Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

hej dziewczyny:) ja to znowu spałabym chyba do 10.... gdyby nie to że muszę młodego do przedszkola zawieść... a tak mi sie nie chce;/ mi sie z tego wszystkiego cala noc glupoty snily zwiazane z praniem :P mamuska glowa do gory, nie smuc sie, przeleci szybko i znowu razem będziecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Ja też samotna jak mamusia:-( Mój mężulek wyjechał wczoraj nad morze podłączać wodę do ośrodka u znajomych bo już sezon się zbliża Całą noc jechał a ja się budziłam nerwowa Ale o 6;30 zadzwonił że już jest na miejscu Jeszcze nic nie kupowałam do dzidziusia jakoś się boje na razie To wszystko po tym porodzie przedwczesnym Jak będzie ok 30 tydzień to zacznę kupować i kompletować dopiero i tu nawet o przesady nie chodzi... mam złe doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga dzięki, sama wiem,że będzie ok ale te wyjazdy to najgorsze :/ potem znów jakoś dni mijają, skype, gg i telefon. Tyle,że hormony jak dotąd było ok i nie miałam nastrojów tak wczoraj pokazały, kto rządzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga dzięki, sama wiem,że będzie ok ale te wyjazdy to najgorsze :/ potem znów jakoś dni mijają, skype, gg i telefon. Tyle,że hormony jak dotąd było ok i nie miałam nastrojów tak wczoraj pokazały, kto rządzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki właśnie siedzę nad listą pytań do lekarza. Dziś gardło mniej boli za to kaszel bardzo męczy. Aleksandra Ty też szybko zdrowiej. Muszę załatwić sobie zaświadczenie, że jestem w ciąży bo wczoraj przypadkowo dowiedziałam się, że nie muszę jeździć do urzędu pracy na spotkania skoro w ciąży jestem (jestem zarejestrowana jako bezrobotna). Tyle razy tam byłam i nikt mi o tym wcześniej nie powiedział! A za każdym razem mówiłam, że w ciąży jestem. Po 1,5 godziny w autobusie w jedną stronę żeby pogadać o niczym przez 10 minut. Paranoja, a ja jeszcze okropnie czuję się podczas jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia uszy do góry....ja tez szlocham co wieczór do swojego na skype:( Mój co prawda wraca odrobinę wcześniej bo 1 września ale już go miesiąc nie ma :( Ciężko samej jak cholera ale cóż zrobić-takie życie. Moje maleństwo tez fika jak ja popłakuje jakby chciało mnie pocieszyć.....;) A dziś po dwóch dniach mdłości znowu ranne spotkanie z wielkim uchem i wymioty :/ Co do wagi to albo stoi albo się cofa.....-na szczęście.Ja wizytę mam w poniedziałek-pewnie znowu będzie zwolnienie,wczoraj tak mi brzuch się stawiał i sztywniał że myślałam że urodzę :( Wózki przeglądam na allegro ale kupie dopiero w lipcu...teraz kupuję garnki do kuchni indukcyjnej bo okazało się że moje się nie nadają. Kupiłam na allegro suuuper sukienkę happpy mam-rewelacyjna używana ale wylicytowałam na 45 zł:D rewelacyjna posłuży mi długo na lato. Cera mi się totalnie zepsuła:( krosty,plamy,koszmar muszę zrobić badania -boje się że anemia się pogłębiła i będą zastrzyki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka ja mam 1 body i to wszystko. Jak pisałam wczoraj jeszcze wstrzymujemy się z zakupami. Na razie kupujemy rzeczy do mieszkania. Wczoraj kupiliśmy krzesła - używane bo takie jak chcieliśmy nowe kosztują ok 500zł (cena z kosmosu jak za jedno krzesło). Za używane zapłaciliśmy 130 zł za sztukę. Ja też nie mam teraz męża w domu ale tylko na trochę. Wczoraj rano pojechał w delegację, wraca jutro wieczorem. Tyle, że on często tak wyjeżdża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla nie strasz zastrzykami bo ja też mam złe wyniki badań. Ciekawe co mi powie na to dziś mój lekarz. Wizytę mam o 10:40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla nie strasz zastrzykami bo ja też mam złe wyniki badań. Ciekawe co mi powie na to dziś mój lekarz. Wizytę mam o 10:40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to kilka samotnych jest - jakoś radzić trzeba i tyle a te nie samotne - nie kłócić się z facetami :D Ja też nie kupuję jeszcze Agulka, dopiero kilka ubranek w ciucholandzie - przypadkowo, bo wracając od lekarza zajechałam ze swoim do apteki a tam obok - no i jak nie zajść :) A tak to nie kupuję jeszcze choć chciałabym, ale jeszcze poczekam :) Marla, no i ja dziś będę szlochać, taki los. Potem już przejdzie bo tak było nie raz. Te wyjazdy najgorsze i tyle. A dzidzia jak oszalała wczoraj wariowała jak ryczałam, mój to mówi: syna nam znerwicujesz. Hmmm syna, nastawił się a jak będzie córka???? Moniś nie mam pojęcia jak to jest w urzędzie pracy, ale pewnie, bierz zaświadczenie, po co masz jeździc tak często i męczyć się. Mnie dziś czeka wyprawa mpkiem do lekarza rodzinnego, bo autko niesprawne - w przyszłym tygodniu do napray idzie i w sumie mogę jeździć ale boję się, że gdzieś mi stanie i nie pojedzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ;) j na chwilke przed zakupami :( Mamusia rozstania zawsze sa ciezkie ale czas szyko zleci i bedziesz miala swojego ukochanego przy sobie :* Pela ja tez mialam okropne wzdecia po sprite teraz juz nie pije i lepeij tylko ze ja sie niegazowanym nie umiem napic ;) NHA kupilismy w sklepie bo stwierdzilismy ze w razie gwarancji lub jakis problemow nie bedzie wiadomo kogo szukac ;) Monis w urzadzie przynajmniej u mnie wysterczy karta cazy i na tej podstwaie umarzaja wizyty w urzedzie do jakiegos tam czasu po porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:)Pela u mnie podobnie...tak samo budze sie z bolami głowy....a kawy tez nie pije z rana,bo zaraz mam mdłosci...wiec jakies sniadanko i potem kawka....ale dzis to mnie tez łepek boli ...masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja teściowa kazała mi nie pić kawy , niby nie można. Mało tego powiedziała,żeby jeść mało, nie pić byle jakich napoi i wód mineralnych - ale nie powiedziała jakich :) tak nawymyślała,że doszłam do wniosku,że zasadzie to nie jeść, nie pić i nie oddychać. hehhee A na ból głowy to położyć się spać w cichym, ciemnym miejscu z okładem zimnym na czole.... niby ma pomóc, ale jak masz dzieci to zapomnij o cichym, ciemnym miejscu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloooo :) barbe77 a jakie masz namiary na wozki w niemczech ????? bo ja tez w Belgii jestem i ceny dobijaja zwlaszcza jak sie przeliczy kase. Pewnie z Allegro jakby sie poprosilo to by wyslali wozek do Belgii za dodatkowa doplata oczywiscie. A gdzie do lekarza chodzisz ???? Ja dzis mam wizyte, ale cos czuje ze usg nie bedzie bo tutaj nie robia na kazdej wizycie a szkoda bo chcialabym juz poznac plec to juz 15 tydz i 5 dzien wiec napewno widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia uszka do góry życzę Ci i pozostałym dziewczynom co to mężowie/partnerzy pracują za granicą aby ten czas do ich powrotu szybko minął :) Ja też jeszcze nic nie kupuje najpierw trzeba jakoś miejsce zorganizować :) Moniś no z tym urzędem pracy to jak ja byłam zarejestrowana to raz mi dała babka termin jakoś 2tyg przed terminem porodu chyba ale poszłam sobie do innej pani chyba jakieś kierowniczki i przy mnie zwróciła tej pani uwagę a mi jeszcze coś tam tłumaczyła itp bardzo miła pani. A teraz mój mąż jest zarejestrowany a ja i dzieci ubezpieczeni na książeczce rodzinnej problem tylko w tym, że często w przychodniach ( nawet u ginekologa od cięzarnych ) musi się pokazać ubezpieczenie, które ważne jest 1 miesiąc a mąż często terminy spotkań ma co 2 czasem 3 miesiące a akurat od nas jest daleko do urzędu więc jazda bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a powiedzcie mi czy to normalne zeby w 16 tyg ciazy miec prawie ze plaski brzuch bo mnie to strasznie nurtuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś 83 ja również męcze się z paskudnym kaszlem. od 2 dni biorę syrop stodal, który zalecił mi lekarz rodzinny, jest on bez recepty może warto spróbować. Mi pomaga, przynajmniej mogę w nocy spać a nie dusić się od kaszlu. Najlepiej proponuje udać się do lekarza, który na pewno coś doradzi :-). TP. 15.10.2012r..........29lat..........Bydgoszcz....synek lub córcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Barbe i Aleksandra się odezwały jak miło :) Jeśli chodzi o płeć to mi w pk 13t lekarz powiedział, że coś dynda między nóżkami ale jest to jeszcze wcześnie więc aby za bardzo sie nie nastawiać. Pela jest to normalne zresztą może być tak, ze rośniesz a tego nie widać albo do końca będziesz miała mały brzuszek. Ja generalnie jestem ( i mam nadzieje, ze tak zostanie po 3 dziecku hihi) raczej szczupła i brzuszek płaski miałam a teraz ok kg na plusie ( pisze ok bo ostatnio było tylko pół kg) ale brzuszek się zaokragla ale pewnie przez to, ze ogólnie jestem szczupła. Najważniejsze, że dzidzia w środku rosnie i wszytsko jest dobrze a że jeszcze nie masz brzuszka to tylko się ciesz :) A tak ja się zastanawiam kiedy znajomi się kapną, że jestem w ciązy? Jeszcze nic nie mówie nich się sami zorientuja hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie , znow mnostwo czytania :) pela ja jestem w 18 tyg i tez jestem plaska jak deska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia a ja pije kawe i to codziennie czasem nawet 3 dziennie ( tylko takie słabe i dużo mleka) a dziś właśnie mleka nie mam nie wypiłam kawy i co łeb mi rozwala wiec musze iść do sklepu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mnie uspokoilyscie :) dziekuje bo zaczelam sie martwic wiecie u babci bylam a w jej czasach to sie w ciazy jadlo za troje i bylo widac a ja od poczatku mam dopiero 1,5 kilo na plusie i brzuszek mi wypycha chyba tylko jak jakies wzdecia dostane a babcia do mnie ze to juz poolowa 4 miesiaca a ja wcale brzucha nie mam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela bo tak to już jest kiedyś za okaz zdrowia uważało się np pulchne dzieci itp a teraz ja bardzo często spotykam kobiety w ciaży, które zgrabnie wyglądają tylko małe piłeczki z przodu widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale powiedzcie mi jak tak mozna np kiedys jak sie komus jesc nie chcialo to jadl bo ciaza wymagala tego niby.. a ja bym tak nie mogla jem dotad az sie najem a jak nie jestem glodna to nie jem mysle ze jakby tej mojej dzidzi cos brakowalo to by sie sama upomiala a przynajmniej moj organizm by to w jakies sposob odreagowal:) no ale w piatek zobaczymy czy wszystko w pozadku a ja sie uspokoje ale czytalam dzisiaj o takich dziewczynach ktore w 23 tyg byly plaskie jak deska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela nie wiem ja w tej ciązy będzie ale w poprzedniej miałam wymioty codziennie do ok 16tyg i zawsze wieczór więc jadłam tylko rano śniadanie i obiad i od ok 17 już mi stało wszystko w buzi a jak mdłości i wymioty minęły myslałam o teraz się najem i co i nic żołądek się skurczył albo dzidiza jakos tak wysoko siedziała nie wiem ale generalnie oczy jadły a zołądek juz nie i dzidzia zdrowo rosła fakt miałam anemie wtedy ale dzidzia nie ucierpiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dawniej to wogole bylo inaczej moja mama ciagle mowi ze 4 nas urodzila i z kazdym do konca ciazy pracowala, gospodarke obrabiala, w 8 miesiacu jak byla to z pracy wracala a jej rodzice juz z wozem czekali bo trzeba jechac ziemniaki zbierac, szybki obiad i dawaj do roboty i strasznie mi sie dziwi ze ja takie problemy mam i ze praktycznie mi chodzic nie wolno :) wogole mowila ze dawniej to sie nikt ciaza nie przejmowal zadnych badan nie bylo a do lekarza sie szlo na poczatku ciazy w połowie i na poród .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z anemi nie moglam wyjsc jakos meczylam sie z nia od 18 raku zycia non stop bardzo niska hemoglobina teraz na szczescie w ciazy doszla do 12 i jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMMAJA
dziewczyny nie znacie jeszcze płci dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eljotka tak moja mam mi tez opowiadała jak to kiedyś było a teraz takie problemu z donoszeniem i jeszcze mówiła mi, żekiedys leków żadnych się nie brało i dzieci rodziły się silne i zdrowe a teraz witaminy każą brać a potem się dziwią jakie wielkie dzieci się rodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela a jeszcze miałam Ci napisać apropo wagi że ja się śmieje, że u mnie chyba z pół kg cyce więcej ważą bo troche urosły ale za to zrobiły się pełne, ciężkie, twarde ciekawe ile by wazyły hihi :) Ide po mleczko bo juz mi się kawy chce bardzo i w głowie pulsuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja tez jestem w 16tym tyg i brzucha za duzego nie mam,maz mowi ze wygladam jakbym wiecej zjadla:)ale widze ze w biodrach jestem wieksza i tylek mi rosnie... Czuje sie super ale od kilku dni mecza mnie bole glowy,takie migrenowe,zwariowac mozna,slyszalam ze mozna brac apap ale nie jestem przekonana do poki nie zapytam swojego lekarza... Powiedzcie mi czy mam sie martwic,od poczatku ciazy mialam uplawy jasnego koloru,lekarz powiedzial ze to dobrze bo sa to uplawy ciazowe a od kilku dni wlasciwie zanikaja,sucho jak na pustyni,czy mialyscie moze podobnie,gdzies wyczytalam ze im wieksza ciaza tym wieksze uplawy a ja nie mam tak i nie wiem czy mam sie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×