Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Wszystkie znikły, idę i ja spać - nerwy mnie poniosły - brzuch boli, mam wrażenie,że mały chce wyjść :( DOBRANOC :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już jestem.. ale fakt bez humoru, bo mój zachowuje się jak rozkapryszona panienka i szlag mnie trafia.. a mówią, że kobiety w ciąży mają humorki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Co takiego w powietrzu sprawia, że kobieta może zajść w ciążę? - ?? - Jej nogi. macie laski na poprawę humoru:) to ja już nie narzekam bo tego by było za dużo :) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) widze ze nerowowo bylo:) nie wolno sie denerwowac,zlosc pieknosci szkodzi,zapomnialyscie?:) Ja po wizycie,maly ladnie przybral,wazy 2030gr,gin zadowolony,powiedzial ze nisko sie usadowil stad moja rewolucja nocna z moczem bo usiska,wod mam duzo ,za 2tyg wymaz mi zrobi,chyba na paciorkowca,nie dopytalam i reszte badan zleci.mowilam mu o tych oczach moich,powiedzial ze bardzo mi sie oczy popsuly i ze on jest za cc w moim przypadku,powiedzial tylko zeby wziasc zaswiadczenie od pani okulistki jaka mam wade teraz a jaka nosilam...a on reszte sobie zalatwi bo powiedzial ze wzrok mi siadzie po porodzie naturalnym wiec bezsensu tak oczy maltretowac... Musze pogadac z kumpela ktora pracuje w tym szpitalu by podeszla do tej okulistki po to zaswiadczenie bo jak pomysle o tym,ze znow mnie czeka wycieczka i czekanie do niej to mnie oslabia... Wiem ze dlugo sie dochodzi do siebie po cc ale chyba sie zdecyduje...bo szkoda mi tego wzroku ... jutro wiecej napisze babki,ide na lozko,spijcie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha zanim przeczytalam to powiedzialam do mOjej wspollokatorki : ale bym zjadla frytki :) Ja ogolnie frytki to na okraglo bym mogla jesc ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam nieprzyjemna sytuacje 1 godz temu, zlapal mnie taki bol lewej nerki ze az zwymiotowalam i to juz nie pierwszy raz sie zdarzylo w tej ciazy...czy ktoras z WAs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pazmama niestety nie pomogę, może to z nerkami, kamień? Nie mam pojęcia. A mnie zgaga wzięła, pierwszy raz w ciąży i w życiu.. znaczy chyba to to.. miluchnaa jeżeli tak faktycznie lepiej, żeby wzrok Ci się nie pogorszył to nie wahaj się z tą cesarką. Maluszek na pewno też będzie wolał w miarę widzącą mamę niż mamę w goglach jak stępień z 13 posterunku :) a który to tydzień u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie ja w poniedz zaczelam 33 tydz,ja mialam wade +3,5,+4, takie tez okulary nosze,a w poniedz wyszlo ze mam +5,+6...i pewnie wzrok mi sie popsuje troche,tymabrdziej po naturalnym porodzie...tak mi okulistka zreszta powiedziala...nie chce nosic denkow od sloikow... najgorsze jest to ze urodzilam sie ze zdrowymi oczami ,dopiero w 6roku zycia zaczela sie cos dziac,moja mama podejrzewa ze cos mi tam jakis nerw naruszono w szpitalu,bylam wczesniakiem... Pazmama ja tez niestety nie pomoge... dobra obiecalam sobie ze pjde na lozko a siedze na kompie uciakam juz napewno buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :( Ja miałam koszmarną noc.. nie mogłam spać przez te biodra.. :( ehh Popłakałam sobie, o 3 rano robiłam śniadanie dla męża, zjadłam z nim jakoś koło 4 rano i wyprawiłam do pracy.. Jak tylko zrobi się jakaś normalna godzina, to dzwonię do położnej - może zna jakiś sposób by to łagodzić... Na szczęście tylko 2 skurcze tej nocy i to słabe (w porównaniu z tymi poprzednimi) Spróbuję jeszcze się zdrzemnąć.. bo skończyłam właśnie 2 literki (jeszcze 3 do dopracowania) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz tak z ranca,bo cos spac nie moge,pół nocy miałam dziwne bole brzucha:/oprócz tego co chwile wizyta na kibelku,sikam jak nie najęta:D mały sie wierci,kopie w me czułe miejsca,ze czasem z bólu nie wyrabiam,hiii.miluchna super ze wszystko oki z maluszkiem:)no na paciorkowca,pamietam ze w poprzednich ciążach tez miałam to robione ok 36tc jakos:)a z tym wzrokiem to nie dobrze,kurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana..Nie jestes sama,ja tez cos kiepsko sie czuje:/chodz juz lepiej niz w nocy,pół nocy przesiedziałam na fotelu,bo lezec nie szło...okropnosc,ale zaraz sprobuje sie zdrzemnąc na chwile chociaz,ty tez kochana spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazmama moniś tak miała i wylądowała w szpitalu:( może przejdź się do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę tyle napisałam, no i zawiesił się komp. Ehhh To i krócej: Wczoraj padłam szybko spać,po 21 spałam już. Tylko komputer wyłączyłam i spanko. Ale co z tego jak noc znów mało spania, szkoda gadać. nata_lie spokojnie, faceci gorsi niż my, ciekawe co będzie jak już urodzimy :P graga,rzodkiewa ale macie zachciankę, ja na szczęście unikam takie jedzenie bo bym nie zeszła piętro niżej :( córce robię czasami ale tyle,żeby tylko ona się najadła :D miluchnaa ja bym zdecydowała się na cesarkę, ja sama miałam pierwszą i tą też (gdyby nie łożysko przodujące) będę miała cesarkę, ze względu na niedosłuch jednego ucha i też lekarze mówią,że może od wysilku pogorszyć się a może poprawić.Ale wskazana cesarka i musi tak już zostać... pazMama wydaje mi się,że Moniś miała wymioty i ból w okolicach nerki- to był kamień. Poradź się może swojego ginekologa. Nie bagatelizuj jakby coś. Diana może masaze przed spaniem pomogą ci??? Mógłby ci mąż robić codziennie :) albo prysznic na zmianę ciepły i zimny. Tusia takie kiepskie nocki chyba będą już do końca, też dziś se posiedziałam w fotelu w nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) pazMama Twoja wczorajsza wypowiedź odnośnie ciążowych dolegliwości i kocura między nogami dosłownie mnie rozwaliła, poprawiłaś mi humor:-) A z tymi bólami zadzwoń lepiej do lekarza, tak jak któraś wspomniała to może być kamień. Lepiej dmuchać na zimne Miluchnaaa super że wizyta udana, kurcze jak porównuję wymiary Twojego szkraba ze swoim to jestem trochę przerażona, tydzień różnicy a mój grubasek jest o 550g cięższy!!Chyba muszę przestać jeść hi hi Diana nie martw się nie jesteś sama, ja też mam kłopoty ze snem, do tego o 5.00 muszę już być na nogach i szykować się do pracy:-( damy radę Kochana, jeszcze troszkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamuśki :) Nie było mnie parę dni,weekend to zawsze zajęty i na kompa nie ma kiedy siadać,poniedziałek i wtorek byłam w pracy jeszcze bo był początek roku i żeby p.Andrzej się ogarnął ze wszystkim to poszłam ,Ninkę zawiozłam do siostry do lublina 50 km od domu :(bo ciocia .babcia oczywiście dalej sie nie odzywa.we wtorek wieczorem pojechałam do Lublina bo wczoraj rano robiłam wyniki na mocz i morfologię,ostatnie już zlecone :)odebrałam też wynik z paciorkowca i u mnie bakterii nie wyhodowano :)Wogóle wieczorem spojrzałam przez internet na te wyniki z krwi i są super.A hemoglobina to do 13,4 mi skoczyła mimo że nie biorę nic na poprawę.Czasami jak pamiętam to łyknę tabletkę magnezu.Ja dziś 1 noc od kiedy jestem w ciąży nie mogłam spac bardzo,normalnie można dostać pierd....ca.a to jakis komar mi na dodatek brzęczał a to jakaś mucha no masakra,latałam z klepką + co jakiś czas do wc.Ostatnio strasznie dużo tam chodzę,któregoś wieczoru w przeciągu 40 minut byłam 7 razy ! Zaczynam nadrabiac domowe obowiązki choć mam takie wrazenie że przełażę cały dzień i nic nie zrobię,a w pracy to chodziaż nic nie robiłam ale cos zarobiłam ;) I wydaje mi się że częściej jęcze/narzekam w domu ....Mały wierci sie niesamowicie ,tak jak u Tyśki i większości pewnie uciska na takie newralgiczne miejsca ,siedzieć to bardzo mi ciężkochyba że po turecku to jeszcze wytrzymuję.Brzuch rośnie,ja też,choć niektórzy mówią ze nie jest taki wielki.Mi się też dużo po całym ciele rozłożyło . Na seks mam duża ochotę ale nie mam siły może później na wywołanie sie skuszę zastosować :)z grubsza rzeczy mam pokupione,przygotowane ale trzeba jeszcze parę spraw dokończyć.Ja w sobotę mam rodzonego brata wesele2-3 dniowe więc aby to przeżyc ha ha A w poniedziałek jadę też na ostatnią wizyte i takim cudem dziewczyny zblizamy się ku końcowi :) Co prawda będzie troszkę rozbieżnosci bo już Eljotka ma swojego szkraba a zanim ostatnie forumowe baby sie urodzi to minie troszke ale grupa to grupa.JA też czasami chciałabym być po bo mam dosyć hormonów,ociężałości i paru innych spraw. No nic na dzień dobry tyle może później cos naskrobię Wam. Miłego czwartku Kochane Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie noc w miarę, ponad 7 godzin snu, ale ból bioder bezcenny.. Diana dzwoniłaś może już do położnej? Jak będziesz miała informacje co robić, to napisz! :) Ja jeszcze nie narzekam na chodzenie do toalety, mały jest cały czas wysoko, chyba dlatego. Mama córeczki, to już na wolnym wreszcie? Ja też miałam hemoglobinę ostatnio powyżej 12 w normie :) Ale 13 to już w ogóle super wynik! miluchnaa to faktycznie bardzo CI się pogorszył wzrok. Nie zastanawiaj się tylko faktycznie załatwiaj te dokumenty od okulisty. Idę jeść śniadanko, ale na sen mnie wzięło.. ale chyba na stojąco, bo za bardzo bolą biodra żeby się kłaść :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry:) i ja dolaczam do tych co mieli koszmrna noc,nie spalam od 3 :30 do 6ej rano,brzuch mialam twardy ,maly tak mnie kopal ze myslalam ze zejde,nie dalo sie spac,w koncu mu powiedzialam ze wiecej go nie bede chwalic ze ladnie przybiera na wadze bo matce dokucza:) Nie zastanawiam sie juz...podjedelam decyzje,jesli kolezanka mi nie zalatwia tego zaswiadczenia od tej okulistki o ile mi sie wzrok pochrzanil to pojde u siebie prywatnie,bez czekania i tyle,zreszta musze zmienic okulary a tu dokladnie mi wszystko zrobia a w tamtym szpitalu ''takimi rzeczami sie nie zajmuja''wiec po co mam znow jechac ,jak i tak bede zmuszona isc prywatnie by sobie okulary zmienic,a zaswiadczenie o ile mi sie wzrok pogorszyl to chyba kazdy okulista wypisze... Przyszla mi wczoraj posciel z allegro dla malucha,w dotyku jak papier scierny,mam nadzieje ze zmieknie po praniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu nie martw sie wymiarami,jedne dzieciaczki rodza sie 3kg,niektore ponad 4kg a jeszcze inne 2600gr,wazne ze wszystko u naszych jest ok... Moj gin opowiadal ze w tamtym tyg mial duzo porodow bardzo wczesnych,dzieci rodzily sie w 24tyg,28tyg...wspolczuje rodzicom takich tragedii...kazdego dnia jak czuje ze synek rozrabia to dziekuje Bogu ze wszystko jest ok(odpukac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli Monis miala podobne... pozniej znow mnie lapnelo wiec moj mezczyzna mnie masowal i termofor pomogl......tez sie zatsanawiam nad tym czy nie mam kamienia....w rodzinie tata mial usuwane kamienie....ale moja mama bedac ze mna w ciazy tez to miala i nieraz ladowala na IP na zastrzyk bo tak potrafilam jej nery skopac.... czytam tez teraz w sieci ze moze to byc przemeczenie miesnia od kregoslupa jak sie duzo chodzi, schyla a ja do kanapowcow nie naleze wiec.. W poniedzialek mam wizyte, wec zapytam lekarza bo dalej czuje to miejsce tak jakbym miala przykurcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pazmama nie ma żartów z nerką - jeżeli dopadnie Cię kolka nerkowa to może dojść do przedwczesnego porodu. Jeżeli to są sporadyczne bóle to idz do urologa/neurologa. Natomiast jeżeli ból jest bardzo silny, z dużymi wymiotami to lepiej na IP. Właśnie od kolki nerkowej zaczął się mój 3 tygodniowy pobyt w szpitalu. A ja zaraz idę do kosmetyczki i fryzjera - mąż mi zrobił niespodziankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) O kurczę dziewczyny jak tu za Wami nadążyć!!! ale naskrobałyście ;) Dzięki za wszystkie komentarze odnośnie ułożenia mojej malutkiej... co do tych ćwiczeń to pytałam lekarza czy jest coś co mogę robić żeby pomogło jej się obrócić, powiedział że tak na prawdę to mogę jedynie modlić się do bozi ;) bo nie ma żadnej sprawdzonej metody.. jak będzie chciała się odwrócić to się odwróci, a jak nie to niestety ;/ Także dzięki dziewczyny, ale ćwiczenia sobie daruję i poczekam na CUD :) pazMama czemu mówisz, że obrócenie dziecka to nie przyjemne uczucie?? Wiedziałaś kiedy to nastąpiło u Ciebie??Jakie to uczucie??? Bo moja mała strasznie się wierci i przewraca w brzuchu i właśnie zastanawiałam się czy byłabym w stanie rozpoznać ten jej obrót.. ale chyba ciężko?? Swoją drogą bałam się naturalnego porodu, ale cesarka mnie przeraża!! no ale nic póki co pozostaje mi nadzieja ! Kolejna wizyta 2 października.. wtedy się już pewnie sprawa rozstrzygnie. Jeszcze jedno pytanie jakiej firmy kosmetyki dla malucha kupiłyście?? Nivea, Hipp, Mustela..czy inne...?? bo nie wiem na które się zdecydować... macie już jakieś sprawdzone? Pozdrawiam, miłego dzionka;) Uciekam sprzątać po remoncie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiekszosc moich znajomych chwali Bambino i Niwee,kupial szampon i plyn do kapiel 2 w 1 z Niwei wlasnie,Bambino krem do buzi,oliwke tez mam z Bambino gdyby byla potrzebna ,jak nie to sama wykorzystam,chusteczki tez mam z Niwei,kolezanka tez polecala kosmetyki z Rosmana te rosmanowe,podobno jej dzieciaki maily problem ze skora i dermatolog jej polecila ze sa niedrogie i bez zadnych skladnikow uczulajacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie się dowiedziałam że mój gin jest na urlopie - wczas... i do rodzinnego muszę iść we wtorek;/ i wizyta mi się o tydzień przesunie, a już byłam taka szczęśliwa że maluszka zobaczę... no nic - trzeba się czymś zając.... może wreszcie ogarne co nieco w domu:) Tatuś mi wreszcie auto naprawił - czuję się jakby mi ktoś nowe kupił:) miesiąc stało:) taka ulga że mogłam wreszcie na zakupy skoczyć do sklepu:) tymbardziej że nogi wciąż bolą.... obiadek się już robi:) trzeba jeszcze jakieś porządki zrobić:) a i bym zapomniała napisać:) znajoma dzisiaj urodziła synka - 2,6 kilo i 52cm więc lajtowo :) też bym tak chciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się mam zabrać za porządki, a nic tylko siedzę i przysypiam dzisiaj. Jakaś taka pogoda.. Nha to ponoć zależy, niektóre kobiety czują boleśnie jak maluch się odwraca inne nie. ale jeszcze troche czasu jest na odwrócenie :) też bym chciała 2,6kg urodzić, ale już zapewne mój Kuba więcej waży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczęłam pakować torbę do szpitala i muszę większą poszukać bo w tej się nie zmieszcze - masakra jakaś:) robię liste co mam jeszcze wpakować do torby by później nie gonić bez celu - po tej akcji z kumpelą wolę mieć już wszystko spakowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nha ten obrot to tak jakby ci ktos reke wsadzil w trzewia i obrocil je o 180 stopni....hhehehe no flaki sie wywracaja..ja jestm czula na takie bodzce dla innych to moze byc frajda:) pierwszy bol mnie zaskoczyl i zwymiotowalam, drugii atak slabszy ale juz wyladowalam w lozku z termoforem i bylo lepiej. wogole dziisja mam dzien do bani, wszytko zaczete nic nie pokonczone wrrrrrrr...bede gryzc dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×