Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Gość graga007*
co to za przestoj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam pisać wcześniej, ale stwierdziłam, że nie będę pisać sama do siebie. za tydzień to pewnie w ogóle wpisów nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tez sie zastanawiam co sie dzieje tu..!!! Moj maly na cycu cały dzien nie chce spac na rekach tak a jAk odkladam to ryk i znow usypianie . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj za to zasnal po kapieli i nie moge go dobudzic na jedzenie.. juz dwoje sie i troje ale kuba spi jak smok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś mój też często nózki wyciaga ze śpiochów i dziś też tak robi jak ma założone większe śpiochy :) On często się w kuleczke zwija i nóżki podciąga i wtedy jakoś mu wychodza stopki :) Mój też śpi już to znaczy dziś mało spał a więcej się uśmiechał ale od karmienia juz 5h minęło. Agusia jakie gumki przecinasz bo nie zrozumiałam w pampersach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zakładam zawsze skarpetki i nie ma problemu, że ściągnie sobie śpiochy, czy pajaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju a mój jeszcze nie usnął. Masakra. Od 20 usypia. Cały czas coś gada. Leży w swoim łóżeczku, przy zgaszonym świetle i nie chce spać. W międzyczasie 2 razy zmiana pieluchy, karmienie... (Chociaż może teraz już przez sen coś gada ale nie chce wchodzić bo znowu będzie lament) xxx Mojemu też zazwyczaj zakładam skarpetki ale ten pajacyk miał gumeczki w kostkach więc myślałam, że nie będą potrzebne. A tu nie dosyć, że wyjął nóżki z nogawek to jeszcze je rozpiął :) Pewnie był z siebie dumny. xxx Dziś zauważył zasłony w swoim pokoju. Ależ mu się spodobały - cały czas głowę do nich odwraca i się patrzy. xxx 1.12 byliśmy na zakupach. Kupiliśmy pajacyki 62 i już są małe a minęły dopiero 2 tygodnie! Nosił wtedy 62 ale wydawało mi się, że trochę jeszcze pobędą. W końcu przecież nie przybiera zbyt dużo. Nie kupowałam 68 bo myślałam, że w nich utonie. A teraz znowu muszę kupić ubranka :) xxx Dziś miałam w domu piekarnię. Zrobiłam ponownie bagietki i bułeczki. Ależ w domu pachnie. Uwielbiam taki zapach. Dziś wymyśliłam patent na te bagietki - wychodziły smaczne ale za bardzo już nie rosły. Dziś od razu po wyrobieniu ciasta podzieliłam je na 4 i zostawiłam do wyrośnięcia. Jak wyrosło nie musiałam je dzielić, ugniatać itp a tylko wyciągnęłam, żeby były długie i dzięki temu ciasto nie opadło i wyszły cudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , wczoraj napisałam do Was ale zanim wysłałam to usnęłam i Mój mnie obudził i kazał do łóżka wracać a nie spać przy stoliku i na laptopie :D Dałam wczoraj ostro czadu, miałam wenę a maluch spał cały dzień grzecznie - po za wieczorem, gdzie zawsze jest marudny :P Wczoraj skończył 2 miesiące a już taki kumaty i duży ( jest co nosić :P) xxx Dziś też chwilowo wpadłam na kafe, zaraz jedziemy z moją siostrą cioteczną (chrzestną Filipka) na zakupy-ja mam już sobie wszystko ale ona nic nie ma, nie miała głowy do zakupów- jej mamę operowali na raka piersi. Także małego zostawiam pod opieką córci i mojej mamy, a jej pojadę pomóc w szukaniu prezentów. :) Może sobie coś wynajdę :) bo w sumie my nie robimy sobie z Moim prezentów, bo kupiliśmy telewizor i trochę sprzętu do domu, więc w tym roku odpuszczamy:) xxxx Synuś dziś dla odmiany spał rewelacyjnie i mogłoby tak już zostać. Poszedł spać przed 22, wstał o 3 na śpiąco zjadł,zmiana pieluchy i poszedł spać dalej do 6:30 :D dla mnie pasuje hihihihi I jest już taki słodki,śmieje się jak wstaje a nie krzyczy że jeść , jak to bywało wcześniej :P I dziś zaśmiał się do mnie i do córci w głos,bo do tej pory tylko przez sen a dziś tak śmiesznie hehe :) xxx Sorki,że tak o sobie, spadam pod prysznic, i uciekam :D xx A u nas mnóstwoooooo śniegu napadało :D jest co odśnieżać, chyba w ramach ćwiczeń od jutra zacznę ja odsnieżać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko sie przywitam....w domu szpital ....mnie tez dopadło-głowa od dwóch dni boli.....Antosiek tez ma katar-spał całą noc na brzusiu-lepiej mu się oddychało..... No i tak czekałam na niedziel handlową że polecę na zakupy i tak mnie mięśnie bolą że nici.....:( Mój M wyjeżdża do czwartku -super.....zakupy nie zrobione-sprzątanie też " leży"...... Na szczęście Szymko nie gorączkuje już- antybiotyk zadziałał....Tak że jak mój wyjeżdżą jestem" udupiona" w domu z dzieciakami:( eh......oby do świat się wyleczyć:( oprócz tego spoko :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) A u nas śniegu juz nie ma:) ale na swieta ma byc hehe:) wy tak mowicie o tych ciuszkach a moj Franek dopiero osiagnal cale 56 cm i takie ubranka jeszcze u nas fukncjionuja wraz z rozmiarem 62;d ja probuje sie wziac za siebie srednio mi to idzie no ale od 2 dni robie po 200 brzuszkow teraz oby tylko nie przestac no i staram sie nie dojadac bo mi po ciazy waga stanela a chce z 15 kg zrzucic bo masakryczna nadwage mam wrrrr... my w czwartek jedziemy z malym na bioderka oby bylo wszystko ok. A chrzest robimy moze jakos w lutym. U mnie Franek dalej ma delikatne problemy z brzuszkiem placze jak puszcza baczki no ale po za tym ladnie sie juz smieje i jest taki slodziutki bobasek. Pampersy ubieram raz rozmiar 1 a raz 2 i te i te sa jeszcze dobrze wiec o 3 jeszcze nie mysle:) u nas powoli przygotowania do swiat bedziemy sie rozrywac pomiedzy moimi rodzicami, tesciami, babciami i ciotkami hehe nie lubie tak no ale coż:) Buziaki dla was i maluszkow;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas od wczoraj deszcz pada, wiec prawie tez sniegu nie ma.. ale dzisiaj mimo to bylam na spacerze, poki maly sie ne obudzil i nie stwierdzil ze jest glodny :) niestety marzenia o białych świętach legły w gruzach, spoglądając na prognozy również :( xxx Marla kuruj siebie i Antośka żebyście na święta byli zdrowi. xxx Pela ja robie po 100 brzuszków. ale też i nie codziennie, bo sie zapominam. my wigilie u moich rodzicow, 1 dzien swiat u tesciowej. a drugi sami. bo tez nie chce jezdzic niewiadomo ile z maluchem. xxx Monis ja dzis musze te twoje bagietki zrobic! :) moj nosi body 68, bo 62 sa za male, ale bpajace 62 sa w sam raz. krotkie nozki poki co i dlugi tulow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my wróciliśmy wlasnie ze 3 godzinnego spaceru piękna pogoda oby tak zawsze było to by dupa zmalała migiem a tak deszcz non stop to w domu musze siedzieć. Miłego wieczora zycze laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my wróciliśmy wlasnie ze 3 godzinnego spaceru piękna pogoda oby tak zawsze było to by dupa zmalała migiem a tak deszcz non stop to w domu musze siedzieć. Miłego wieczora zycze laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas wozilam malego w nosidelku bo było wygodniej ale zdjelismy w koncu gondole ze strychu i niestety ale maly nie za bardzo lubi jeździć na lezaco .. Przedtem jak tylko zapinalam go szelkami to juz spal a dzis dosc ze nie spal przez cały spacer to marudzil co chwila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój jakoś i w gondoli i w foteliku od razu zasypia :D Rzodkiewa - przyzwyczai się :) Mój zrobił wkońcu kupę :D:D:D:D:D co za radość w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ładna liczba wpisów w naszym watku :) pozdrówka miłego wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusiu--- adr Szulecki niepowidział ze teraz sie nie pileuchuje a jedynie przy karmieniu,noszeniu uklada na tzw zabę a i w łózeczko dziecko nie na boki jakradza pediatrzy a na wznak? i NÓZKI WTEDY UKŁADAJA SIE 'JAK CHCĄ'.Szok, a 5 lat temu to byłopieluchowanie i kontroljak dziecko skończy 3 m-ce. Ciagle 'nowe mody'. Niby pozycja na żabe to jest układ nóżek i bioderek taki jak w brzuszku u mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas pediatra kazała pieluchować do wizyty u ortopedy, a ortopeda powiedział na tej pierwszej wizycie,że już pieluchować nie muszę. U mnie kładzenie na wznak - nierealne, maluch często ulewa i już nie raz szybkim ruchem podnosiłam bo już zaczynał się krztusić... Także kłaść na boki, wtedy mniejsze ryzyko zakrztuszenia się. A spanie na brzuchu - niestety nie u nas,raz udało mu się tak zasnąć a tak wrzasku pełno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie to już w szpitalu mówili,żeby zakładać dodatkową pieluchę :) xxxxxxx no mamuśki a wy gdzie ???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie u nas body 62 są dobre, z pajacy szybko wyrasta. Jakoś nie pomyślałam, że to może być przez długie nóżki :) Rób bagietki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. Mam pytanko do mam co karmia mm. Jak czesto karmicie wasze maluszki. Ile razy dziennie ? Nasz Puchatek je nadal ok 7 razy dziennie. Raz wiecej raz mniej. W nocy dluzej spi ale w dzien nadrabia te nocki.. widac juz u was swieta ? U mnie jeszcze daleko hi hi ale sie powoli ogarniam. Sprzatanie jak na razie i choinka jest i prezenty kupione a gotowanie w weekend pewnie. U nas wigilia w domu 1 dzien swiat u tesciow i 2 dzien swiat sami. Smutne bo tylko rodzina mojego na swieta bo moi rodzice w Polsce i cala rodzina... Nie wiem co mojemu kupic bo on mi chyba nakupowal prezentow a ja mu ksiazke i koszulke markowa i nie wiem co jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis juz dzis weny nie mam do bagietek. zrobie jutro.. poklocilam sie ze swoim.. dlaczego faceci sa takimi egoistami?? i do tego potrafia powiedziec tak, ze zaboli najbardziej, slowa lub czyny gorsze niz od najgorszego wroga :( siedze i rycze.. sorki, ze tak smece :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie faceci nie mysla chyba zanim cos powiedza...a jak juz powiedza to u nas np ja dlugo pamietam i przezywam jak mi moj cos dogada a on za chwile zapomina i zachowuje sie normalnie.. to jest inny gatunek ludzi .. a co sie stalo ? jesli chcesz oczywiscie powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diankarina dzięki za słowa otuchy.. :* nie będę się wyżalać na forum, bo jest publiczne i po co mają później pomarańczowe dogryzać.. u mnie chyba jest gorzej, bo ja też długo pamiętam, a on się obraża.. męska duma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tylko na sekunde wpadlam:) DIANAKARINA 1983 ja karmie mm ok 7 razy na dobe po 120 ml.wiadomo czasami nie chce zjesc wszystkiego ale generalnie to lubi sobie pojesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianakarina moj tez jada podobnie 7 czasem 8razy,potrafi zjesc i 150ml a czasem w nocy 70 i spi i nic nie obudzi go by dokonczyc jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×