Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Leonka a ja w Olkuszu byłam na basenie z córcią i ze swoim, jego brata żona pochodzi z Imbramowic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonka a rodzina mego eks męża pochodzi z Olkusza, nawet sporo ich tam o tym nazwisku :) A ja wcinam jabłka :) ja nie przepadam za nimi a coś mnie znów naszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusiu :) jadę do A. 13 czerwca :)tam robią od 20-25tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja jadę ale 16 czerwca do A. i tam Pani powiedziała,że robią od 21 tc - pewnie chodziło jej o pełny tydzień. Nie wiem, ja idę do Pani Katarzyny a ty do kogo??? O szkoda ,że nie zgramy się w jednym czasie... hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zapraszam na kawę jak coś :) a w którą część podlasia potem ruszasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam za to koło białego stoku pełno rodzinki a dokładniej koło Moniek :) Wziełam się za zapisywanie pytań do gina i jak miałam ich dużo, to teraz pustka w głowie. Tylko o alergii pamiętam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziś to ja pierwsza jestem z pewnością ;) :P Dobranoc i dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Chociaż nie wiem czy taki dobry bo obudziłam się z bólem ucha :( Gardło nadal bardzo boli. Zła jestem na siebie, że się rozchorowałam. Tak na siebie uważałam ale się nie udało. Dobrze, że mój mąż dziś wraca to humor mi się poprawi. Miłego dnia kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo ja tez juz nie spie standardowo glowa mi peka. Lece zrobic jakies sniadanko i kawe. Pozniej sie odezwe buziaki;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tradycyjnie też wcześniej wstałam, tym razem po 5 :) ale chyba zaraz ide znów spać, jakoś mnie zmuliło. Tylko Julia do szkoły wyjdzie i od razu spanko :) Wczoraj wieczorem po raz pierwszy miałam strasznie twardy brzuch - samopoczucie byle jakie, nie wiem czy to jakaś niestrawność czy coś innego ????? Miłego dnia dziewczyny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez wstalam dawno bo mnie w zoladku ssalo:P ja mam tak ze pierwsza rzecz o ktorej mysle jak wstane to jedzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się i ja :) Wczoraj wieczór miałam dziwne uczucie w brzuchu a raczej tak nisko pod pępkiem napinał mi się w tym miejscu brzuch jakby coś od środka rozpychało i po kilku sekundach puszcxzało i tak w kółko przez może godzinke? Ciekawe co tym razem się tam rozciagało bo mam nadzieje, że to nic pooważnego ogólnie wczoraj miałam twardy brzusio dziś już jest ok choć znów od rana boli mnie jak na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_k I ja tak miałam z tym twardym brzuchem , po raz pierwszy takło i do tego dzi mi się zdarzyło i do tego dziwne uczucie przy tym. Widocznie tak musi być :) A na ból brzucha weź no-spę to może ci pomoże na troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia no dziwne to było bo nieraz mnie coś zabolało tam itp ale teraz to tak dziwne momentami myślałam że to jakieś skurcze macicy czy coś bo to tak napinał się i po chwili znów ok i tak w kółko jakby się coś w środku nie wiem rozpychało jakby to raz czy dwa razy to bym pomyślała, że to dziecko może się przewraca i napina jakoś tak ale znów tak nisko to dziecko już nie jest chyba no nic najważniejsze, że już jest ok. Ale strach dodatkowy się nasilił bo robie małemu śniadanie i nagle coś mokrego na bieliźnie czuje no ale to luteina na szczęście :) A tak sobie pomyślałam że z 2 dni nie brałam tej luteiny bo tak chcialam odpocząć od tych leków może to z tym związane? Więc już biore przepisowo i regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania byc moze to własnie od tego ze odstawilas na chwile ta luteine,u mnie było podobnie z poprzednia ciążą.teraz na szczescie jestem bez zadnych lekow,tylko nospe biore,a ostatnio okropnie mnie plecy bola..moze dlatego ze brzuch mam juz pokazny i dosyc ciezko juz a dopiero 17tc i 8kg na plusie.ok mykam na sniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) ja mam zazwyczaj wieczorem a nawet od popoludnia bardzo twardy brzuch i czasem boli ale mysle ze to od tego ze bardzo duzo chodze ... ja usg polowkowe mam dopiero 29 maja czyli 23 tydzien wiec jeszcze dlugo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie,że jak już ok to nie ma co się zamartwiać :) Ja też już dziś ok się czuję, myslałam,że pośpię ale za głośno - ciągle coś wjeżdża mi pod oknem na budowę ( siostra dalej za mną zaczęła się budować) i spania na razie nie będzie. Ja powoli odstawiam duphaston, dziś biorę ostatni dzień 2 tabl. a od jutra po 1 tabl. przez 7 dni. Mam nadzieję,że plamień nie będzie - bardzo mocno mnie to martwi :( I znów jem jabłko -normalnie nie w moim stylu :D Zaczęłam szukać na allegro czegoś na dzień dziecka dla Julki :) i na zakończenie roku szkolnego jakiś prezencik od razu bo zda z czerwonym paskiem ( IV klasa) więc nagroda musi być :D za jednym zamachem kupię i niech leży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) pogoda trochę lepsza to i nastrój zaraz lepszy;) Byłam wczoraj w kinie na filmie Nietykalni i muszę Wam powiedzieć, że dawno nie widziałam tak dobrego i fajnego filmu... Jak będziecie miały chwilkę to na prawdę polecam ;))) Dziewczyny wybrałyście już imiona dla swoich maluchów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Słoneczka! :D u mnie wszystko ok - byłam przedwczoraj na tych zakupach. Nic nie kupiłam.. w sklepie dla ciężarnych same szmaty - moja babcia by się nawet w to nie ubrała.. to sobie wyobraźcie.. chyba trafiłam na kiepski sklep. Na koniec zakupów, moja mama wypaliła mi, że nic nie kupię bo: "jak można być takim grubym? kto to widział mieć taki brzuch w 5 miesiącu? czym ty sie faszerujesz w tym domu??" no i to był koniec zakupów, bo się poryczałam, wróciłam do domu i zwalone 2 dni.. eehhh nie ma to jak wsparcie od mamy.. dziś odszperałam kiecki z ub roku i prawie wszystkie są dobre - lekko upięte na brzuszku, ale to tak słodko wygląda. wiec cos wybiorę na niedzielną komunię. Mam nadzieję, że u Was lepiej. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej wszystkim! jak samopoczucia? ja za godz jade na wizyte i juz latam do kibelka z nerwow:) zawsze tak samo:) znalalzam stronke o wieku ciazy itp ale jakos te tyg mi dziwnie wychodza...dzis teoretycznie zaczynam 18 tydz a wedlug tej strony 17...http://dziecko.haczewski.pl/ sprwadzcie czy wam wszystko sie zgadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana26 ale Ci mama wypaliła! Jak mnie wkurza jak ktoś mówi do kobiety w ciąży że jest gruba... Ostatnio byłam z mężem u znajomej dentystki on siedział na fotelu a ona mówi do niego czy ja jestem z nim (siedziałam na poczekalni) on mówi że tak, a ona na to - to zaraz muszę zobaczyć jaka już jest gruba Jak można puszczać takie prymitywne teksty?? Jakie było jej zdziwienie kiedy wyszła i zobaczyła że nic się nie zmieniło.. narazie mam ok. 2 kg na plusie, ale biust mi dosyć mocno urósł i biodra jakby się poszerzyły i tyle... Moja koleżanka 2 tyg temu rodziła, w trakcie trwania ciąży przytyła łącznie 8kg, ale ona jet bardzo szczupła i ma jakiś 180cm więc w zasadzie było widać tylko brzuszek... jak odwiedziła mnie w pracy a mój szef do niej 'co za grubas' Ręce opadają!! Diana26 głowa do góry, nie przejmuj się to naturalna kolej rzeczy ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w niedziele idziemy na komunie i oczywiscie nie mam w co sie wcisnąć:) a 30 czerwca weselicho u znajomych wiec dopiero bede miala problem! wieloryb w sukience:P ale wiecie co? skoro nie bardzo mozna sie opalac w czasie ciazy (choc ja i tak na sloneczko troszke przesiaduje) a dobrze by bylo zeby cialko lekko opalone bylo, postanowilam zakupic na allegro rajstopy w sprayu sally hansen. bratowa uzywa i mowi ze sa naprawde swietne!zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emachines mi tez wychodzi jakieś 1,5 tyg za mało niż mówi lekarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×