Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

nie lubie jagód ale dałas mi teraz pomysł zrobie pomidorówkę a na deser makaron z truskawkami bo mam zamrożone takie pyszne słodkie duże z pola od mojego M babci sama zbierałam 4 łubianki w słońcu ufff pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis moj synek ma 2latka:)ale te maluchy rosna,nie dawno sie urodzil a to juz 2lata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga ja właśnie wróciłam ze sklepu i zapomniałam śmietanę kupić.. ale robię rosołek więc mój później kupi :) Ja pomidorówkę zawsze robie ze świeżych pomidorów, bo smaczniejsza :) ale więcej roboty jest. ja bym chciała rodzić siłami natury, mam nadzieję, że nie ma przeciwskazań, jeśli mam niedoczynność tarczycy i hashimoto. Zresztą czas pokaże.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inga ale z tym makaronem wyjechalas:) tez chce,ale niestety truskawek nie mam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ucaluje,ucaluje:)mykam zupke podgrzewac bo juz zgłodnialam:)a sniadania nawet nie jadlam,bo juz z rana gosci mialam....i czasu nie było:)do pozniej:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zakupy zawsze robie jak malego zaprowadzam ;) dzisiaj zrobilam spagetti bo maly chcial tylko sos robie taki swoj ;) rosolek mam z wczoraj bo u mnie w niedziele musi byc rosol a na deser zostaly galaretki z owocami ;) pomidorowka bezie jutro bo uwielbiam ;) matko ale ja mam smaki ... zjadlam wlasnie pol cebuli a najchetniej popilabym octem ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii ale tak samą cebulę zjadłaś?? O matko :) Ja właśnie zjadłam pęczek rzodkiewek - pychotka :) Ja zupę pomidorową robię z pomidorów z puszki - bez koncentratu. Miksuję ją po ugotowaniu na krem :) Też pysznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym cebuli nigdy do ust nie wzięła :) od dziecka mam wstręt, tylko smażona przejdzie :) ja właśnie twarożek ze szczypiorkiem i rzodkiewką wciągnęłam :) mniami :) ogólnie to chodzi za mną bigos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jesteście łobuzy - teraz mi się zachciało pomidorówki a chyba nic do niej nie mam ;) Mam jedynie przecier z ogórków od teściowej ale na ogórkową ochoty nie mam. Ostatnio po nich cały czas wymiotowałam więc dałam sobie spokój. Arbuza bym zjadła ale nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszłam pogrzebać po szafkach w co ja jestem zaopatrzona i kiepsko to wygląda. Słoik bigosu - ale nie daje rady więc będzie dla męża boczek pieczony od mamy - ostatnio z tym tylko jem kanapki mleko kokosowe ogórki i przecier z nich makaron ryż i kilka ziemniaków i cebul Z takim zestawem nie poszaleje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sama cebule ;) z pieprzem i maga ;) ja tez bym bigos zjadla;) taki kwasny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he - Viviii wybacz ale nie widzę różnicy. ;) Cebulę bym zjadła ale np z pomidorem, solą i pieprzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no w sumie racja ;) ciekawe jak tam dziewczyny na wizytach .... mamusia ma za niedlugo juz sie nie moge doczekac relacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii a moglabym Cie prosic tez o interpretacje TP ?:) Ostatnia @ 23 stycznia cykle 28 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chciałabym do Was dołączyć:) mam termin na 15 października 2012r., czyli jestem na początku 14 tygodnia ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Hej Kobietki :) Spodnie też mi są już potrzebne.. ile można biegać w getrach??? :D Czekam na dobre wieści od dziewczyn, które dziś mają wizyty! Buziaki dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, Monis tez mam na ime Monika:) n_m dziwie sie ze ukrywasz sie pod pomaranczowym nickiem i nie masz odwagi pisac pod swoim trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty lwkarskie,ja mam jutro usg i mam nadzieje ze zostanie juz ostatecznie ustalony termin porodu i tydzien ciazy w ktorym jestem...moze tez plec...to moje 3 dziecko,mam juz dwie coreczki i chce trzecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po badaniach dwa różne w dwóch miejscach ale udało się czasowo załatwić to znaczy na odczyn coombsa się spóźniłam 20min ale pani była na tyle miła, że mnie przyjęła :) A przy okazji zapytałam się jej ( ponieważ w każdej ciązy na toksoplazmoze dostawałam skierowanie a teraz niby nie ma) ale pani powiedziała mi, ze od ginekolog powinnam dostać zatem porozmawiam z lekarką. Na tsh tez można na skierowanie robiła któraś? Agulka moja siostra miała ślub kilka dni po moim terminie porodu i jakoś przeczówałam że albo będę na końcówce i jak się bawić albo urodze i co z maluszkiem no i okazało się że wtedy kiedy ona brała ślub ja byłam w szpitalu niestety. Moniś ja też robie zupke pomidorową albo na pomidorkach świeżych albo na z puszki bez koncentratu i taka zupka jest o mniam mniam :) Vivi no z tą cebulką masz smaki hihi :) A masz ochote na bigos zatem zapraszam :) NO i właśnie leonka wiesz ja mam takie same odczucia co do pomarańczek właśnie to jakoś tak nie wiem fajnie się pisze a tu nagle pomarańczka pisze, ze jest jedną z nas i co i jakoś tak teraz człowiek myśli ciekawe która? Ale kurde nie będę z powodu takiej głupiej atmosfery psuć sobie nastrój a najlepszym sposobem jest 100% olewki dla takich wypowiedzi i tyle. No i czekam na dziewczyny co mają wizyty :) Ja mam we czwartek jejku ale się będzie ten czas dłużył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc O matko ile wy dzis tu napisalyscie ja dzis tak puzno tu zaglada bo wkoncu bylam u fryzjera!!!!! i potem troche na zakupach kupiłam farbe do włosów w piance bo łatwo sie nakłada byłam odwiedzic kolezanki w pracy..... wszyscy mówia ze bedzie ch lpiec bo ładnie wygladam ..... co do wagi Vivii to ja tez startuje z waga 68 kg ale juz mam 72 wiec juz 4 kg na plus...... ja mam 172 i najlepiej sie czuje z waga 63 kg zawsze tyle miałam ale w poprzedniej ciazy co poroniłam to niewiem jak to sie stało ale przybyło mi 5 kg......mam nadzieje ze po ciazy wróce do wagi chociaz 65.......mi kg ida w brzuch i cycki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paz mama no właśnie tak pamiętam ajk się pytałaś mnie ile mój synek ma odpisałaś że córcie masz w podobnym wieku i nagle uciekłaś no teraz już wiem czemu zatem oszczędzaj się no i witaj w klubie tych leżących :) A w temacie ślubu ja sama mam zaproszenie na 25 sierpnia no i ciekawe jak to będzie na dzień dzisiejszy bym nie mo9gła iść ale do sierpnia dużo czasu minie więc może się polepszy? A jeśli chodzi o strój no to jeszcze się nie rozglądam ale tak myślałam sobie, że szkoda sukien ki kupić bo wiadomo nie taki to interes a potem gdzie wyjdę w takiej ( chodzi o rozmiar) więc zastanawaiłam się nad jakąś tuniko-sukienke? Przecież widac już brzuszke będzie więc nikt się tam patrzeć nie będzie krzywo a taką tunike potem paskiem zwiazać można i po ciązy chodzić . Nie wiem taki mam plan a czy coś znnajde takiego? Chociaż jedna pokazała dośc ciekawe i w dobrej cenie sukienki więc może nie będzie tak źle z ubiorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×