Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Cześć dziewczyny! Jestem październikówką 2011 i czasem wpadam poczytać co u was i powspominać, jak to było w zeszłym roku o tej porze :) Chciałam podpowiedzieć natalie, bo też jestem z Zielonej Góry, żeby wzięła sobie do szpitala chusteczki nawilżane do wycierania pupy, bo cała reszta dla dziecka jest zapewniona, tego akurat nie ma, a bardzo się przydaje jak dziecię strzeli pierwszą kupę :) dla mnie były to dosyć zaskakujące ilości :) I nie radziłabym wam kupować zbyt wiele kosmetyków. Ja np. jak się okazało musiałam używać wyłącznie emolientów, bo synek miał bardzo wysuszoną skórę, a wkrótce alergię pokarmową, a kremu na odparzenia nie użyłam ani razu, bo dupsko nigdy mu się nie odparzyło, a profilaktycznie chyba nie ma co smarować, dopiero jak zajdzie potrzeba. Natalie, jak wrażenia z porodówki? :) Tez zwiedzałam na szkole rodzenia i powiem ci, ze jak zobaczyłam te boksy, to pomyślałam nigdy w życiu! A jak pojechałam rodzić, to wylądowałam właśnie w boksie i wisiało mi to kompletnie, gdzie rodzę :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bepanthen na brodawki ale na forum nie wiem czy to sierpień czy wrzesień dziewczyny pisały ze na rozstepy pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś, super te naklejki, ale strasznie ciężko wybrać którekolwiek, bo wszystkie ładne :) A fotel bujany podoba mi się szalenie! :) zazdraszczam ;) A ja dziś troszkę pospałam w ciągu dnia i też miałam jakieś dziwne sny:) Bylam w kościele i ksiądz zamierzał pokropic nas kropidlem. A w tym kropidle była bomba :) i juz ksiądz sie zamachiwal tym kropidlem, ja wrzasnęlam: Nieeee i w tym momencie obudził mnie dzwonek telefonu hihi :) Ja smaruje się balsamem dla dzieci nivea i rozstępów na razie nie mam ;) Zadzwoniłam do mojej lekarki z pytaniem, czy mogę uczestniczyć w szkole rodzenia i powiedziała, ze mogę :)) tylko mam nie wykonywać ćwiczeń. Cieszę się, przynajmniej troszkę się rozerwę :) zatem zaczynam w sobotę :) Mamusia, odpocznij troszkę, juz troszkę sie nasprzatalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski z czerwca polecały mustele - działa niby też na te roztępy co wyszły:) ale jak dla mnie za duży to interes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluchna dziękuję za troskę - żyje i czytam :) ale u mnie nic ciekawego... Poza tym, mam dziś 4 rocznicę ślubu... a atmosfera taka, że jak tak dalej pójdzie, to ta rocznica będzie naszą ostatnią :/ Chyba hormony dają mi w kość, a mój mąż niestety nie należy do wyrozumiałych i tych co czasem potrafią odpuścić... Z inne beczki - ania-m polecałam groupona na USG 3D i 4D w Zabrzu, więc kupiłam - jadę w poniedziałek na 18:40. Acha i idę od 14 sierpnia na L4, bo opuszczają mnie powoli siły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybrałam 3D. Jakoś to 4D + badanie przez obcego lekarza mi nie leżało, zwłaszcza, że do swojego idę tydzień później. A Ty 3D czy 4D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide na 4d ale badania miec nie bede poprostu powiem ze se nie zycze i tyle. Przeciez nie moge mnie zmusic. Tez nie chce obcego lekarza a pozatym ide na to usg 10 a 14 sierpnia mam wizyte u mojego gin :) a byłaś juz kiedys na takim usg?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano to sobie wykombinowałaś :) ja na to nie wpadłam :) Byłam na 3D w pierwszej ciąży, w tym samym okresie, w którym idę teraz - czy 30 tydzień i mam boskie zdjęcia synka, takie jak z reklam sprzętu 3 i 4D hehehe Ciekawa jestem jakie będzie to badanie, bo póki co, panie w rejestracji jak dzwoniłam, uprzejmością nie powalały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak dzwoniłam to pani z ktora rozmawiałam była ok. Moze trafiłaś na jakiś gorszy dzień :) A na 3D też zapisuja na płytce? Ja byłam na 4d w 20tyg pamiątka fajna ale synek był jeszcze bardzo malutki ale mimo wszystko nie zaluje. Ucieszyłam sie jak znalazlam ten groupon bo teraz jak pojde bedzie juz 29tc wiec mysle ze juz bedzie lepszy efekt. A cena tym bardziej atrakcyjna bo za pierwsze usg płaciłam 200zł. To czekam na relacje w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie z grupona chyba na płytce nie nagrają niestety, ale ja znów myślałam, żeby dopłacić za nagranie, jak będę na miejscu :) Dam znać w poniedziałek wieczorem. Póki co ustaliłam, że badanie trwa około 20 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak to ustaliłaś? Ja z tego poprzedniego 4D to mam 9min filmu czyli tyle trwało badanie ale mimo wszystko jak dla mnie wsytarczajaco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dan-mos dobrze ze sie odezwalas,nie przejmuj sie,nie zawsze jest rozowo....przejdzie wam....a ty staraj sie nie denerwowac w twoim stanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długiej przerwie mam nadzieje, ze mnie jeszcze pamiętacie :) We wtorek miałam wizyte i wyniki morfologi kiepskie hemoglobina 10,7 a płytki 137 a te są odpowiedzialne za krwotoki a ja już jeden miałam. Generalnie Luteine dalej mam brac bo szyjka tak nie trzyma mocno i często mam krocze spuchnięte zwłaszcza z jednej strrony a skurcze łydek mam prawie co noc a ostatni rekord 3 razy masakra. U mnie dzidzia jeszcze tez siedzi sobie podłuznie kopie mnie w bok a nie w górze ale wcześniejsze ułożenie było miednicowe więc moze stopniowo sobie zmienia pozycje. Generalnie kopie duzo i często i widać bardzo ale moze dlatego że akurta w brzuszek idzie wszystko a waga ostatnio stanęła ( 6kg na plusie) Mam nadzieje, ze u was wszystko ok i dzidziusie zdrowe? teraz będę czytała na bieżąco:) Mamusia dziękuję za sms-a ciesze się, ze synuś zdrowo rośnie :) Oby tylko wody się unormowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_k26 jasne, że pamiętamy, ale pytania zadajesz :) xmama dzięki za rady :) Na porodówce bardzo fajnie. Wszystkie łóżka już są nowe, pół roku temu wymienione z podnośnikami, bajerami. I tak jak się zastanawiałam nad wykupieniem sali tak teraz nie wiem czy jest sens. Tylko jeden płatny pokój ma łazienkę z natryskiem, pozostałe 2 to trzeba i tak chodzić na korytarz. A sale nieodpłatnie to 2 boksy i dwa nowe łóżka.. (w zielonej w sumie jest 5 łóżek do rodzenia i jedna wanna. Pewnie w Warszawie o wiele więcej :)) Położna robiła każdej z nas ktg takie krótkie. więc maluchowi serducho biło aż 160 uderzeń non stop, coś rozbrykany, ale chwile wcześniej miał czkawkę dlatego pewnie więcej :) Ogólnie wrażenia bardzo fajne. Za tydzień będzie już o kąpaniu noworodka więc biorę swojego męża i idziemy razem :) xmama a jaką położna środowiskową polecasz? Bo ja jeszcze nie mam żadnej wybranej. Dyśka fajnie, że będziesz mogła chodzić. Na prawdę moim zdaniem warto jak nie ma się doświadczenia :) U nas zbiera się na burze, no i dobrze bo potwornie gorąco. Ciuszki załatwiłam, że od znajomej w przyszłym tygodniu dostanę w tym na pewno rożek i 2 kombinezony na zimę i choć tego nie będę musiała kupować :) Rzodkiewa ja też brzuch smaruje i jest ok a zauważyłam jak nogi smarowałam ostatnio balsamem to skóra jest taka marszcząca się.. nie taka elastyczna jak byłą..nei wiem, może też mój organizm trochę tłuszczu odłożył w uda jak poszłam na zwolnienie, jednak ruchu mniej choć ostatnio nie narzekam. ale miejmy nadzieję, że wszystko zgubię po urodzeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluchaa jeden medal, no kiepsko i to bardzo.. ale zielonogórzanka go zdobyła :) ech Ci nasi sportowcy, to jak nasi piłkarze coś :) więc już przestałam oglądać i się denerwować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no cisza, aż się zdziwiłam. Witajcie wszystkie mamusie :) Jak samopoczucie? Agulka, masz rację, u mnie znów zapowiada się upalnie - już nie ma za bardzo czym oddychać a co potem będzie??? Ja czuję się ciut lepiej,noc przespana 6 godzin, więc naprawdę jest ok. Jakie macie plany na dziś ?? Ja chyba poszperam na necie, poszukam to co mi brakuje. Materacyk zamówiłam - koleżanka kupi mi w przyszłym tygodniu bo będzie w Ikea. Także kupuję taki jak Moniś, zwykły, piankowy. Pomyślałam,że jak będzie zły to wtedy zainwestuję w taki droższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja tez zakupilam kupon na grouponie i dzisiaj jade na 19.15 na badanie 4d. z tego co napisali to badanie to jest zapisane na plytce cd lub dvd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Ciepło, ciepło, ale w zrobić, przecież jest lato :) Dokupiłam na allegro gondolę do wózka, bo nie miałam i szczerze mówiąc myślałam, że dam bez niej radę tzn. chciałam przezimować w foteliku... Ale w sumie to nie wiadomo jaka będzie zima - może będzie się dało wychodzić i co ja wtedy zrobię - w gondoli jednak cieplej i przyjemniej :) Fajna jest :) Kolor - czarny matowy. Kupiłam używaną, więc jakbym chciała sprzedać, to na pewno na tym nie stracę :) Co do planów na dziś - mam wolne, więc chętnie poszłabym z Wikotrkiem na basen, ale z pogodą ponoć na być różnie, coś czytam, że u nas ma padać i grzmieć, chyba więc zostaje parki i plac zabaw. Ano i idę dziś na Szkołę Rodzenia - dzisiaj Poród część II - ciekawę czym mnie Pani Położna zaskoczy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e-machines - ania-m i ja też się zapisałyśmy na to USG do Zabrza :) Ja idę w poniedziałęk a ania w piątek za tydzień. Daj znać jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasłabłam w toalecie...dzieci jeszcze śpią w domu nikogo innego pod ręka a ja ciemno przed oczami, poty Dobrze że umywalka była pod reka i polałam sie zimna woda ale aż mi sie teraz chce płakac Nigdy mi sie tak słabo strasznie nie zdarzyło Boje się sama zostac w domu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka - biedna. Może za szybko wstałaś? Mnie na szczęście takie rzeczy jeszcze nie dopadły, ale w zeszłym tygodniu kilka razy oblał mnie zimny pot i to już nie było przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam wcześniej zimne poty plus zasłabniecia ale to dzisiajsze jakies bardzo silne ... wystraszyłam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka to nie dobrze, dzwonilas do lekarza?? moj mowil zeby zasplabniecia lub omdlenia odrazu mu zglaszac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emachines to czekamy na relacje z usg! Bardzo jestem ciekawa jak to tam wyglada..wiadomo co klinika to inaczej wszystko :) Agulka1976 mam nadzieje ze lepiej sie juz czujesz. Moze to ta pogoda non stop tak duszno. Ale Vivvi ma racje mysle ze najlepiej jak skonsultujesz to z lekarzem bo powodow moze byc mnostwo..lepiej dmuchac na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może właśnie Agulka powinnaś zadzwonić do lekarza, nie zaszkodzi. Może to cukier zaszalał tak, albo po prostu duchota i szybko wstałaś :( Uważaj na siebie !!! A dziewczyny Wam zazdroszczę gruponów, u mnie jak zwykle nic ciekawego nie ma. Dziś znalazłam 2 kocyki nowe, co mama kupiła, plus mały ręczniczek - zapomniałam o nich, więc znów się zbiera pranko. Ale poczekam może coś jeszcze znajdę :P Duchota straszna, wiem,że lato i super,że taka pogoda a nie leje całymi dniami, ale temperatury to chyba przesada już. Znajoma wczoraj mnie odwiedziła, to stwierdziła,że ona ledwo funkcjonuje a nie ma pojęcia jak kobiety w ciąży i starsi ludzie wytrzymują te upały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia pytanie do Ciebie, bo Ty jesteś zawsze "obcykana" :) - kiedy zaczyna się 8 miesiąc? Pytam, bo jak się zacznie, to będzie mi lepiej "psychicznie":), a nie umiem sama się dogrzebać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kobietki! :) U mnie też masakrycznie gorąco. Wykąpałam się i znowu sie ze mnie leje ufff :/ Co do planów na dziś, to do wieczorka leżenie, a wieczorkiem jadę na urodziny do chrześniaka. Dziś ma 6 lat i juz nie może doczekać sie gości :) Zrobiłam w końcu troszkę zakupów na Allegro i jestem z tego bardzo zadowolona :) Agulka, to niedobrze z tym zasłabnięciem. Całe szczęście, ze nic sie nie stało. Myśle, ze pogoda może mieć duży wpływ na takie samopoczucie. Uważaj na siebie Agulka. Natalie, tez bardzo sie cieszę na tą szkołę rodzenia:) U nas na pewno nie bedzie odwiedzin na porodówce, ale mam nadzieję, że dowiem sie wielu ciekawych rzeczy. Bo teraz jestem jeszcze mocno zagubiona :) Miłego dzionka Kobietki, trzymajcie się ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×