodnia ciąży to co tam myśleć. Ale na około 16 jadę do szpitala na to samo powtórne badanie, zobaczymy co mi powie gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia super ze wszysgtko ok, juz sie zaczynalam martwic ze nic znac nie dajesz , kurcze ja nie chcialam tych badan a moze trzeba bylo zrobic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale chyba później też się robi takie badanie czy coś podobnego?? Ja to nie bardzo się orientuję ,ale tak mi się wydaje, to zrobisz jeszcze jak coś :D A moja dzidzia ma już 6cm a w wielką sobotę 7 kwietnia miała 4,08cm. Rośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes 2 tyg za mna moja miala w sobotę 7 cm :) i wydawalo mi sie ze to malo ale chyba jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii fajny weózek, bo ja u siebie mam też ten sam dodany w allegro do obserwowanych :D kiedyś wam podsyłałam link, ten najbardziej podoba się mojemu :) ale jak nam oddadzą w rodzinie wózeczek to wstrzymamy się od zakupu :D natalie - gratulacje, też chcę synka :D Macro fajnie,że chodzisz do A. Ja chcę tam rodzić, nie zdecydowałam jeszcze ale ... czas jest:) Inga, tobie gartulowałam córeczki - nie podnoś się z łóżka tylko leż! Coś nie widać kilku dziewczyn, hmmm odezwać się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalie mi lekarz powiedział,że długość dziecka jest prawidłowa do tygodnia ciąży, bo go wprost zapytałam, bo ciągle też mam stracha,że jest za małe. Ale jak mówi,że ok, to oki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, nie wiem, sory moze powiecie ze histeryzuje albo cos ale ja mam takie zle przezucia co do tej ciazy ze hej, jeszcze ta mina lekarki w poniedzialek, nie moge jej zapomniec, boje sie ze cos dojrzala a nie powiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia top TZusia pokazalaten wozek ;) ja kupie albo mutsy 4rider albo x lander XQ lub xA ale model 2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze!! chyba mnie male kopneło !!:) ja kręce ale zaje...te uczucie:D juz wczesniej czulam jakieś bulgotanie ale teraz to chyba bylo ewidentne kopnecie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze!! chyba mnie male kopneło !!:) ja kręce ale zaje...te uczucie:D juz wczesniej czulam jakieś bulgotanie ale teraz to chyba bylo ewidentne kopnecie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, moja córka przyprawia mnie o ataki śmiechu. Własnie zaczął mi dzwonic telefon - alarm z lekami,które o danej porze wziąć i moja córa krzyczy: MAMO !!! weź nospę i DUPASTON a niby prymuska w szkole a nie przeczytała jak trzeba :D ale myslałam,że padnę ze śmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kiedys jak mialam meza przy sobie i lezalam przyszla pora na leki to ja do niego- "podaj mi dupke bo nie sięgnę " (chodzilo oczywiscie o duphaston) ale mial mine :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga! Gratuluję córeczki! Nata_lie! Gratuluję synka! Ale duży :) Który to tydzień ciąży? Bo mój maluch w ub piątek miał 9 cm - a to był mój 15 tydzień... mam nadzieję, że nadrobi zaległości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana26 na pewno nadrobi :) wszystkie te maluchy kręcą się w brzuszku, ciężko ustawić tak jak trzeba,zeby odowiednio zmierzyć. Lekarz dziś miał problem zmierzyć długość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleee cisza :0 słoneczko wyszlo i sie babeczki na spacery pewnie wybraly, no i dobrze najwyzszy czas sie dotlenic i cieszyc cieplem :) ja tez zmykam papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×