Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Eljotka wielkie gratulacje. Rozumiem, że jeszcze się nie cieszysz, ale spójrz na to ze strony że odchowasz dwójkę za jednym zamachem :) rodzeństwo w tym samym wieku, to też wielki plus. spokojnie, my tu będziemy Ciebie wspierać! :) xxx mamusia zagłosowałam! :) xxx strona z chmurkami i słoneczkami: http://mamozmagania.pl/2011/11/14/skoki-rozwojowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia będę oddawać głos ale przypominaj codziennie proszę, bo z moją pamięcią kiepsko :D żeby na to też było lekarstwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki natala - widze ze taki okres czeka mnie ze 4 tygodnie - po prostu swietnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dzięki :) i dzięki za stronkę :) samo czarne chmury się zaczynają,co za porażka, a dziś mój tez wrednowaty-wszystko na nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to moja jest w samym epicentrum tych chmur :-( Dziś to nawet ze mną była w kuchni jak piekłam ciasto bo taki krzyk był ,,,nie krzyk ale jakby ją ktoś obdzierał ze skóry i tylko patrzy czy ktoś zwraca uwagę na nią i wtedy uśmiech słodki .... szaleństwo Uciszała się jak mikser był włączony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie od wczoraj jest lepiej, w sumie 18 tydzień i nadal na czarno, ale pioruny już przeszły. hm.. trochę się sprawdza, ale nie do końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli sie to stalo przy oststnim przytulanku z mezem to raczej zapisze sie do wrzesniowek 2013:) ale w duchu licze na to ze to moze co innego:( chyba nie jestem gotowa jeszcze na 2 dziecko , tym bardziej ze zostalam sama , maz pojechal za granice a na jesien planowalismy zaczac budowac dom , wszyatkie plany wezma w lep jak jestem w ciazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly wymasowany, wykąpany pojedzony i wreszcie zasnal, ja tez zmykam bo padam na twarz , do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eljotka może to są jakieś zaburzenia hormonalne że test to wychwytuje jako ciążę Poczekaj do jutra ,lekarz ci pewnie powie co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eljotka tobie tez gratuluje i bede trzymac kciuki zeby ci sie wszystko ladnie poukladalo:) Ja niekiedy mysle ze tez niedlugo chcialabym drugie niestety mnie na nie nie stac i nie mam warunkow mieszkanie stoi nie wyremontowane my mieszkamy u rodzicow a z kasa bardzo krucho.... no ale jakos trzeba sobie radzic. mi wlosy nie wypadaja przynajmniej nie zauwazylam. Dolek mnie nadal meczy zaraz zmykam pod prysznic sie troche odstresowac. A mialam jeszcze pisac a wiecznie cos na glowie i zapominam. W piatek jade z malym na badanie krwi a pozniej chyba po skierowanie na usg szyjki bo ja myslalam ze mu sie wezel chlonny powiekszyl no ale niestety lekarka powiedziala ze to nie wezel i trzeba obserwowac i przebadac, dojsc do tego co to moze byc. Ja malemu juz daje kaszke bananowa ryzowa i malinowa mleczno ryzowa no i do mleka mu daje kleik kukurydziany, pije tez nadal sok z jablka mysle nad zupkami tyle ze jemu cos ciezko jeszcze idzie polykanie gesciejszych pokarmow dlatego narazie sie wstrzymuje i zaczynam od kaszek. A tak po za tym to Franek smieje sie non stop ma straszne laskotki cieszy sie w glos po prostu az mi serducho peka z radosci jak go slysze takie kochane bobo. Co do makijazu maluje sie zawsze jak gdzies wychodze a w domu mi sie nie chce. Ale jakos nie czuje sie z tym zle choc mam straszna ochote wyrwac sie na jeden wieczor do ludzi po tanczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie Franek tez puszcza bańki i ciagle caly obśliniony hehe a palce non stop w buzi trzyma i rece mokre cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypowiem się co do tematu witamin podczas karmienia, bo dzisiaj o tym czytałam (też problem z włosami)... Ponoć preparaty ze skrzypem są dobre, ale nie wszystkie wolno brać ze względu na zawartość witaminy A i D, bo u malucha może wystąpić hiperwitaminoza... Ciekawa jeszcze jestem jak skrzyp działa na mleko w ogóle, bo może są jakieś preparaty bez tych witamin... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski o co chodzi z tymi czarnymi chmurami bo nie doczytalam ..? Nie moge znaleść .. Czy tylko zartujecie tak o maluchach ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
rzodkiewa wejdz sobie nalink co natalia poslala,chodzi o skoki rozwojowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi niektore z was juz zaczely maluchon rozszerzac diete,same o tym zdecydowalyscie czy konsultowalyscie z pediatra?moj Mati dzis skonczyl 3mies ,zaczelam na ten temat czytac i wszedzie pisze zeby dopiero po 4mies cos wprowadzac...a najlepiej to jeszcze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki..uffff weekend skonczony, jak najbardziej pozytywny :) xxxxx Eljotka, ale niusy! Trzymam kciuki za wizytę u lekarza i nie zamartwiaj się na zapas.... wierzę że jesteś w szoku dzisiaj i się wkurzasz..ale zobaczysz, i tak jest najwazniejsze to byś była zdrowa, więc wizyta u lekarza wszystko Ci wyjaśni! xxxxx miluchna mnie pediatra w tym tygodniu powiedziała że rozszerzamy dietę od 4 miesiąca skończonego i zaczniemy od owoców, które nie zastąpią żadnego mlecznego posiłku, tylko go urozmaicą paroma łyżeczkami...ma mi dać tabelkę za miesiąc to cos więcej się dowiem :) też myslałam że już zacznę dawać coś innego do jedzenia, ale skoro powiedziała od następnego miesiąca to też tego będę się trzymać! Córcia będzie miała całe życie na nowe smaki, jeden miesiac później nie zaszkodzi, skoro taka jest wersja medyczna :) xxxxx dobra biegnę dołączyć do chrapiących w pokoju obok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimba dzieki,mnie tez sie wydaje ze jest na to jeszcze czas ,chociaz nie zaprzecze ze juz sie doczekac nie moge kiedy moj lobuz bedzie zajadl cos innego niz mleko,najbardziej jestem ciekawa reakcji:) i mlaskania:) Eljotka poczekaj na potwierdzenie czy aby napewno jestes w ciazy i sie nie zamartwiaj,Jesli okaze sie ze jednak tak to zapewne bedzie dla was to nie latwy okres bo dwoje bobasow malutkich ale za jakis czas pewnie pomyslisz ,ze daliscie rade i ze fajnie bo juz dzieciaczki za jednym zamachem sie odchowalo...wiem latwo mi mowic ale tyle jest /bylo w podobnych sytuacjach par i dali rade to i wy tez dacie,trzymaj sie dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga, Eljotka Gratulacje!!!! Eljotka ja ci moge powiedziec kochana iz jak ujzałam dwie krechy na tescie to tez szczesliwa nie byłam ( roczny maluszek w domu i finansowo ciezko) ale gdy po godzinie dostałam krwawienia to modliłam sie aby z dzidzia było wszystko dobrze i teraz jak patrze na moja kruszynke to jestem szczesliwa, ze Patrys jest z nami. Trzymam za waz kciuki :) Mamusia głos wczoraj oddany na misiaczka :) Miluchna ja jeszcze nie mysle o nowych pokarmach ja uwazam jeszcze na to czas jeszcze wszystko skosztuje a teraz niech sie cieszy mleczkiem maminym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja po ciężkim weekendzie - mamy akurat nad sobą pioruny więc nawet się nie dziwię:-( Sebuś marudny w nocy wstawałam do Niego 9 razy - to rekord od urodzenia ale jeszcze tylko 2 tygodnie i będzie słoneczko:P:P Inga, Eliotka gratulacje dziewczyny. Tak dużo napisałyście że nie odpiszę Was bo bym się potraciła:-) czy Wasze dzieciaczki też tak rwą się do siadania? Bo mój łobuz wykorzysta każdą okazję żeby chociaż chwilę posiedzieć a śmieje się przy tym jak nie wiem co:-) postaram się odezwać później. Miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, normalnie padam na twarz maly jak nigdy spal super 8 godz bez przerwy a ja cala noc nie mogłam zmrużyc oka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliotka i Ingus wielkie gratki .!! moja mama mowi do mnie.. No ty to uważaj zeby od razu drugiego dziecka nie zrobic..a ja do niej no ciekawe jak sama sobie nie zrobię .. !! Ja w Polszy a A w angli, A prawdę mówiąc gdyby nie nasz slub w czerwcu to czemu nie , chodzi o to ze chce wykorzystać wesele i pobawić sie bo to taki jedyny dzien w życiu i nie chce z brzuchem ( nie zrozumcie mnie zle) Ale jak tylko wrócę do pracy popracuje do swiat albo nowego roku i sie zaczniemy starać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojechaliśmy do pediatry malego sprawdzić i na szczepienia sie umówić a tam kolejka z 15 osób wiec zabralam malego i do domu spowrotem .. Pojade pozniej . Jesli chodzi o dodatki do jedzenia to ja dodaje dosłownie pol lyzeczki kleiku do 120 ml mleka nie wiecej.. Bo sie nie najadal i chciał co 2 godz juz a teraz znow sie wydłużyło do 3-4 godz. Zreszta zapytam pani doktor dzis co mysli bo on dosc duzy i pulchny jest . Jak tata :) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliotka doskonale Cie rozumiem.Pamiętam jak dziś jak przyniosłam do domu badanie hcg świadczące o ciąży.3 dni z wrażenia nie mogłam spać:) Zrób hcg to będziesz wiedziała lepiej.......który tydzień i w ogóle....gin na początku tez niewiele ci będzie mógł powiedzieć....domyślam się że dla was to szok- wielki szok ale dacie radę......nie wy pierwsi......są ludziska co w jednym roku mają dzieci......jedno styczniowe drugie listopadowe.:) a co Twój na to?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×