Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Po co w ogole przejmujecie sie ta mp..poprostu ja olejcie i tyle szkoda nerwow i naszego czasu na takie osoby;) sa fajniejsze tematy to pisania :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii dzięki za informację :) Nie wiedziałam, że to możliwe jest :) Może po prostu zupełnie nie odpowiadajmy na to co pisze mp? Tak jakby nie było postów i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka jasne tylko potrzebuje jeszcze wiedziec jaka jest u Ciebie dlugosc cyklu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy cyklu 28 dniowym tp wychodzi 20 pazdziernik wiec dziis jest 13 tc i 3 dzien co rowna sie 14 tygodniowy ciazy czyli od 3 dni jest II trymestr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec termin porodu bylby 18 pazdziernik zapl 26 tyczen wiec jest to 13 tc i 5 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka - mamy dokladnie ten sam termin - u mnie tez - ost. @ 14 stycznia - wiec termin 21.10. dzis 14 tydz ciazy - dokladnie 13 tyg i 2 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o na drugim sposobem wyszlo 13 tygodni i 2 dni ale termin porodu tak czy siak wychodzi 18 pazdziernik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka bo lekarze zazwyczaj okreslaja tp przy cyklu 28 dniowym :) a terminem porodu sie nie ma za bardzo co przejmowac bo to jest termin +/- 2 tygodnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pierwszej ciazy mialam TP na 28 pazdziernik a urodzilam 6 listopada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Moniś83 dzięki za zaproszenie na fb;) ładnie wygladałaś w dniu ślubu:) A która z Was to Ewelina M??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka1976 a kiedy już wiadomo, że będzie cc? Odezwę się później lece do sklepu, może się przebudzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela u cIebie termin wychodzi TP na 24 pazdziernik :) data poczecia 1 luty obecnie 12 tc i 6 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy pierwszym porodzie nie wiedziałam dopiero na porodówce wyszło że cc bo córka była położona miednicowo zupełnie Ja pierwiastka (tak to chyba sie nazywa) no i pomierzyli mi miednice i cc zrobili Drugi poród miałam mieć cc bo mi się rana rozchodziła po 1 cc choć minęły 3 lata Postęp porodu był ekspresowy ale i tak nie dałam rady urodzić bo główka do wchodu się nie ustawiła a syn był dosc duzy 3800 i po 20 minutach bóli partych znów mnie pocięli Trzeci poród to przedwczesny naturalny a czwarty to już wiedziałam że cc planowane będzie 2 tygodnie przed terminem jak już dziecko jest wystarczająco dojrzałe No a teraz pewnie tak samo będzie Po 3 cięciach to ja moge tylko pomarzyć o porodzie naturalnym Już mam w karcie ciąży na czerwono na górze wypisane ciecie cesarskie z wykrzyknikiem ;-( I lekarze mówią że będzie trudna operacja.... http://www.suwaczki.com/tickers/16udskjo3kussky9.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co???lepiej poprostu nie odp takim pomaranczkom,a watpie zeby to byla ktoras z nas........ja oczywiscie jestem za tym by mowic co nas gryzie a co nie,doradzac,pocieszac itd,ale robic afere o jakas glupia wage????to juz szczyt!!!!i dlatego nie ma sie co stresowac,ta mp dowalila sie do mnie bo wg niej za duzo przytylam,a wiecie co????mam to w dupie:)))3mam kciuki za wizytowe mamusie,czekam na wiesci po.....vivii ale ty masz głowe do tego wyliczania a tak spr w kalendarzu i w ogole sie nie pomylilas... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam termin na 20 pazdziernik i wd obliczen 14tydz:)3trymestr przed nami:)ale ten czas leci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju jak mi sie nie chce wyjsc do sklepu zimno mokro... bleeee mam zamiar gotowac pomidorówke ale jakoś nie mam nastroju na wychodzenie z domku moze któras mi podrzuci koncentrat i smietane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inga ja tez mam dzis pomidorowke:D ale juz na szczescie ugotowana wczoraj wieczorem:)na deser moze jakis budyn z jagodami::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×