Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Pani doktor powiedziała dzis ze maly super rosnie i ze wszystko w porządku oprócz bioderka.. Ze mu prawa noga ucieka... Zla jestem ze to tak dlugo sie ciagnie wszystko ze czekają tak dlugo.. Po usg dopiero mam sie do niej zgłosić . Noi czekam tez na list na szczepienia a myslalam ze to bedzie dzis..Mam nadzieje ze dowyjazdu wszystko zalatwie . Dostaliśmy receptę na oliatum płyn do kapieli i balsam do ciała bo maly ma strasznie sucha skore po litrze kiedy ja to zuzyje ale spoko przynajmniej nie musze płacić bo jak na receptę to za darmoche :) Pospalismy z malym troszke.. Idziemy na cyca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po zakupach :) wypad udany, choć gdybym wiedziała (taka zorientowana jestem odkąd urodził się brząc), ze dzisiaj po 19 w każdym sklepie rabaty od -10% to bym pojechała jutro, bo ludzi było, a zaparkować.. oj cieżko było :) Rzodkiewa, jak to u was za darmo jak na receptę? też tak chcę :) u nas oilatum na allegro 1l to chyba 90zł. kurcze mam nadzieję, ze z bioderkiem nie będzie źle u Mateuszka. a w razie czego, to pieluchowanie, czy jak? dan - mos gratulacje, że już po :) tak w ogóle, to jakieś inne pieluszki się wtedy stosuje? zwykłych nie można? mój Kuba znowu się zasrał w huggiesach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W uk Kobieta do roku po porodzie dentysta i recepty za darmo a dzieci do 16go roku za darmo wiec super. Tutaj 500ml oliatum to koszt 8-9 funta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Moją nieobecność tłumaczę brakiem czasu ale i tak nie jestem pewna czy któraś zauważyła, że mnie nie ma :) Dziś byłam zamówić chrzest ( w święta będą chrzciny). U nas też chorobowa teraz córa od 3 godzin wymiotuje :( Patryczek jest po szczepieniu waży 4600 i czasem przesypia cała noc lub budzi się raz na karmienie ( a ostatnie karmienie o 21) dalje je co 4godziny choć czasem robi sobie dłuzsze przerwy. Je tylko moje mleczko i uśmiecha się juz tak świadomie strasznie lubi jak się do niego coś mówi. U nas usg bioderek dopiero przed nami ale na ten rok terminów brak więc dopiero w styczniu pójdziemy. Pierniczki świąteczne już upieczone i mam w planie upiec ciasteczka z przepisu VIVI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia z tym pieluchowaniem chodzi o to, że między pampersa a body wkładasz poskładaną pieluchę tetrową tak, żeby miało nogi "na żabę" - wyobraź sobie jak dziecku ma być w tym wygodnie. Widziałam jaka Agatka jest szczęśliwa rano, jak na chwilę, przy zmianie pieluchy ją z tego uwalniałam. Najgorsze było to, że "chodziła" w tym całą dobę i lekarz pozwolił ściągać tylko do kąpieli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z innej beczki - po półtorej miesiąca wrócił mój komputer z naprawy, więc zamierzam się częściej odzywać, bo z mojej przedpotopowej komórki to była porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To straszne z tym pieluchowaniem. Biedne dzieciaczki :( xxx Natali wyrzuć w cholerę to dziadostwo ;) Mój po wielkich wieczornych przejściach zrobił kupę. Cały czas ta kupa co 2 dzień :( Dziś była jakaś bardziej zielonkawa. xxx Ania witaj w klubie - chyba większość z nas biedzie robić chrzciny w święta. Ja właśnie siedzę nad listą dań i listą zakupów. xxx Agulka no to kiedy idziesz na badanie? Ja mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu już będę zdrowa i pójdę jak mąż będzie już na urlopie. xxx Mąż się zaczął zastanawiać nad sensem szczepienia przed świętami. Jesteśmy umówieni na 19. No i nie wiadomo jak mały zareaguje a 21 przyjeżdża do nas tłum ludzi. Nie chcielibyśmy, żeby się pochorował na święta chociażby ze względu na chrzest. Jak myślicie - lepiej to przełożyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym pieluchowaniem to nie zazdroszcze nikomu:) a u ciebie rzodkiewa co kazala robic? pieluchowac? dan mos obys nie wykrakala z tym udzielaniem sie, bo Agatka uslyszy i Ci nie da:) ja oczywiscie po zakupach ale nic sobie nie kupilam:) bo jak sie chce to nic nie pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja bym przełożyła chocby ze wzgledu na ten chrzest:) albo poszła wczesniej, np wtorek albo sroda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) nie odpowiem każdej z osobna, padam na nos jak to się mówi :( mój kręgosłup wysiada, muszę przystopować bo boję się,żeby rwa kulszowa się nie odezwała. A wiecie co, dziś spojenie łonowe pobolewało mi, niby sprawdzone przez lekarza,że ok, a poskakałam dziś "po oknach" i coś pobolewa. Sprzątam,zakupy, pakowanie,dzieciaki itd. bo raz że troszkę trzeba - choć na chrzest sorzątałam, ale trochę trzeba mimo wszystko :) a dwa ,że mam 1000% ENERGII zapewne po tym czasie spędzonym w łóżku :P xxx A teraz wzięłam KARMI i pół wypiję na lepszą laktację i idę spać :) xxx oj dziewczynki, macie roboty na chrzest w Święta - ja mam na szczęście to za sobą :D xxx wszystkim zakatarzonym - zdrówka :) xxxx Graga nie ma za co, jutro wysyłam :) Moniś, ja bym przełożyła, choć wcale nie musi być źle. Dobranoc i do jutra :) Filipek śpi to i ja lecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki u nas bez zmian, to znaczy wszystko dobrze, maluch sie fajnie rozwija, chociaz wiekszy kontakt zlapal z tata niz ze mna, chyba dlatego, ze tata sie wyglupia caly czas :) poza tym ja nie sprzatam, nie mam czasu i nie chce mi sie, ogarniam tylko dom jesli chodzi o podstawowe sprzatanie, ale okien nie myje, bo nie ma sensu, wole na wiosne, w tym roku wigilia u mnie, bo ja sie z dzieciaczkiem jeszcze nie ruszam nigdzie, a ui moich rodzicow w domu zimno, wiec w tym roku rodzice i tesciowie zawitaja do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga no co ty nic nie kazali robic czekają na usg dlatego jestem zla bo juz by sie kończyło pieluchowanie a tak to jest bardziej świadomy i bedzie sie meczyl..!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa i ania_k jpamiętamy tylko wszystkie ogarnąć która nie odzywa się to problem :) czasami nie łapię się hehe :) no uciekam spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dan-mos kurcze nie wiedziałam, że to tak wygląda. ponoć jak byłam mała to też miałam pieluchowanie, tylko wtedy jakąś wkładkę się nosiło. u mnie kubuś tak w ogóle to lubi leżeć na żabkę :P szczególnie na brzuszku :) xxx Moniś idź wcześniej, albo po świętach. xxx Ania_k fajnie że się odezwałaś. wiesz jak to teraz jest, każda z nas zalatana, że czasem się nie zauważa że którejś nie ma. ale ważne, że się odezwałaś. Jak znajdziesz parę stron wcześniej tabelkę, to wpisz się z wagą :) xxx w ogóle to w biedronce (nie wiem czy pisałam, czy miałam wam napisać) jest promocja na dady, 2 opakowania za 50zł. promocja trwa do tej niedzieli. ja tam sobie chwalę i kupię, a co :P xxx zazdroszczę wam tego chrztu, a z drugiej strony cieszę się, ze będę robić wiosną kiedy będzie ciepło. tylko że wy już dawno zapomnicie a ja będę przeżywać :) no ale cóż radzić. xxx uciekam spać, oby mój królewicz miał taką nockę jak dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
aniu nikt nie zapomnial, wiele razy natalie i monis wzywaly do tablicy zeby sie odezwac:) Mo ma dzisiaj dzien kupy, juz 3 razy sie zesral bo inaczej tego nazwac nie idzie... Dwa razy w dade 3 wiec spoko, ale za 3 razem w 2 i bylo wszystko poza-wiec nie obylo sie bez umywalki:)a smiac mi sie z niego chcialo bo te wszystkie kupki robil podczas jedzenia, a jak sie skupial:) Natalie a myslisz ze ile zuzyjesz tych 3? Bo ja mam 4 paczki i nie chce na zas kupywac jakby potem znow mialy byc za male:) Mamuska jeszcze raz dzieki:) caluje na odleglosc:) Swinka dobrze ze wszystko ok:) Rzodkiewa to wsadzaj juz mu teraz pieluche - na pewno mu nie zaszkodzisz, a kiedy usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktor powiedziała ze UCIEKA MU PRAWA NOGA myślisz graga ze do tego tez sie poeluszkowanie nadaje..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Przepraszam z gory ze do rzodkiewy tylko. U nas nikt nic nie mowil o bioderkach i sie martwie. Mial ogolne sprawdzenie u lekarza ogolnego i nic nie mowil a jak pytalam pielegniarki srodowiskowej wczesniej o usg to powiedziala ze to badanie jest robione tylko kiedy sa wskazania. Nie mam pojecia o co chodzi. Rzodkiewa jak to sie stalo ze wam te bioderka sprawdzili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bylismy jeszcze w szpitalu i przychodzili lekarze go sprawdzać czy ma jajeczka dwa paluszki wszystkie czy odruchy prawidłowe to sprawdzała tez nozki czy prawidłowo sie ruszają i rączki i wtedy powiedziała ze nie za bardzo jej soe to podoba ze nozka klika w stawie biodrowym ale ze to trzeba sprawdzić .. Moze pamiętasz takie badanie ( chociarz ty mialas cesarskie to moze cie nie było przy tym, a ze nie było problemu to nic nie mówili) . Ale owszem gdyby cos było nie tak napewno by ci dali znac. Xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga 2 zuzyylismy 4 opakowania,wiec mysle ze tu bedzie podobnie.choc sa niby do 9kg.a 9 kg kuba powinies miec jai bedzie miec rok (jak dobrze pamietam dziecko potraja wage urodzeniowa w 12 miesiacu zycia),ale jemu cos szybciej dupsko rosnie:) Mam tylko 1 paczke dad 3,wiec kupimy pewnie a co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o bioderka nam od razu w szpitalu powiedzieli,żeby pieluchować - wkładać jedną pieluchę tetrową na pampersa i zapiąć body,żeby była stabilna- do czasu wizyty u ortopedy. I tak robiłam. Położna to samo mówiła, teraz na szczęście jest ok. A idziemy na kontrol 2 stycznia. Z Julią było gorzej, pisałam,że nosiła chyba z pół roku "frejkę" między nóżkami, taką wkładkę sztywną(zmienialiśmy co miesiąc bo ona rosła) - zapinaną szelkami. Był wrzask niesamowity, ale potem przyzwyczaiła się. Ale Rzodkiewa może nic nie będzie, pieluchuj go i już :D xxxx Ja już od rana na nogach, mały wstawał już sama nie wiem ile razy !!! ale często :( a to jeść, a to przesikał pieluchę - w nocy zapomniałam się i włożyłam huggiesa :( i teraz Mój wziął go do łóżka, rozłożyli się i ja miejsca nie mam... i śpią w najlepsze!!! No i ja już nastawiłam pranie, zaraz prasowanko, potem jak wstaną ogarnę pokój i ubieranie choinki - w tym roku wcześniej bo córcia strasznie chce no więc w sumie posprzątane to niech ubiera. A już wstała to będziemy szablony przyklejać na okna i pryskać sztucznym śniegiem ... fajny efekt ale potem okna pomyć :D xxxxx Miłego dnia wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie nasz maly ma 10 tyg a juz prawie podwoil swoja wage urodzeniowa. Za tydz zobaczymy ile wazy dokladnie. Rzodkiewa pamietam ze juz 2 razy mial kontrole i nic nie mowili wiec chyba ok. Dzieki za info. Na ostatniej wizycie u naszego malucha glowka blisko przekroczenia normy rozmiaru byla i beda to monitorowac ale jak na ta chwile kazali sie nie martwic. W 9 tyg + 2 dni glowka miala 41cm. W 3 tyg urosla o 2 cm. poza tym jakbysmy mieli inne dziecko. W nocy zaczal spac ponad 5-7 godzin potem je i kolejne 3-4 godz spi. W dzien juz malutko placze. Jedynie wieczory od 21 do 23 to ukladanie do snu masakra. Je ponad 1.5 godz i marudzi i placze az zasnie. Okolo polnocy zasypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za miłe przyjęcie :) Dziewczyny wy juz nawet 3 rozmiar pampersów używacie a ja mam pół paczki 1 jeszcze i o dziwa są dobre nic go nie gniecie. Moniś ponoć zielonkawa kupką nie należy się przejmować gorzej jak jest śluz a u nas jest w każdej kupce raz mniej raz więcej ale teraz jakoś cięzko mi do lekarki podejść tym bardziej, że znów dzieciaki nie najzdrowsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki..widzę że przygotowania świąteczne u was pełną parą ha ha u nas to nawet wody na tę parę brakuje :) brak entuzjazmu na sprzątanie zupełnie hehe, zwalimy wszystko na dziecko że nie było kiedy myc okien :) wieczory płyną bez stresu...kolacyjki, winko..ranki również bez stresu..ale ale, wczoraj wypraliśmy tak zwane pierzyny ha ha ha..dla gości, by mieli się czym przykryć..a moja mama dzwoni i pyta się czy juz przygotowałam dom na przyjazd tak tak mamusiu, wszystko zrobione, lśni każdy centymentr od rana do wieczora. Pocieszam się że przyjadą, zobaczą wnusię to nie będzie czasu na sprawdzanie okien i ich przejrzystości :) Wnusia załatwi ich na amen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jeszcze na jedynce pieluszce jadę, ale jedynka jedynce nie równa. Miałam jedną paczkę z innej firmy, to były ciasnawe, a te są fajne..dzisiaj jedziemy do sklepu fabrycznego z tutejszego pieluchowa, to kupię już dużą pakę, ale dwójek...jedynkę mam do skończenia w przyszłym tygodniu..... xxxxx małą podrzucam za chwilę do teściowej i pędzę dokończyć prezenty, fajnie bo zostało mi tylko jedno dziecko do odkupienia i drobnostki dla dalszej rodziny męża z którą widzimy sie w boże narodzenie na obiedzie... no właśnie, musimy jeszcze zawieźć zaliczkę na obiad bożonarodzeniowy żeby nam rezerwacja nie przepadła (w tym roku odpoczywamy i nikt nie gotuje hehe), choć mój M zaczłą przeliczać już kasę i się wkurzyłam i zapytalam kiedy byliśmy ostatnio coś zjeść w knajpie, bo nie pamiętam (chyba w ten weekend gdy zrobiliśmy córcię czyli końcem stycznia!), tym bardziej że to taka knajpka normalna i ceny są ok a jedzenie przepyszne i dużo :) i fakt menu bożonarodzeniowe też bogate, chyba nie odejdziemy od stołu przez 6 godzin! Lecę przygotowywać termos dla dziecka i jedziemy! milego weekendu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,pisałam juz kiedys z Wami ,ale jakos krotko,podczytuje od czasu do czasu i kibicuje. Czytałm co prawda po łepkach ale Monis,o ile pamietam, ma kłopoty z brzuszkiem Tadeusza... moja coecia niestety tez ma okropne kolki probowałam wszystkich specyfikow dostepnych w aptekach,zmnieniałam mleko(karmie sztucznie) nic nie pomagało. wreszcie poszłam z nia prywatnie do lekarza-nenatolog z instytutu na kasprzaka,poradziła niemieckie krople SAB SIMPLEX zamowiłam przez internet i wreszcie moja coreczka (po ok 2 dniach)zaczeła spokojnie spac...kosztuja ok 40 zł maja wiele pozytywnych opini w internecie i naprawde działaja Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modanowa a czy one nie powodują zatwardzeń? U mnie jest problem z kupką. Brzusio czasem boli ale jak systematycznie podaje biogaie to jest super z tym, że kupa tylko co 2 dzień. No i przed zrobieniem kupy trochę marudzi. Jak odstawiam biogaie to po kilku dniach kupa jest już codziennie ale znowu jest marudny wieczorami. Że tak powiem - jak nie urok to sraczka :P xxx Chce nakarmić mojego agenta nad ranem, odkrywam kołdrę a tam gołe nóżki! Ja nie wiem jak on to zrobił ale rozebrał się z pajacyka :D Do tej pory bardzo machał rączkami i nóżkami ale to co się teraz dzieje jest nie do opisania. Wszystko non stop w ruchu. I bije się rączkami po buźce, mnie też przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my mamy pieluszki Babydream Fun & Fit 2. Kończymy 2 opakowanie (66 sztuk w opakowaniu). Mam jeszcze jedno i chyba będzie na tym koniec i trzeba będzie zakupić 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mz ju te na 3 jedziemyTez macie tak ze te gumki sie strasznie odciskaja na cialku ...ja to nawet przecinam nozyczkami Mamusia my jutro choinke stawiamy bo juz tez porzadki zrobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis,nie nie powoduja,Helenka robi kupy jak dziecko karmione piersia=rzadkie,karmie ja mlekiem hippa ono jest z probiotykami i dopajam herbatka koperkowa-jesli kupa jest troche twardsza to daje wiecej herbatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×