Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Dzięki dziewczyny za otuchę wiem jak trzeba to będę leżeć ...byle gorzej nie było..... miłego dnia.....u mnie właśnie instalują białą kuchnie z połyskiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to fajnie ze juz wszystko dobrze ;) ponoc latwiej sie pomylic z dziewczynka;) bo jak jest siusiak to jest a u dziewczynek moze sie zawsze pojawic ;) Kosiorakis to fajnie 2 chlopcow ;) ja bym bardzo chciala drugiego chlopaka ;) Mamusia jak przyjdzie stolarz i wypowie swoje zdanie i cos doradzi to jeszcze i Twoj moze zdanie zmienic ;) Agulka super masz synka ;) A ja ide obiadek szykowac bo dzisiaj mloda kapustka z kielbaska i koperkiem i mlode ziemniaczki mniamnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla odpoczywaj ale wszystko na pewno bedzie dobrze tylko duzo witamin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia jestem czytam was co kilka godzin ale jakos ne mam do niczego glowy. Szukam z Piotrkiem pracy bo postanowilismy ze zostanie w polsce ale strasznie ciezko nam idzie chociaz dzisiaj tato mnie pocieszyl bo w koncu mu sie wyplakalam i powiedzial ze popyta i moze cos zalatwi troche mi ulzylo ale zobaczymy. Oby mi sie szybciej kasa nie skonczyla niz ta praca sie znadzie bo kredyt splacamy. A z dzidzia chyba wszystko dobrze chociaz nie wiem bo u lekarza bylam poltora tyg temu i bylo ok teraz brzuch mnie nie boli wiec staram sie nie martwic a teraz pojde za 2 tyg ale chyba do innego lekarza bo moja lekarka mnie irytuje. Trzymajcie sie dziewczyny bede pisac co jakis czas;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii smaka mi narobiłaś Wiecie co ja wczoraj zrobiłam ... Biore luteine dopochwowo 2 razy po 2 tabletki i jak wariatka rano zamiast do pochwy jakos nie wiem jak znalazła się w cewce moczowej Nie umiałam tego wyciagnąć ,,, stracha miałam ale już jest ok ... Wariatka ze mnie Myśle że nic sie nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka ja wczoraj tylko w 2 sklepach - własciwie w 3 ( bo w jednym musielismy się zatrzymać bo do wc mi się chciało :D) A tak to szybko, konketnie weszłam, pokazałam co chcę, Julka wybrała sobie tą wersalkę i pojechalismy do teściowej,więc serio nie było tak źle. No ale wieczorem czułam sie beznadziejnie, zmęczona i miałam kłucia co kilka sekund w brzuchu... A dzis leżę i wymyslam, co dokupić itd :) Pela, spokojnie, znajdzie pracę, tylko trzeba czasu, a jak kasa się skonczy to mama z tata jeść dadzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia wiem właśnie że nadal am się oszczędzac tak do końca ciązy już lekarze mnie przed tym ostrzegali ale taki komfort psyhiczny uff super. No i pamiętam jak Tobie właśnie zazdrościłam, że już się dziada pozbyłaś i na nowo wyszedł ale trzymam kciuki by i ten sobie poszedł :) Vivi młoda kapustka, młode ziemniaczki mniam mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak wracałam z tych badań to na słupie ogłoszenie ze od 26-28 od godz 7 do 17 prądu nie będzie coś mają robić ... 3 dni szok co z lodówka ? i lekarza mam 27 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla - mój dzidziuś też chyba nisko, piszę "chyba", bo jak go "podsłuchuję: detektorem, to najczęściej jest niziutko, tuż nad kością łonową (na linii owłosienia). Zmartwiłaś mnie teraz.. wizytę mam za 2 tygodnie dopiero, ale muszę pamiętać, by o to dokładnie dopytać. Kosiorakis - no to Asia wywinęła dobry numer! Wiem, że pewnie liczyłaś na dziewczynkę, bo teraz to będzie już "chłopców trzech" + tata :) Vivii - Słońce, Tobie i tak dziewczyny często odpisują, bo mi to prawie wcale :/ ale i tak się czasem odezwę :P Miałam dziś sen, głupi i w ogóle niedorzeczny... śniłam, że mąż był sam u mojego gina i przyniósł usg ze zdjęciami i mówi, że zna już płeć... pokazuje mi zdjęcia, a tak taki malutki dzieciak - idealnie ukształtowany i ma takiego dużego siusiaka i spore jajeczka :D aż się obudziłam z wrażenia :D Ciekawe czy moje "ruchy dziecka" to też tylko sprawka jelit... hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnego dnia, na placu targowym, pośród tłumu ludzi siedział niewidomy z kapeluszem na datki i kartonikiem z napisem: "Jestem ślepy, proszę o pomoc" Pewien mężczyzna, który przechodził obok niego. Zauważył, ze jego kapelusz jest prawie pusty, zaledwie parę groszy... Wrzucił mu parę monet, po czym bez pytania niewidomego o zgodę. Wziął jego kartonik, odwrócił na druga stronę i napisał cos.... Tego samego popołudnia, ten sam mężczyzna znowu przechodził obok tego samego niewidomego i zauważył, że tym razem jego kapelusz jest pełen monet. Niewidomy rozpoznał kroki tego człowieka i zapytał go czy to on odwrócił kartonik i co na nim napisał...... Mężczyzna odpowiedział: " nic co nie byłoby prawdą. Przepisałem Twoje zdanie tylko troszkę inaczej." Uśmiechnął się i oddalił.... Niewidomy nigdy się nie dowiedział, że na jego kartoniku było napisane: "dziś wszędzie dookoła jest wiosna.. A ja nie mogę jej zobaczyć..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszecie ze miewacie dziwne sny a wiecie ze to powiazane z ciaza..?? Hormony tak dzialaja ze snimy o pierdolach a to ze wstajemy albo budzimy sie czesto w nocy sprawia ze sny zapamietujemy .. Czytalam w jednej aplikacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi śnił się dziś koniec świata :) Uciekałam z siostrą przed ogromną falą. Biegałyśmy po jeziorze. Wszyscy robili jakieś głupoty bo każdy myślał, że świat się skończy. Ja w ciąży płynęłam na tratwie po jakimś torze przeszkód i wygrałam płytę :P Potem otwierałam jakiś punkt medyczny, siedziałam w budce i jadłam paluszki :) No i standardowo w każdym śnie od jakiegoś czasu mam wątek erotyczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam sny smutne ostatnio :-( Niedawno śniłam że jestem na cmentarzu, grób mojej babci dziwnie znalazł się razem z grobem nieznanego żołnierza A dzis sniło mi sie ze mój dziadek zmarł ;-( Boje sie zasnać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jakiegoś czasu mam problemy z zaśnięciem. Jestem bardzo zmęczona, oczy same mi się zamykają a w środku czuję jakby wszystko się we mnie ruszało. Bardzo dziwne uczucie. Nie są to jakieś uderzenia ale coś na tyle przeszkadzające, że się budzę. Jak wstanę i trochę pochodzę to potem mogę już zasnąć. Myślicie, że to dzidzia może tak szaleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka, ja sny o śmierci mam gdy czymś się martwię albo jestem w stresującej sytuacji. Jak kilka lat temu wyjechałam do Londynu do pracy to co noc mi się śniła śmierć - a to, że był wypadek samochodowy, a to że moja siostra zmarła, itp... Może myślenie przed snem o czymś przyjemnym pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia przecież ja się odzywam - pisałam nawet coś wczoraj czy w niedzielę. Lepiej się zajmij swoim mężczyzną ;) Mój przez cały weekend był wielkim przytulakiem, zresztą wczoraj też. Coś mu się poprzestawiało. No ale nie ma co narzekać. Trzeba było korzystać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie piekna ta historia ...czasem nie doceniamy jak wazny jest wzrok i gdy mozemy codziennie patzrec na slonce... Podzytuje was,czasem cos skrobne ale troszke tu nas jest i sie zakrecilam:) mam do was pytanie bo od wczoraj nie moge normalnie funkcjonowac,jestem w 14tyg,2go kwietnia moj maluch mierzyl 3,7,13 na prenatalnych 63mm a wczoraj 23go 67mm,zapytalam lekarza czy nie za malo urosl od tego 13go to powiedzial ze jestem w takim tyg ze malucha ciezko jest dobrze zmierzyc bo caly czas sie gimnastykuje,to kurczy i ze po 15tym tyg bedzie toinaczej wygladac...nie wiem co myslec czy aby napewno mogl go zle zmierzyc czy moje dziecko nie rosnie:( moze jestem przewrazliwiona ale martwie sie...mialyscie moze podobna sytuacje? 3tyg temu na wizycie szyjka byla super a wczoraj widac bylo ze sie skrocila i ma 4cm,jak bedzie ponizej 3 to czeka mnie podszycie.... pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosiorakis - to tak jak z moją Zuzią. Jak wyszłam po usg to też powiedziałam: No i Zuzia ma siusiaka :) I tak została Tadeuszem :D Miluchnaaa31 nie martw się o dzidzie. Mi na ostatnim usg (14 tydzień, 3 dni) nie powiedziano w ogóle o długości dziecka bo dziecko się za bardzo gimnastykuje i łatwo się pomylić. Ponoć wtedy powinno się już mierzyć główkę, brzuszek, kość udową itp. Pewnie będziesz to miała na kolejnym usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Gratuluje udanych wizyt. Kosiorakis___ fajowo mieć dwóch chłopców :) Ja tak chciałam. Marla ____ najwazniejsze że dzidzius zdrowy ,choc trudno cały czas wylezeć... Mamusia ____naciesz sie mężulkiem,wiem jak to jest mój zjezdza na weekendy i tez staramy sie spędzic je cały czas razem. Piszecie że posty pozostaja bez echa ,wiem bo też tak czasami czuję jednak powim szczerze że jak przeczytam parenaście to potem zapominam co miałam każdej odpisać .... Co do snów to ja tez mam takie dziwne i bardzo realne ,chyba tak to w ciązy bywa:) Co do ruchów to tez na nie czekam i własnie mam często takie bulgotki po jednej stronie i teraz to już nie wiem czy to dzidzia czy jelito.... Uciekam na spacerro z młodym bo za chwilke to mi mieszkanie zdemoluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuję się jak forumowicz dyżurny ;) hehe Halo może jest jeszcze ktoś? Ja zmykam na 2 śniadanie bo jedną kromkę dziś zjadłam. Zrobię kanapki z jajem (ale żółtko nie do końca ścięte - uwielbiam takie) i pomidorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dan-mos
A ja piszę, bo muszę się komuś pochwalić - właśnie powiedziałam w pracy o ciąży - zwlekałam z tym 2 miesiące, bo spodziewałam się Apokalipsy, a tu nawet mój szef mnie pozytywnie zaskoczył....... tzn. nie padł trupem i nie powiedział mi nic głupiego. Już cięzko było mi się kamuflować i uważać czy stoję do niego przodem czy bokiem hehehhe Jestem dzięki temu młodsza o 10 lat, kamień spadł mi z serca i mogę jechać spokojnie na 2 tygodniowy wyczekany urlop nad morze huuuurrraaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dan-mos nie taki diabeł straszny. Czasami mężczyźni szefowie lepiej reagują na takie wiadomości niż szefowie kobiety. A kiedy ten urlop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dan-mos
Ano tak, ale mój szef jest z tych tragicznych przypadków :/ serio. A na urlop - w sobotę. Już ledwo wytrzymuje w pracy, bo to mój pierwszy urlop od maja zeszłego roku i mam wielką potrzebę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Poczułam pierwsze ruchy maluszka, teraz to już czuję cały czas, w 14 tyg.to się zastanawiałam czy to możliwe że czuję ruchy dziecka czy to może coś innego a to już były pierwsze delikatne kopniaczki. Jak się przyłoży rękę na dół brzucha to pod nią podpływa, super sparawa http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqflw11o43yhgi.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klARA jestesmy na tym samym etapie 3 dni roznicy, ja tez czulam raz ze chyba mnie kopnelo i tyle teraz nic nie czuje i chyba nawet mi brzuch zmalal, zaczynam sie niepokoic a wizyta w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×