Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

......otóż to mamuśka do tablicy wzywana:P Nie ładnie się nie odezwać do kuleżanek z cafe:P nie ładnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane! moj Adaś spi jak nie wiem, coraz dluzej i coraz wiecej mleka pije. dzis bylismy na werandowaniu, troche sie dziwil jaki ten swiat wielki teraz znowu spi i tez puszczam mu kanal Kraina Lagodnosci z Open Fm. i chyba to bardzo lubi, bo jak jest cisza to jakis niespokojny sie robi tata super sie odnalazl w nowej roli poza tym wszystko dobrze, ranka pooperacyjna sie super goi zawsze jak na nia patrze to pamietam co przezylismy wiem jedno, mielismy trudny start, okropnie trudny i ciezki, ale tym bardziej czyni nas to silniejszymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinka piggy no ciężki ten start mieliście-ale najważniejsze ze już z górki:)zdrówka życzymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kochane podczytuje sobie Was tutaj, trochę tez podgladam na fb Wasze Maluszki, ależ fajne te Dzieciusie i tak milo się patrzy jak rosną, zmieniaja się i robią takie bardziej "dorosłe". Moje Kluseczki rosną jak na drozdzach i są coraz bardziej pocieszne i kontaktowe. Slinia sie na potegę i juz nie obejdzie się bez sliniaczków, pakuja do buzi całe piąsteczki i tylko cmokanie słychać :) Trudno mi pisać bo wiecznie jakieś zajecie jest przy malacach, choć teraz pomaga mi cały zastęp mat, bujaczków, leżaczkow i pozytywek to jak się znudza to tylko ich przerzucam miedzy nimi. Najgorsze w dalszym ciagu sa noce i choć przerwy w jedzeniu sie wydlużyły to i tak jak ledwie poloze sie po karmieniu jednego to zaraz drugi budzi się glodny. U mnie Jaś miał ciemieniuchę i pomogło lipobase krem, rewelacyjnie szybko. W ogole ten mój Jasio to taki delikatniejszy od Tomcia jest, wiecznie ma nosek przytkany no i juz zapalenie ucha przechodził :( Ale duzo bedzie chrztów w te święta, zazdroszczę ze macie lub wkrótce będziecie mialy to juz za sobą, my chyba zdecydujemy się na czerwiec dopiero. Ja w tydzień po porodzie juz miałam swoją wagę sprzed ciązy a teraz jestem 4kg na plus. Jedzenie w biegu i czegokolwiek robi swoje a poza tym wyjątkowo smakuje mi co słodkie. W dodatku od jakichś 2 tygodni wychdzą mi włosy, garsciami i wcale z tym nie przesadzam, wszędzie widze kłaczyska, nawet dzieciom wokół szyjek się oplatują:/ Jeszcze z miesiąc i zostanę łysa. Wy nie macie z tym kłopotu. Lecę na kapanie- buziaki dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marla, tusia:) widocznie co region, rodzina to inny obyczaj, moja mama do naszej czworki miala jedna swiece i jedna szatke ktora jej teraz na pamiatke zostala:) Kosiorakis ale fajnie ze sie odezwalas i wcale ci sie nie dziwie ze czasu nie masz:) ja jak narzekam to sobie zawsze mysle co by bylo jakby blizniaki byly:) Moj po szczepieniu jak nie moje dziecko, prawie caly dzien przespal i teraz dopiero wiem jak naprawde placze:) wazy dzisiaj 4970 czyli w miesiac kilogram przytyl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i tez sie slini i zaczyna rece do buzi wpychac, ale narazie poznaje co to paluszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............IMIĘ.....NARODZINY...WAGA UR..WAGA AKT....KARMIENIE tusia21..........Wiktor......13.09.12.......2450......... .4050.........P marla ............Antoni.......26.09.12......3360..........5600... ......P nata_lie...........Kuba.......29.09.12......3020......... ..4950.........P Viviii..............Madzia.....29.09.12......3450........ ...5500........SZ Diana26...........Liwia.......02.10.12......3310......... ..4800.........P Dianakarina1983..Leo.......09.10.12......3120...........5 100........SZ emachines........Mikołaj....15.10.12.......3100......... ..4800........SZ mamusia ........Filip........15.10.12.......3300...........5300... ......P asiaz1982.......Kacper......16.10.12........2960......... ....3900......M Rzodkiewa.......Mateusz...17.10.12.......3720...........5 500.........P Moniś83 ......... Tadeusz...18.10.12 .......3300 ..........4360 ........M Aniak26...........Patryk.....19.10.12........3800........ ..4300.........P Nie wiem dziewczyny czy sie wpisujcie czy nie .. Ja uaktualniam Dzis zesmy sie wazyli . Maly juz czuje sie lepiej ale nosek zalatarzony . Wczoraj paracetamol w czopki połówke zaaplikowalam moze to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............IMIĘ.....NARODZINY...WAGA UR..WAGA AKT....KARMIENIE tusia21..........Wiktor......13.09.12.......2450......... .4050.........P marla ............Antoni.......26.09.12......3360..........5600... ......P nata_lie...........Kuba.......29.09.12......3020......... ..4950.........P Viviii..............Madzia.....29.09.12......3450........ ...5500........SZ Diana26...........Liwia.......02.10.12......3310......... ..4800.........P Dianakarina1983..Leo.......09.10.12......3120...........5 100........SZ emachines........Mikołaj....15.10.12.......3100......... ..4800........SZ mamusia ........Filip........15.10.12.......3300...........5300... ......P asiaz1982.......Kacper......16.10.12........2960......... ....3900......M Rzodkiewa.......Mateusz...17.10.12.......3720...........5 500.........P Moniś83 ......... Tadeusz...18.10.12 .......3300 ..........4360 ........M Aniak26...........Patryk.....19.10.12........3800........ ..4300.........P Pela1992...........Franek.....21.10.12........3080..........4600.........M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, jestem :) Dziś byłam pół dnia na zakupach ostatnich świątecznych - chyba :P, potem u teściowej.... wróciłam chora od niej z jej gadania. Dziś stwierdziła,że maluch ma nietolerancję laktozy bo JA za dużo jadłam w ciąży lodów.................... to jej powiedziałam co myślę o jej gadaniu i szybko do domu wróciliśmy z moim ! z niepotrzebnym nerwem. xxxx Dziś pakuję prezenty - dzieciaki śpią, więc mam chwilę, by choć połowę popakować,stąd też czasu nie mam na pisanie. Jutro podejście numer 2 : szczepienie. Może zaszczepią wkońcu :D xxx Dobrej nocki kochane, buziaki dla maluszków :) ****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia zdjęcia super:)Ależ Julcia podobna do Ciebie i taka wesoła:D Urocze zdjęcie to na którym Filipcio jest wtulony w Ciebie:) cuuudne...... Co mówiłaś że zdjęcia nieciekawe...? Pakuj pakuj te prezenty...:P DLA SIEBIE TEZ SPAKOWAŁAŚ?:P kosiorakis- Ukłony w Twoją stronę...jak się mają nasze nieprzespane noce i zmęczenie do Twojego......muszę poszukać Cię na fb.....i obejrzeć Twoje Slonka...A jak Konradek-pomaga ?:) Dobranoc mój SSAK MNIE WZYWA......MLEKOJAD POSPOLITY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga no przecież żartowałam ;) Jejku zdycham... jak po kąpieli zajmuję się Tadeuszem to pot mi spływa spod tej maseczki. Mam nadzieje, że jutro będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosiorakis super ze sie odezwalas,mi nie wypadaj wcale wlosy a wrecz przeciwnie wzmocnily sie,nie wiedzialam po czym ale juz wiem...po pokrzywie pije 2filizanki dziennie,w ciazy i teraz jak juz wiedzialam ze nie bede karmic piersia bo nic nie mialam mleka juz...i wlosy mi tak szybko urosly..ze ide odrosty na swieta zronbic:) ale te osoby co karmia piersia niech nie pija pokrzywy,wplywa negatywnie na laktacje bardzo wam zazdroszcze ze wasze dzieci tak ladnie spa,moje dziecko wczoraj przez caly dzien spalo moze z 40min,ucinalo sobie kilka drzemek po pare min i juz wyspany..nic zrobic nie szlo...w nocy tez rewelacyjnie nie spal...chodze jak bledny rycerz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobryyyyyyyyyyyy koniec świata się zbliża kobietki, co Wy na to? Jak przygotowujecie się i Wasze maluchy na ten wielki dzień? :) xxxxxxxxxxxxxx Mój wspaniały mąż kupił prześliczną sukienkę na święta (nie na koniec świata) dla naszej córci..no cudo..do tego buciki z tego samego materiału..czerwony aksamit, coś takiego, pod tym koronki i podszewki, no bardzo wytworna i elegancka, a la wizyta u królowej elżbiety. I tak jakby szyta dla dużej już osoby, nie w stylu dziecinnym. Fakt że źle popatrzył na ceny, bo wziął z białą bluzeczką która była obok, bluzeczka kosztowała 6 euro i patrząc na sukienkę po raz drugi popatrzył na cenę bluzeczki i też był przekonany że kosztuje 6 euro (he he, naiwność meżczyzn w sklepach nie zna granic)..ale spoko, pocieszylam go w domu (gdy go uświadomiłam jaka była rzeczywista cena sukieneczki - nie zorientował się nawet w sklepie płacąc kartą!!!), że i tak bysmy kupili, bo piękna, a poza tym są święta, a poza tym to pierwsze ubranko które kupujemy, bo ciągle dostejmy cos od ludzi...pocieszył sie całkowicie i jak mówie nawet pojechal dokupić te buciki :) Po czym znowu się zachmurzył gdy go uświadomiłam że jego siostra mówila że kupi małej coś na święta, a on tego nei słyszał. Ale znowu go pocieszyłam mówiąc że ma prawo jako ojciec kupić córce sukienkę na święta, a poza tym ubranko siostry włozy się w boże narodzenie albo na nowy rok i spoko :) serwis psychologiczny młodego ojca działa niezawodnie... xxxxx miłego dnia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I my się meldujemy:)przed końcem świata;) Ja się śmieje z mojego męża że jest egoista.On pracuje w jednostce Wojskowej na Kabatach i tam maja schron jakby co....a rodzina to co ...?kazał zejść do piwnicy jakby alarm był:) Jem śniadanie dopiero.....Antoni słodko chwyta zabawki nad leżaczkiem:)no i oczywiście pięść zajada.....zaraz cafe .....no i znowu prasowanko:(ręc opadają... a gdzie macro-się lecni?:)emachines?hmmm?mama córeczki? wczoraj wieczorem wesżłam na topik wrześniówek-am to mega posty piszą ale sa dopiero na 400 stronie a my 602:D ŚCISKAM MOCNO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świnka Piggy ja jestem jak najbardziej za..... Na razie Antoś miał jedna dawkę i nie gorączkował.....choć dostał mega bombę 5w1 ,rotawirus i wzw......Szymon byl szczepiony zwykłymi i gorączkował po nich strasznie-ale może to też od organizmu zależy......szkoda tylko że są tak drogie:( eh ale rodzice niektórzy się zapożyczają żeby zaszczepić dzieci. Na moich ostatnich studiach podyplomowych było dużo o szczepionkach.....i wszyscy polecali te skojarzone.....choć na zachodzie już się od nich odchodzi-znowu nowa moda-nowy koncern......ja szczepie skojarzonymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj pytałam pediatrę co ze szczepionkami, to powiedziała że przyjdzie mi do domu wezwanie pocztą z ksiażeczką szczepień, które zaczyna się po 3 miesiącu życia dziecka.... i tam były mniej więcej te same szczepienia co w polsce (oprócz gruźlicy, na którą się nie szczepi już tutaj), plus pneumokoki jako te refeundowane od państwa...... no to póki co czekam na wytyczne w skrzynce pocztowej, a potem będę dowiadywała się czy to będą szczepionki skojarzone czy nie, ale jak znam siebie to zdam się na praktykę stosowaną tutaj powszechnie, bo inaczej zwariować można jak człowiek zaczyna się zastanawiać co lepsze dla dziecka i podejmować taką decyzję..wolę spytać lekarza i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mi tu różne głupoty ludzie mówią, że po skojarzonych to są straszne komplikacje w zdrowiu dzieci i autyzm i jakies inne zapalenia móżgu itp. zresztą my najpierw musimy dosta zgodę o z tego co wiem nie wszystkie dzieci moga byc szczepione skojarzonymi. marla - data fajna, dzieci urodzone dzisiaj beda mialy fajna date urodzin. nasz Adaś dziś ma wg daty równo miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świnka ..... Po pierwsze nie udowodniono, ze to od szczepionek, po drugie chodziło o szczepionki MRR2 (ospa, świnka, różyczka) i te szczepionki zostały na zachodzie wycofane i zastąpione innymi, nowszymi, zawierającymi mniej konserwantów i rtęci. Po nich było również dużo przypadków innych powikłan - bezdechy, znaczne cofanie się dzieci w rozwoju itd. W Polsce niestety wciąż korzysta się z tych szczepionek i nie ma możliwości sprowadzenia lepszych zamienników, przynajmniej jak na razie i na skale masową (o kasę chodzi, bo o co) .....poczytaj sobie artykuł http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/22205.... także nasze dzieci są" królikami doświadczalnymi"......nikt nam nie da 100% pewności że nie będzie ubocznych skutków.....niestety.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluś-odra ,świnka,różyczka.Ospa płatna. A więc. U nas z grubsza oki. Moj starszy ma faze na okulary. W pt zajawił ze słabo widzi na prawe oko,wszystko rozmazane :) wiem ze ściemia. Ale gdzies tak od wrzesnia jak mial wirsówke to terazz przy byle jakim katarku zaraz robi mu sie czerwony faałd spojówkowy.Stosowałam świetlik,biodacyne,trobex. Bez efektu,zaraz to samo. I wybralismy sie do okulisty. Wzrok sokoli, a na te oko krope.Po 1 zastosowaniu juz obrzeku nie ma,mamy je stosowac 7 dni/3razy. Takze marzenie o okularach sie nie zisci (przeciwisłoneczne nie wchodza w gre). a ja byłam na usg jamy brzusznej,od pocz tej ciazy mialam bóle jakby zoładka.Promieniowalo wprawa strone. Byłam pewna ze kamienie na woreczku sie rozkrecaja :). Ale nie. wszytsko oki na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macro...tak masz racje :odra........ a cóż on z tymi okularami?hmmm?może weź przeciwsłoneczne i wyjmij szkła niech chodzi w domu w oprawkach:D to mu się znudzi;) najbardziej dzieci zwykle chcą czegoś czego nie mają..... Ja od dwóch dni mam schizy jakieś- cholerka jajniki mnie bolą ,ciągną,kłują.......tak jak na początku ciąży:P do tego ból w dole kręgosłupa.Na wynik cytologii czekam już ponad miesiąc i nie ma go:/ zaczynam sie martwić co to jest-czy tylko hormony? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Marla, może ty w ciąży :P i będzie dziewczyneczka ?? :D hihi a co do zdjęć, moim zdaniem za ciemne i takie sobie,ja też trochę bawię się robieniem zdjęć od dłuższego czasu,to i może dlatego mi nie pasuje... xxxx No i synuś nie zaszczepiony, byliśmy dziś i nic,strupek na rączce i nie chcą szczepić. Czekać aż zejdzie całkowicie. Waży : 6kg !!!!!!!!! a ma niecałe 2 miesiące !!!! Powiedziała lekarz,że mam karmić minimum co 3 godziny. Jak on po dwóch szaleje z głodu :( no ale wielkoludem też lepiej,żeby nie był....No i cały czas sama pierś, więc chyba mimo,że takie flakowate, to jednak mleczko jest :D xxxxx NICK...............IMIĘ.....NARODZINY...WAGA UR..WAGA AKT....KARMIENIE tusia21..........Wiktor......13.09.12.......2450......... .4050.........P marla ............Antoni.......26.09.12......3360..........5600... ......P nata_lie...........Kuba.......29.09.12......3020......... ..4950.........P Viviii..............Madzia.....29.09.12......3450........ ...5500........SZ Diana26...........Liwia.......02.10.12......3310......... ..4800.........P Dianakarina1983..Leo.......09.10.12......3120...........5 100........SZ emachines........Mikołaj....15.10.12.......3100......... ..4800........SZ mamusia ........Filip........15.10.12.......3300..............6000... ......P asiaz1982.......Kacper......16.10.12........2960...........3900......M Rzodkiewa.......Mateusz...17.10.12.......3720...........5 500.........P Moniś83 ......... Tadeusz...18.10.12 .......3300 ..........4360 ........M Aniak26...........Patryk.....19.10.12........3800........ ..4300.........P Pela1992...........Franek.....21.10.12........3080....... ...4600.........M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak tylko coś napiszę to nikogo nie ma, ehhh lecę kończyć pakowanie, bo wczoraj zasnęłam :P xxxx Miłego popołudnia ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pytalam pediatre o to czy rzeczywiscie autyzm ma cos wspolnego ze szczepieniem,powiedziala ze bzdura,ktos temat rzucil i rozsial zamet,powiedziala ze ostatnio szczepila rodzenstwo,12,14lat nie bylo wcale nigdy szczepione i obije autystyczni... my bedziemy szczepic 6 w 1 plus rotawirusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja też szczepiłam skojarzonymi 6w1 i rotawirusy, a potem pneumokoki (te droższe, na 12 szczepów)........ Mam pytanie z innej beczki. Do fotelika maxi cosi cabrio fix chce stelaż z kółkami - pojaśnijcie mi proszę, czy wystarczy kupić spacerowkę maxi cosi i podejdzie to do fotelika czy potrzebne są jakieś adaptery? i jakie rozwiązanie wybrać by nie wydać fortuny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj christmas party z pracy.:) tata zostaje z synkiem . Zobacze moje mordki zjem cos dobrego a moze lampke wina wypije .. Mleko usilnie ściąganie od kilku dni . :) dlugo jednak nie posiedze bo moj A jutro na 5 do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×