Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

emilia mi tu wychodzi TP na 29 pazdziernik zaplodnienie 6 luty ;) 12 TC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam pod zdjeciem adres na fb ale mi w brzuchu burczy zjadłam dzis na obiad 4 pierogi i zaraz cos musze zjesc bo umieram z głodu..... własnie teraz doczytałam głupie wypowiedzi m_p. dziewczyna poprostu ma kompleksy na punkcie swojej wagi!!!!!!! wspłóczuje takiego podejscia do wagi w ciazy moze m_p załozy sobie ze w ciazy przytyje 10 kg.... i moze w 8 miesiacu bedzie miała juz te 10 kg.... i co w 9 miesiacu nic nie zje bo bedzie uwazała ze przytyje jescze z 3 kg a to juz za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis 83 własnie obejrzałam tez Twoje zdjecia fajne raz ciemna raz jasna raz krecona raz prosta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Relacji nie będzie :/ o 13 wybrałam się z córcią do ortodonty - wszystko ok, więc cieszę się,że aparat działa :) następna wizyta pod koniec czerwca. I tylko tyle załatwiłyśmy. W międzyczasie zadzwoniła moja gin i powiedziała,że jest na pogrzebie - ktoś z bliskiej rodziny zmarł i zamieniła się z kimś na dyżur i pojechała. Przepraszała i kazała jutro na 16 przyjechać ale już na oddział ( izba przyjęć) bo tam dyżuruje. Cieszę się w sumie,że jutro na izbie przyjęć mnie przyjmie, bo mają tam nowszy sprzęt a w gabinecie mają stary ( pisałam o tym jak mi tętna dziecka nie mogli złapać bo sprzęt słaby... i nerwy były).Możliwe,że będę musiała jutro poczekać ale wezmę gazetkę, coś do jedzenia i tyle :D No i córcię, trochę zawiedziona dziś ale zrozumiała. No i stres kolejny bo tak to bym wiedziała dziś wszystko a tak jutro dopiero :( ehhh Ale skoro byłam z córcią na mieście to sobie odwiedziłyśmy moją bratową drugą, bo nie byłam u nich baaardzoooo długo, poleżałam u niej, tam dziewczynki pobawiły się a ja leżąc spędziłam fajnie dzień. Dlatego nie pisałam wcześniej, bo dopiero wróciłam, no i leżę dalej :) Także jak nie zmieni się nic, jutro zdam relację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski ja wrocilam wlasnie od lekarza i dowiedzialam sie ze nie mam juz zagrozenia ciazy moje malenstwo ma 6,3 cm i jestem w 12 tyg i 3 dniu. mojemu lekarzowi zepsula sie drukarka z usg ale wyprosilam zeby cos wykombinowal i wydrukowal mi na zwyklej drukarce dodalam zdjecie na galeriusa ale jestem szczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pomarańczek myślę,że to prowokacja ... ale forum jest ok, to po co zawracać sobie głowę nimi :D niech dołączą do nas pod czarnymi nickami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viivi witaj w klubie ja w ciazy z Niki cebule jadla surowa raz na tydzien:) albo w formie saltki cebulowo-pomidorowej lub na chleb z maslem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po wizycie, a wczesniej znowu mi neta wylaczyli.... a więc moje maleństwo ma 6,2 cm.... lekarz powiedział żebym poszła na badania prenatalne - nawet mi wypisał skierowanie i powiedział że w ramach funduszu zrobie, ale zadzwoniłam do ośrodka i sie nie zalapie na ten tydzien, a w nastepnym lekarz na urlop idzie, wiec bede musiala poczekac do 18 tygodnia, bo babka powiedziala ze pierwsze robi sie do 13 tyg, a drugie od 18 do 23 chyba... nie wiem dlaczego ;/ no i mam podwyższone ciśnienie;/ dużo dziewczyn pisało, że kiepsko się czuje dzisiaj, a ja dzisiaj jak umyłam się to źle się poczułam, słabo mi się zrobiło i kręciło mi się w głowie, zmierzyłam ciśnienie i miałam 140/103, w przychodni tak samo;/ lekarz dał mi tylko tabletki na obniżenie ciśnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak duzo dodajecie tych zdjec to ja tez dodam ;) tylko moje sa jakies duze i trzeba bylo je mocno obcinac :( Gragra to fajnie ze wszytsko dobrze :) paz mama nie wiem czy nie za cieplo Ci bedzie ponoc upaly nadchodza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka bo ja tak kiedyś szalałam z włosami. Teraz będę miała swój kolor- mysi :) Mamusia przynajmniej będziesz miała dobry sprzęt - weź prowiant :) Pela to super, że z dzidzią ok. Ja się zaraz będę zbierać na wizytę. pazMama mi się sukienka baaardzo podoba - jest urocza. Masz na myśli ślub cywilny? Zależy jakby wyglądała na żywo bo to różnie może być. graga nie da rady zrobić tego w innym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki ja mam USG w środę i to o zgrozo dopiero pierwsze! się denerwuję jak nie wiem jutro endokrynolog, jestem ciekawa co mi powie i czy dostane hormony na podwyższenie TSH brzuch mnie boli okropnie próbuję się rozluźniać dziś śpiewałam i czułam jak się brzuch spina coraz bardziej i przestałam śpiewać, bo się wystraszyłam widzę, że podziwiacie swoje urody w ciąży na zdjęciach :) pięknie pięknie u mnie już 12 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam gdzieindziej i babka mi powiedziała, że nie widzi wskazań zeby takie badanie robic w ramach nfz mimo ze mam skierowanie... tzn, przy ostatnim poronieniu nie mialam badan inwazyjnych tzn amniopunkcji ktora wskazywala by na wady genetyczne płodu i przyczyne poronienia... a w tej klinice nie bylo problemu gdyby nie brak terminów.... a mam to gdzieś, jak będe chciala to pojde prywatnie, tylko czy oplaca sie jak za 5 tygodni bede mogla isc i zrobic bezplatnie? sama nie wiem, a na przyrost gotówki nie cierpie, wiec same wiecie.... pisala któras o bólach w brzuchu - takich skurczach, to ja tez mam, takie po bokach, tak jak mamuska pisala ze jak za szybko wstanie to skurcz jest :) mnie trzyma tez czasami z pół dnia, w nocy tez mam skurcze jak sie z boku na bok przewracam... lekarz mi powiedzial ze poprostu musze brac narazie caly czas luteine i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po wizycie dzidzia sie bardzo dobrze rozwija wszystko ok wyniki dobre wiec tylko sie cieszyc:) nastepna wizyta za miesiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki. Ja tez mam takie skurcze zaraz po tym jak sie podniose z lozka i chwilke trzyma. Az sie za brzuch lapie. Ja tez mialam pomidorowa wczoraj a dzis ogorkowa. Tez robie pomidorowa z pomidorow z puszki. Nie mam pomyslu na jutro na obiad. Odrzucilo mnie od miesa. Jak wczesniej bez miesa nie przezylam to teraz jem twarozek z rzodkiewka i cebula i jem codziennie. Ser, jogurty. Mieso czasami ale to nie to co sprzed ciazy. Super te spodnie z H&M-u. Musze sobie sprawic. A te sukienki na allegro tez piekne :) Ide zaraz spac bo mnie jakos sen dopada. Vivii tez lubie cebule i czosnek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vivii ja tam nie wiem jak bedzie w Norwegii ale bedziemy miec koscielny tzn tylko slub bez wesela wiec nie ma co wydawac kasy na ukienke w ktorej nawet nie potancze, wole wyac wiecej na obraczki i tydzien poslubny:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paz mama to tak jak ja slub koscielny i tylko obiad tzn takie przyjecie ale bez orkiestry otd tylko obiad jakas zimna plyta deser kolacja ;) ta druga sukienka bardzo ladna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/przepiekna-sukienka-z-rozami-roz-xl-42-i2274305288.html dziewczyny ale numer z ta sukienka z kloszem. wlasnie weszlam na strone asos.com bo maja tam swietne sukienki i co znalazlam w dziale materity dresses http://www.asos.com/ASOS-Maternity/ASOS-Maternity-Skater-Dress-In-Jersey/Prod/pgeproduct.aspx?iid=2036998&cid=8343&sh=0&pge=2&pgesize=20&sort=-1&clr=Dusty+pink to teraz bym tej sukienki na allegro nie kupila bo pewnie szyja taka sukienke ale nie z tych samych materialow itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta trzecia najlepsza :) gdybym nie miala to sama bym ja kupila bo jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki vivii :))a do tego moge ja dostac tutaj w norwegii i w razie czego zwrocic cena tez przystepna, ale rozgladne sie jeszcze w Polsce. ehhh mam ohote na lody czekoladowe a w mroziku tylko waniliowe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i fajnie opisuja sukienke np modelka ma na zdj 180 cm i nosi rozmiar europejski 36, amerykanska 4 wiec ja chyba kupie 38, wiec dla mnie ta sukienka bedzie dluzsza co mnie zadowala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie tez ta ostatnia najbardziej podoba :) spadam do wyra, bo mnie głowa cały czas boli... dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×