Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Któraś pisała o twardym brzuszku przepraszam, ze nie pamiętam która ale pisze szybko póki synek mi daje więc ja też taki mam często a teraz od wczoraj twarsy taki aż nie przyjemny w dotyku az mąż to zauważył. Kopniaki ja tez czuje w dole i po bokach ale mały jeszcze się przekręca i na ostatnim usg mam wpisane położenie podłuzne miednicowe a jak teraz siedzi to po kolejnym usg się dowiem u mnie coś mały jakiś dziś leniwy zawsze dużo fika jak tylko sie położe a dziś co jakiś czas mnie szturchnie i cisza. A apropo snów to dzis mój mąż miał dziwny sen i za reke mnie łapie myśle sobie co mu się dzieje co to za czułości he he a rano mi opowiada, że śniło mu się, że odeszłam do innego faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak z ciekawości spytam 41 i 42 tc to który miesiąc :) śmieje się bo niektórym i to się zdarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga no niestety mnie do dotyczy pierwsza ciąża zakończyła się w 42 t ( bez 2 dni) okropnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniak_26 ja miałam twardy brzuszek. I właściwie to chyba nadal taki mam:) często miałam takie ściśnięcia brzuszka kilkunastosekundowe. Okazało się, ze Dzidzia jest nisko. Bylo podejrzenie skurczów i skracania sie szyjki, ale usg na to nie wskazuje. Ktg nie wykazało skurczy. Wiec ja sama nie wiem, skąd te twardnienia. Dostałam luteinę, spasmolinę i magnez. No i muszę jak najwiecej leżeć i odpoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyśka ja też mam luteine i magnez brać i odpoczywać jak najwięcej bo do tego często mam bóle pachwin i spuchnięte krocze a moja szyjka niby zamknięta i się nie skraca ale jest krucha i słaba jak to lekarka określa po każdej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brzuszka twardego nie mam, ale fakt któraś pisała :) Co do usg 4d to nie wiem, u mnie nie było nic widać ze względu na to łożysko, więc i nawet płytki nie nagrywałam ani zdjęć nie mam,ani nic nie widziałam...Także ja ci nie poradzę :P A wózek - nie ma wyjścia - musi się podobać :P gorzej zmoim, był przeciwny jeśli chodzi o kolor. Trudno, też nie ma wyjścia. Chyba idę spać, może zasnę choć raz wcześniej póki kaszel mnie nie dopadł i nos odetkany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziołszki:) a wiec od poczatku: ten gabinet, bo na pewno nie "klinika" miesci sie vis a vis jakiegos szpitala. dzielnica nie za ciekawa, sama ta niby przychodnia rowniez. ale nie to najwazniejsze. lekarz ktory robil usg to jakis arab albo tunezyjczyk, nazwiska nie pamietam:) nie jakis baaardzo wylewny ale nawet opowiadal co widzi na monitorze.aha! tez nie bardzo chcialam badanie ginekolog ale jak powiedzialam ze wizyte u swojego lekarza mam za tydz to powiedzial ze jednak chce mnie zbadac i nawet dobrze bo okazalo sie za mam jakiegos grzybka:/ i przepisal mi globulki. potem usg:) synek pokazal buzke ale juz siusiaka chowal:)wszystko ok.wazy 1305g czyli przez 2 tyg przybral 400g. polozenie raczej glowkowe choc ja za bardzo nie kumam tego wszystkiego bo mowilam mu ze kopniecia czuje raczej nizej na wys pepka a on ze to ok bo tam ma nozki. a to co mi tak wypycha z prawej strony z boku to plecki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spytal tez czy ma robic ktg ja mowie ze tak a on ze to odplatnie 40 zł!!! maz sie zgodzill wec zrobil to ktg, tez wszystko w porzadku. w przyszly czwartek mam wizyte u swojego gin to popytam jeszcze o to polozenie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze powiedzial mi ze z samego badania z jakosci usg zadowolony jest na 60%. powiedzial ze jest wiele czynnikow np wody plodowe sa maziaste, albo moja tkanka tluszczowa nie bardzo przepuszcza te cale ultradzwieki:) najwazniejsze ze Mikołaj rosnie zdrowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a płytke dostałas?lub zdjecie?:) Ja sie zbadac nie dam mam swojego gina i tego sie bede trzymala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się rozpisałyście :) A mi popuchły stopy, że nie mogę buta założyć :( ech.. więc leże i dokańczam moją pracę magisterską ale i tak nogi jak dwie banie :/ emachines ale szybko Twój szkrab rośnie :) dobrej nocki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja pierwsza dzis :) Dzien dobry ja juz w pracy ..!! Chce moje lozko :( Mecze sie juz strasznie ale oby do konca sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa nie chcę cię martwić ale dopiero początek sierpnia :) ale mimo wszystko zazdroszczę,że możesz pracować, wyjść do ludzi. Mi tego mimo wszystko brakuje. emachines fajnie,że maluszek rośnie :) nata_lie stopy specjalnie puchnął żebyś mogła dokończyć pracę magisterską :P hihi Ja kaszlę coraz gorzej - nie wiem co jest przyczyną, ale całą noc kaszlałam i zastanawiałam się co z małym, od czasu do czasu po gorszym i długim kaszlu kopał mnie. Mam nadzieję,że mu nie zaszkodzę bo kaszel jest wyrywający i okropny aż mi brzuch boli w dole :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To caly miesiac ale zostali mi tylko 12 dni pracujacych jako ze pracuje 4 dni na 4 wolne ale za to po 12 godzin wiec to jest meczace..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzę ci, a nie możesz wcześniej iść na wolne??? Ale wtedy macierzyński ci się zmniejszy chyba, tak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam do dziewczyn ktore pytaly o plytke cd-dostalam plytke z 18 min filmem i dwa zdjecia buzi dzidziusia w 4D:) a teraz pytanie. zazywala ktoras z was tanbletki GYNO-FEMIDAZOL ? wczoraj przepisal mi je lekarz i zaamplikowalam jedna na noc a teraz jak wyplywa to MASAKRYCZNIE SWEDZI I PIECZE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej ale sie cieszylam z medali wcoraj:)inaczej sie oglada olimpiade gdy nasi sa faworytami:) Mamusia namowie meza na ten sterylizator ,wczoraj zapytal mi sie a to nie bedziemy gotowac butelek? :) Powiedzcie mi doswiadczone mamy,taki pogrzewacz sie przydaje prawda? Upatrzylam sobie tez przewijak http://allegro.pl/stolik-do-przewijania-przewijak-drewniany-okazja-i2529964331.html wiem ze duzo osob kupuje takie nakladane przewijaki na lozeczko ale ja bym wolala cos takiego,bede miala tez gdzie pieluchy polozyc itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia a masz syrop na kaszel? Ja brałam drosetux ale można i stodal. Emachines ja nie stosowałam więc nie mogę się wypowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluchnaaa31 ja będę miała przewijak na komodzie bo też chce mieć tam miejsce na pieluszki kosmetyki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Emachines fajnie ze z dzieckiem wszystko ok i ze rosnie :-) Ja mam wizyte 9 sierpnia zobaczymy ile teraz waży Co do przewijaka to ja miałam nakładany na łóżko Mamusia własnie Monis pisze o syropie zażywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, no właśnie nic nie mam, mam jakiś inny Julki, ale zaraz zerknę czy można stosować. Bym pojechała do apteki ale mam daleko to raz a dwa, nie czuję się na siłach by jechać za kierownicą. Jakieś poty mnie oblewają i tyle. No nic, zaraz jakiegoś sąsiada poproszę. Co do przewijaka, to ja miałam na łóżko nakładany, teraz też ale to z racji nie wielkiej przestrzeni. Nie mam gdzie postawić takiego regaliku z przewijakiem, ale gdybym miała to bym coś takiego kupiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ten przewijak sie zdecyduje w 100@ co do tego podgrzewacza i sterrylizatora to chyba sie wstrzymam,chyba ze zajdzie potrzeba to kupie. Mamusiu polecam syrop dla ciezarnych PRENALEN,naprawde pomaga i cudnie smakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:) emachines ciesze sie ze synus zdrowo rosnie. co do globulek, to ja na twoim miejscu bym odstawila jak cie szczypie. mi tez jakis czas gin przepisal globulki, nie pamietam nazwy. tez szcypalo, ostawilam i powiedzial ze dobrze zrobilam. a ty masz za niedlugo wizyte u swojego ginekologa. miluchna ja z podgrzewaczem na raie sie wstrzymuje:) co do regalu - super. ja poprzednio mialam zwykly przewijak nakladany na lozeczko, a teraz wypatrzylam i kupie cos takiego http://www.justbaby.pl/wanienka-przewijak-komoda-regal-kapielowy-suzie-firmy-ceba.html nie konecznie wlasnie ten, ale caly regal kapielowy do lazienki. a co liczenia miesiecy ciazy to mysle ze dobrze jest liczyc wg daty porodu z okresu. czyli jak mamy termin na 10 pazdziernika, to 10 tego zaczyna sie kolejny miesiac :))) mamusia - moze zadzwon do swojego lekarza?? szkoda siebie i malenstwo meczyc kaszlem!! diana co u cieie nic nie piszesz??? buzka :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśka leć po syrop do apteki raz dwa - po co sie masz tak meczyc... tylko gorzej dla ciebie i dla maluszka.... co do globulek jakby mnie pieklo to tez bym odstawila - roznie organizm moze reagowac na rozne leki.... co do regalu z przewijakiem tez bym sobie kupila:) ale tak jak mamuska pisze z racji malej przestrzeni nie mam gdzie postawic :) wogole chyba nie bede miala łóżeczka postawionego :) a przewijak kupilam wlasnie na łóżeczko :) ale wymyslilam sobie ze w dziennym pokoju rozloże kojec i na nim położe ten przewijak :) tak to wszystko wyglada - prościej by było gdyby siostra się teraz wyprowadziła bo mogłanbym jeszcze jakoś jej pokój odświeżyć by tam syna ulokować, ale na to się nie zapowiada - bo wyprowadzi sie najwczesniej chyba w październiku... no to przecież w 9 miesiącu albo po porodzie nie będę remontu robić bo to będzie troche nienormalne;/ i będe musiała poczekać do wiosny.... i tak nie będzie mi miał kto pomóc - co prawda będzie trzeba tylko ściany pomalować i gdzie niegdzie pogipsować, ale będzie trzeba na to chwile czasu poświęcić :) tak więc pozostają nam narazie te dwa pokoje co mamy i tak zostanie - maluchy chyba będą ze mną spały :) sorki za ten esej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam swoją córkę do babci by razem podjechały po leki, czuję jakbym miała za chwilę umrzeć dosłownie. A najgorzej że jak mocniej kaszlę to i mały zaraz mnie boksuje, chyba mu to przeszkadza. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nie wiem nawet czy ktoś pytał o mnie, bo nie mam czasu teraz czytać wstecz, ale napiszę tylko, że od środy byłam w szpitalu - własnie wróciłam do domu. Wydawało mi się, że mi odchodzą wody, więc się zgłosiłam na IP i mnie zostawili na obserwacji. Z małą wszystko ok, wody nie odchodziły (to tylko moje mylne wrażenie)...robili mi ktg 2x dziennie i zero skurczy... Naładowali magnezem w kroplówkach i wypuścili. Muszę odpoczywać, choć okazało się, że moja szyjka wcale nie taka krótka 3,7 cm :) a nie jak poprzednio gin zmierzył 2,27 cm.. Pozdrawiam wszystkie, obiecuję doczytać wszystko wstecz, ale na razie musze się położyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. Mamusia moja mama zawsze robila syrop z cebuli i pomagal na kaszel. Obierasz cebule i kroisz w piorka zasypujesz cukrem i pijesz ten sok. Poszukaj w necie. Moze akurat pomoze ? Co do przewijaka to mam nakladany na lozeczko bo w pokoju jest i komoda i fotel i lozeczko, kosz na pranie, szafa i sofka dwuosobowa wiec nie ma miejsca niestety. Boli mnie dzisiaj cale cialo jakbym na silowni byla i miala zakwasy. Mamusia skoro ty przy lozysku przodujacym nie widzialas duzo na 4d to ja nie bede robila go bo tu naprawde duzo kasy 600zl. Dzis wychodze z kolezankami wieczorem pierwszy raz od poczatku ciazy :-) beda tez 2 dziewczyny w ciazy wiec powinno byc fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×