Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

takie male te nasze dzieciatka a juz tak nami rzadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więcej niż 220 (volt - nie wiem czy dobrzepisze) nie było... jednak ja dotknęłam się wystających niezabezpieczonych kabli;/ jakby mnie posmyrało z wyciągania wtyczki albo z pralki to bym sie nie przejmowała... czułam w ręce - pocieszam sie faktem ze nie wyszło mi drugą stroną... dzwoniłam do położnej - powiedziała, że nic nie powinno być, ale jak chce się uspokojić, to mam jutro przyjechać do lekarza i chyba tak zrobie - może wyjde na panikare, ale bynajmniej będę spać spokojnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga też dla spokoju bym pojechała. A znając mojego męża to pewnie od razu by mnie wysłał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie spałam Graga jedź do spokoju sprawdzic Mamusia ładny ten wózek ..a jaki kolor chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka ja właśnie myślałam o niebieskim, może jakiś ciut jasniejszy??? Ale na razie oglądam bo zobaczę co mi sąsiadka w lipcu da - zerknę co to za wózek. Ale marzy mi się nowy oczywiście... no ale jak już jakiś będzie to i dopiero tylko spacerówkę kupimy. Ale dużo osób ma z tej firmy Palex - jest też fajny palex perfect ale znaleźć nie mogę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to raczej się kawka przyjęła :) Ależ mnie kopie ten mój urwisek dziś :) Jak na razie co 2 dzień tak bardziej szaleje w godzinach popołudniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja nie dawno wróciłam i już wiem, że nie będziemy chodzić do szkoły rodzenia, tylko zdecyduję się na tą położną. Mam namiary i będę się umawiać chyba, ale jeszcze w poniedziałek po wizycie u gina, zapytam położnych z mojego szpitala czy też się takimi rzeczami zajmują w ramach NFZ. Nha, to nie były zajęcia szkoły rodzenia, tylko takie bezpłatne warsztaty.. Graga - daj koniecznie znać! Eljotko :) Słońce...przecież pisałam o tych warsztatach :) nawet link podawałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki mamusiu ale chyba cos znalazlam ,tylko zastanawiam sie nad tym co wybrac Mrzezyno czy Dziwnow?byla ktoras moze? ja umylam okno wlasnie bo zmieniamy rolety,dzis przyszly to pewnie M bedzie zakladal.... Ladny ten wozek,nawet cena do przyjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a w ktorych tygodniach poczulyscie pierwsze ruchy?Ja na razie jestem w 19 tygodniu ale nie czuje nic, moze przez to , ze jestem troche przy kosci? Czytalam , ze wtedy mozna czuc pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbe ja w 21 tygodniu a to moja pierwsza ciąża. Spokojnie. A łożysko na przedniej czy na tylnej ścianie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to Ci powiem, ze nie wiem lekarz nic mi o tym nie wspomnial a jaka jest roznica miedzy tym czy na przedniej czy na tylnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czytałam, to jak masz na przedniej to tworzy się taka poduszka, która "amortyzuje" kopniaki i można poczuć później. jak na tylnej to tego nie ma. Co do tłuszczyku to może też :) spokojnie, ja też wariowałam w 19 tygodniu :) poczujesz je na dniach na pewno! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziekuje Ci , ja tak pytam, bo lekarz jak ostatnio bylam to pytal czy czuje juz ruchy jak mowilam, ze nie to tak jakby zdziwiony byl , ale ja czytalam , ze nawet niektore kobiety to czuly w 24 tygodniu i puzniej, wiec nie ma sie chyba czym martwic a tym bardziej , ze ten tluszczyk jest hehe :P A nie wiesz moze , czy jezeli jest na przedniej scianie lozysko to lekarz zawsze poinformuje o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinien powiedzieć czy na przedniej ścianie czy na tylnej, mi już chyba w 12 tygodniu ciąży powiedział. i ostatnio też sprawdzał, bo pewnie zapomniał, że mówił. Ważne, żeby nie było przodujące. Ja jak byłam w 20 na wizycie, to powiedziałam też że raczej nie czuje, ale pewna nie jestem. Ale nic nie mówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie jak czujecie ruchy dziecka to macie wrazenie ze tam w brzuchu cos sie tak jakby napina? ja jak leze i poloze dlon na brzuchu i dzidzius sie porusza to w tym samym momencie odczuwam takie wlasnie napiecie w srodku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie troche uspokojilam uciekam film ogladac, trzymajcie sie mamuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny założylam niby profil,mam nadzieję ze się udało i będe czarna. U nas ok tylko chyba już zmęczona jestem tym tygodniem.Po pracy wczoraj i dziś pieliłam grządki,ciągle cos do roboty w domu itd wstaje o 6 i ok23 chodzę spać,niby 7 godzin ale o 5 mój wstaje do pracy to już sie budzę i potem to róznie...non stop w biegu jakos tak wychodzi. Imię dla syna to jak narazie Maks(Maksymilian).już od 2005 tak mówię ze jak synek to Maks wiec raczej tak zostanie. JA ruchy czuje od 2 maja i to był ok 18 tyg,pierwszym razem też tak miałam w 18 tyg.łożysko mam na tylnej ścianie. Wspaniałe to uczucie.... Emachines moje odczucia są podobne,już z niezłą siłą czuje te ruchy i takie napinanie też,połozenie płodu jest zmienne jak to napisał lekarz czyli jeszcze miejsce ma w wodach i pływa :) No nic narazie kończę i lecę na kąpiel. Później postaram się zajrzeć Narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa nie ma za co:) Co do łożyska- to ja mam przodujące niestety :( i to jest źle - ponoc najgorsze co może spotkac kobietę w ciąży. I pewnie jak nic nie zmieni się to urodzę z was najwcześniej już we wrześniu. A co do ruchów, ja też mam tłuszczyk ale to moje drugie dziecię i już pod koniec 16tc poczułam pierwsze coś. Ale pierworódki czują później - więc nie ma się czym martwić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia a z tym łożyskiem przodującym, to do 40 tygodnia ciąży się nie donosi? Jak to ogólnie wygląda? Ja też idę spać, mam coś bardzo niskie ciśnienie 90/60 - mam nadzieję, że na deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęsciara
czesc dziewczyny widzę, że poruszacie m.in temat ruchów naszych dzieci w brzuszku - mam pytanko, - jak często czujecie swoje maleństwa, bo ja niestety rzadko. nie wiem czy powinnam się martwić, go gin ide dopiero 3 lipca, bo ona wyjeżdza na wakacje. jestem w 20 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, napiszę więcej i o łozysku i o wszystkim jak wrócę od dentysty. No i najlepszego z okazji dnia dziecka - wkońcu my też to dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×