Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Dyska76 no mnie sie wlasnie wydaje ze od jakis 3 dni synek jakby mniej sie ruszal.czuje ruchy i w ogole ale te co byly jeszcze kilka dni temu to chyba czestrze i mocniejsze, choc nie powiem ze czasami nie przylozy matce kolo pępka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, U nas dziś ciężka noc była,nie spałam od 1.30-5 prawie wcale-czuwałam mały tak się najadł że aż mu się ulewało, prężył,stękał-rozglądał i najlepiej spał na moich rękach-to dzień słodki:)Spał jak Aniołek- ja nic nie odespałam bo wzięłam się za obiad potem prasowanie i tak zleciało.....teraz padam.....nie wiem skąd biorę jeszcze siły i energię do działania:) U nas dziś byl pierwszy spacerek-mały grzecznie spał-my z M dziwnie się czuliśmy z tym wózkiem;) :D heh po prawie 7 latach ......znowu....;) Mamuśka coś czuje że będziesz rodzić Ty teraz:P takze juz niedługo zobaczymy Twoje Malentwo:) Ja jem w miare lekkostrawnie.....na hemoroidy kupiłam korę dębu-będ robic oklady-już w miare się wchłonęły ale jeszzce dają znać.:( Buziale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja meza od kilku dni namawiam na male co nieco ale przynosi to skutek odwrotny od zamierzonego:( on twierdzi ze jak mam jeszcze 2 tyg czasu to nie bedziemy małemu psuć planów:) ech faceci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kobietki :) ja tez czuje ruchy, ale tez od jskichs 2-3 dni rzeczywiscie słabsze i rzadziej, troszke sie zmartwilam. Oj Marla, ale Ci zazdroszcze spacerku :) tez bym juz chciała z wozeczkiem spacerować :) Emachines, a u mnie na odwrót :) ale my musimy jeszcze poczekać trońkę :) Natalie, ja to raczej bede jedna z ostatnich, ale nawet sie ciesze, bo dzieki temu, ze Was czytam, to wielu rzeczy jeszcze sie zdążę dowiedzieć i troszke bardziej przygotować na przyjście Córeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my mieliśmy kąpiel pierwszą, myślałam, że będzie gorzej. a tu malcowi się podobało, gorzej tylko gdy był wycierany ręcznikiem :) emachines lepiej poczekać, niech maluszek rośnie jeszcze. my też dopiero zaczęliśmy w 40 tygodniu. marla a to kolki czy co? ja też padam, głowa mnie potwornie boli. próbowałam nawet drzemki ale nie wyszło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi plamienie przeszło, tzn na razie, ale brzuchol boli. I do tego ostre kłucia w środku. No ale przecierpieć muszę i tyle. No w sumie jeszcze z tydzień poczekać z tym rodzeniem, to będzie donoszona ciąża. To ja nie wiem jakie są skurcze porodowe, jak mi te kłucia przeszkadzają a jak boli jak ściśnie... to ja nie wiem jak wy się czujecie. Marla nie chcę być następna, bo jeszcze Dotiuszka, Diana, Dianakarina,Daffiiia,Rzodkiewa i inne powinny urodzić przede mną :P hihihihihh Ja obiecałam z Dyśką i resztą :P zostać do końca,hihihi xxxxxxx Poczytałam o kupkach itp. Oj co nas czeka hihihihihh :) :) :) xxxxxx a ruchy małego u mnie są rzadsze, choć dziś to teraz wariuje przy tych bólach i kłuciach :P xxxxxx DOBRANOC wszystkim :)laseczki i maluszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka ja dokladnie od 5 tez na nogach. Zawozilam meza do pracy. Dzisiaj juz wcale nie mam glosu i zdycham jak gruzlik musze sie wybrac do apteki niech mi da jakies leki które moge brac bo wykituje , czuje sie jak wrak czlowieka. ;/ Pol nocy mnie meczyly skurcze od plecow do brzucha. Uciekam do lozka pozniej cos naskrobie;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też od 5 jak się obudziłam tak po spaniu :( Mały ciągle się wierci i rozpycha. Pela lepiej się wylecz bo szkoda na porodówce siebie męczyć no i strach o maluszka ja też tak zwlekałam a teraz antybiotyk mam a jak mi lekarka powiedziała jak ja choruje to i dzidzia, i brzuch się przy kaszlu spina, boli masakra. Mamusia a miałaś usg robione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ania brzuch mnie od wczoraj non stop boli . Jade zaraz do apteki przy okazji bo mama ma wolne bo moja siostra zerwala miesnie kregoslupa szyjnego i teraz mama z nia jezdzi po chirurgach i ortopedach cala noc spedzily na pogotowiu. Ja jestem tak padnieta ze chetnie bym spac poszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitaJCIE dziewczyny i chłopaki :) U mnie nocka byle jaka, stres czy plamię a może krwawię zrobiły swoje, plus oczywiście nieodstępne bóle, to równa się nocka nieprzespana.Deszcz lał całą noc, walił w okna to se słuchałam. A przed 6 zasnęłam na godzinkę i czuję się jak połamana teraz i mega zmęczona. Ale już sobie kawkę i Mojemu zrobiłam, przy okazji robienia córce śniadanka. I ja też zjadłam, pozmywałam górę naczyń i znów w łóżku :D Brzuch pobolewa, plamienia lekkie,więc jest ok,mały właśnie ma czkawkę :) xxxxxxx ania_k usg nie miałam, dopiero w najbliższy czwartek, bo w gabinecie gin nie ma sprzętu. Juz nie mogę się doczekać. xxxxxx Pela to nie moja sprawa,ale jak zamierzasz zaraz rodzić to przejedź się do rodzinnego - musisz być zdrowa w trakcie porodu, chcesz by maluszek się czymś zaraził ???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia i ja mam usg w czwartek o 18 :) To i ja dołączam się do życzeń urodzinowych STO LAT dla Swinkapiggy i Diany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślę,że to ich urodzinki, bo mam info na Fb :) ania_k a po usg pojedziemy rodzić :D hihihihi xxxxxxxxxxxx ale zjadłabym słodką bułeczkę, rety zachcianki na koniec ???? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia twój plan odnośnie porodu jak najbardziej mi się podoba Słodkiej bułeczki nie mam ale mam ciasteczka domowe co z córą robiłyśmy :) A i zupka kalafiorowa jeszcze chwilke i już gotowa bedzie. A i gar bigosu mąż robi od 3 dni abym przed porodem sobie zjadła i nacieszyła się smakiem bo potem to dieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka kochane,jak tam mamuski sie czuja?ja dzis pozwoliłam sobie na dłuzsze leniuchowanie w wyrku:)mały dopiero co sie obudził...to trzeba sie ogarnac,ale najpierw kawka i sniadanko..Pogoda okropna,leje,zimno..brrr,az sie z domu nie chce wyjsc,i dzis chyba nawet sobie podarujemy wyjscie po Lenke do przedszkola...trzeba bedzie kogos wykorzystac...:P mamusia ty juz masz naczynia pomyte,a umnie sterta czeka i chyba jeszcze sobie poczeka:P nic mi sie nie chce...w ciazy to non toper sprzatałam,okrucha u mnie nie dało sie znalesc,a teraz...matko!:P która dzis rodzi???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia pozmywałam, bo Mój ciągle wszystko robi i wczoraj nie dał rady, to ja dziś choć pozmywałam. A on sobie śpi i nie budzę go. Zimno u nas, wieje, ale po całonocnym padaniu to słońce o dziwo świeci. Można by okna pomyć ale kurczę za mocno wieje... xxxxxx Znów mocniej plamię, ehhhh jak się nic nie zmieni do południa to chyba na IP podjadę. Choć dziewczyny pisały,że też tak miały - no i człowiek zdurniał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macro, Szczerze, nie wiem czy to 18 będzie, ja wolałabym po 21 października ale sama nie wiem jak będzie. Ale kto wie, może dziś,może jutro :) a może za tydzień... Dafiiia, jak twój mąż ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia,no ja dzien po wizycie plamiłam i az w koncu czop mi wyleciał,i akcja sie zaczeła....eh...nie wiem czy to normalne?w moim przypadku nie było,a moze faktycznie jedz na IP,bynajmniej bedziesz spokojniejsza....a mowisz ze jeszcze do tego brzuch cie boli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej dziękuję za życzonka no tak na FB się pokazuje iunformacja :) u mnie dobrze, nie spałam od 5.30 i robiłam masaż pleców Pawłowi, bo wczoraj coś dźwignął i jęczał całą noc, teraz czekam na śniadanie urodzinowe do łóżka... będzie ciężko, bo nie ma go już 30 minut, chyba się przejął zbyt dokładną instrukcją co do bułek, bo niestety naszło mnie dziś na bułki i to na konkretne, żadne inne, więc pewnie chodzi i szuka... ach ci nasi faceci, jeszcze muszą wytrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia to cos dlugo plamisz.lepiej sprawdzic na ip. wiecie co,nie rozumialam slow wyspij sie w ciazy,nawet jak pisalyscie.a dzisiaj po nocce co 1,5 maly sie budzil na karmienie,przebieranie zanim usnal to godzina minimum..ledwo na oczy widze a sutki mi odpadaja.sprubuje tych kapturkow.jak mi dzis ten laktator nie przyjdzie to zwariuje.ide spac dalej,poki maly usnal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macro oj popłakałam sobie troszkę oczywiście głupia ja obejrzałam jeszcze inne filmiki które sa bardzo smutne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macro super filmik nadesłałaś, aż łezka zakręciła mi się w oku. Jeszcze kilka dni i ja przytulę swojego synka. Oczywiście przyłączam się do życzeń, Wszystkiego Najlepszego Swinkapiggy i Diana :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim. dawno nie zagaldalam ale mam wiadomosc od diany 26 Wpiszcie do tabeli Liwia ur 2.10 o 23.25 :-) 3310g i 54 cm, miała cesarkę. beda w szpitalu do następnego tygodnia bo obie maja antybiotyk. Chyba doszło do zakażenia wewnątrz macicznego. ale ogolnie czuja sie dobrze. bardzo was pozdrawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj eliotka!!co tam u ciebie,jak tam maluszek??:)ale super,ze Diana ma juz malutka:)i nie bawem wruca do domciu... Diana GRATULACJE!!!! Co do tabelki,to mamusia robi to najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY****************************************** NICK..............WIEK..........MIASTO............TERMIN. .............PŁEĆ dotiuszka.........31............lubelskie...........10.20 12...... ......córka reniaaa22.........22...........lubelskie.............04.1 0.2012..........SYN dafiiia..............22...........war.maz.............05. 10.2012........SYN olka25ul..............24..........wlkp..................0 6.10.1 2..........???? Dianakarina......28...........war.maz/Anglia....07.10.201 2........SYN Rzodkiewa........27...........śl/Anglia.............07.10.2 012........MATEUSZ Diana..............26...........Rzeszów.............07.1 0.2012........LIWIA maryjka..........35............Kraków..............07.10 .2012........córeczka klara.klara.......37...........mazowieckie........10.10.2 012. ......SYN paciek90.........22...........małopolskie..........10.10 .2012........córcia Moniś83..........29 ...........Warszawa...........14.10.2012........TADEUSZEK Aleksandra82....29...........Bydgoszcz...........15.10 .2012........SYN Ania3107.........25...........dolnośląskie..........16. 10.2 012........SYN Ania 23...........23...........Katowice..............17.10.2012.. ......? emachines.......29...........Śląskie.................17 -18.10 .2012...MIKOŁAJ dan-mos..........33...........Katowice.............19.10. 2012........AGATKA Macro............31...........podlaskie..............23.1 0.2012........Syn Pela1992.........20..........Opolskie................24.1 0.2012 .......FRANEK barbe77..........25..........Śląskie/Belgia.........25. 10.2012........córeczka mamusia .........32..........podlaskie...............27.10.2012..... ...FILIP Agusssia2008....22..........Wielkopolska..........28.10.2 012........KUBUŚ Ania_k26.........28..........Małopolskie............28.1 0.2012........Patryk Natka1024......24..............śląskie...............28 .10.2012.........Syn miluchnaaa31....32..........Śląskie..................29 .10.2012 ........chyba SYN graga007.........26..........Śląskie..................2 9.10. 2012........DOMINIK mala fu............33..........DE/łódzkie............29.10.2012 .........? -ania-m-...........24..........Śląskie................. 30.10.2012.........Syn Dyśka76...........36..........mazowieckie.........30.10. 2012.........Córeczka Nha.................24..........kuj-pomorskie.......12.11 .2012 ........LAURA ************************TULĄCE SWOJE SKARBY**************************************** NICK..............TP..............DP.............WAGA.... .....DŁ........RP...........IMIE eljotka........14.10.12r.....20.08.12r....1,640kg....... 45cm......CC.........KUBUŚ Tusia21.......20.10.12r.....13.09.12r....2,450kg........50cm ...CC........WIKTOREK kosiorakis....22.09.12r.....13.09.12r....2,770kg........5 5cm .....CC.........JANEK kosiorakis....22.09.12r.....13.09.12r....2,530kg........4 9cm ......CC...... ..TOMEK adza1987.....25.09 .12r.....24.09.12r...4,000kg.........59 cm.....SN.........FABIAN Agulka1976....20.10.12r.....25.09.12r...2,930kg.........55cm ......CC........MARYSIA Marla...........13.10.12r.....26.09.12r...3,350kg........ .51cm......SN........ANTOŚ jordan.pl ......08.10.12r......27.09.12r...4,190kg..........59cm.....C C....Magdalena pazMama......13.10.12r.....28.09.12r....2,900kg.........4 6cm......SN........JULKA Viviii............02.10.12r. ....29.09.12r...3,450kg.........56cm......??....MAGDALENA nata_lie........29.0 9.12r ....29.09.12r...3,020kg.........55cm......SN........KUBUŚ Mamacóreczki.07.10.12r....02.10.12r...3,310kg......55cm. ... SN...MAKSYMILIAN Diana26......07.10.12r.....02.10.12r....3,310kg......54cm....cc...Liwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×